Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Skarga

W tym dziale możecie pisać co Wam na sercu leży, przedstawiać Wasze uwagi na temat adminowania oraz składać skargi na upierdliwych graczy. ;)

9..

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 36
  • Dołączył: 4 maja 2015, o 20:40
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 2

(#1) Napisano 13 lis 2016, o 21:09

Nick podczas gry: Kolo( zielone jondro i Maniek)
IP/SteamID:
Data:13,11,2016
Powód skargi i opis sytuacji: Składam skargę na admina zielone jondro i maniek ponieważ ignorują moje u@ . Napisalem 3 razy ze gość jest odpalony [D4m!An] miał wh cała mape de_verso po czym go zbanowali po 15 minutach gry !!! a ja dostałem bana na godzinę powód ? możecie mnie nie lubić mam to gdzieś ale jeżeli gosc biega z wh wypisanym na czole to nie mozna od razu mu wlepic bana tylko zeby grał poł mapy? Prosze administracje o zastanowie sie czy to w ten sposob ma polegac. Nie pozdrawiam tych dwóch...

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#2) Napisano 13 lis 2016, o 21:15

Wiesz gdzie sobie możesz to wsadzić. Dostałeś tego bana bo uważasz się za Boga i myślisz że będziesz tu kogoś ustawiać. Wystarczy raz napisać na u@ i czekać. A ty od razu wjeżdżasz z chujami itp. Tak to Ty sobie możesz na osiedlu przemawiać a nie do admina pełniącego swoje obowiązki. Żeby kogoś sprawdzić nie muszę schodzić na spec i patrzeć bo równie dobrze mogę robić to z gry gdy szybko padnę. Maniek nie mógł pełnić swojej funkcji ponieważ :ganja lecz ja zrobiłem co trzeba. Na drugi raz odnoś się grzeczniej i nie będziesz miał problemu. Cały czas kto tylko pisze na u@ lub na Steam od razu reaguję i robię swoje. Do tego dochodzi fakt że ostatnio też się spinałeś ale wtedy postanowiłem Ci puścić to zachowanie. Dziękuje i żegnam tyle co miałem dopowiedzenia.

9..

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 36
  • Dołączył: 4 maja 2015, o 20:40
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 2

(#3) Napisano 13 lis 2016, o 21:19

Po pierwsze nie napisałem chuju do admina nie dodawaj od siebie to raz. nie widze tu zwrotu do admina jakobym go obrażał
2016-11-13 20:02:00 9: na chu.j czekasz. [PL] CS-Lamers [ FFA + FUN ] @ 1shot1kill.pl de_verso
po drugie jesteś adminem multi a ty piszesz :
zielone_jon..: [dzisiaj, 15:41]
Może ktoś wejść na dd2 bo co chwila jakieś gówno wchodzi a ja chcę pograć na FFA :) to na co ci multi admin ??!!
po trzecie : Maniek nie mógł pełnić swojej funkcji ponieważ :ganja stary a co mnie to obchodzi ?? !!

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#4) Napisano 13 lis 2016, o 21:35

Człowieku czytaj ze zrozumieniem czy ja tam napisałem że wyskoczyłeś do mnie że jestem chujem NIE. Po 2 nie interesuj się tym co ja piszę na forum bo zawsze mogę kogoś prosić o pomoc od tego jest forum. To się nazywa współpraca jak znasz takie pojęcie. A co do ostatniej wypowiedzi to jeśli nie potrafisz pojąć prostego stwierdzenia no to już nie mój problem. Ja nie mam sobie nic do zarzucenia wykonuję swoje więc twoje wypociny akurat najmniej mnie interesują .Zakończyłem dyskusję z Tobą i zapowiadam Ci grzeczniej bo kolejne takie zachowanie będzie z wydłużonym banem.

9..

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 36
  • Dołączył: 4 maja 2015, o 20:40
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 2

(#5) Napisano 13 lis 2016, o 21:39

"Tak to Ty sobie możesz na osiedlu przemawiać a nie do admina pełniącego swoje obowiązki." czytałem ze zrozumieniem własnie i w tej wypowiedzi uwazasz ze do ciebie. Dlaczego mam nie interesowac tym co sie pisze na forum - wlasnie sie interesuje bo po to forum jest. sam sobie przeczysz :) wogole dyskusja z toba dla mnie jest zbedna i nie strasz mnie wydluzonym banem tylko czekam aż ktos z góry sie temu przyjrzy czy tak to ma działać tyle.

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#6) Napisano 13 lis 2016, o 21:42

No widzisz tylko że większość adminów FFA i multi przyzna mi rację że jesteś MEGA uciążliwy. I to będzie na tyle.

9..

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 36
  • Dołączył: 4 maja 2015, o 20:40
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 2

(#7) Napisano 13 lis 2016, o 21:45

Jestem bo nie reagujecie... jak gosc który jest odpalony może grać pol mapy a wh widać jak na gołej dloni? Ja nie chce dla was zle tylko zeby sie przyjemnie grało..Przyzna ci racje bo polowa adminow to kolesiostwo i zwykly szarak nic na to nie poradzi..a tak btw to niektórym władza za bardzo do głowy udezyła...

Hedonista

    Moderuje co chcę :)

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 496
  • Dołączył: 11 maja 2015, o 10:42
  • Lokalizacja: Katowice
  • Postawione piwa: 48
  • Otrzymane piwa: 158

(#8) Napisano 13 lis 2016, o 22:14

Jako że nie widzisz podejrzanych graczy w taki sposób i z takiej perspektywy jak admini to nie możesz sie wypowiadać bo admini mają chwile żeby podejrzanego sprawdzić. To po pierwsze. Po drugie ile to już razy było tak że kogoś zgłaszałeś i okazywało się że jest czysty. Po trzecie gdybyśmy tak zawierzali Tobie za każdym razem bo uważasz się za jakiegos "ns eksperta" to na FFA nikt by nie chciał grać z reklamą nawet w TVNie bo każdego kto Ci głowe strzeli byśmy banowali. Ban jako opcja powinien być używany z rozwagą żeby nie krzywdzić w ten sposób przypadkowych graczy. A jak 2-3 razy padniesz podczas gdy admin sprawdza podejrzanego to też Ci korona nie spadnie z głowy. Na koniec. Znając Twoją zdolność do spamu POWTARZAM PO RAZ KOLEJNY jak napiszesz trzeci, piąty, setny raz na u@ to to nie zmieni czasu reakcji admina. Ban z całą pewnością słuszny.
If You wanna fuck for money, fuck Yourself and save the money!


Obrazek

ObrazekObrazek

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#9) Napisano 13 lis 2016, o 22:17

spamujesz no stop to zaczęliśmy to już ignorować i nie jesteśmy na twoje kiwniecie palcem :facepalm: :wysmiewacz:
Jak nie mogłem pełnić funkcji ? Co wy wygadujecie :D
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#10) Napisano 13 lis 2016, o 22:21

Użytkownik xManiek77x napisał:
spamujesz no stop to zaczęliśmy to już ignorować i nie jesteśmy na twoje kiwniecie palcem :facepalm: :wysmiewacz:
Jak nie mogłem pełnić funkcji ? Co wy wygadujecie :D



No słyszałem jak mówiłeś na voice żebym spr kogoś bo ty spalony jesteś. Ale mniejsza już o to chodzi o jego zachowanie. Co do niego ja zawsze reaguję jeśli tylko ktoś daje info jak się należy bo od tego jesteśmy ale nie jestem jakimś pionkiem żeby ktoś mi tu rozkazy wydawał.

Tosia

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 392
  • Dołączył: 20 sty 2015, o 00:52
  • Postawione piwa: 57
  • Otrzymane piwa: 78

(#11) Napisano 13 lis 2016, o 22:44

9. Ty zawsze masz problem. Weź się przejdź przewietrz mróz Ci dobrze zrobi albo zmień serwer jak masz takie problemy. Ban słuszny taki wybryk z Twojej strony to nie jest PIERWSZY RAZ !! Ochłoń

9..

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 36
  • Dołączył: 4 maja 2015, o 20:40
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 2

(#12) Napisano 13 lis 2016, o 22:47

to nie chodzi o bana bo mam to gdzies... tylko o to ze olewacie moje u@ sam maniek napisal... a cziterzy po poł mapy graja... hedonista piszesz ile razy to juz zglaszalem i byl gosc czysty no zdarza sie ale ile razy zglaszalem a gosc byl odpalony? wy tylko widzicie to co chcecie takie moje zdanie...

ZoRRo

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 433
  • Dołączył: 2 cze 2011, o 00:05
  • Lokalizacja: Los Angeles
  • Postawione piwa: 6
  • Otrzymane piwa: 72

(#13) Napisano 13 lis 2016, o 23:11

My swoje wiemy, niektórzy pod presją graczy dają niesłuszne bany i są później odwołania, a dowodu brakuje. Jak pisałem Tobie na serwerze ostatnio, ja abym dał komuś bana muszę sam siebie przekonać, że jest odpalony i nic innego w tej kwestii mnie nie przekona - nawet jeżeli 5 osób będzie twierdziło, że ma. Dlatego też są takie sytuacje, że ktoś biega pół mapy, bo jedni się dobrze ukrywają, a inni od razu wpadają, bo nawet nie potrafią korzystać ze wspomagaczy. Dziękuję, tyle ode mnie.

p.s. aż sobie zerknę co tam pisałeś i czy rzeczywiście tak jak twierdzisz, było to "widać jak na dłoni"
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#14) Napisano 13 lis 2016, o 23:22

Użytkownik ZoRRo napisał:
My swoje wiemy, niektórzy pod presją graczy dają niesłuszne bany i są później odwołania, a dowodu brakuje. Jak pisałem Tobie na serwerze ostatnio, ja abym dał komuś bana muszę sam siebie przekonać, że jest odpalony i nic innego w tej kwestii mnie nie przekona - nawet jeżeli 5 osób będzie twierdziło, że ma. Dlatego też są takie sytuacje, że ktoś biega pół mapy, bo jedni się dobrze ukrywają, a inni od razu wpadają, bo nawet nie potrafią korzystać ze wspomagaczy. Dziękuję, tyle ode mnie.

p.s. aż sobie zerknę co tam pisałeś i czy rzeczywiście tak jak twierdzisz, było to "widać jak na dłoni"


Ja osobiście nakładałem bana na tego gracza którego zgłosił. Było widać że ma wh bo kucał i latał po ścianach lecz ja gdy gram i padam czasem odchodzę od kompa i po chwili wracam. Akurat w tym przypadku tak było i zauważyłem jego zgłoszenie ale oczywiście nie mógł raz napisać że biega odpaleniec tylko po 2 zgłoszeniu pisze na chuj tyle czekasz itp. On nie jest od tego by rozkazywać mi jak mam rozpatrywać podejrzanego. Wystarczy że zgłosi a reszta należy do nas i nie trzeba przy tym podważać naszej pracy. Tym bardziej żeby to był 1 raz jego a to już któryś z rzędu gdzie spina się na u@. Po 2 w tym momencie grało dwóch graczy o nicku Damian lecz jeden z nich miał w nim nawiasy i z początku nie wiedziałem też o którego chodzi bo 9 zgłaszając podał tylko Damian wh czy coś w tym stylu.

ZoRRo

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 433
  • Dołączył: 2 cze 2011, o 00:05
  • Lokalizacja: Los Angeles
  • Postawione piwa: 6
  • Otrzymane piwa: 72

(#15) Napisano 13 lis 2016, o 23:38

Temat zamykam. Ustne ostrzeżenie dla Ciebie 9. za pisanie nieprawdy. Ban dla Damiana poszedł w 2.5 minuty od Twojego zgłoszenia.
Przestań wyolbrzymiać. Zgłosiłeś go raz, tylko dlatego, że 2x pod rząd Ciebie zabił.
Byłeś w innym teamie, jasnowidzem jesteś, skoro mogłeś stwierdzić, że "widać jak na dłoni".
Logi poniżej.
Spoiler:
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Wróć do Księga skarg i zażaleń - ZGŁOŚ CZITA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron