Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Wywiad z... Olą !

Prasa, wywiady i komentarze

Poison2607

  • Awatar użytkownika

(#1) Napisano 22 kwie 2013, o 09:45

Miałem dodać wczoraj, lecz nie miałem neta ( przed chwilą odzyskałem ) Miłego czytania, w ten wiosenny ciepły dzień, postawionym piwem nie pogardze... :D
Czytajta i komentujta. I piwa stawiajta :D


Poison: Cześć ludziska, ze mną jest Olcia :) Witam Cie serdecznie :D

Ola: Witam Cię :D i cześć wszystkim

Poison: Powiedz Nam coś o sobie.

Ola: Jestem Olga ( nick to nie moje imię , po postu większość tak na mnie mówi). Pochodzę z Ciechanowa , to małe miasto niedaleko Warszawy. Chodzę do liceum , na profil humanistyczno-dziennikarski :D . W przyszłości chciałabym posiadać pracę gdzie wykorzystam to , że szybko nawiązuje kontakt z ludźmi . :)

Poison: Gdzie np. ?

Ola: Najbardziej mnie interesuje praca w gazecie , ale trzeba się wybić . Same studia mi nie wystarczą więc okaże się .

Poison: Uważasz że masz szanse i ambicje żeby osiągnąć to co planujesz ?

Ola: Nie chcę się oceniać. Sądzę że gdy ktoś czegoś bardzo chce to może mu się udać ;)

Poison: Jak chcesz tego dokonać ?

Ola: Zamierzam nabywać doświadczenie i być "otwartą" . Myślę , że może mi to pomóc.

Poison: Jak Ci mija dzień ?

Ola: Kolejna leniwa sobota :D Ale ogóle jest dobrze.

Poison: Czemu leniwa ? :D

Ola: Leniwa , bo za dużo dziś pożytecznego nie zrobiłam.

Poison: Ładna pogoda jest ( przynajmniej u mnie ), trzeba sie cieszyć puki można, a nie "pasożycić" w domu :P

Ola: Tak wiem :D , dlatego gdy skończymy wychodzę ;P

Poison: Jak trafiłaś na Lamersy ?

Ola: Znalazłam na wiaderku IP :) zaczęłam grać na serwerze we wrześniu tylko nie było mnie tam często widać.

Poison: O prosze, nie spodziewałem się takiej odpowiedzi :P

Ola: Mam nadzieję , że pozytywnie zaskoczyłam ;>

Poison: Pozytywnie :) Długo już strzelasz w te karabiny ?

Ola: Nieee , dokładnie nie pamiętam. Wydaje mi się , że parę miesięcy :)

Poison: Hmm, to i tak dobrze grasz jak na te pare miesięcy :)

Ola: Haha nie oszukujmy się ;P wiem , że lamię xDD

Poison: Ale starasz sie, czyli nie jest aż tak źle :P

Ola: Tak , jak mi się chce to nawet jakoś idzie ;P

Poison: Jest ktoś, z kim lubisz / nie lubisz grać ?

Ola: Oczywiście :D Nie chciałabym faworyzować :/ Ale jak na 4fun pojawi się większość adminów to mi się bardzo dobrze gra ;) A co do osób , z którymi nie lubię wolałabym uniknąć odpowiedzi.

Poison: Śmiało mów, masz swoją godzine xd

Ola: Haha , doceniam ;P , ale nie skorzystam :) po prostu staram się być dla wszystkich miła i nie chcę konkretnie pisać :D

Poison: No ok, rozumiem. Masz jakąś swoją ulubioną mapke ?

Ola: Tak :D chyba większość bywalców serwera wie , że to KABUL ;3

Poison: Dlaczego ? :)

Ola: Trochę mi się kojarzy z dd2 , ale nie jest taka nudna tzn. mniej grana na serwerach :)

Poison: Czemu nie grywasz na innych serwerach Lamersów, tylko na 4funie ? :)

Ola: Jestem przyzwyczajona do 4fun'a . Moim zdaniem skoro dostałam szansę i mam admina na 4fun'ie to w miarę możliwości chcę pilnować tam porządku itp

Poison: Ale pograć na innych serwerach też czasem można :P

Ola: W sumie masz rację , można .

Poison: Więc czemu tam nie grywasz ? :D

Ola: oj obiecuję poprawię ;>

Poison: No :D Co lubisz robić w wolnym czasie ?

Ola: To zależy od mojego humoru. Najczęściej słucham muzyki , gram lub zajmuję się znajomymi ;)

Poison: Jakiej muzyki słuchasz ?

Ola: Słucham rapu , nie mam ulubionego wykonawcy ;) ale nie przepadam za np. RPK i HG

Poison: Nie lubisz HG ? : O Grzeszysz, oj grzeszysz... :P

Ola: Nie przepadam ! To jest różnica ;) Jeśli ludzie tego słuchają to musi być przynajmniej niezłe , mi po prostu "nie podchodzi" ich twórczość hehe

Poison: Co nie zmienia faktu, że grzeszysz :D

Ola: Każdy grzeszy ;P

Poison: Wierzysz w Boga ?

Ola: Wierzę :) ale czasem niektóre sytuacje są ciężkie do zrozumienia.

Poison: Jakie np. ?

Ola: Na przykład dlaczego giną niewinne osoby lub dzieci i Bóg pozwala na cierpienie innych .

Poison: Bo dostaliśmy tzw. wolną wole, i to od nas ludzi zależy jak to wykorzystamy, nie uważasz ?

Ola: Tak , masz rację ;) Może po prostu tak ma być ...

Poison: Powiadasz że wierzysz w Boga, jak to się odbija na chodzeniu do kościoła i sprawach z nią związanych ?

Ola: Chodzę w sumie co tydzień do kościoła :D i się tego nie wstydzę , bo raczej nie ma czego . Denerwuje mnie czasem ksiądz bo głupoty gada np. gdy chodzi o kasę dla niego -.- , lub gdy ogólnie cały kościół wypowiada się o in vitro ...( przecież co ich to obchodzi )

Poison: Pieniądze to jest nie problem dla księży, też zauważyłem że "żulą" pieniądze, dlatego od dłuższego czasu nie chodze.

Ola: Oj tak ... jak zauważyłeś , że nie ma bezrobotnych księży . Posiadają drogie samochody itp oraz większość ogromny tłusty brzuch ! xD

Poison: A to już Twoja opinia, ja sie swoją nie dziele, bo wywiad potrwałby za długo :PJakie jest Twoje wymarzone miejsce na wakacje ?

Ola: Chciałabym spędzić wakacje w Hiszpanii ;) , mam nadzieję że kiedyś plany się powiodą hehe

Poison: Dlaczego akurat Hiszpania ? :)

Ola: Bardzo ciepło :D , podoba mi się ich kultura , sporo zabytków i dużo ciekawych ludzi ;P

Poison: A jakieś określone miasto masz w tej Hiszpanii które chcesz zwiedzić ? :)

Ola: Na pewno ma to być Barcelona :D

Poison: A ja jej nie lubie :C Z wielu powodów :P

Ola: Hehe domyślam się , że z powodu klubu ;) Mi to nie przeszkadza. Szczerze to zaczynają się robić nudne te walki Barcelony i Realu ... i kłótnie osób kto i ile wygra , ale szanuję jeśli ktoś jest "zakochany" w jednej z tych drużyn. Trzeba przyznać , że dobrze grają ;)

Poison: Dla mnie to 2 najlepsze kluby na świecie, z tą różnicą że niektórzy mylą teatr z boiskiem :D Ale mniejsza, interesujesz się jakimś sportem ? :D

Ola: Interesuję się piłką ręczną i nożną. Ostatnio niestety trochę mniej , bo nie zawsze mam ochotę obejrzeć mecz itp ;)

Poison: To super ;P a sport uprawiasz ?

Ola: Jeśli chodzi o jakiś klub czy coś to nie , ale dla przyjemności ze znajomymi to chętnie ;)

Poison: A na jakiej pozycji grasz ? :D

Ola: Wybieram bramkę jak mi się nie chce biegać xD , a jak energia rozpiera to atak :D

Poison: A skąd takie zamiłowanie do sportu ?

Ola: Jeśli chodzi o ręczną to moja mama grała kiedyś w jakimś klubie i oglądamy mecze razem , wybieramy się też na ME w 2016 , będą w Polsce :D . Piłką nożna zaczęłam się interesować przez moich kolegów z klasy ( byłej klasy xd) , lubiłam jednemu dokuczać , że wiem więcej o piłce od niego itp xD

Poison: Czyli możesz powiedzieć, że sport to Twoje jedno z zainteresowań takich większych i ważniejszych :P

Ola: Tak , można tak powiedzieć choć ostatnio mniej poświęcam na to czasu :)

Poison: Jak wyglądałby Twój idealny dzień ? :D

Ola: Oj myślę , że ten dzień się zbliża :D Jak spotkam się z pewną osobą to będzie idealny dzień *.* . Jak dokładnie to będzie wyglądać to nie wiem , bo raczej jestem spontaniczna i nie lubię planować ;)

Poison: Chłopak ? :D

Ola: haha , PRZYJACIEL xD

Poison: Blisko :P Pytanko na koniec, kogo chcesz pozdrowić ? :D

Ola: Jasne :D Chcę pozdrowić wszystkich którzy to czytają , ale najbardziej to qqqqq i Milkę :D

Poison: W takim razie dzięki serdecznie za poświęcony mi czas ;)

Ola: Również dziękuję :)

Poison: Narazie ;)

Ola: Papapa :D

bzzzyyyQQQuś

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 2212
  • Dołączył: 11 maja 2012, o 16:00
  • Lokalizacja: Katowice
  • Postawione piwa: 307
  • Otrzymane piwa: 107

(#2) Napisano 22 kwie 2013, o 14:05

fajnie fajnie :)

oby tak dalej sucharze :)

`eSka

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 137
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 19:35
  • Postawione piwa: 3
  • Otrzymane piwa: 0

(#3) Napisano 22 kwie 2013, o 15:00

Heheszki ,pozdrowila mnie :D

Ola;3

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 271
  • Dołączył: 30 sty 2013, o 17:08
  • Lokalizacja: Ciechanów
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 1

(#4) Napisano 22 kwie 2013, o 15:38

Hahaha :P nieźle to nawet wyszło ;>

Milka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 568
  • Dołączył: 11 kwie 2012, o 21:04
  • Lokalizacja: Siemidarżno
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 3

(#5) Napisano 22 kwie 2013, o 15:53

Suchar ja się zastanawiam kiedy się mnie czepisz o wywiad..hahaha :D Spoko wywiad czekam na następny :P
Olcia dziękuję że mnie doceniasz :ninja:

Szyna

    Admin serwera:
    FFA, TP!

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 466
  • Dołączył: 17 lut 2013, o 17:17
  • Postawione piwa: 40
  • Otrzymane piwa: 6

(#6) Napisano 23 kwie 2013, o 08:26

Fajny wywiad. Miło było poczytać ;)
ObrazekObrazek

Wróć do Redakcja CS-Lamers



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •