Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

skarga

W tym dziale możecie pisać co Wam na sercu leży, przedstawiać Wasze uwagi na temat adminowania oraz składać skargi na upierdliwych graczy. ;)

FREEESTYLER

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 80
  • Dołączył: 28 sie 2016, o 16:21
  • Lokalizacja: Szczecinek
  • Postawione piwa: 3
  • Otrzymane piwa: 0

(#1) Napisano 11 wrz 2016, o 14:07

Nick podczas gry: FREESTYLER
IP/SteamID:
Data: dziś
Powód skargi i opis sytuacji: zmiana teamu.
Screeny/demko: GmBans/ban_list.php?bid=116158



Nie chciałem pisać ale no cóż nie wolno dawać sobą pomiatać, dostałem może słusznego albo i nie bana. Mogę się dowiedzieć od kiedy jest ban za przechodzenie z teamu do innego i to jeszcze na 1 h ?. Jak już chciałeś dać bana Maniuś to mogłeś kicknąć albo na te 5 min. To wyglądało tak, byłem w tt zaczęła się runda wbiłem kwadrat zabili mnie(de_nuke) nacisnąłem TAB i patrze,że ct jest mniej to sobie przejdę.Runda wystartowała dobiegłem do pochylni i ban z powodem "zmiana teamu" żałsone ;D?
ObrazekObrazek

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#2) Napisano 11 wrz 2016, o 14:21

Yyy? Przeciez gracz moze przechodzic do innego teamu, tym bardziej jak jest mniej graczy albo przegrywa. W innej sytuacji plugin na to nie pozwala.

Zakaz byl dla adminow ktorych plugin nie blokowal i kilku przechodzilo sobie (za pomoca menu admina) do druzyny ktora wygrywala bo sobie w ten sposob nabijali punkty, co bylo zalosne. Po czym im taka mozliwosc przechodzenia swego czasu ograniczylem.

Ale czekamy na admina.
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#3) Napisano 11 wrz 2016, o 14:24

No przeszedł z ct do tt sam. A tt było więcej. Jak może skoro za przechodzenie sam zostałem wyrzucony z gry? Przerzuca tylko system a samemu nie można zmieniać teamu. Może ban na 1h to za dużo raczej kick lub góra na 5min.

Tosia

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 392
  • Dołączył: 20 sty 2015, o 00:52
  • Postawione piwa: 57
  • Otrzymane piwa: 78

(#4) Napisano 11 wrz 2016, o 16:22

Albo niech admin spowrotem go przerzuci i po temacie.

FREEESTYLER

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 80
  • Dołączył: 28 sie 2016, o 16:21
  • Lokalizacja: Szczecinek
  • Postawione piwa: 3
  • Otrzymane piwa: 0

(#5) Napisano 11 wrz 2016, o 16:27

TAK tez mógł ale jak wspominalem maniek ma do mnie jakies "ale" i sie czepia takze bana dostalem na 1 h =D
ObrazekObrazek

Czas ponoc goi rany Nagroda (1)

    Admin serwera:
    DD2, FFA, DM, ABW CSL

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1093
  • Dołączył: 1 lut 2014, o 17:57
  • Lokalizacja: Łódź
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 407

(#6) Napisano 11 wrz 2016, o 16:59

Cytat:
Albo niech admin spowrotem go przerzuci i po temacie.

:szook:
Nie wiem jaki sens dawać takiego bana i to na taki okres ale z tym pytaniem chyba powinniśmy udać się do Mańka.
Nigdy takiego bana nie dałem, nie zakazujmy wszystkiego w csie, bo niedługo to kichnąć nie będzie można przy Adminie ...
Dla mnie to jest przesada, jest plugin od tego, a jeśli pozwolił przenieść to w czym problem, a nawet jeśli nie to co z tego? Z serwera FFA chcecie zrobić typowe TP bo na serwerze takim to może jeszcze jakieś wytłumaczenie mogło by się znaleźć ale nie na takowym jaki posiadamy.

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#7) Napisano 11 wrz 2016, o 18:37

I tutaj zakonczymy ten temat.
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

maluCZKa

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 1200
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 18:52
  • Postawione piwa: 193
  • Otrzymane piwa: 247

(#8) Napisano 12 wrz 2016, o 09:33

A ja pamiętam jak bylo mowione, aby karac za celowa zmiane teamow bo ludzie przechodza do silniejszej druzyny, no ale moze to byl sen :)

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#9) Napisano 12 wrz 2016, o 10:10

Nie przypominam sobie ale moze masz racje. Zlinkowanie do tematu na pewno by pomoglo.
Temat zostawie otwarty.
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

Beton

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 500
  • Dołączył: 26 gru 2014, o 11:21
  • Lokalizacja: Szczyt
  • Postawione piwa: 163
  • Otrzymane piwa: 99

(#10) Napisano 12 wrz 2016, o 10:21

Również obiło mi się o uszy aby karać za zmianę drużyn nie wymuszoną przez plugin ;)

Piotrek52090

    V.I.P

  • Awatar użytkownika
  • V.I.P
  • Posty: 154
  • Dołączył: 21 sty 2016, o 15:29
  • Lokalizacja: Kraków/Dublin(Irlandia)
  • Postawione piwa: 187
  • Otrzymane piwa: 9

(#11) Napisano 12 wrz 2016, o 11:17

Dokładnie zgadzam się z maluCZKa, i z Betonem, też to słyszałem już od dawna, i jestem jak najbardziej za tym ale żeby to było może z 5-10 minut, a nie godzina.
Często widzę jak przechodzą ludzie do mocniejszych teamów, albo dlatego że mapa jest skierowana dla CT lub TT, i jestem za karaniem takich cwaniaków :D
PeterIRE - Gracz na Cs Lamers :)

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#12) Napisano 12 wrz 2016, o 11:37

13. Przenoszenie graczy (między drużynami) - kiedy, po co?
Głównie balansem drużyn zajmuje się PTB - plugin, który zmienia drużyny kiedy uzna, że gra jest nierówna.
Zdarza się jednak, że PTB nic nie robi. Gracza możemy przenieść kiedy:
- gdy różnica w liczbie graczy obu drużyn jest duża np. 11 TT na 16 CT,
- gdy widzimy, że PTB nie działa prawidłowo i uznamy, że potrzeba przenieść
graczy,
- gdy gracz samemu nie może dołączyć do żadnej z drużyn,
- gdy gracz sam wyrazi chęć przejścia do słabszej drużyny.

Obowiązuje zakaz przenoszenia graczy jeżeli nie ma takiej potrzeby, nie tolerujemy kolesiostwa. Jednym z grzechów CS 1.6 jest WTJ - winning team joiner, co w tłumaczeniu oznacza osobę, która na siłe chce przejść do mocniejszej drużyny, tylko dlatego, że w tej słabszej Mu nie wychodzi.

Tak więc banowanie za celową zmianę drużyny jest jak najbardziej legalne :D

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#13) Napisano 12 wrz 2016, o 11:56

viewtopic.php?f=110&t=17926
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#14) Napisano 12 wrz 2016, o 12:43

To wasze ptb to jest dobre, mapa się zaczyna i np 4 najlepszeych graczy przypadkiem znajdzie się w jednym teamie, po dwóch rundach wygranych gładko zaczyna przenosić i nagle tych 4 znajduje się w innym bo mieli dobre staty i rolę się odmienia że następne 5 rund jest ojebane przez team który wygrywał.. To wiadomo że nikt nie będzie chciał dostawać po dupie w 30 s. Dlatego ja też wolę przejść i pograć a nie glebę zaliczać przez 10 kolejnych min, ale fakt temat był żeby karać za to i sam dostałem chyba że dwa razy bana.

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#15) Napisano 12 wrz 2016, o 13:35

Po 1, PTB nie przerzuca 4 graczy na raz.
Po 2, PTB przerzuca najczęściej gracza z największą ilością zabitych fragów, zamieniając ją na gracza ze środka tabeli.
Po 3, temat głównie tyczył się tych osób, które notorycznie (np DE_KABUL) przechodzą do drużyny, która ma na danej mapie ułatwione zadanie.

Jeżeli macie zastrzeżenia do PTB to chciałbym przypomnieć, że jest to tylko zbiór algorytmów, który nie posiada inwencji twórczej i nie potrafi ocenić skilla gracza po tym, jak strzela bądź jak się porusza po mapie.

Odnośnie przenoszenia się z drużyny do drużyny wedle własnego widzi mi się . . . starajmy się ograniczać do minimum tego typu zagrania.

I tak jak wspomniałem we wcześniejszym temacie (Kondzik również zresztą), powinno nie być opcji 1. TERRO, 2. CT, powinna zostać jedynie opcja 5, ale to już z kolei moje widzi mi się. Sam od kilku lat wciskam 5 i gram tam, gdzie mnie przydzieli, jak mi nie idzie, to wychodzę z gry, jak mi idzie, to mnie nie przerzuca do drużyny przeciwnej (NIGDY) i gram cały czas do jednej bramki.

Odnośnie głównego wątku, ban zbyt surowy, na początek należą się stosowne upomnienia, chyba, że to recydywista Arcanix, wtedy można banować. ;)
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

Wróć do Księga skarg i zażaleń - ZGŁOŚ CZITA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron