Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

[INNE]Zabilem cie bos gowno - P O L S K A !

W tym dziale będziesz mógł odwołać się od otrzymanego bana.
Część postu powinna Ci się wypełnić automatycznie - sprawdź czy wypełniły się poprawnymi danymi (jeśli nie, to popraw) i pamiętaj, aby uzupełnić wszystko. WSZYSTKO!


Tytuł wątku: W temat wpisz swój zbanowany nick oraz jeśli znasz to nick admina banującego.
Screeny: Wszystkie 5 (pięć) oryginalnych screenów należy spakować do ZIP/RAR i wrzucić na dowolny hosting plików. My zalecamy http://www.zippyshare.com/. Screenów nie wolno pomniejszać, powiększać, edytować czy zapisywać jako JPG - mają być oryginalne BMP.
AmxBans: Po wejściu na stronę z listą banów (klik, link) należy wyszukać swojego bana podając Nick/IP/SteamID i wkleić do postu link do niego - pole oznaczone jako LINK DO TEGO BANA.
Wycinek z konsoli: Wycinek ten można znaleźć w konsoli, również po ponownym uruchomieniu gry.
WAŻNE! Czas na wrzucenie ssów robionych przez Admina wynosi 12 h od chwili ich zrobienia.




Jeśli nowy temat nie wypełnił Ci wzorem to SKOPIUJ WZÓR Z TEGO TEMATU.

abcedfg

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2
  • Dołączył: 5 wrz 2016, o 19:25
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#1) Napisano 5 wrz 2016, o 19:27

Opis sytuacji: Dostałem perma bana z powodem BRZYDKO - jakieś dziecko bawi sie adminem. Żadne ssy nie zostały zrobione, po prostu pewnie zabiłem admina i się popłakał - żadnego ostrzeżenia, nic.

Nick podczas gry: Zabilem cie bos gowno
SteamID/IP: STEAM_0:0:20532225 / 93.105.196.7
Data: 05/09/2016 - 19:23:21 (3 minuty temu)
Powód bana: BRZYDKO
Admin banujący: @Beny
AmxBans: GmBans/ban_list.php?bid=115902
Serwer: CS-Lamers [ ONLY DD2 ][ 4Fun Lite ] @Shooters.pl

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#2) Napisano 5 wrz 2016, o 20:42

Nie rozumiem dlaczego perm, rozumiem powód bana, nick nie jest zbyt przyjemny, poza tym chyba ktoś zapomniał jakie jest znaczenie słowa "nick".

Czekamy na wyjaśnienie od Benego.

Ps. Odpuść sobie swoje ckliwe uwagi na temat admina proszę.
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

Beny

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1057
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 16:43
  • Lokalizacja: Szczuczyn
  • Postawione piwa: 214
  • Otrzymane piwa: 127

(#3) Napisano 5 wrz 2016, o 21:13

Dostales perma za swoje ogolne zachowanie i to co wypisywales na say. Na twoje nieszczescie admin widzi co kryje sie pod "*****CENZURA*****". Miales dostac krotszego, ale jak napisales do kogos "ku*w0" to dostales perma za caloksztalt, pozwolilem sobie na to, bo nie jednokrotnie przy mnie czerwoni tez permem nagradzali identyczne zachowanie. Skroca to masz szczescie, ale ja apeluje, zeby tego nie robic, jestes zbedny dla tej sieci ze swoim zachowaniem. Zostawienie perma moim zdaniem to zadna strata, a mam nadzieje, ze troche liczy sie tu moje zdanie. Nie daje z kaprysu banow i uwierzcie, ze ten jest zasluzony. Logi mozna sprawdzic.
Obrazek
Jeszcze Polska nie zginęła kiedy my żyjemy,
Co by się nie działo będziemy dziećmi tej ziemi,

Podnieśmy głowę, zaśpiewajmy w chwale,
Mamo, Tato dzięki za to że jestem Polakiem

Beton

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 500
  • Dołączył: 26 gru 2014, o 11:21
  • Lokalizacja: Szczyt
  • Postawione piwa: 163
  • Otrzymane piwa: 99

(#4) Napisano 6 wrz 2016, o 07:58

Takie tępe jednostki powinno się eliminować jestem za permem :)

abcedfg

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2
  • Dołączył: 5 wrz 2016, o 19:25
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#5) Napisano 6 wrz 2016, o 13:10

Nie będę się z umysłowymi gnojami kłócił, na serwerze zagrałem 5 minut - nawet nie, to co napisałem na sayu nie bylo do nikogo skierowane tylko sobie piosenke nuciłem, wiec daruj swoje autystyczne podejscie dzieciaku i niech to rozpatrzy jakiś GM który ma olej w głowie

bez pozdrowień

to jest po prostu skandal żeby po 5 minutach na serwerze na ktorym sie nigdy nie gralo dostac perma i jeszcze mówić "za całokształt"

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#6) Napisano 6 wrz 2016, o 13:34

Synek zluzuj majty bo Ci gumka pęknie. Ty jesteś zdziwiony a my nie.Twoje zachowanie było kary godne więc dostałeś nagrodę. Trzeba było się zastanowić. Patrząc na to jak w stawiasz posty nie sądzę byś dostał ub i słusznie.

Don Swiateczna Pikieta

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 283
  • Dołączył: 24 cze 2016, o 14:05
  • Postawione piwa: 10
  • Otrzymane piwa: 21

(#7) Napisano 6 wrz 2016, o 13:49

Nie było mnie przy tym , lecz wypowiem się w tym temacie aczkolwiek sama twoja postawa mówi za siebie :) Zachowałeś sie tak a nie inaczej , dlatego musisz ponieść tego konsekwencje. W dodatku zamiast przyjąć to z godnością albo chociaż załagodzić sytuacje ty dalej sie buntujesz.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazek

Zimny skurvol wita wsród wykolejonych asów :>

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#8) Napisano 6 wrz 2016, o 14:40

Bez przesady. Co poniektórym to chyba się w główce przestawia żeby takie bany dawać i to za pierwszy wyskok.
Nie chcę nic mówić, ale niektórzy admini zanim dostali uprawnienia używali gorszych słów i za całokształt perma nie dostali.
Bana skracam do 1 dnia za obraźliwe teksty w tym temacie skierowane do admina.

Czas ponoc goi rany Nagroda (1)

    Admin serwera:
    DD2, FFA, DM, ABW CSL

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1093
  • Dołączył: 1 lut 2014, o 17:57
  • Lokalizacja: Łódź
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 407

(#9) Napisano 6 wrz 2016, o 18:34

Dodam tylko od siebie: dla mnie dawanie perma za kulturę to naprawdę wyjątkowe sytuacjĘ muszą mieć miejsce. W mwojej karierze tutaj zdarzyło się to raz. Ale jak dla mnie to musi być niejedna sytuacja w której ktoś absolutnie przegina, osoba po której nie widać poprawy czy tez zrozumienia błędu, do której słowami nie idzie dotrzeć, jest po prostu niereformowalna.
A często widzę że są dawane takie bany, warto jednak wcześniej bądź później ale jednak, zastanowić się czy taki ban jest uzasadniony czy krótsza kara nie będzie wystarczająca by delikwent zrozumiał o co się wojna toczy, tymbardziej jak jest to nowy gracz.

maluCZKa

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 1200
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 18:52
  • Postawione piwa: 193
  • Otrzymane piwa: 247

(#10) Napisano 6 wrz 2016, o 21:03

1 dzien za takie zachowanie? No nie popadajmy ze skragnosci w skrajnosc :/ jak dla mnie to przynajmniej tydzien sie nalezy szczegolnie, ze zero skurych i slowa przepraszam nie bylo. No ale coz niech tym razem bedzie 1 dzien, mam nadzieje to Cie czegos nauczy i wiecej taka sytuavja nie bedzie miala miejsva.

Wróć do Bany - odwołania.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron