Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Skiny do vipa.

Wasze propozycje i uwagi związane z serwerem FFA.

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#1) Napisano 7 lis 2016, o 17:33

Witam mam taką propozycję żeby dodać skiny dla vipa. Mianowicie ak47 m4 dg awp i kosa. Do tego zrobić menu 3 typy wyboru broni pod 1 ak pod 2 m4 pod 3 awp.Generalnie to w jakimś stopniu zachęci na zakup vipa i co za tym idzie będzie więcej kasy na utrzymanie serwera. Bo z miesiąca na miesiąc coraz gorzej jest z FFA. I nie ma co się oszukiwać że bez składek serwer nie ma szans na utrzymanie frekwencji. Chciałbym dodatkowo żeby administracja wraz z adminami uzgodniła jakaś składkę na Reklamę bo bez przesady ale Zdzichu nie jest z Karitas Polska albo nie ma pod sobą Narodowego Banku. Jeśli ktoś będzie chciał mieć skiny to kupi vipa i będzie miał. Większość serwerów idzie na to więc można i u nas uderzyć. Ja chciałem ostatnio przelać coś kasy ale niestety straciłem prace na rzecz firmy powód ekonomiczny i wszystko jasne więc nie byłem wstanie lecz jak tylko stanę na nogi wyśle coś bo szkoda żeby serwer upadł a wszystko zmierza w tym kierunku. A skoro na innych serwerach da się utrzymać 30 osób to i u nas też tylko jedna osoba długo nie pociągnie tego. A dziś godzina 15:30 i pustak na serwie po chwili wpadło kilka osób 4/4. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł to zapraszam do dyskusji.

Zdzisiek

    Admin serwera:
    DD2, DM,

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 293
  • Dołączył: 3 lis 2015, o 10:16
  • Lokalizacja: Leszno
  • Postawione piwa: 89
  • Otrzymane piwa: 51

(#2) Napisano 7 lis 2016, o 17:42

Pomysł na skiny do vipa -jestem za ! :) W jakiś sposób będzie wzbudzało zazdrość innych graczy :D
Co do składek myślę że to dobry pomysł, do końca tygodnia coś puszczę żeby nie zrobił się serwer opustoszały :)
Admini ale i stali gracze mogli by pomóc w opłaceniu reklam :) Według mnie reklama powinna być przez co najmniej przez 3/4 miesiące bez przerwy żeby przekonać nowych graczy by pozostali na naszej serwerowni. Pozdrawiam Jurek Owsiak :D xD haha
Obrazek

abc1

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 337
  • Dołączył: 3 lut 2013, o 19:17
  • Lokalizacja: Poznań
  • Postawione piwa: 23
  • Otrzymane piwa: 32

(#3) Napisano 7 lis 2016, o 17:45

Co do składek - to nawet głupie 10 zł od każdego z adminów na pewno jakoś by pomogło. 10 złotych nikogo nie zbawi, a tu zbierając grosz do grosza może na reklamę się ukula.
Co do vipa - wszystkie serwery na których grywam, gdy tu są pustki mają rozbudowanego vipa. Może nie koniecznie pójść w rozdawanie darmowego ak, m4, awp, choć trzeba i nad tym sięzastanowić, ale do każdej z broni wgrać skiny, to się graczom podoba, więc można pójść w tą stronę by jakoś zachęcić do kupna.
Jeszcze jedna sprawa odnośnie map, wyrzucić ten nowy syf co został wgrany ( nie wiem może i fajne te mapy ). Odastraszają ludzi, nawet podczas reklamy było np 10/10 po zmianie na jakąś mało znaną mape zostało w porywach 12-15 osób. Wiadomo te mapy z GO można zostawić, bo to też przyciąga graczy, ale ilość map myślę, że fajnie by było troszkę uszczuplić.

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#4) Napisano 7 lis 2016, o 17:51

Co do samej reklamy administracja mogłaby pokazać jak to wygląda opłata+ czas trwania reklamy. Wtedy przykładowo skoro wykupi się reklamę na 2 miech to przez te dwa miesiące rozpocząć zbiórkę na następną reklamy lub po upływie jednego z 2 miesięcy. Bo jeśli cała reszta myśli że Zdzichu będzie nam sponsorował reklamę co miesiąc. Co myślicie o tym by zmniejszyć sloty zawsze mniejsze koszty to raz dwa chyba to wpłynie na serwer bo coś mi się wydaje że ten serwer nie daje rady na tyle ludzi a jeszcze jak ktoś wchodzi z jakimś pingiem to jest kibelek za przeproszeniem.

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#5) Napisano 7 lis 2016, o 20:22

co 2 miesiące powtarzacie temat w kółko :szook: po co jakieś oficjalne ogłaszanie składek jak możesz przelać troszkę pieniążków z własnej woli hmm Był temat i było napisane jak byk w podpunktach co ile kosztuje itp ale tak czytasz ze zrozumieniem bo najlepiej się dopierdolić do kogoś bo on nie myśli tak jak Ty Jondro . Podał bym Ci link do tego tematu ale aktualnie nie mogę znaleźć :nie wiem:
~" Kto dużo gada mało robi "

Co do skinów narzekasz, że serwer jest zaśmiecany itp każdy samodzielnie może sobie wgrać co chce, Jednak ta gra jest z lat 90 więc miejmy do niej szacunek i pozostawmy ją unikalną .

Parę dni temu gadałem z Axl na tematy reklamy itp i sytuacja wygląda tak -

Wiadomość od Axl :

" NA cssetti juz nie bedziemy dawac reklam, za drogi to jest biznes. Tym bardziej ze ceny winduje sam wlasciciel który jest jak mnie słuchy doniosły powiazany z weedcs. A co za tym idzie, pierwsze pozycje na wysokie kwoty sa wlasnie z tej sieci. Na plsetti natomiast ugadałem sie na 3mc/100zł, słabsza reklama ale bardziej oplacalna. Narazie sam wykupuje tam na dd2 + DM, wczoraj wypadło DM to wrzuciłem FFA a wiem ze ciutke to graczy na serwie daje
co widac po wykresie na gametrackerze ze sie wykres odbił.

Temat tam kiedys powstanie ale wiem ze tylko nieliczni sie dorzucą. "

Temat miał powstać odnośnie składki ale jak zawsze jest zbędny ponieważ zainteresują się 3,4,5 osób ? i na dodatek zawsze odbiegacie od danych tematów ponieważ ciężko się z wami dogadać bo zawsze ktoś jest lepszy i w ogóle . Więc Jondro zamiast pierdolić kocopoły to wejdź na stronę banku i zrób przelew na:


plsetti
Karol Skupień
16 2030 0045 1130 0000 1562 0570
67-100 Nowa Sól
Tytułem: CS-Lamers


Po wpłacie proszę Was w imieniu Axl o wysłanie potwierdzenia wpłaty.

PS. Zbędne komentarze są tutaj niemile widziane więc jeśli masz coś konkretnego do dodania np: potwierdzenie wpłaty czy chęć pomocy to pisz śmiało :)

Miłego :peace:
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#6) Napisano 7 lis 2016, o 20:28

Czytaj człowieku ze zrozumieniem bo jak widzisz nie jest to tylko temat odnośnie składki ale też vipa. Jakoś taki jesteś do gadania a każdy liczy że Zdzichu będzie sponsorem FFA. Temat jest wałkowany bo jakoś od wpłaty Zdzicha nic się nie zmieniło tylko jest gorzej i daję rękę że gdyby nie Zdzichu to do dziś nie byłoby reklamy. Największy nacisk w tym temacie kieruję vipa. Gdybyś czytał ze zrozumieniem to zauważyłbyś że napisałem iż straciłem pracę i nie byłem wstanie wysłać jeśli ten stan się zmieni na pewno się zmieni to odpalę coś kwitu.

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#7) Napisano 7 lis 2016, o 20:35

Przeczytałem ze zrozumieniem ale może tak napisałeś, że trzeba się domyślać o co ma chodzić , co do tych skinów już wypowiedziałem się wyżej
A czy musisz wiedzieć kto wpłaca pieniążki na FFA ? i czy w ogóle chociaż Ty poratowałeś od kąd tutaj buszujesz ? I temat jest sprzeczny do Twoich wypowiedzi gdzie się bulwersujesz, że serwer jest słaby i są na nim śmieci .

przykład : viewtopic.php?f=110&t=19579
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

MAYER

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 292
  • Dołączył: 9 lis 2014, o 13:31
  • Lokalizacja: Zakopane
  • Postawione piwa: 130
  • Otrzymane piwa: 38

(#8) Napisano 7 lis 2016, o 20:38

moim zdaniem nie potrzebne jest w kom dodawanie potwierdzenia wpłaty, Axl sam zrobi jak ostatnio listę kto wpłacił.
Jeśli chodzi o VIPa to jestem za ulepszeniem. Grywałem na serwach co VIPy miały np 2 granaty. I chętnie bym na to przystał.
Natomiast jeśli chodzi o opłacanie serwera to ten temat powinien być co jakiś czas poruszany żeby gracze widzieli, że jest potrzebna pomoc. Więc moim zdaniem Maniek im więcej o tym się bd pisać tym myśle lepsze efekty. Bo nie każdemu chce się szukać tematu co gdzie i jak wplacać. :)

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#9) Napisano 7 lis 2016, o 20:44

Użytkownik xManiek77x napisał:
Przeczytałem ze zrozumieniem ale może tak napisałeś, że trzeba się domyślać o co ma chodzić , co do tych skinów już wypowiedziałem się wyżej
A czy musisz wiedzieć kto wpłaca pieniążki na FFA ? i czy w ogóle chociaż Ty poratowałeś od kąd tutaj buszujesz ? I temat jest sprzeczny do Twoich wypowiedzi gdzie się bulwersujesz, że serwer jest słaby i są na nim śmieci .

przykład : viewtopic.php?f=110&t=19579



Nie mam zamiaru się tu produkować z Tobą i nie chce tu kolejnej gówno burzy tylko działania. Mi do niczego nie jest potrzebne kto co po co. A gdyby tak były wpłaty to reklama by się pojawiła bo Axl by ją wykupił gdyby miał za co.

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#10) Napisano 7 lis 2016, o 20:46

Mayer sam Axl napisał w wiadomości aby wysłać mu potwierdzenie o wpłacie :)

Usługa VIP jest znaczącym dodatkiem do gry na serwerach CS-Lamers (FFA i DD2)
Oferuje nam ona wiele udogodnień podczas gry, do których należą:
Dostaniesz 500$ dodatkowo w każdej rundzie
Dostaniesz pełny zestaw granatów (HE, 2xFB, SG)
Dostaniesz kamizelkę + hełm (Kevlar+Helmet)
Dostaniesz drugą broń - Deagle. Tak, będziesz miał dwa pistolety!
Dostaniesz też SLOTA, by wejść gdy serwer jest pełny (za pomocą komendy: connect IP)
Podmieniony model noża (★ Huntsman) oraz AWP (FN Asiimov). W przypadku słabszych komputerów wyłączenie poprzez say /modele
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#11) Napisano 7 lis 2016, o 20:49

Ale zauważmy, że Cs 1.6 jest już mniej popularny niż kędyś bo wychodzą o wiele ciekawsze gry a nie miliony pikseli na monitorze :D Również Jonderko nie chcę się sprzeczać z Tobą bo jest to nam zbędne . Więc jak nasze przysłowie mówi zluzujmy majtki i będzie gitara :okok:

PS. Ja nie zluzuję majtek bo noszę bokserki :D haha

Miłego mordko :piona:
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#12) Napisano 7 lis 2016, o 20:52

Ale skiny zawsze zachęcą do tego żeby tu zostać i kupić tego vipa. Zauważ że praktycznie każdy serwer który ma w granicach od 27 do 30 slotów ma właśnie skiny od GO. Nie są one wgrane na stałe więc nie będzie robione na siłę z csa 1.6 na GO. Trzeba szukać pomysłu jak zachęcić graczy. Wiadomo że są gry co chwila wychodzi coś nowego i są tacy co grają w cs 1.6 a są tacy co wolą nowości.

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#13) Napisano 8 lis 2016, o 02:25

No wieceie, skiny tez trzeba pobrac. Takie awp którego skin zajmuje tyle co cała mapa dd2 ;] zaproponujcie cos konkretnego bo jak ustawimy to napewno nie bedzie to zmieniane co miesiac tylko bedzie co najmniej na poł roku. Im wiecej modeli tym wiecej danych. proponuje ostatecznie po jednym, ewentualnie dwa z czego by losowalo jakąś bron.
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

Hedonista

    Moderuje co chcę :)

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 496
  • Dołączył: 11 maja 2015, o 10:42
  • Lokalizacja: Katowice
  • Postawione piwa: 48
  • Otrzymane piwa: 158

(#14) Napisano 8 lis 2016, o 10:06

Ja tam mam VIPa od bardzo dawna i w ogole nie korzystam ze skinów bo mam wrażenie ze np Awp wolniej reaguje jak sie strzela i zmienia z broni na broń. Dla mnie zmiana bez sensu bo i tak wielkim udogodnieniem jest kevlar+helmet i zestaw granatów i 500$ co runde no i oczywiscie slot, a jakies dodatkowe skiny... ja osobiście nie bede z nich korzystać.
If You wanna fuck for money, fuck Yourself and save the money!


Obrazek

ObrazekObrazek

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#15) Napisano 8 lis 2016, o 10:55

Ja uważam, że dobrze jest tak jak jest :) z vipa dużo graczy korzysta i zawsze są jakieś zyski z tego. Po co coś zmieniać jeśli działa dobrze?
Mam takie samo zdanie jak Hedonista

Wróć do Propozycje zmian / Ogłoszenia



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •