Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Wywiad z... Milką !

Prasa, wywiady i komentarze

Poison2607

  • Awatar użytkownika

(#1) Napisano 27 cze 2013, o 15:39

Czytajta i komentujta.

Poison: Cześć Milka, witam wszystkich co to czytają :D

Milka: Witam ciebie i wszystkich lamersów :D

Poison: Powiedz Nam coś o Sobie :)

Milka: Mam na imię Kamil ale mówią na mnie Milka tak poprostu, mam 16 lat, lubię fajne dziewczyny i bardzo interesuję się motoryzacją.

Poison: Chodzisz do szkoły ?

Milka: Tak, kończę teraz gimnazjum.

Poison: Gdzie się wybierasz po gimnazjum ?

Milka: Do Technikum Mechanizacji Rolnictwa, pewnie zapytasz czemu wybór padł na taką szkołę?. A no dla tego że bardzo interesuje się maszynami rolniczymi, ogólnie bardzo to lubię. Od dziecka wychowywałem się na gospodarstwie, kiedyś to były marzenia a te marzenia przerodziły się w pasję :)

Poison: Czemu tak bardzo interesujesz się motoryzacją ?

Milka: Mam "smykałkę" do mechaniki, lubię dużo majsterkować i naprawiać np.swój motorek :) Samochodami się tak nie za bardzo interesuję wolę motocykle które również sprawiają że mam banana na mordzie :D

Poison: To z Sonim macie o czym rozmawiać :) Jak Ci idzie nauka ?

Milka: Hehe no pewnie ;) Co do nauki xD nie jest źle lecz jeśli chodzi o matmę to 2 na koniec roku mnie bardzo cieszy :D Lubię fizykę i biologię tylko mam głupią panią co mi wstawiła 2 a powinienem mieć 3!! :D Ale no cóż nauczyciela sie nie przegada ;)

Poison: Dobrze sie uczysz, czy na zasadzie aby tylko zdać ?

Milka: Na mnie rodzice mówią "zdolny leń" więc jeśli bym chciał to bym miał lepsze oceny. Uczę się na zasadzie "co lubię to się nauczę" :) A z matmy zawsze miałem 2 od czasów podstawówki :D No po prostu nie mam głowy do takich rzeczy :)

Poison: A to ja tak samo, z matmy słaby byłem. Więc Cię doskonale rozumiem :PJakie są Twoje zainteresowanie poza motoryzacją ?

Milka: Filmami się interesuję, najbardziej lubię te z Sylvestrem Stallonem i Stevenem Seagalem... Filmy akcji krótko mówiąc.

Poison: Jakie filmy ze Stallonem i Seagalem polecisz ? :)

Milka: Z Seagalem to "Wygrać ze Śmiercią", "Mroczna Dzielnica", "W morzu ognia". Jeszcze wszystkich nie obejrzałem ale filmy są najlepsze sprzed 2000 roku. Tak lubię jego filmu że mam zamiar obejrzeć je wszystkie :D A co do Stallone to tylko moja ukochana seria "Rocky Balboa" na kompie mam wszystkie części zaczynając od pierwszej gdy zaczynał karierę jako ręcznikowy a kończąc na tej w której był już stary, miał swoją taką knajpę i bił się z jakimś czarnym typkiem. Nie będę wszystkiego zdradzał bo to trzeba obejrzeć :)

Poison: No rozumiem :P Jakiej muzyki słuchasz ?

Milka: Co do muzyki, to słucham wszystkiego co mi wpadnie w ucho. Najczęściej słucham Linkin Park i Metaliki, nie ukrywam ze jakieś Disco się zdarzy :P Nie trawię Rapu i Hip-Hopu.

Poison: Czemu nie lubisz H-H i Rapu ?

Milka: Zadałeś trudne pytanie :D Jakoś taka muzyka nie przemawia do mnie. Wolę coś żwawszego np. dance czy cóś :D Nie lubię gdy ktoś przeklina w piosenkach czy tam kogoś wyzywa ;)

Poison: Nie każdy raper bluźni i kogoś wyzywa :P

Milka: No tak, ale taka nazwa Rap/Hip-Hop mi się z tym kojarzy i zarazem mnie zniechęca. Ale przyznam się lubię słuchać piosenek Grubson'a. Działają na mnie kojącą i potrafią mnie uspokoić :P

Poison: Jak uważasz. Jaki jest Twój ulubiony kolor ? :)

Milka: Zielony i pomarańczowy ale w takich bardzo jasnych odcieniach :)

Poison: Czemu ? :D

Milka: Nie wiem, przyciągają mnie jak ćmę do światła :D I podobają mi się połączenia tych kolorów z czernią ;) np. na motocyklach xD

Poison: Ale pytanie wymyśliłem ! :D Jaka jest Twoja ulubiona zupa ? :D ( Żeby nie było że ciągle te same pytania zadaje :D )

Milka: Zupa...to mam kilka :D Ale taka ulubiona to chyba lane kluski :P

Poison: Jak zamierzasz spędzić wakacje ? Wyjeżdzasz gdzieś ?

Milka: Wakacje zamierzam spędzić na budowie :D U znajomego będę pracował. Znaczy już pracuję, bo w soboty jeżdżę. Uczę się podstaw budowania domu od podstaw. I już przyuczam się na operatora koparko-ładowarki więc jak by co to dzwonić :D A co do wyjazdów to już od moich rodziców zależy, oni jadą to i ja też jadę :P

Poison: Jakie jest Twoje wymarzone miejsce na wakacje ?

Milka: Takie gdzie jest ciepła, błękitna woda przez którą widać dno, no i oczywiście rybki też muszą być. :D

Poison: Z kim byś w to Twoje wymarzone miejsce pojechał ? :)

Milka: Na motorze z dziewczyną. Tak romantycznie by było :)

Poison: Masz dziewczyne ?

Milka: Nie mam,i troszkę cierpię z tego powodu. Moje koleżanki mi mówią że jestem zajebisty i ta która nie chce ze mną być nie jest mnie warta i kiedyś mnie doceni :D

Poison: Wiesz, nie wszystko przychodzi od razu, czasem trzeba poczekać :) Albo zrobić coś w tym kierunku :P Jak sądzisz ?

Milka: Tak dokładnie, tak jak ty mówisz. Zgodzę się z tobą w 100%. Lepiej poczekać aż trafi się na jedyna niż brać byle co :)

Poison: No widzisz, jak się zgadzamy to się ciesze i życzę powodzenia w szukaniu tej jedynej ;) Jak trafiłeś na Lamersy ? :)

Milka: Dzięki dzięki :) Na Lamersy?? Uhuhu to bardzo długa historia. :D Czy masz dla mnie aż tyle czasu żeby ją poznać? :D

Poison: Oczywiście :)

Milka: Wię tak xD Gdy zaczynałem moją grę w Cs'a zaczełem grać na serwerze TP który w tamtym czasie był dość lubianą formą serwera. I tam po około miesiącu zdobyłem lubialność wśród graczy którzy mieli po 20-24 lata a ja byłem pulchnym 11-12-latkiem po mutacji i było to dla mnie duże osiągnięcie. Namówili mnie żebym złożył podanie na admina i mnie przyjęli, o dziwo było to dla mnie bardzo duże zaskoczenie, ja miałem 12 lat a admina można było dostać od 16 lat więc wielki szacun :D Potem serwer przekształcono na 4fun i po jakimś pół roku mój kolega sprzedał go dla sieci Volty. Tam do też około pól roku pobył i tak znalazłem się na Lamersach xD Historia jest trochę dłuższa ale nie chcę zanudzać czytelników :P Tę drogę przebyłem razem z Pomarańczem który dostał admina dzieki mnie nawet podania nie składał :P

Poison: Dalej nie wiem jak na Lamersy trafiłeś :D Był sobie TP, z którego zrobił sie 4fun który przeszedł do innej sieci. Dalej nie wiem :D

Milka: Hahaha no widzisz dobrze że dalej nie pisałem :D I jak był pod władzą Volty kolega sprzedał go dla Axl i tak się znalazłem na Lamersach.

Poison: Aaa, trzeba było napisać, że z Volty na Lamersy został sprzedany :P A ogólnie to długo grasz w cs'a ?

Milka: No mogłem mogłem xD W cs'a na NS grałem 2 lata a na Steam też 2 lata więc można by powiedzieć że 4 lata :P

Poison: Mało, jak na Twoje umiejętności strzelania :P Ale do mnie Ci i tak dużo brakuje :D Z kim masz najlepsze relacje na forum/serwerach ?

Milka: A co dobrze czy słabo gram bo ja uważam że teraz słabo z powodu braku czasu zaniedbałem swoje obowiązki admina ;) Najbardziej to z Olą (Ola: *) To jest moje kochanie xD Z tobą oczywiście Botqu xD A i jeszcze bym zapomniał i Pluszakowym xD

Poison: Czego ja sie tu dowiaduje... :D Jakie są Twoje ulubione bronie ?

Milka: Hahah noo... dzięki wywiadom dużo się dowiadujesz o ludziach xD Co do broni to na pewno AWP, M4 i Deagle :P

Poison: Kto jest Twoim autorytetem ? Masz taką osobe ?

Milka: Oczywiście że mam i jest to mój Tata :)

Poison: Dlaczego ? :)

Milka: Ponieważ zawsze się stara mi wytłumaczyć coś czego nie wiem. Uczę się od niego wielu rzeczy które w dalszym życiu na pewno mi się przydadzą. Uczy mnie żebym zawsze wszystko robił dobrze i nie odwalał fuszerki. I nie wyobrażam sobie życia bez niego ;)

Poison: A Mama ? :P

Milka: Mama też, nie zapomnijmy jej kochać ;) Ale tata i tak ma na mnie większy wpływ xD

Poison: Złowiłeś Złotą Rybkę, i mówi do Ciebie że masz 3 życzenia. Czego sobie zażyczysz ? :)

Milka: Pieniądze to rzecz jasna xD Porządny samochód czyli Audi A6 i marzeniem moim jest mieć własne gospodarstwo rolne(duże... :D) :)

Poison: Ehh, tak jak Haszki i Pomarańczq, nie myślicie. Auto możesz mieć za pieniądze, czyli jedno życzenie zmarnowane... :P

Milka: Czemu?? ;) Samochód mam, a kasa jest jaka była, nic nie tracę :D

Poison: Jak uważasz. Co byś zrobił z tymi pieniędzmi od Złotej Rybki ?

Milka: A powiem ci że nie wiem. Chcę je mieć po prostu... haha :D

Poison: Czyli jesteś materialista :)

Milka: Nie ukrywam tego, lecz jakoś nikt z mojego grona przyjaciół tego nie dostrzega :)Ja też doceniam to co ktoś ma w sobie, tego nie da się za żadne pieniądze kupić ;)

Poison: Ok :) Jaki jest Twój ulubiony owoc i dlaczego ? :)

Milka: Jeśli można to mam dwa takie :D Jabłko i Arbuz. A lubię je bo mi się smak podoba :) I jak większość facetów lubię duże arbuzy.... xD

Poison: Ja tam wole cycki od arbuzów, ale co kto woli :D Jaki jest Twój ulubiony gatunek gier i czemu ?

Milka: Hehe ale to taka przenośnia...xD Symulatory i Strzelanki, i to czy jest to ulubiona gra wywodzi się od moich zainteresowań i czy mi się wgl. podoba. Np. Battlefield 3 - grafa fajna ale krótka kampania, a ja lubię gdy historia jest dość obszernie rozbudowana. A co do symulatorów to np. Euro Truck Simulator 2 i Symulator Farmy - lubię bo się interesuję :)

Poison: Co byś zmienił na forum/serwerach ?

Milka: Raczej nic, nie mam się do czego przyczepić :)

Poison: Pytanie na koniec, kogo chcesz pozdrowić ? :)

Milka: Ciebie, Olę oraz Natalię z którą właśnie piszę :D I oczywiście całą załogę Lamersów :)

Poison: Dzięki za poświęcony mi czas, trzymaj sie :)

Milka: Również trzymaj się ciepło. YOUKI ;)


Następny będzie admin z DD2, o ile nie będzie stawiał żadnego oporu :) Licze że wywiad się spodobał :)

Soni

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 887
  • Dołączył: 12 sie 2011, o 17:27
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 20

(#2) Napisano 27 cze 2013, o 15:54

Miło się czytało. ;)
Milka czym jeździsz ? :D

Ny[C]eR

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 850
  • Dołączył: 23 lis 2011, o 01:00
  • Postawione piwa: 27
  • Otrzymane piwa: 23

(#3) Napisano 27 cze 2013, o 16:00

Cytat:
Tę drogę przebyłem razem z Pomarańczem który dostał admina dzieki mnie nawet podania nie składał


Tak jakby wkopałeś go ;)


A wywiad fajny :)
Obrazek

Oschi

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 1111
  • Dołączył: 31 lip 2011, o 14:57
  • Postawione piwa: 70
  • Otrzymane piwa: 94

(#4) Napisano 27 cze 2013, o 17:42

Cytat:
Milka: Jeśli można to mam dwa takie :D Jabłko i Arbuz. A lubię je bo mi się smak podoba :) I jak większość facetów lubię duże arbuzy.... xD


hmmm ciekawi Mnie tylko jak smak sie moze podobac :D
"Kolejny stracony dzień z życia poza kontrolą ... "
"Umiesz liczyc ? - Licz na Siebie"


Obrazek

Obrazek

ogjen

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 491
  • Dołączył: 24 sie 2011, o 15:17
  • Lokalizacja: Łosice
  • Postawione piwa: 35
  • Otrzymane piwa: 62

(#5) Napisano 27 cze 2013, o 21:01

No muszę powiedzieć, że zacny ten wywiad :D

Lecą propsy :D
ObrazekObrazek

No risk no fun :)

Ola;3

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 271
  • Dołączył: 30 sty 2013, o 17:08
  • Lokalizacja: Ciechanów
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 1

(#6) Napisano 27 cze 2013, o 21:23

Fajne ;>

Dzięki za pozdrowienia heh ;)

Smerfetka

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 347
  • Dołączył: 26 lip 2011, o 02:38
  • Postawione piwa: 11
  • Otrzymane piwa: 10

(#7) Napisano 27 cze 2013, o 22:05

Nom fajny wywiad :)

Milka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 568
  • Dołączył: 11 kwie 2012, o 21:04
  • Lokalizacja: Siemidarżno
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 3

(#8) Napisano 28 cze 2013, o 10:44

Soni na razie skromny chińczyk :D Zumico GR 200 przerobiłem sobie na 70 ccm. :) Oschi bo Poison mi takie pytanie zadał i nie widziałem jak odpowiedzieć.Lubię bo lubię i tyle... :D

Wróć do Redakcja CS-Lamers



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •