Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Wywiad z... Benym !

Prasa, wywiady i komentarze

Poison2607

  • Awatar użytkownika

(#1) Napisano 24 maja 2013, o 18:53

Aloha, gwoździem wywiadu jest Beny, miłego czytania życzę ;)

Poison: Cześć Beny, cześć Lamersi :P

Beny: Witaj Poison, hej Lamki :)

Poison: Powiedz Nam coś o sobie.

Beny: Jestem Piotrek, mam 23 lata, pochodzę z miasteczka Szczuczyn na podlaskim. Interesuje się piłką nożna, w którą kocham grać. O counterze nie muszę chyba wspominać ;)

Poison: Mieszkasz w Polsce czy za granicą ?

Beny: W Niemczech, w mieście Frankfurt nad Menem, które jest takim niemieckim Chicago

Poison: Jak długo żyjesz za granicą ?

Beny: Od września ubiegłego roku jestem tutaj na stałe póki co. Gdy byłem młodszy przyjeżdzałem do brata, który tu mieszka ponad 10 lat przeważnie na wakacje, czasami ferie i świeta.

Poison: Co było powodem Twojego wyjazdu do Niemczech ?

Beny: Jak napisałem pochodzę z małego miasteczka, więc z pracą tam ciężko. Na studia nie poszedłem, bo jakoś miałem pod górkę do szkoły ;) Więc przyjechałem tu zarabiać i starać się godnie żyć.

Poison: Jesteś zadowolony z takiego wyboru ?

Beny: Cóż, chciałbym żyć w Polsce, ale niestety wiemy jak wygląda u nas rynek pracy. Tutaj nie znam jeszcze prawie nikogo, zostawiłem wszystkich moich bliskich w Polsce i ciągle za nimi tęsknie. Można powiedzieć, że narazie jest średnio, ale optymistycznie patrzę w przyszłość.

Poison: Pracujesz ?

Beny: Aktualnie nie. Firma, w której pracowałem upadła i od jakiegoś czasu szukałem stałej pracy, miedzy czasie dorabiając sobie "na czarno". We wtorek idę pierwszy dzień do nowej firmy, zobaczymy jak to się ułoży.

Poison: Jaką szkołę skończyłeś ?

Beny: Technikum Logistyczne. Od małego marzyłem, żeby zostać strażakiem. Poszedłem na logistykę, później chciałem iść na studium i zostać ratownikiem medycznym, ale niestety wykryto u mnie arytmię i marzenie o zostaniu strażakiem prysło. Załamałem się i zacząłem olewać szkołę, po technikum nie kontynuję edukacji.

Poison: Ooo, ja skończyłem podobną szkołę :P Nie miałeś innych perspektyw ?

Beny: Jak już wspomniałem marzyłem o zostaniu strażakiem. Mój blok w Polsce znajduje się kilka metrów od remizy Ochotniczej Straży Pożarnej. To na prawdę było moje wielkie marzenie, gdy zostałem uświadomiony o tym, że nie mam szans zostać zawodowcem byłem wściekły na cały świat. Od 16 roku życia robiłem wszystkie szkolenia potrzebne w straży. Nie bawi mnie siedzenie za biurkiem i planowanie tras, pisanie faktur czy innych czynności związanych z logistyką, może to i było w przypływie emocji, ale wszystkie inne perspektywy odrzuciłem na starcie. Gdy ochłonąłem chyba było za późno, ale nie żałuje wyboru :)

Poison: Co planujesz robić w najbliższej przyszłości ? Chodzi mi o prace.

Beny: Jak już mówiłem we wtorek idę pierwszy dzień do nowej firmy. Jeśli wszystko będzie ok, ludzie, atmosfera, planuję w niej zostać, bo zarobki będą przyzwoite. Jeśli chodzi o dalszą przyszłość, chcę odłożyć jak najwiecęj pieniędzy i móc wrócić do ojczyzny.

Poison: Co to za firma ?

Beny: Firma zajmująca się urządzaniem ogrodów. Począwczy od kostki brukowej, skończywszy na przeróżnych roślinach czy oczkach wodnych.

Poison: W takim razie powodzenia życzę, oby Ci się spodobało :) Jak Ci mija dzień ?

Beny: Dzień jak co dzień daleko od domu i przyjaciół. Brat pojechał do Polski, więc weekend z Counter-Strike, dopiero skończyłem oglądać mecz naszej ekstraklasy.

Poison: To teraz sobie o piłeczce pogadamy :D ( CZK już pewno kończy czytać w tym momencie wywiad :P )
Kiedy zacząłeś się interesować piłką nożną ?

Beny: Miałeś na myśli chyba kiedy pokochałem ten sport :D Od małego. Jeśli dobrze pamiętam w 5 klasie szkoły podstawowej poszedłem na pierwszy trening.

Poison: Na jakiej pozycji grasz ?

Beny: Niestety teraz gram jedynie amatorsko. W juniorach grałem na każdej pozycji na boisku poza lewą obroną i nigdy nie broniłem :D W seniorach grałem jako napastnik, ofensywny lub prawy pomocnik.

Poison: Komu kibicujesz ?

Beny: Mojemu klubowi WISSA SZCZUCZYN <3 Jagielloni jako, że jestem z podlasia. Zagraniczne kluby Borussia i Real.

Poison: I prawidłowo :P Skąd pomysł na nick ?

Beny: Dosyć często zmieniam nicki, ale jeśli chodzi o "Beny" to moja ksywka przyklejona już za małolata na blokach. Nie mylcie z Benny Hill, bo nie jestem mały i gruby :D

Poison: Benny Hill to dobra komedia, tak samo Jaś Fasola :P

Beny: Szczerze mówiąc nigdy tego nie oglądałem nałogowo, ale przyznam, że bawiło mnie zawsze jak wszyscy godzili go. Jaś Fasola wiadomo, klasyk i niepowtarzalny.

Poison: Jakie filmy/seriale oglądasz ?

Beny: Komedie, akcji, sensacyjne. Moje ulubione serie to American Pie oraz Szybcy i wściekli. Seriali nigdy nie oglądałem odcinek za odcinkiem. Czasem zdarza się obejrzeć CSI :D Serial animowamy chyba jak każdy za dzieciaka, Dragon Ball. Obejrzałem wszystke odcinki, mam całą serię na płytach :D

Poison: Kamehameha :D To była najlepsza bajka animowana jaką do dzisiaj pamiętam. CSI też super serial, polecam :P Dużo filmów oglądasz, czy co poleci w TV ?

Beny: TV praktycznie nie oglądam. Filmów jednak oglądam dużo, zawsze przed spaniem włączam sobie coś online i zasypiam przy nim. Na drugi dzień kończę przeważnie. Jak byłem w Polsce oglądałem dużo więcej. Z ziomkami, rodziną jakiś buszek, jeśli pogoda była słaba i konsola nudziła się zawsze oglądaliśmy jakieś komedie:P

Poison: Zarzuć jakimiś dobrymi tytułami filmów :D

Beny: Komedie? "Babcisynek", polecam obejrzeć na wylajtowanie. "How High" chyba każdy oglądał :D "Harold i Kuman" również. Polecam obejrzeć "Project X" tym, którzy jeszcze tego nie widzieli. Polskie klasyki wymiatają. "Król Lew" też jest spoko ^^

Poison: Co w wymienionych przez Ciebie filmach najbardziej Ci się podoba ?

Beny: "Babcisyne" oglądałem już jakiś czas temu, ale utkwiło mi w pamięci, że jest warty polecenia. Pamiętam jedną scenę, jak babcia i jej przyjaciółki zrobiły sobie "herbatę" z trawki wnuka nieświadome niczego i grały na konsoli hehe. "Harold i Kumar" całość, co chwilę jakaś śmieszna akcja, a chyba o to chodzi w komedii, żeby bawiła. "Project X", musicie sami to zobaczyć mega wielka impreza, tysiące osób na domówce. Wiadomo jak to może się skończyć i ile może się wydarzyć.
"Król Lew" he... za dzieciaka to oglądałem i to jedna z moich ulubionych bajek, które obejrzałem. Gdy Skaza zrzucił Mufasę ze skały i Simba budził martwego ojca pociekły mi łzy :)

Poison: Jakiej muzyki słuchasz ?

Beny: Reggea, Hip-hop (tylko polskie kawałki). Czasem zdarza się, że jakiś dance, trance.

Poison: Jacy są Twoi ulubieni wykonawcy ?

Beny: Reggae Bas Tajpan, Bob One i East West Rockerz. Hip-hop Pih i Kali (ten Kali po rozstaniu z Firmą).

Poison: Książki może czytasz ? :P

Beny: Nie heh :D Jedyną książką jaką przeczytałem od poczatku do końca jest "Ratownictwo medyczne" :P

Poison: Nie lubisz książek, czy nudzą Cie ? :P

Beny: Chyba nudzą :P Nie umiem po prostu usiąść i czytać. Za czasów szkoły zdarzało się, że zasypiałem podczas nauki :D Kiedyś trener powiedział do mnie w przerwie meczu, że osoba mająca ADHD to przy mnie leniwiec hehe.

Poison: Mnie też książki nudzą, nie mam sie jak za to zabrać. Lenia też mam, nie powiem. Siostra mi kiedyś powiedziała że sie nudze nawet wtedy, kiedy śpie :D

Beny: Powiem Tobie tak, śpi się we dwoje (lub jak ktoś lubi i ma możliwość we troje czy więcej), a samemu się odpoczywa. Więc jeśli chodzi o mnie nigdy nie nudziłem się "śpiąc" :P

Poison: Rozumiem :D Jak zaczęłą się Twoja przygoda z cs'em ?

Beny: Nie pamiętam dokładnie, było to z 5-6 lat temu. Jeszcze wcześniej kiedyś zainstalowałem sobie ns, wszedłem na jakiś serwer, nie wiedziałem co się dzieję i szybciutko usunąłem grę :D Później chyba jakiś kolega przyszedł do mnie (lub ja do niego) i pokazał mi co, gdzie i jak ;P

Poison: Zmieniłbyś coś na forum/serwerach ?

Beny: Hmm nowe forum jak dla mnie wygląda idealnie, jest przejrzyste i wszystko jest na swoim miejscu. Co do serwerów, niektóre pluginy się psują chyba, ale to już nie moja działka. Poza tym wszystko jest ok, ludzie, atmosfera ekstra. Są wariaci i spinacze, ale myślę, że jedni i drudzy są potrzebni, bo wszystko może śmieszyć :D

Poison: Z kim masz najlepsze relacje na serwerze/forum ?

Beny: Dla mnie wszyscy są ok. Z adminów chyba z Karolą, z racji tego, że gramy ze sobą ze 3 latka. Cieszy mnie, że dużo graczy znajomych przyszło za mną na cs-lamers i dalej jest fajnie jak na poprzedniej serwerowni. Z "nowych" adminów chyba z Novą (płaczek i ciota :D), bo zna się na żartach i nie bierze za dużo do głowy. Wszyscy są dla mnie tacy sami, czy to admin czy gracz, ważne, żeby był w porządku i nie psuł atmosfery, a najlepiej wręcz przeciwnie. Pozdrawiam wszystkich :*

Poison: Dzięki za poświęcony mi czas, do zobaczenia na serwerze :)

Beny: To ja dziękuję :) Czy teraz będę sławny? :D Trzymaj się cieplutko :)

Poison: Dzięki i wzajemnie, trzym sie :D

Beny: Do usłyszenia, papatki ;)


To chyba tyle z mojej strony, wywiad był w poprzednim tygodniu, z racji tego że nie miałem zbytnio czasu, to nie dodawałem go na forum. Ale to chyba nie problem :P Następny wywiad niedługo, Admini d2, bójcie sie :diabel:

ktos

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 661
  • Dołączył: 29 sie 2012, o 16:04
  • Lokalizacja: Rzeszów
  • Postawione piwa: 365
  • Otrzymane piwa: 141

(#2) Napisano 24 maja 2013, o 19:35

Szybko i luźno się czyta. :)
Obrazek

Milka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 568
  • Dołączył: 11 kwie 2012, o 21:04
  • Lokalizacja: Siemidarżno
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 3

(#3) Napisano 24 maja 2013, o 22:58

Hehe Beny pamiętaj ja się z tobą w chowanego nie bawię :D A jeśli chodzi o wywiad to jest SUPER!! :P

Kuba1

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 31
  • Dołączył: 12 mar 2013, o 19:29
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 0

(#4) Napisano 25 maja 2013, o 20:25

fajne wywiad:D

Wróć do Redakcja CS-Lamers



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •