Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

[FFA]SkorupiaQ - REGGIE KRAY.

W tym dziale będziesz mógł odwołać się od otrzymanego bana.
Prośby pisane bez wzoru będą automatycznie odrzucane, a tematy zamykane i/lub usuwane!


Tytuł wątku: W temat wpisz swój zbanowany nick oraz jeśli znasz to nick admina banującego.

Nick podczas gry:
IP/SteamID:

Data zdarzenia:
Powód bana:
Opis sytuacji:

Screeny: Screeny należy spakować w formacie ZIP/RAR i wrzucić pod link podany obok --> LINK*
AmxBans: Po wejściu w podany obok link, należy wyszukać swojego bana podając Nick/IP/SteamID. --> LINK**
Wycinek z konsoli: Wycinek ten można znaleźć w konsoli, również po ponownym uruchomieniu gry.
WAŻNE! Czas na wrzucenie ssów robionych przez Admina wynosi 12 h od chwili ich zrobienia.

____________________________________________________________________________________________________________________

* Wszystkie zdjęcia powinny znajdować się w jednej paczce (w niezmienionym formacie BMP) spakowane w RAR lub ZIP i wrzucone w podany powyżej link.
** Jeżeli nie wiesz o co chodzi (jak to większość twierdzi), wystarczy przeczytać uważnie REGULAMIN działu, kliknąć w podany odnośnik i zastosować się do instrukcji powyżej a link do bana wkleić w odpowiednim polu.

SkorupiaQ

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 15
  • Dołączył: 14 maja 2016, o 13:31
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 1

(#1) Napisano 20 wrz 2016, o 18:25

Opis sytuacji:
Nie wiem co mam napisać, grałem normalnie i dostałem perma. Niech mi ten ktoś kto mnie zbanował wyjaśni dlaczego i gdzie jakieś ssy czy coś, tyle czasu gram na tym serwie, jestem prawie w top 15 ffa i nagle ban tak o z niczego?

--Poniższe dane zostały wypełnione automatycznie na podstawie ostatniego bana na Twoje IP. Sprawdź czy są one poprawne - jeśli nie to, musisz wypełnić ręcznie--


Nick podczas gry: SkorupiaQ
SteamID/IP: STEAM_0:0:171517333 / 88.220.121.27
Data: 20/09/2016 - 18:22:17 (53 sekundy temu)
Powód bana: Wallhack
Admin banujący: @abc1
AmxBans: GmBans/ban_list.php?bid=116504
Serwer: CS-Lamers [ FFA + FUN ] @ 1shot1kill.pl

abc1

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 337
  • Dołączył: 3 lut 2013, o 19:17
  • Lokalizacja: Poznań
  • Postawione piwa: 23
  • Otrzymane piwa: 32

(#2) Napisano 20 wrz 2016, o 18:40

Rano rozpisze demko, wtedy wszystko się okaże.

Greg

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 266
  • Dołączył: 31 lip 2014, o 12:47
  • Postawione piwa: 107
  • Otrzymane piwa: 215

(#3) Napisano 20 wrz 2016, o 19:55

Ponoć oglądał całą mapę jak dobrze pamietam "Kable" , też mi tam kilka akcji śmierdziało , ale czułem ze abc czuwa ^^

zobaczymy :)
„Ja robię swoje i ty robisz swoje.
Nie jestem na świecie po to, by żyć według twoich wyobrażeń, a ty nie jesteś po to, by żyć według moich.
Ty jesteś ty, a ja jestem ja." :peace:

Obrazek

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#4) Napisano 20 wrz 2016, o 21:39

Jak dla mnie jebiesz wh na odległość. I mam nadzieje że abc ma tam na Ciebie kwity bo jak się patrzy na Ciebie to aż perfidnie widać to jak śmigasz po ścianach.

abc1

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 337
  • Dołączył: 3 lut 2013, o 19:17
  • Lokalizacja: Poznań
  • Postawione piwa: 23
  • Otrzymane piwa: 32

(#5) Napisano 21 wrz 2016, o 08:40

Sprawa ma się następująco, na moje spalony, ale być może mam za słaby sprzęt, żeby słyszeć to co on.

Korzystałem z apki do sprawdzania demek od Benego, "app_formesp" (coś takiego).

Skorzystamy z demka HLTV, bo moje za późno zacząłem nagrywać. Tu link ----> http://d1.hltv.org.pl/srv31356/HLTV-160 ... le.dem.zip

Do rzeczy.. :

1:49 - idealnie wiedział moment, w którym Jonder się wynurzy zza ściany, niestety z deagla nie dał rady trafić. (może przypadek),

4:34 - zabawna akcja, pewnie słyszał jak Jonder tam się chowa za skrzynką (...), w następnych rundach już nie zatrzymuje się w tym miejscu,

6:10 - modelowo,

10:22 - wiedział na kogo i gdzie czekać, słyszał niby kogoś, ale nawet nie sprawdził czy ktoś inny jest w pobliżu (słabe wiem, ale zawsze coś),

14:06 - czekał na tatę, potem uciekając nie spojrzał w drugie okno ( mimo tego, że w poprzednich rundach w kołko w nie zaglądał, teraz wiedząc, że tam jest czysto nawet nie spojrzał),

15:28 - modelowo, wiedział wszystko, gdzie i kto się porusza, wiadomo idzie na słuch to ogarnąć, ale nie przy takiej ilości łusek w powietrzu,

17:36 - wyskoczył z celownikiem prosto na model za skrzynką, następnie wiedział idealnie gdzie stoi Greg,

19:40 - Korban niby był słyszalny podczas podskoku, ale nie przy takim zgiełku, przynajmniej na moich słuchawkach,

23:22 - obczaił, że może wyjść patrząc w ścianę i od razu modelowo na Bohha poleciał,

24:15 - znowu mam za słabe słuchawki.. modelowo na Tatę, następnie cofnął się "słysząc" Tatę na shiftcie idącego i wyczekał by go ukuć, następnie wyskoczył i od razu modelowo na typa poleciał,

Może słabo rozpisane, ale po czasach sami ogarniecie o co mi chodziło.

Zapomniałem o jeszcze jednej sprawie, moim zdaniem robienie screenów jest bezsensowne i z tego nie korzystam. To, że zaraz do topki wbijesz tez nie ma dla mnie żadnego znaczenia.. Graliśmy ze trzy razy ze sobą, zawsze jakoś tam umykałeś mojej uwadze, ale pech chciał, że akurat jadłem obiad podczas "Kabli" i niestety padło na Ciebie, być może omylnie, choć nie sądzę. Taka adnotacja do zażaleń kolegi Skorupiaqa.

Czekam na kontrrospiskę i opinie innych adminów.

Pozdrawiam,
abc1

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#6) Napisano 21 wrz 2016, o 12:27

Ja powiem tak jak dla mnie spalony jest. Ta akcja z 4:34 nie słyszałem mnie nie widział mnie a wiedział jak się ustawić lecz peszek bo dostał. Generalnie po obejrzeniu demka ja twierdzę że spalony. Do tego ta akcja w trupie z Gregiem skąd wiedział żę jest ich 2? Generalnie do każdej akcji można się doczepić. Nie wiem jak wy ale to widać że ma odpalone wh. To że grasz tu tyle czasu to nic nie znaczy bo dobrze pamiętamy a na pewno dobrze pamięta administracja pewnego gracza o nicku "Ano" też grał tyle czasu niby czysty a dostał vaca i był adminem.

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#7) Napisano 21 wrz 2016, o 12:37

Wymoderowano

SkorupiaQ

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 15
  • Dołączył: 14 maja 2016, o 13:31
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 1

(#8) Napisano 21 wrz 2016, o 15:02

Decyzja należy do administracji, niech każdy myśli sobie co chce, ale ja sumienie mam czyste. Wystarczająco długo gram w csa, żeby coś ogarniać. Nawet nie muszę przeglądać tego demka bo wiem, że nic nie zrobiłem. Zresztą są osoby na tym serwerze, z którymi grałem w realu, siedząc i patrząc sobie w monitory. Jakoś mój skill nie był wtedy gorszy, już samo cheatowanie jest głupotą, a cheatować przy znajomych, no kurcze. Zresztą pewni admini powinni wiedzieć ile razy zgłaszałem cheaty ile razy pisałem do nich jak żadnego na serwie nie było, żeby weszli, załatwili problem. Jaki jest sens w tym żeby samemu tępić cheaty i cheatować? Ja nie widzę żadnego.
No nic, ostateczna decyzja w rękach adminów, najwyżej poszukam innej serwerowni, trudno.
PS. Dzięki za te kilkadziesiąt godzin wspólnej gry tutaj (to tak gdyby ten post był moim ostatnim).

abc1

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 337
  • Dołączył: 3 lut 2013, o 19:17
  • Lokalizacja: Poznań
  • Postawione piwa: 23
  • Otrzymane piwa: 32

(#9) Napisano 21 wrz 2016, o 15:27

Czekamy na kontrrospiskę, a nie na lanie łez z Twojej strony. Nikt na ładne oczka UB Ci nie da, odpisz na każdą akcję i udowodnij, że się nie spaliłeś. Nie do mnie należy decyzja, ale takie płaszczenie się jest trochę żałosne, to tak na przyszłość.

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#10) Napisano 21 wrz 2016, o 15:37

Ale co Ty teraz opowiadasz że ktoś siedzi itp masz do rozpisania demko. Jeśli tego nie zrobisz zostaje ban i tyle w temacie. A na demku dobrze widać że jesteś spalony takie tłumaczenie zostaw dla siebie lub kolegów my tu oszustów nie chcemy.
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2016, o 16:00 przez zielone_jon.., łącznie zmieniany 1 raz

Czas ponoc goi rany Nagroda (1)

    Admin serwera:
    DD2, FFA, DM, ABW CSL

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1093
  • Dołączył: 1 lut 2014, o 17:57
  • Lokalizacja: Łódź
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 407

(#11) Napisano 21 wrz 2016, o 15:54

SkorupiaQ mimo wszystko poprosimy o kontr-rozpiskę tego dema co Abc przedstawił.
Ja prosiłbym o wypowiadanie się na temat a nie pisanie domniemań i złotych myśli... posty w tym temacie powinny być z rozpiską tylko i wyłącznie, ale jak zwykle połowa osób ma wyjebane.

Tosia

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 392
  • Dołączył: 20 sty 2015, o 00:52
  • Postawione piwa: 57
  • Otrzymane piwa: 78

(#12) Napisano 21 wrz 2016, o 17:26

Sumienie sumieniem ale wybrnij jakoś z tej sytuacji !!

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#13) Napisano 21 wrz 2016, o 18:24

Demko rozpisane razem z Kotomanem


1:49 - na początku dałem -b, ale po włączeniu esp widać tutaj kontrolę modeli. Nawet mu ręka drgnęła moment przed wyjściem przeciwnika hehe +b
4:34 - mógł być przypadek, ale po obejrzeniu następnych akcji z +/- b stwierdzam ,że to +b. Ani nie słyszał ani nie mógł wiedzieć. do tego delikatne ruchy celownika zdradziły go ,że widzi model za skrzynią.
6:10 - co niby modelowo, przecież go widać było -b Za to w 6:12 on robi unik przed wychodzącym na szifcie zza bramy modelem i wcelowuje się w niego xDDDD +b
10:22 - kontroluje modele, ale można uznać ,że to "przypadki" +/- b
14:06 - robi unik przed modelem idącym na szifcie, żeby rozegrać akcję na cicho +b
15:28 - biegnie wcelowany w pewnym momencie w gościa na pochylni, ale od biedy można to podciągnąć pod +/- b bo słychać
17:36 - na esp widać jak się patrzy na modele przez ściany. Takie sobie krycie, może można dać z litości +/- b
19:40 - tu już ciekawe, dałbym nawet +b
21:30 - 21:45 ohoho tutaj to się spalił po raz kolejny już fajnie ze 3x w jednej akcji. Dziwne ,że tego nie rozpisałeś +b
23:22 - dałbym +/- b gdyby nie to szybkie luknięcie na model w 23:26 xD
24:15 - full model control +b
24:30 - 24:34 - zabija tego pod oknem, a potem przesuwa celownik na bohha na ułamek sekundy zanim jego łeb będzie widoczny. Oglądać na 1/4. +b


podsumowanie : to spalone ścierwo nie było warte czasu jaki mu wszyscy tutaj poświęcimy, demko pojawi się na BL i steam tego dzieciaka do pieca, a ban z lamersów oczywiście powinien być podtrzymany.

kotojot

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 44
  • Dołączył: 13 lut 2016, o 03:20
  • Lokalizacja: Ostrołęka
  • Postawione piwa: 5
  • Otrzymane piwa: 4

(#14) Napisano 21 wrz 2016, o 18:33

Jeżeli chodzi o te ssy i banowanie, to lepiej jest zrobić te ssy a może się uda i będzie widać, a jak nie to wiadomo że screenshoty to nie jest dowód na 100% bo są anty ssy i inne zabezpieczenia na to. Z tego co widzę to skorupiaq nie miał ssów to dlaczego nikt mu ich nie zrobił... Tak jak pisał fufo, na demku widać wiele szczegółów które go zdradzają i jestem za podtrzymaniem bana.
Obrazek

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#15) Napisano 21 wrz 2016, o 19:42

pozdrawiam http://www.blacklisted.pl/app17432,stea ... 17333.html

Wróć do Bany - odwołania.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron