Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Jak usunąć konto ?

Propozycje oraz pytania dotyczące forum oraz zażalenia na użytkowników itp

ke ?

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 10
  • Dołączył: 1 paź 2016, o 00:03
  • Lokalizacja: Oslo
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#1) Napisano 18 paź 2016, o 00:26

Jak usunąć swoje konto na cs-lamers.com ?

Jeśli jest to możliwe tylko z panelu admina poprosiłbym administrację i usunięcie mojego konta użytkownika

Z góry dzięki

Piotrek52090

    V.I.P

  • Awatar użytkownika
  • V.I.P
  • Posty: 154
  • Dołączył: 21 sty 2016, o 15:29
  • Lokalizacja: Kraków/Dublin(Irlandia)
  • Postawione piwa: 187
  • Otrzymane piwa: 9

(#2) Napisano 18 paź 2016, o 00:45

Tak chciałeś serwer stawiać dla Lamersów a teraz uciekasz :) heheh Skasujcie mu konto szkoda czasu na takich ludzi :)
PeterIRE - Gracz na Cs Lamers :)

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#3) Napisano 18 paź 2016, o 03:00

Zapomnij, że tu byłeś. Kont nie usuwamy, z chwilą założenia zgodziłeś się na to.
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

ke ?

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 10
  • Dołączył: 1 paź 2016, o 00:03
  • Lokalizacja: Oslo
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#4) Napisano 18 paź 2016, o 20:02

Odpowiedź lamersów w sprawie serwera była jasna.
Żaden z adminów nie podjął próby kontaktu z moją osobą , oraz nie byliście zainteresowani serwerami only steam.
Ja osobiście nie wspieram non steamów i haxów , dlatego na serwery non steam szukajcie sobie innych sponsorów.

Proponując wsparcie i współpracę myślałem że zależy wam na poziomie gry na waszych serwerach ponieważ ten który jest aktualnie " średnio kilkunastu haxów na non steamie dziennie " którzy przewijają się przez serwer nie jest zbyt wysokim poziomem gry ...

Chciałem zrobić to dla graczy tych którzy potrafią sobą coś reprezentować głównie kulturę gry oraz rzetelność wobec innych ponieważ wiem iż przewija się przez wasze serwery bardzo dużo dobrych i inteligentnych zawodników jednak szybko od was uciekają co nie jest niczym dziwnym gdy na serwerze pojawia się jak zwykle odpał ....

Byłem pewien iż właścicielom serwerowni bardzo zależy na miłej atmosferze i uczciwej grze , jednak bardzo się zawiodłem gdy zobaczyłem iż ważniejsza jest frekwencja ( nie ważne jaka , byle by była )

Dlatego też szybko zrezygnowałem z jakiejkolwiek próby współpracy

Ok wasz biznes , wasza decyzja ja tu byłem tylko gościem

Co do konta na forum , jak już wcześniej pokazaliście zależy wam na frekwencji więc ok nie musicie usuwać
At list you have one member more
That's fucking nice statistic :D GL & HF

Żegnam Państwa

FREEESTYLER

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 80
  • Dołączył: 28 sie 2016, o 16:21
  • Lokalizacja: Szczecinek
  • Postawione piwa: 3
  • Otrzymane piwa: 0

(#5) Napisano 18 paź 2016, o 20:04

Użytkownik ke ? napisał:
Odpowiedź lamersów w sprawie serwera była jasna.
Żaden z adminów nie podjął próby kontaktu z moją osobą , oraz nie byliście zainteresowani serwerami only steam.
Ja osobiście nie wspieram non steamów i haxów , dlatego na serwery non steam szukajcie sobie innych sponsorów.

Proponując wsparcie i współpracę myślałem że zależy wam na poziomie gry na waszych serwerach ponieważ ten który jest aktualnie " średnio kilkunastu haxów na non steamie dziennie " którzy przewijają się przez serwer nie jest zbyt wysokim poziomem gry ...

Chciałem zrobić to dla graczy tych którzy potrafią sobą coś reprezentować głównie kulturę gry oraz rzetelność wobec innych ponieważ wiem iż przewija się przez wasze serwery bardzo dużo dobrych i inteligentnych zawodników jednak szybko od was uciekają co nie jest niczym dziwnym gdy na serwerze pojawia się jak zwykle odpał ....

Byłem pewien iż właścicielom serwerowni bardzo zależy na miłej atmosferze i uczciwej grze , jednak bardzo się zawiodłem gdy zobaczyłem iż ważniejsza jest frekwencja ( nie ważne jaka , byle by była )

Dlatego też szybko zrezygnowałem z jakiejkolwiek próby współpracy

Ok wasz biznes , wasza decyzja ja tu byłem tylko gościem

Co do konta na forum , jak już wcześniej pokazaliście zależy wam na frekwencji więc ok nie musicie usuwać
At list you have one member more
That's fucking nice statistic :D GL & HF

Żegnam Państwa




http://steamcommunity.com/id/fristajler1337/ mozesz mnie dodac , pw
ObrazekObrazek

Parker

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 2083
  • Dołączył: 16 kwie 2013, o 23:41
  • Lokalizacja: Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 112
  • Otrzymane piwa: 222

(#6) Napisano 18 paź 2016, o 20:07

Użytkownik ke ? napisał:
Odpowiedź lamersów w sprawie serwera była jasna.
Żaden z adminów nie podjął próby kontaktu z moją osobą , oraz nie byliście zainteresowani serwerami only steam.
Ja osobiście nie wspieram non steamów i haxów , dlatego na serwery non steam szukajcie sobie innych sponsorów.

Proponując wsparcie i współpracę myślałem że zależy wam na poziomie gry na waszych serwerach ponieważ ten który jest aktualnie " średnio kilkunastu haxów na non steamie dziennie " którzy przewijają się przez serwer nie jest zbyt wysokim poziomem gry ...

Chciałem zrobić to dla graczy tych którzy potrafią sobą coś reprezentować głównie kulturę gry oraz rzetelność wobec innych ponieważ wiem iż przewija się przez wasze serwery bardzo dużo dobrych i inteligentnych zawodników jednak szybko od was uciekają co nie jest niczym dziwnym gdy na serwerze pojawia się jak zwykle odpał ....

Byłem pewien iż właścicielom serwerowni bardzo zależy na miłej atmosferze i uczciwej grze , jednak bardzo się zawiodłem gdy zobaczyłem iż ważniejsza jest frekwencja ( nie ważne jaka , byle by była )

Dlatego też szybko zrezygnowałem z jakiejkolwiek próby współpracy

Ok wasz biznes , wasza decyzja ja tu byłem tylko gościem

Co do konta na forum , jak już wcześniej pokazaliście zależy wam na frekwencji więc ok nie musicie usuwać
At list you have one member more
That's fucking nice statistic :D GL & HF

Żegnam Państwa


Polecam! Tylko 3,70 zł ! http://allegro.pl/masc-na-bol-dupy-cudo ... 14359.html
Obrazek
Obrazek

Czas ponoc goi rany Nagroda (1)

    Admin serwera:
    DD2, FFA, DM, ABW CSL

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1093
  • Dołączył: 1 lut 2014, o 17:57
  • Lokalizacja: Łódź
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 407

(#7) Napisano 18 paź 2016, o 20:11

Parker my powinniśmy mieć tą maść w apteczce, coś jak as z rekawa.
Zamykam to coś.

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#8) Napisano 20 paź 2016, o 11:58

Zapomniano dodać, abyś poprawił swój angielski jeżeli już tak pragniesz nim na polskim forum zabłysnąć. Administracja się nie zainteresowała, może, ja nawet nie miałem szansy się dowiedzieć o co chodzi będąc na urlopie.
A Wy lamersy zamiast zachęcać ludzi do pozostania oferujecie maść na ból dupy... Mało reprezentatywny tekst. Rozumiem gdyby kolega miał pretensje i wyrzuty nie na miejscu, tutaj natomiast Widze składane zdania z sensem, więc i Wy powinniście z większą kultura podejść do tematu.
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

Wróć do Propozycje / Pytania / Zażalenia / Sprawy ogólne serwerów



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •