Strona 1 z 1

Dobrze maskujący sie cheater.

Napisano: 2 kwie 2017, o 19:39
autor: SliwkaZgc
Co w przypadku kiedy koleś gra podejrzanie dobrze, staty na mapie oscylują w okolicy 30:5 zawsze, wielu graczy się skarży na niego oraz był już banowany a potem unbanowany. Otóż rozchodzi się o to że koleś być może ma wh, lecz umiejętnie się maskuje a czasem nawet podłoży dla zachowania pozoru co powoduje, że demo nie jest skuteczne w walce z taką osobą. Kiedyś byłem adminem na CS-Warownia i tam takich delikwentów traktowało się screenami i dawało bana, a ewentualny unban następował dopiero po wrzuceniu screenów na forum. Nie będę używał w tej chwili nicku tego gracza bo nie mam 100%'owych dowodów, poprostu pytam was jak można rozwiązać taką sytuację.

Dobrze maskujący sie cheater.

Napisano: 2 kwie 2017, o 19:59
autor: Piotrek52090
Jesteś pewny że był banowany??? Bo mamy kilku stalych graczy, którzy grają rewelacyjnie a są czyści . Screeny w dzisiejszych czasach już naprawdę mało dają, bo jeżeli ktoś gra na haksach to już mają zabezpieczenia :) Najlepsza opcja nagrywaj demko rób rozpiskę itd :)

Dobrze maskujący sie cheater.

Napisano: 2 kwie 2017, o 20:55
autor: SliwkaZgc
Był. I niedawno dostał ss'y, ale niestety wrzucił czyste więc nadal będzie grał i psuł innym zabawę. Ja tam obstawiam że koleś ma anty ss w takim razie. No cuż, nie ma dowodów nie ma kary. ;/

Dobrze maskujący sie cheater.

Napisano: 2 kwie 2017, o 21:43
autor: ipoco
Użytkownik SliwkaZgc napisał:
Był. I niedawno dostał ss'y, ale niestety wrzucił czyste więc nadal będzie grał i psuł innym zabawę. Ja tam obstawiam że koleś ma anty ss w takim razie. No cuż, nie ma dowodów nie ma kary. ;/Nagraj demko rozpisz i się wszystko wyjaśni. Jest odpowiedni dział z zgłoszeniami tylko trzeba chcieć i skorzystać z tego ;)
Jest u nas dużo graczy którzy graja jak odpaleni a sa czysci ;) Po prostu musisz sie do tego przyzwyczaić i podszkolić skila ;)

Dobrze maskujący sie cheater.

Napisano: 2 kwie 2017, o 23:20
autor: Axl
No dobra !
@^Nike^123 a'ka @zielone_jon.. - zdradziłeś się w 3 miejscach ;]
styl / IP / poczta
=
BANan - GmBans/ban_list.php?bid=125750