Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Nowy wygląd forum.

Propozycje oraz pytania dotyczące forum oraz zażalenia na użytkowników itp

~ yay ~, for Equestria!

    Admin serwera:
    SZMAJL

  • Awatar użytkownika
  • DIDZEJ CSL
  • Posty: 1411
  • Dołączył: 20 gru 2012, o 17:23
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 195

(#61) Napisano 4 kwie 2013, o 16:43

Akurat czy będzie tam ukradziony przez Axla obrazek kufla czy lama (ciekawe jak taką małą zrobicie, żeby to lama była, a nie 'jakieś zwierze') to nie jest problem 'ze strony technicznej'. Jednak jak pisałem - wszystko czy cokolwiek musi Axl przyklepać ;)

No i nowe teksty trzeba wymyśleć, bo ani 'Największe żule' ani 'przyznałeś piwo aby żyło się miło' (czy coś takiego) nie pasują do lam. No i ja bym się tak tymi 'jointami' nie afiszował - szkoda, żeby którykolwiek z nas miał potem problemy jakieś za taką głupotę (bo nasze prawo nadal jest wybitnie niejasne w tej kwestii).
PASSION! Już wkrótce :happymeat:
[sbyoutube2]https://www.youtube.com/watch?v=2WdgaX0IlFA[/sbyoutube2]

Szyna

    Admin serwera:
    FFA, TP!

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 466
  • Dołączył: 17 lut 2013, o 17:17
  • Postawione piwa: 40
  • Otrzymane piwa: 6

(#62) Napisano 11 kwie 2013, o 22:10

Zauważyłem na dole strony link "Wróć do ..." poprzedniego tematu. Może by obok dodać też powrót do strony głównej? Nie zawsze każdemu chce się scrollować cały wątek w górę, żeby wrócić na główną ;)
ObrazekObrazek

TYLER

  • Awatar użytkownika

(#63) Napisano 12 kwie 2013, o 20:48

W propozycjach zmian do serwerów można byłoby dodać możliwość tworzenia ankiet (nawet najprostszej: tak/nie).
Użytkownik nie ma takiego przywileju.

Wróć do Propozycje / Pytania / Zażalenia / Sprawy ogólne serwerów



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •