Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Wywiad z... Fobią !

Prasa, wywiady i komentarze

Poison2607

  • Awatar użytkownika

(#1) Napisano 13 maja 2013, o 21:59

Miłego czytania, licze że sie będzie podobać :) Wywiad był robiony pare dni ( jeszcze przed weekendem majowym, ale teraz sie zabrałem za jego wstawianie na forum :P ), więc przymknijcie oko na pytania z weekendzie majowym który już minął :P Miłego czytania.
Jak gdzieś znajdziecie błąd, literówke albo cuś to piszcie.


Poison: Siemka Fobia, witam czytelników ;)

Fobia: Witam Cię Sucharku oraz wszystkich forumowiczów :)

Poison: Powiedz Nam coś o sobie.

Fobia: No więc mam na imię Dawid, ostatnio skoczyła mi 20-stka, a więc teraz to już z górki :) Mieszkam w małym mieście Chmielnik niedaleko Kielc (30 km), gdzie mam okazję również studiować. Lubie posłuchać dobrej muzyki oraz obejrzeć konkretny film.

Poison: Jaką szkołę skończyłeś ?

Fobia: Oprócz studiów wszystkie moje przygody ze szkołą miały miejsce w rodzimym mieście, oczywiście szkoła podstawowa, gimnazjum oraz liceum ogólnokształcące.

Poison: Wyniki w nauce rozumiem że były bardzo dobre ;)

Fobia: Hehe nie przesadzajmy :D Powiedzmy, że Einsteinem nie byłem i uczyłem się średnio :)

Poison: Co studiujesz ?

Fobia: Zarządzanie na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach

Poison: Jakie masz oczekiwania po takich studiach ? Tzn. co chcesz robić jak skończysz studia na tym kierunku ?

Fobia: Wszyscy wiemy jak dziś wygląda rynek pracy, nie zawsze nasze życie układa się wedle naszych oczekiwań, niestety. Pomimo tego chciałbym jednak coś w swoim życiu osiągnąć, być może założyć własny biznes z własnym pomysłem na siebie i firmę, choć zdaję sobie sprawę, że przy dzisiejszej sytuacji wypromować się jest niezwykle trudno.

Poison: Sądzisz że może Ci się dzisiaj udać ? Podkreślam słowo dzisiaj.

Fobia: Sądzę, że jest to kwestia podejścia i determinacji z naszej strony. Jeżeli się czegoś naprawdę chce i dąży do tego z całych sił i za wszelką cenę człowiek stara się to osiągnąć to jest to możliwe. Dobrze, że podkreśliłeś to słowo bo "dzisiaj" młodym i ambitnym ludziom poprzeczka jest bardzo wysoko postawiona. Jak już wcześniej wspomniałem wypromować się jest bardzo długim i żmudnym a równocześnie trudnym procesem lecz mimo to wierze, że to na co wszyscy pracują nie pójdzie na marne. Czy może mi się udać? Na pewno będę się starał aby to osiągnąć. Trzeba wierzyć w to, że sami jesteśmy kowalami własnego losu i dobrze jest liczyć na własne możliwości w które nigdy nie powinniśmy wątpić bo jeśli sami w siebie nie uwierzymy ani w to, że możemy coś osiągnąć to nic z tego pozytywnego nie wyniknie. Trzeba iść przez życie z podniesioną głową i stale myśleć DAM RADE ! :)

Poison: Piękne słowa :D Wystarczy troche ambicji i chęci, a marzenia sie spełnią. Jak Ci mija dzień ? :)

Fobia: Dosyć przyjemnie, po powrocie z uczelni zjadłem bardzo smaczny obiad a także chwilę odpocząłem. U mnie piękna pogoda za oknem, więc nic tylko się cieszyć :D

Poison: Sie ciesz, ja mam za oknem deszczową pogode :P Co robisz w wolnym czasie ?

Fobia: Przykro mi to słyszeć ale mamy już prawie Maj także myślę, że za niedługo nie będzie tak źle:) Jeśli chodzi o wolny czas to raczej nie jestem kimś kto się wyróżnia. Chyba jak każdy lubię się czasem zdrzemnąć, wyjść z kumplami na boisko pokopać w piłkę, posłuchać muzyki , obejrzeć film a poza tym oczywiście wieczorne wypady z kolegami na piwko czy coś mocniejszego :D

Poison: Jakie piwko pijesz najczęściej ? :P

Fobia: Ostatnio zdarza mi sięgać po Kasztelana niepasteryzowanego, jakoś przypadło mi do gustu :D Chętnie pijam również Harnasia, Tyskie, Lecha, Perłę itd. Ogólnie na co przyjdzie ochota :D Chętnie bym się z Tobą napił Sucharku:)

Poison: A to po wywiadzie o tym pogadamy :D Alkohol też pijesz czy tylko piwo ?

Fobia: Zakładając, że piwo nie jest alkoholem :D oczywiście zdarza się napić coś mocniejszego ale już zdecydowanie nie tak często jak piwo a raczej od czasu do czasu :) Nie róbmy ze mnie alkoholika hehe :D A propo na innych serwerowniach widziałem, że ludzie robią sobie ZLOTY w celach "integracyjnych", może jako społeczność CS-LAMERS też powinniśmy o tym pomyśleć :D

Poison: Był kiedyś taki temat żeby sie spotkała cała "wiara" z Lamersów, nie wiem czy ktoś tam do kogoś jeździ, w każdym razie ja z Lamersów jedynie widuje whita/op3tanego co jakiś czas, co do reszty to nie wiem :P

Fobia: Ogólnie rzecz biorąc jest to super sprawa. Dzięki takiemu zlotowi, każdy mógłby się poznać a już nie wspomnę co by się tam działo :)%%%%%%%%%%%%%%%% hehe

Poison: No przecież :P Jadymy z koksem, powiedz no Ty mi, czemu masz taki a nie inny nick :D

Fobia: Sam chciałbym to wiedzieć, czysty przypadek :D Taki sobie ustawiłem nie zastanawiając się zbytnio nad tym :)

Poison: Ma to związek z Twoim avatarem ?

Fobia: Poniekąd tak, ponieważ zarówno nick jak i avatar cechuje jakaś mroczna strona :) Lubie motyw Jokera, który jakby na to nie patrzeć nie poddaje się powszechnym trendom i stara się nie brać świata zbyt SERIOUSLY :D

Poison: Zgaduje że filmy z Jokerem czy też Batmanem to Twoje ulubione filmy :)

Fobia: Niekoniecznie, Mroczny Rycerz to specyficzny film, choćby ze względu na role Jokera, za która Heath Ledger dostał pośmiertnego Oscara. Lubie filmy, które odznaczają się ciekawą fabułą w połączeniu ze świetną grą aktorską. Moim ulubionym gatunkiem jest Thriller, ponieważ dreszczowce mają to do siebie, że posiadają wątek tajemnicy a także grozy. Lubię czekać do samego finału, aby w końcówce delektować się zaskakującym lub nie zakończeniem.

Poison: Wymienisz pare swoich ulubionych i polecanych filmów ?

Fobia: Dużo tego pisać, większość filmów jakie uważam za bardzo dobre i i godne polecenia można znaleźć a stronach gdzie umieszczane są filmy online, wystarczy wejść z zakładkę np.: TOP 100. Również stamtąd czerpałem źródło.

Poison: Jaki jest najlepszy film który kiedykolwiek widziałeś ?

Fobia: To jest bardzo trudne pytanie, każdy film odznacza sie czymś innym, pokazuje inne prawdy, inny świat. Raczej nie potrafię wskazać jednego ulubionego filmu, jest ich tak wiele, że wybór jednego jest raczej niemożliwy.

Poison: Rozumiem. Jakiej muzyki słuchasz ?

Fobia: Każdy ma inne gusta jednak ja preferuję rap. To jak ludzie potrafią opisywać swoje przeżycia, rozterki, smutki, radości, swój pogląd na świat a później chować ten przekaz między wierszami z dodatkiem dobrego bitu jest fantastyczne :D Z wieloma piosenkami się utożsamiam, można powiedzieć, że czasem przeżywam to samo co autor. Myślę, że ten gatunek jest czymś więcej niż muzyką, to swego rodzaju sposób na życie i na to jak radzić sobie w niektórych sytuacjach i ogólnie dzisiejszym świecie. ŁAPMY CHWILE ULOTNE JAK ULOTKA ;)

Poison: Lepiej bym tego nie ujął czym jest Rap ;) Masz swoich ulubionych wykonawców, raperów ?

Fobia: Oczywiście, że mam. Lubie autorów, którzy wykazują się głębokim przekazem, tym co płynie im z serca, co czują i czego pragną. Śmiało mogę wymienić Skora (SumaStyli), HuczuHucza, Rovera, oczywiście Paktofonike, Bisza, TMK aka piekielnego, Wizje lokalną itd. Naturalnie słucham również całą elite polskiego rapu, którą już nie bd wymieniać bo kto słucha to raczej wie.

Poison: Słuchasz tylko rapu ?

Fobia: Lubie również posłuchać Trance, wiem wybuchowa mieszanka ;)

Poison: Powiedz coś o tym rodzaju muzyki, bo niektórzy ( ja np. :D ) nie wiem czym charakteryzuje się ten rodzaj muzyki.

Fobia: Hmmm, nie jestem specjalistą i cieżko mi odpowiedzieć. Jadnak zachęcam Cię do przesłuchania jakiegoś kawałka tego gatunku. Może Cię zainteresuje, być może "to" poczujesz, to brzmienie i klimat. Dla przykładu mogę Ci polecić np.: Armin Van Buuren - Sail. Jeśli miałbym Ci scharakteryzować ten rodzaj to sam nie wiedziałbym od czego zacząć. Proponuję przesłuchać i ocenić. Być może Cię zainspiruję.

Poison: Obiecuje ze posłucham ;) Czytasz książki ?

Fobia: Nie czytam, wole film.

Poison: Interesujesz sie sportem ?

Fobia: Myślę, że jestem aktywny sportowo. Często gram w piłkę nożną, w tym celu chodzę na halę sportową. Uczęszczam w zajęciach WF-u, a więc tutaj też jakieś dodatkowe dyscypliny.

Poison: A znasz się troche na piłce nożnej np. ?

Fobia: Jeśli pytasz o poziom mojej gry to mogę śmiało powiedzieć, że jest najgorzej. Raczej "umiem" grać w piłkę, jestem dość dobry technicznie i chyba inni lubią ze mną grać. Lubie grę zespołową gdzie cała drużyna pracuje na wynik.

Poison: Pytam teraz o znajomość drużyn piłkarskich :D

Fobia: Rozumiem, w tym sensie. Nie jestem zachłannym kibicem piłkarskim choć nie ukrywam, że lubię sobie obejrzeć mecz w telewizji. Sport raczej nie stoi na górze w mojej tabeli zainteresowań :)

Poison: Kibicujesz komuś ? :) Czy oglądasz sport dla przyjemności ?

Fobia: Raczej dla przyjemności, nie mam ulubionej drużyny piłkarskiej, której bym kibicował choć ostatnio przez to co wyprawia Lewandowski zainteresowała mnie Borussia Dortmund. Urzeka mnie także gra Fc Barcelony i chyba nie muszę mówić dlaczego. :)

Poison: Jakie jest Twoje wymarzone miejsce na spędzenie wakacji ?

Fobia: Szczerze nie zastanawiałem się nad tym. Byle było ciepło, piaszczysta plaża i grono świetnych ludzi. Tak naprawdę miejsce się nie liczy bo można samemu jechać na Majorkę i nie czuć się tak świetnie z przyjaciółmi choćby nawet na wycieczce szkolnej.

Poison: Jak wyglądałby Twój idealny dzień ? Zastanawiałeś się kiedyś nad tym ? :P

Fobia: Szczerze to nie :) Dla mnie wymarzony dzień to taki, na koniec którego nie myślałbym o tym, że dzień ten mógłby być lepszy. Do spełnienia marzeń nie trzeba wiele o ile docenia się to co się ma.

Poison: Jakie jest Twoje marzenie ?

Fobia: Chciałbym w przyszłości założyć rodzinę, mieć kochającą żonę oraz gromadkę wspaniałych dzieci :) Postawić własny dom i może zwiedzić trochę świata ;)

Poison: Skoro o zwiedzaniu wspominasz, to jakie państwa by to były i jakie miejsca ?\

Fobia: Chciałbym zwiedzić Statułe Wolności w Nowym Jorku, Wieże Eiffla w Paryżu czy choćby całe Las Vegas :)

Poison: Co Cie w tych rzeczach i miastach urzekło że chcesz je zwiedzić ?

Fobia: W pierwszych dwóch na pewno architektura i sam pomysł. Świetne połączenie czegoś co stanowi wielką budowlę z zapierającym dech w piersiach pomnikiem sztuki. Jeśli chodzi o Las Vegas to jest to niewątpliwie niezwykłe miasto. Jak dobrze wiemy jest tam wiele ciekawych miejsc do rozrywki a wszystko otacza ogroma ilość świateł i neonów. Mówi się, że Las Vegas to miasto grzechu i nie ukrywam, że sam chciałbym to sprawdzić :D

Poison: Byłeś kiedyś za granicą ? Jak tak to gdzie ? :P

Fobia: Owszem byłem jednak nie były to jakieś odległe państwa. Miałem okazję zwiedzić Niemcy, Węgry, Czechy, Słowację jednak w niektórych przypadkach były to raczej przejazdy niż w pełni zwiedzanie.

Poison: Jak wspominasz swój okres dzieciństwa ?

Fobia: Dzieciństwo wspominam bardzo pozytywnie .:) Muszę przyznać, że były to piękne czasy, które opierały się głównie na zabawach z kolegami i koleżankami gdzieś koło domu. Kiedyś nie było komputerów a mimo to człowiek nigdy nie czuł nudy. Zawsze było coś co sprawiało, że dzień mijał bardzo szybko i niezwykle przyjemnie. Teraz niestety nastały trochę inne czasy. Dzieci mają komputery i praktycznie wszystko czego dusza zapragnie. Zawsze miło wspominam te czasy kiedy razem z kolegami robiło się głupoty a świat wydawał się o wiele prostszy.

Poison: Sądzisz że teraz młodzi mają łatwiej w życiu niż np. kiedy Ty dorastałeś bez urządzeń które mamy dzisiaj ? Mówie tu ogólnie teraz, ale biorąc pod uwage chociażby sprzęt który jest dzisiaj a którego nie było te 10 lat temu.

Fobia: Myślę, że w dzisiejszych czasach cała technika poniekąd sprawiła, że młodzi ludzie wybierają pozostać w domu niż np.: wyjść na dwór do kolegów. Bo po co wychodzić na dwór grać w piłkę skoro można zagrać mecz w FIFĘ? Coraz częściej widuję młodych z telefonami komórkowymi co w czasach mojego dzieciństwa było rzeczą zupełnie zbędną bo, aby się skomunikować po prostu szło się do kolegi i już. Sam nie wiem czy zmierza to w dobrym kierunku ale myślę, że mój prawdziwy urok dzieciństwa polegał właśnie na tej prostocie, która sprawiała, że nikt nie potrzebował do radości monitora czy telefonu.

Poison: Gdybyś mógł to zrobiłbyś coś w kierunku, może nie pomocy, ale zachęcenia młodych ludzi że są lepsze rzeczy niz komputer czy tez TV ?

Fobia: Chciałbym im uświadomić, że komputer czy telewizja nie jest najlepszym sposobem na spędzenie wolnego czasu. Zdecydowanie lepszym wyjściem jest poszukiwanie zajęć poza granicami komputera czy tv, gdzie nie ograniczamy się tylko
do wirtualnego świata, który bardzo często sprowadza młodych na złą stronę. Przecież można robić tak wiele różnych i ciekawych rzeczy i wcale nie potrzebne są do tego żadne wyżej wymienione rzeczy.

Poison: a jeśli by Ci powiedzieli że nie wyjdą na dwór bo muszą pograć ? :D

Fobia: To wykręcam korki i koniec zabawy hehe :D A tak na serio to próbowałbym znaleźć jakieś lepsze argumenty przemawiające za tym, aby wyjść jednak na dwór niż siedzieć przed komputerem.

Poison: W sumie to pomysł z tymi korkami nie taki zły :D Sądzisz że telewizja i komputer to jedyny problem młodzieży na dzieży na dzień dzisiejszy ?

Fobia: Uważam, że niestety jest to jeden z wielu problemów jakie dotykają dzisiejszą młodzież. Coraz więcej słyszy się o nieletnich, którzy zażywają narkotyki czy są uzależnieni od alkoholu. Świat nabrał takiego tempa, że nawet najmłodsi sięgają już po używki. Kiedyś było to nie do pomyślenia a jednak dzisiaj staję się to rzeczywistością. Stanowi to wielki problem z jakim zmagają się dzisiaj młodzi ludzie, którzy bardzo często schodzą na złą stronę przez głupotę starszych.

Poison: Sądzisz że przysłowie "Z kim przestajesz, takim sie stajesz" jest najbardziej trafne do sytuacji w której ludzie przed 18 rokiem życia robią rzeczy które odbiją sie na całym ich życiu ?

Fobia: Tak, sądzę, że jest w tym wiele prawdy. Każdy szuka jakieś wzorca, punktu zaczepienia, coś lub kogoś na kim można się wzorować, a tym bardziej młody człowiek, który czasem obiera zły przykład a co później odbija sie na jego przyszłym życiu. Łatwo jest czasem wpaść w złe towarzystwo jednak zdecydowanie trudniej z niego wyjść. Zadaniem do którego należy bronić dziecko przed tym "złym" światem i nieodpowiednim towarzystwem powinni być rodzice takiego dziecka. To oni są za nie odpowiedzialni i nie powinni dopuścić do sytuacji, w której ich dziecko obraca się w kręgu ludzi stanowiących zły przykład i popada w nałóg a jeśli już do tego dojedzie to starać się pomóc mu za wszelką cenę. To ich zadanie.

Poison: I według mnie problem leży po stronie rodziców, którzy nie umieją w pore wytłumaczyć co jest złe a co dobre. jednak z czasem stajemy sie dojrzalsi i sami wybieramy swoją drogę, i tu można już gdybać tylko nad tym, czy osoba świadoma co jest dobre a co złe, posiada odrobinę zdrowego rozsądku i rozeznania.

Fobia: Dokładnie, czasem jednak ludzie są zagubieni i nie potrafią lub nie chcą już oceniać co jest dobre a co złe. Mam jednak nadzieję, że odnajdą dobrą drogę i wszystko jeszcze odzyskają.

Poison: Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić. To trzeba mieć od początku świadomość konsekwencji takiego a nie innego wyboru, który nie zawsze jest dobry. I jak wyżej wspomniałem, troche zdrowego rozsądku.

Fobia: Oczywiście świadomość swojego postępowania i swoich wyborów jest bardzo ważna. Jak już wcześniej zauważyliśmy wszystko skupia się na wychowaniu. Jeżeli rodzice uświadomią dziecku co jest złe a co dobre to prędzej zrozumie ono jaką drogą powinno pójść. Jeśli tego zabraknie to może wyniknąć z tego wiele błędów.

Poison: Podsumowując, wszystko zależy od wychowania i zachowania zdrowego rozsądku przy podejmowaniu decyzji. Zgadzamy sie ? :P

Fobia: Oczywiście, trzeba wiedzieć co się robi i znać konsekwencje.

Poison: Masz rodzeństwo ? :P

Fobia: Mam dwóch starszych braci :)

Poison: Dogadujecie sie ?

Fobia: Jasne, nie mam z nimi żadnych problemów choć czasem mnie denerwują jak to rodzeństwo :D

Poison: To wiadomo, rodzeństwo musi irytować momentami :P Tak było od zawsze :P

Fobia: Hehe co racja to racje, ale mimo wszystko nie zamieniłbym ich na nikogo innego :)

Poison: Z kim najczęściej rozmawiasz z Naszej Lamerskiej ekipy ? :P

Fobia: Najczęściej z kubim (kuba rozpierdalator) czyli adminem Only DD2. Pochodzimy z tego samego miasta i jesteśmy dobrymi kumplami w realu, więc myślę że to On jest tą osobą. Dodam, że nie tylko jego znam jako osobę, która grywa na naszych serwerach a którą znam z reala i pochodzi z tej samej miejscowości co ja. Sporo również rozmawiam z Tobą i ogólnie staram się ze wszystkimi w miarę możliwości zapoznawać ;)

Poison: Jak trafiłeś na CS-Lamers ?

Fobia: Z polecania innego kolegi, o którym poniekąd wspomniałem wyżej.

Poison: A Ty zaprosiłeś kogoś kto jest stałym graczem na Lamersy ? :D

Fobia: Koleżanka obiecała, że jeśli będzie miała czas to zagra z nami, więc można powiedzieć, że owszem wysłałem oficjalne zaproszenie :D

Poison: Gdzie koleżanka gra i jaki ma nick ? :P

Fobia: Właśnie problem w tym, że jeszcze nigdy nie grała tylko co tego co wiem widziała jak ktoś gra i wspomniała, że też by spróbowała dlatego będę ją zachęcał :)Zawsze to jedna więcej dziewczyna na Naszym Lamersie :D

Poison: Czemu grywasz tylko na dd2 a nie np. na FFA czy tez 4Funie ?

Fobia: Nie gram zbyt dużo i chyba po prostu nie starcza mi czasu na inne serwery. Poza tym na serwerze Only DD2 panuje świetna atmosfera i gra tam większość moich znajomych.

Poison: Jak masz zamiar spędzić weekend majowy ?

Fobia: Pogoda nie wygląda zbyt obiecująco, więc pewnie w domu, ale myślę, że w pt lub sb coś się wymyśli. Być może jakiś mały melanżyk z kolegami :D

Poison: Jesteś typem człowieka który imprezuje dość często czy jak przytrafi się okazja ?

Fobia: Raczej to drugie, jeśli trafi się jakaś okazja to staram się nie odmawiać i chyba nie nazwałbym się imprezowiczem.

Poison: Wierzysz w Boga ?

Fobia: Tak wierzę, choć czasem chyba jak każdemu zdarza mi się w Niego wątpić. Po prostu niekiedy ciężko jest zrozumieć jego plan i to jak ingeruje bądź nie ingeruje w Nasze życie. Staram się myśleć, że wszystko dzieje się z jakieś przyczyny i gdzieś jest ukryty ten sens.

Poison: W jakich momentach wątpisz w Jego istnienie ?

Fobia: W takich, w których jak wcześniej napisałem jest mi ciężko zrozumieć, dlaczego dzieję się tak a nie inaczej. Dlaczego dostaję (użyję tutaj kolokwializmu) "kopa w dupę" od życia i dlaczego jeśli faktycznie Bóg istnieje chce odebrać mi radość z życia i przyprawia o smutek. Kiedy przytrafiają Nam sie złe rzeczy bardzo często szukamy winy właśnie ze strony Boga.

Poison: Już to kiedyś pisałem, ale powtórze że dostaliśmy wolną wole, i to co robimy na Ziemi zależy od Nas. Nieraz zbieg okoliczności sprawia że jest tak a nie inaczej, i nic na to nei poradzimy.

Fobia: Niestety masz rację, bywają momenty w Naszym życiu, kiedy nie mamy wpływu na różnego rodzaju sytuacje, i te dobre i te złe. Dajmy na to przypadek kiedy dziecko rodzi się bez wszystkich kończyn. Jak nieprawdopodobnym zadaniem dla takiego dziecka jak uwierzyć, że Stwórca ma wobec niego plan i urodził się taki a nie inny bo On tak właśnie chciał. Cieszę, że jestem zdrowy i mogę w pełni cieszyć się życiem lecz tak jak napisałeś, nie mamy na to wpływu co nam się przytrafia. Warto czasem docenić to co się ma, zdać sobie sprawę, że nasze dobre życie mogło potoczyć się w zupełnie innym kierunku. W mgnieniu oka można wszystko stracić i dopiero wtedy człowiek uświadamia sobie ile posiadał.

Poison: Dlatego też należy doceniać to co się ma, jakim się jest, bo zawsze mogło by być gorzej.

Fobia: Dokładnie.

Poison: Chodzisz do kościoła ?

Fobia: Ostatnio rzadziej, nie zawsze zdarza mi się być w Niedziele w kościele. Jeśli jest jakieś święto to raczej staram się pójść ale nie zawsze mi to wychodzi.

Poison: A jakie masz zdanie o kościele ?

Fobia: Zdania o kościele są podzielone i to nie tylko u mnie. Jeśli chodzi o księży to z jednej strony zdaję sobie sprawę, że większa ich liczba wybrała posługę duchownego z czystego powołania lecz wiem również, że znaczna ich część została księżmi tylko dla pieniędzy i zbytnio nie obchodzi ich wymiar duchowy. Niestety tak jest prawda. Jeśli już idę do kościoła to chciałbym, aby panowała w Nim atmosfera prawdziwej chrześcijańskiej wspólnoty a nie ta przekazywana przez niektórych przez pryzmat pieniądza.

Poison: Spotkałeś sie z takimi księżmi co są tylko dla pieniędzy duchownymi ?

Fobia: Nie chce tutaj rozliczać kto jest księdzem z powołania a kto nie bo nie wiem co kto myśli.

Poison: No ok, rozumiem. Grasz w jeszcze jakieś gry oprócz Counter'a ? :)

Fobia: Kiedyś tak, teraz już nie. Mam na tyle słaby komputer, że nowsze gry już mi nie pójdą a w te stare grać mi się nie chce. Na chwilę obecną tylko Cs, może kiedyś coś zainstaluję ;)

Poison: Znam ten ból... Jaki jest Twój ulubiony kolor ?

Fobia: Zielony - kolor nadziei :)

Poison: A jakiego koloru masz pokój ?

Fobia: Również zielonego :D

Poison: Tak tez myślałem :D Na początku wywiadu pisałeś że miałeś niedawno urodziny, czemu sie nie pochwaliłeś i kiedy miałeś ? :D

Fobia: Nie było czym się chwalić :D Urodzinki miałem 30 marca i powiem szczerze, że były bardzo udane. Jak to zwykle bywa musiał być melanż i chyba każdy był zadowolony ;) Przynajmniej mam taką nadzieję :D

Poison: Jak wyglądały Twoje urodziny i co dostałeś ? Pochwal no sie :D

Fobia: W tym roku wybraliśmy plener, czyli popijawa pod gołym niebem :) W sumie nie działo się nic nadzwyczajnego tylko rozmowy z kumplami i koleżankami no i oczywiście chlanie :D Z jednego prezentu jestem bardzo zadowolony bo dostałem małego szczeniaka od koleżanek, a że nie miałem psa to prezent był trafiony w dziesiątkę :) Wabi się Rudi i bardzo lubi rozrabiać :) Poza tym w większości dostałem alkohol w postaci wódki :)

Poison: Ale numer :D Pewno byłeś zaskoczony i to nieźle :P

Fobia: Pewnie, że tak :D Można spodziewać się wielu prezentów, ale pies był dla mnie nie lada zaskoczeniem :) Teraz przynajmniej mam zajęcie hehe ;)

Poison: Miałeś już kiedyś zwierzaki, czy to Twój pierwszy ?

Fobia: Miałem wcześniej kilka psów, ale niestety niektórym przyszło marnie skończyć pod kołami samochodu :( Posiadałem kiedyś też chomika i żółwia.

Poison: Trudno było opiekować się takim żółwiem czy chomikiem ?

Fobia: Raczej nie ale trzeba było o nich dbać, zapewnić pożywienie, wymienić wióra itd.

Poison: A czemu akurat chomika i żółwia, a nie np. papuge i kota ? :D

Fobia: Sam nie wiem czemu :D Kiedyś jako dziecko będąc w sklepie zoologicznym pomyślałem, że fajną sprawą byłoby mieć takiego chomika, więc postanowiłe msobie takiego sprawić ;) Co do żółwia to pamiętam, że był on w promocji razem z akwarium i chyba dzięki temu go kupiłem :)

Poison: To była tylko Twoja decyzja, czy Twoi bracia tez chcieli zwierzaka ? A może rodzice Ci/Wam kupili ? :P

Fobia: Mój brat również chciał chomika i tutaj byliśmy jednomyślni :D Poprosiliśmy o niego, aż w końcu zastał zakupiony :)

Poison: Powiedz no Ty nam, jakie jest Twoje zdanie o tym co panuje obecnie w Naszym kraju.

Fobia: W Polce jak w Polsce. Najbardziej co mnie boleśnie dotyka to bezrobocie, które niestety jest bardzo duże w Naszym kraju. Sytuacja na polskim rynku pracy jest bardzo trudna. Wielu młodych absolwentów studiów nie ma pracy a o rządzie, który powinien dbać o swych obywateli już nie wspomnę. Poza tym kryzys gospodarczy, na którym Polska dość dotkliwie cierpi.

Poison: Jak myślisz, czym to jest spowodowane ? To o czym wspomniałeś wcześnie, chodzi mi o wszystkie sytuacje.

Fobia: Nie znam się na polityce ale myślę, że jest to spowodowane złymi decyzjami w sprawach różnego rodzaju reform i zmian podejmowanych przez polski rząd i parlament. Wydaje mi się, że ekonomiści zajmujący się sytuacją w Polsce nie do końca potrafią rozwiązać ten problem a podejmowane przez nich kroki powinny zmniejszać lub przynajmniej ustabilizować sytuację bezrobocia w Naszym kraju.

Poison: Masz swój autorytet, ktoś z kogo bierzesz/brałeś przykład ?

Fobia: Staram się raczej żyć po swojemu i miarę możliwości brać przykład z ludzi, którzy swoją pracą, czynem, zachowaniem starają się zrobić coś dobrego dla drugiego człowieka a tym samym dla siebie. Jest wielu ludzi, których bardzo sobie cenie i spokojnie mogę ich uznać za swój autorytet.

Poison: Kim były te osoby ?

Fobia: Najczęściej Ci, którzy przez swoje życie i swoje uczynki starali się dawać dobry przykład dla reszty ludzi. Jak powinniśmy żyć, aby świat był lepszy. Osobami taki mogliby być np.: Jan Paweł II czy Jurek Owsiak, którzy są (byli) żywym przykładem na to, że na świecie jest jeszcze dobro a tym samym ludzi mogą być lepsi.

Poison: No nie wiem czy Owsiak to taki dobry człowiek. Jan Paweł jak najbardziej, Owsiak niekoniecznie.

Fobia: Jaki by nie był, wydaje mi się, że przynajmniej stara się zrobić coś dobrego.

Poison: No ja nie jestem do niego przekonany. Dokończ mi pare zdań:
Kocham...
Współczuje...
Zawsze...
Nigdy...

Fobia: Kocham ludzi bez których nie mógłbym żyć. Współczuje ludziom dotkniętym przez los. Zawsze staram się być sobą. Nigdy nie uderzyłbym kobiety.

Poison: Czy według Ciebie istnieje życie po śmierci ?

Fobia: Wierzę, że tak jest. Myślę, że Nasze obecne życie, czyli to ziemskie jest swego rodzaju dla Nas próbą i testem, którego wyniki będziemy znać dopiero, kiedy opuścimy ten świat. To jacy jesteśmy i co robimy będzie ostatecznie osądzone i to, gdzie trafimy zależy tylko od Nas samych.

Poison: W jaki sposób zostaniemy osądzeni ? Jak będzie według Ciebie wyglądał Sąd Ostateczny ?

Fobia: Tego jak to będzie wyglądało nikt tak naprawdę nie wie a tym samym i ja. Wierzę natomiast, że gdzieś czeka na Nas lepsze życie bez jakichkolwiek zmartwień a także w miejsce, w którym będziemy pokutować za Nasze grzechy. Mam tu na myśli niebo i piekło.

Poison: Jak będzie wyglądało to miejsce jak to ująłeś "bez żadnych zmartwień" ?

Fobia: Wszystkie dotychczasowe problemy już nam nie dokuczają, nie przejmujemy się już absolutnie niczym. Życie staje się proste, bez żadnych skaz.

Poison: A gdzie będzie to miejsce bez żadnych problemów ? O miejsce mi chodziło, jak będzie ono wyglądać.

Fobia: Nie potrafię odpowiedzieć na to pytania. Każdy inaczej wyobraża sobie niebo. Jeśli chodzi o miejsce to na pewno jest tam pięknie.

Poison: Jest może coś co byś zmienił na forum/serwerach ?

Fobia: Raczej nie mam zastrzeżeń. Fajnie się gra na serwerach a ostatnio zauważyłem nawet, że gra więcej ludzi. Serwery TP cieszą się popularnością na dużych serwerowniach i mam nadzieję, że my też się kiedyś takiego doczekamy :D Jeśli chodzi o forum to ostatnio zostało dodanych wiele ułatwień w jego przeglądaniu. Mamy fajne nowe logo i ogólnie nową bardziej przejrzystą skórkę :) Wydaje mi się, że na chwilę obecną nie potrzebne są żadne zmiany.

Poison: Kogo chcesz pozdrowić na koniec tego jakże długiego wywiadu ? :D

Fobia: Oczywiście całą ekipę Cs-Lamers oraz wszystkich znajomych :D

Poison: Dzięki Ci za poświęcenie mi aż tyyyyle czasu na wywiad, mam nadzieje że Tobie jak i ekipie Lamers się podobał. Dzięki serdecznie ;)

Fobia: Ja również serdecznie dziękuję, świetnie mi się rozmawiało :D Mam nadzieję, że wywiad się spodoba :) Dzięki i wielkie i pozdrowienia dla Wszystkich :D

Poison: Jeszcze raz dzięki, siemanko :)

TYLER

  • Awatar użytkownika

(#2) Napisano 14 maja 2013, o 01:58

Miło się czytało ;). Widać, że Fobia to ogarnięty gość.
Chamsko wbijając się w Wasz wątek religijny - do nieba nikt nie trafi, grzech pierworodny -,-.

Pozdrawiam.

Oschi

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 1111
  • Dołączył: 31 lip 2011, o 14:57
  • Postawione piwa: 70
  • Otrzymane piwa: 94

(#3) Napisano 14 maja 2013, o 11:23

Użytkownik Poison2607 napisał:
Poison: Kibicujesz komuś ? :) Czy oglądasz sport dla przyjemności ?

Fobia: Raczej dla przyjemności, nie mam ulubionej drużyny piłkarskiej, której bym kibicował choć ostatnio przez to co wyprawia Lewandowski zainteresowała mnie Borussia Dortmund. Urzeka mnie także gra Fc Barcelony i chyba nie muszę mówić dlaczego. :)


zgaduje:

hmmm dlatego ze dostali od FC Bayern i bylo nad czym plakac ???

hahaha a tak na serio to dobry wywiad w bardzo powaznym tonie :)
"Kolejny stracony dzień z życia poza kontrolą ... "
"Umiesz liczyc ? - Licz na Siebie"


Obrazek

Obrazek

ktos

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 661
  • Dołączył: 29 sie 2012, o 16:04
  • Lokalizacja: Rzeszów
  • Postawione piwa: 365
  • Otrzymane piwa: 141

(#4) Napisano 15 maja 2013, o 00:50

- Dobrze się czytało
- Gratki za rapsy.
- Sam posiadam zielony pokój :)
Obrazek

Kubi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 732
  • Dołączył: 26 wrz 2012, o 17:59
  • Postawione piwa: 154
  • Otrzymane piwa: 83

(#5) Napisano 16 maja 2013, o 23:18

To juz jasne dlaczego wywiadzik kosztował tyle czasu :D Napracowaliscie się i było warto, brawa za poświęcenie;)
Wywiadzik Suuper...

Kuba1

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 31
  • Dołączył: 12 mar 2013, o 19:29
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 0

(#6) Napisano 20 maja 2013, o 07:06

dobry wywiad a jaki długi:D

TaylorDayWeed

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 160
  • Dołączył: 5 kwie 2013, o 17:49
  • Lokalizacja: Los Angeles
  • Postawione piwa: 50
  • Otrzymane piwa: 31

(#7) Napisano 20 maja 2013, o 18:04

Pośion dziennikarz e-sportowy . Muszę Ci jakąś fuchę załatwić ^^
.::Cheater::.
TaylorDayWeed
Obrazek
Obrazek

Wróć do Redakcja CS-Lamers



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron