Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Wywiad z... Yayabuzzką !

Prasa, wywiady i komentarze

Poison2607

  • Awatar użytkownika

(#1) Napisano 25 sty 2013, o 18:32

Rodzina Yayków [ Marecki i Jajko ] została oficjalnie "zwywiadowana" ! Dlaczego właśnie Jajko ? Zapraszam do czytania :D

Poison: Cześć Wszystkim, jest ze mną Agnieszka, którą znacie jako Yayabuzzka. Cześć :D

Yayabuzzka: Siema :) Witam wszystkich.

Poison: Powiedz Nam coś o Sobie.

Yayabuzzka: Mam na imię Agnieszka, 21 lat skończę w kwietniu. Skończyłam szkołę średnią. Jestem z związku z Yayabuzza aka. Marek :D Mieszkam w Elblągu i mam blisko do morza z czego jestem bardzo zadowolona. Lubię CSa, truskawki i lato :)

Poison: Jakie plany po szkole średniej ?

Yayabuzzka: Plany... hmm w sumie co tu planować. Trzeba szukać pracy. Bo odkąd zrobili większość kierunków płatnych w "Żaku" to za dużych możliwości nie ma. Na razie czeka mnie przeprawa z lekarzami dopiero po tym mogę myśleć co dalej.

Poison: A w szkole średniej, spodziewałaś się że będzie ciężko znaleźć pracę ?

Yayabuzzka: Ogólnie to moja przeprawa ze szkoła trochę potrwała. Najpierw chodziłam do Technikum Turystyczno-Hotelarskiego, chodząc tam myślałam ze trafiłam w 10-siątkę. Wszystko prysło jak poszłam na praktyki do hotelu. Moje miasto obiecywało ze wybudują hotele, że do miasta dużo turystów będzie zaglądać. Szybko zorientowałam się, że to pic na wodę. A co do szkoły średniej to planuję iść na jakiś kierunek, ale to jak zarobię pieniądze. Bo po szkolę średniej nie ma się praktycznie nic do zaoferowania.

Poison: Czemu właśnie taki kierunek ? Tak było najwygodniej, czy turystyka/hotelarstwo Cie interesuje ?

Yayabuzzka: I tak i nie :D Turystyka jest fajna, ale hotelarstwo mnie nie kręci. A ten kierunek wybrałam bo nikt nie szedł z mojej szkoły i ciekawiło mnie nieznane.

Poison: Z jakim najcięższym wyzwaniem musiałaś się zmierzyć w czasie chodzenia do szkoły ?

Yayabuzzka: Wszyscy chyba zgodnie odpowiedzą : Nauczyciele :D

Poison: Liczyłem, że powiedz o jakimś zaliczeniu, które o czymś ważnym zadecyduje :D Takich złych nauczycieli miałaś ?

Yayabuzzka: Wiesz nie chce tu rzucać kurami na prawo i lewo :D Najgorsza była Pani od Ekonomii, a tak to zawsze miałam trudności z matematyką, od dzieciaka wpajali mi tabliczkę mnożenia , teraz mogę powiedzieć wszem i wobec że z niepowodzeniem :D

Poison: Ja też nie cierpie matematyki, więc rozumiem Cię doskonale. Ale mamy to już za sobą, więc nie ma się co martwić :) Jakiej muzyki słuchasz ?

Yayabuzzka: Kto wie, czy matematyka nie stanie na naszej drodze :D Więc nie bądź taki pewien :) A muzykę słucham różną począwszy od rapu , po pop i trance.

Poison: Kogo np. ?

Yayabuzzka: Lubię Piha, Eldo, Armina i wiele wiele innych. Słucham tego co mi wpadnie w uszko :) Nawet te ruskie :D

Poison: Co lubisz robić w wolnym czasie ?

Yayabuzzka: Lubię chodzić na wycieczki, zawsze muszę wyciągać Marka. Planujemy iść na narty, w zeszłym roku byliśmy w parku linowym. W zimę to standardowo za dużo możliwości nie ma, jedynie wyjście z psem do parku. No i CS, LOL i inne gry dostępne na internecie .

Poison: Jak się poznaliście z Markiem ?

Yayabuzzka: Przez fotka.pl hehe :D Niestety nie było to jak w telenoweli :( Marek napisał do mnie, ale byłam jeszcze w starym związku. Pogadaliśmy i tak się skończyło. Jakoś po 2 tygodniach zerwałam, krotko po zerwaniu Marek napisał od tak co słychać i od słowa do słowa stwierdziliśmy, że się spotkamy :) Nie widząc o sobie praktycznie nic, zostaliśmy parą i tak niedługo minie nam 3 lata razem.

Poison: W takim razie życzę Wam szczęścia, na długie lata ;) Jakie masz/macie plany na ferie ? :)

Yayabuzzka: Dziękujemy :) No właśnie tak jak już wspomniałam chcemy iść na narty, znając życie zaczniemy od zjazdów dla dzieci bo nikt z nas nie umie jeździć na nartach.

Poison: Jak nie narty, to sanki :D

Yayabuzzka: Sanki mi sprzedali :( Jest jeszcze jabłuszko i ewentualnie karton bo za dzieciaka i z braku laku się ślizgało na kartonach albo gumoleonie :D

Poison: Noo, aż chce sie wracać do dzieciństwa :D Jeździsz sporadycznie na narty, czy to już tradycja u Ciebie ?

Yayabuzzka: To będzie mój pierwszy raz bo nigdy wcześniej nie byłam na nartach , tradycją raczej było chodzenie co zimę na lodowisko :)

Poison: Jak Ci mija dzień ?

Yayabuzzka: Wstałam późno, umyłam się, umalowałam. Właśnie przyszedł Marek i będziemy śmigać do jego rodziców na obiad :) A później się zobaczy.

Poison: To ty śpioch jesteś :P

Yayabuzzka: Jestem, tym bardziej że przez ostatnie dni za bardzo się nie wysypiałam :/

Poison: Obowiązki domowe ?

Yayabuzzka: Oj bardzo dużo, moi rodzice oboje pracują. Mama nie ma na nic czasu. W domu piorę, sprzątam i czasem gotuję obiady. Ale lubię to robić :)

Poison: Zanosi sie że będziesz dobrą żoną :)

Yayabuzzka: Nooo ba :) Najlepszą. Trzeba jakoś się pokazać za panny :D

Poison: No dokładnie :D Skąd pomysł na nick ?

Yayabuzzka: Nick od Yayabuzzy ściągnęłam, a on od hayabusa ( taki motor )

Poison: Kradziej :P Lubisz jeździć nad morze ?

Yayabuzzka: Uwielbiam, ale z braku transportu rzadko jeżdżę. W wakacje byliśmy z Markiem we Władysławowie pod namiotami koło morza :) Było fajnie i chcemy powtórzyć taki wypad tylko z większa ekipa :D

Poison: W góry też jeździsz ?

Yayabuzzka: Za daleko mam niestety, może kiedyś się wybiorę. Na razie nie umila mi się jeździć pkp w zimę. Mam traumatyczne doświadczenia pod tym względem :D

Poison: Dlaczego ?

Yayabuzzka: Kiedyś jechałam do Terespolu pociągiem przez Warszawę. Do Warszawy jechałam 5 godzin, na walizkach koło śmierdzącej toalety :D Gdzie nawet w toalecie stali ludzie bo nie było miejsca już na korytarzu. Całe szczęście, że w Warszawie miałam przesiadkę i tam już było całkiem miło :)

Poison: Jak wspominasz sylwestra ?

Yayabuzzka: Sylwestra spędziłam z Markiem nie daleko Iławy :) Impreza była udana z tego względu, że odbywała się w remizie, zagrał nam zespół Disco Polo'wy :D i wytańczyłam się za wszystkie czasy, choć Marek mi palce podeptał. Haha

Poison: Marek koślawa stopa :P Piłaś coś, czy Marecki zabraniał ? :P

Yayabuzzka: Ja od 3 lat bardzo mało pije alkoholu, strułam się na swojej 18-stce :D I od tamtej pory ciężko mi wypić coś innego niż piwo. Dlatego Marek nie musiał mi zabraniać, było wręcz odwrotnie :) To ja go zawsze pilnuje żeby nie przeholował.

Poison: My tu o Marku, a to Ty jesteś gwoździem wywiadu :D Jak to sie stało że Hans gra w cs'a ? :D ( Tak wiem, miało być o Tobie. Ale co tam, ja prowadze wywiady, moje zasady ) :D

Yayabuzzka: Haha xD A tego to najstarsi górale nie pamiętają :D Wiem tylko z opowiadań Marka, że widział jak on gra i te chciał spróbować :) A że Pan Hans jest wojskowym na emeryturze i był na służbie w Iraku :D Wiec się nie dziwie ze gra.

Poison: Wiem, rozmawiałem z nim kiedyś tam z 25 minut, i opowiadał jak był na służbie. Może i jego kiedyś "zwywiaduje", kto wie ;) Z kim masz najlepsze stosunki na forum ? ( czytaj: relacje ) :D

Yayabuzzka: Wątpię, że Ci się uda :D Ale kto wie, może sie skusi na wywiad. A co do pytania zacznę od osób z którymi najwięcej rozmawiam :) To na pewno Yayabuzza, potem jest nasz ukochany synek Nycer, no i uwzględnię także CZK'a :D z którym potrafię się zagadać.

Poison: Długo już strzelasz w te karabiny ? Mam na myśli cs'a oczywiście :D

Yayabuzzka: Steam mam od kwietnia 2011 roku, dodać kilka miesięcy jak grałam Ns :)

Poison: To mało, myślałem że więcej. Jakie filmy lubisz oglądać ?

Yayabuzzka: Najbardziej komediowe, przygodowe oraz horrory, ale i tak nic nie przebije moich telenowel hihi :)

Poison: Podaj kilka przykładów.

Yayabuzzka: Władca Pierścieni ( wszystkie części ) , Hobbit niezwykła podróż ( na którym byłam niedawno w kinie ), Gladiator, Zielona Mila, Hooligans, Kung Fu Panda :D, Wall-E, zanim odejdą wody i wiele wiele innych :)

Poison: Ooo, ZIelona Mila, zajebisty film, polecam wszystkim czytelnikom :D Widze że masz podobny gust do mojego, cieszy mnie to ;) Dokończ pare zdań:
Nie znoszę...
Kocham...
Codziennie...
Kiedyś...
Bardzo bym chciała...
Przepadam za...

Yayabuzzka: Nie znoszę... gdy ktoś mówi mi co mam robić.
Kocham... Mojego Trolla :D ( czyt. Marek )
Codziennie... się myje xD
Kiedyś... będzie lepiej :)
Bardzo bym chciała... przeżyć życie najlepiej jak potrafię.
Przepadam za... słodyczami.

Poison: Co masz na biórku w tym momencie ? :D

Yayabuzzka: Hahaha burdello bum bum, czyli wszystko ( ładowarkę, deserki haha xD, zabawki, kilka starych telefonów itd :D ) aaa no i kubek ( uwielbiam zielona herbatę )

Poison: Zaliczyłaś już pierwszą zimową "glebe" ? :D

Yayabuzzka: Niestety ale tak, kilka dni temu schodziłam ze schodów i się pośliznęłam :D Marek nie wiedział co się dzieje, a ja zamiast się złapać jego to puściłam rękę i zjechałam parę schodków na nodze, został brzydki siniak :(

Poison: To i tak lepiej niż ja, ja na boisku byłem pare dni temu. Jestem lewonożny, ( kopałem prawą nogą ), poślizgnąłem się na korku na lewej nodze, jak je*łem na plecy to mnie bolały przez tydzień :D Do dzisiaj jeszcze czuje jak coś podniose ciężkiego... Ale mniejsza. Masz swój autorytet ?

Yayabuzzka: Biedaczysko :D Moim autorytetem jest Jan Paweł II

Poison: Dlaczego właśnie Jan Paweł II ?

Yayabuzzka: Ponieważ był pierwszym papieżem Polakiem. Podziwiam go za to ile odbył podróży i za to że umiał przemawiać do młodzieży. Bez wątpienia jego śmierć była bardzo bolesnym doświadczeniem dla Polaków.

Poison: Niestety pamiętam do przykre wydarzenie, był wielkim człowiekiem i Polakiem. Miałaś okazje go zobaczyć na żywo ?

Yayabuzzka: Właśnie i tak i nie xd W 99 był w Elblągu a ja wtedy miałam 7 lat, nic nie pamiętam z tego okresu :) Chociaż podobno widziałam.

Poison: To i tak super, ja niestety nie miałem okazji. Jesteś osobą wierzącą ?

Yayabuzzka: Jestem, choć od bierzmowania nie praktykuje. Od małego zawsze chodziłam do kościoła, śpiewałam przez parę dobrych lat w scholi, jeździłam na wycieczki katolickie i takie tam :D

Poison: Odechcialo Ci się chodzić ? Czy po prostu z braku czasu ?

Yayabuzzka: Nie, po prostu dużo fajnych księży odeszło z naszej parafii, wszystko się pozmieniało, spotkania przygotowujące do bierzmowania tez nie wspominam za dobrze. I dlatego coraz mniej mnie ciągnęło do kościoła.

Poison: Co według Ciebie dzieje sie z człowiekiem po śmierci ?

Yayabuzzka: Na pewno takiego człowieka zjedzą robaki :D To jest pewne. A co do reszty nie jestem pewna dlatego nie mam jakiś tam swoich teorii. Pewnie ludzie ida do piekla albo do nieba :)

Poison: Wierzysz w stworki i kosmitów ? :P

Yayabuzzka: Oj bardzo, zawsze mnie straszono :D Naoglądałam się dużo z kuzynami " Nie do wiary" po 23 i myślę że jest jakieś pozaziemskie życie.

Poison: Jak sobie wyobrażasz to pozaziemskie życie ?

Yayabuzzka: Jakieś zielone ludki na wielkim talerzu latającym :D Czyli standardowo, tak pewnie każdy myśli.

Poison: Ja po ostatnich przemyśleniach w ludki z kosmosu nie wierze ;)

Yayabuzzka: Wiesz, żadnego innego żyjątka nie widziałam ale kto wie czy jesteśmy sami we wszechświecie :) Tego pewny nie możesz być.

Poison: Ale przypuszczać nikt mi nie zabroni ;) Co Ci się śniło dzisiaj ? :D

Yayabuzzka: Mi się bardzo rzadko cokolwiek śni, a jeśli już coś się śni to po godzinie nic nie pamiętam, chyba ze to było coś atrakcyjnego ha :D

Poison: Śpioch straszny jesteś, i nic Ci się nie śni ? Na pewno było coś z czego można się pośmiać ;)

Yayabuzzka: To prawda, że jestem śpiochem :D Kiedyś miałam sen, że byłam jajkiem haha i jeździłam na wyciągu narciarskim. I jak dojrzewałam w kółko mi się śniło ze spadam ( nie wiem z czego ) ale leciałam na dół i jak już dolatywałam do gleby to się budziłam cala spocona i wystraszona :/

Poison: Hahahah, też fajnie :D Chyba wszystkim się śniło że spada skądś, to chyba nieodłączny element snu :P Jaka jest twoja ulubiona mapa ? :P

Yayabuzzka: DD2 Mój faworyt, potem mogę uwzględnić de_westwood

Poison: Ulubiona broń ?

Yayabuzzka: AK-47, famas, m4 no i oczywiście AWP

Poison: Byłaś kiedyś za granicą ?

Yayabuzzka: Promem do Rosji :D

Poison: Ooo, ciekawe. Czemu akurat do Rosji ?

Yayabuzzka: Ogólnie nie pamiętam gdzie płynęłam bo byłam mała :D Ale na promie sprzedawali alkohol i tam się moja rodzina zaopatrywała. Taka wycieczka tam i z powrotem po prowiant ( jak tak to nazywam ) bez zwiedzania i wysiadania :D

Poison: Pijesz często czy okazyjnie ?

Yayabuzzka: Okazyjnie, ciężko mi wchodzi alkohol :)

Poison: A piwko ?

Yayabuzzka: A po piwie mi się spać chce :D Ale lubię od czasu do czasu sobie wypić Leszka lub jakieś piwko owocowe.

Poison: Widze że mamy taki sam gust, ja od dłuższego czasu nie pijam nic innego jak Lecha Shandy i Warke Cytrynową bodajże. Lubisz słodycze ? :P

Yayabuzzka: Uwielbiam słodycze, jestem strasznym łasuchem, słodycze mogła bym jeść tonami, no ale niestety nie mogę.

Poison: Jakiego koloru masz pokój ?

Yayabuzzka: Pomarańczowy :)

Poison: Pomaranczku pewno sie ucieszył, jak to przeczytał :P Jesteś typem imprezowiczki, czy spokojnej dziewczyny ?

Yayabuzzka: To zależy czy pytasz o przeszłość czy o teraźniejszość :D Teraz jestem spokojną dziewczynką :)

Poison: A przeszłość ? :P

Yayabuzzka: Przeszłość mam burzliwą dlatego, że większość mojego wolnego czasu spędzałam na dworze, wśród znajomych i niekoniecznie podpieraliśmy blokowiska. Dużo było alkoholu, paliłam papierosy i przeżyłam bardzo dużo domówek, bo kluby mnie nie interesowały. Może to za sprawa o wiele starszego towarzystwa dlatego było kiedyś ze mnie udane ziółko :D

Poison: Jaki jest twój ulubiony kolor ?

Yayabuzzka: Czerwony i turkusowy.

Poison: Jakie jest Twoje wmarzone miejsce na wakacje ?

Yayabuzzka: Grecja

Poison: Czemu ?

Yayabuzzka: Bo tam pracował mój ojciec i z opowiadań chciała bym sama tam pojechać.

Poison: Jaką zupe lubisz najbardziej ? :D

Yayabuzzka: Rosół :D

Poison: Masz jakieś swoje powiedzonko ? :)

Yayabuzzka: Żyj chwilą a nie rozkminą :D

Poison: Hmm. Ciekawe :P Czytasz książki ?

Yayabuzzka: Nie, nie mam za bardzo czasu na czytanie.

Poison: Czemu ?

Yayabuzzka: Gotowanie, sprzątanie, pranie, zmywanie potem Marek przychodzi z pracy i cały dzień zleci.

Poison: Dziękuję Ci serdecznie za poświęcony mi czas, trzymaj się ciepło. Cześć.

Yayabuzzka: Ja też dziękuje za wywiad :) Pa.

Następny wywiad będzie niespodzianką, o ile uda mi się zmówić z tą osobą. Ned, mam nadzieję że sie podobało, bo pewno jako pierwszy ustawisz się w kolejce do czytania tego wywiadu hehe :P Następny wywiad wkrótce. Peace.

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#2) Napisano 25 sty 2013, o 18:52

Uhuhu
Aga za młodu była niegrzeczną dziewiczynką :D
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

malyziom87

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 86
  • Dołączył: 17 lis 2012, o 00:28
  • Lokalizacja: Hannover , Deutchland
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 0

(#3) Napisano 25 sty 2013, o 19:26

Ciekawy wywiad, podobal mi sie. To ja mam takie male pytanie do Pana Hansa czy w iraku tez swoim flesze rzucal ?:D heheh

Poison2607

  • Awatar użytkownika

(#4) Napisano 25 sty 2013, o 19:55

Użytkownik malyziom87 napisał:
mam takie male pytanie do Pana Hansa czy w iraku tez swoim flesze rzucal ?:D


hahahhaha padłem :D

Soni

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 887
  • Dołączył: 12 sie 2011, o 17:27
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 20

(#5) Napisano 25 sty 2013, o 20:38

Wywiad bardzo ciekawy :)
Ale mam jedną uwagę. Hayabusa to nie motor. To motocykl :lol:

Ned

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 311
  • Dołączył: 13 paź 2011, o 21:49
  • Postawione piwa: 20
  • Otrzymane piwa: 121

(#6) Napisano 25 sty 2013, o 21:30

Użytkownik Suchatron napisał:
Ned, mam nadzieję że sie podobało, bo pewno jako pierwszy ustawisz się w kolejce do czytania tego wywiadu hehe

Bez pozdrowień dla wielbicieli? Perdole nie czytam :D

Użytkownik Anomaly napisał:
To ja mam takie male pytanie do Pana Hansa czy w iraku tez swoim flesze rzucal

Kiedyś pamiętam serwer pełen a on jak rzucił flesza całemu teamowi na ryj to w 27 sekund po rundzie było hahah

Użytkownik Axl napisał:
Aga za młodu była niegrzeczną dziewiczynką

Wszystkie tak mówią, pewnie kredki koleżance ukradłą z piórniczka i wielkie halo, tak zresztą nikt nie uwierzy zwłaszcza jak zobaczy tą słodycz na fotce z galerii...

Milka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 568
  • Dołączył: 11 kwie 2012, o 21:04
  • Lokalizacja: Siemidarżno
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 3

(#7) Napisano 26 sty 2013, o 10:31

Noo bardzo ciekawy wywiad :P Wczoraj na TVN leciała Zielona Mila oglądałem go już 3 raz,ale i tak mi się podobał xD

Ny[C]eR

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 850
  • Dołączył: 23 lis 2011, o 01:00
  • Postawione piwa: 27
  • Otrzymane piwa: 23

(#8) Napisano 26 sty 2013, o 12:36

No mamusia się postarała ładnie odp :D i o synku nie zapomniała :*

pomaranczQ

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 542
  • Dołączył: 11 kwie 2012, o 20:20
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 3

(#9) Napisano 26 sty 2013, o 12:59

Nice wywiadzik :)
Obrazek
Obrazek

Yayabuzzka^^

    V.I.P

  • Awatar użytkownika
  • V.I.P
  • Posty: 1035
  • Dołączył: 22 cze 2011, o 14:57
  • Lokalizacja: Elbląg
  • Postawione piwa: 216
  • Otrzymane piwa: 174

(#10) Napisano 27 sty 2013, o 23:52

Soni : Z tym motorem to mi Marek powiedział :D Wiec to jego zasługa :D

Czk : Incepcji nie oglądam ( tzn. początek widziałam ) potem mnie jakoś zmogło i przysnęłam haha :D

Milka : tez oglądałam :)

` Dawid .

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 8
  • Dołączył: 26 lis 2012, o 23:04
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#11) Napisano 14 lut 2013, o 00:38

tja.. ja mieszkam w Terespolu i PKP wyremontowali w 2012r. to te warszawskie nie dorownuje. serjjjoza xd. milo ze ktos wspomnial o moim ekh ekh ekh zadupiu w swoich rozwazaniach xd.

Bless

Muj

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 8
  • Dołączył: 13 lut 2013, o 02:11
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#12) Napisano 14 lut 2013, o 02:17

nawet ja przeczytałem całe!
ciekawa z Ciebie osóbka za młodu musiała być : ) [nie twierdzę, że teraz nie]
na stare lata spokój i to się liczy, fajnie fajnie
szczęścia ; >
nie potrzebuję pomocy, zawsze radziłem sobie sam. : )

Ned

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 311
  • Dołączył: 13 paź 2011, o 21:49
  • Postawione piwa: 20
  • Otrzymane piwa: 121

(#13) Napisano 14 lut 2013, o 15:18

Cytat:
na stare lata spokój

:D

post do usunięcia ale nie mogłem się powstrzymać :P

Kubi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 732
  • Dołączył: 26 wrz 2012, o 17:59
  • Postawione piwa: 154
  • Otrzymane piwa: 83

(#14) Napisano 15 lut 2013, o 04:59

Wywiad Super, widac, ze nasz redaktor się postarał, a to dobrze bo miło pograc z kimś o kim się wie cos więcej...:)
Yayabuzzka pozdr za Władca Pierścieni (klasyk wsród klasyków)

crossu

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 93
  • Dołączył: 20 gru 2012, o 17:42
  • Postawione piwa: 25
  • Otrzymane piwa: 4

(#15) Napisano 19 lut 2013, o 21:50

super wywiad ;-)

Wróć do Redakcja CS-Lamers



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron