Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

FFA Update: 19.10.2016

Wasze propozycje i uwagi związane z serwerem FFA.

ZoRRo

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 433
  • Dołączył: 2 cze 2011, o 00:05
  • Lokalizacja: Los Angeles
  • Postawione piwa: 6
  • Otrzymane piwa: 72

(#16) Napisano 15 lis 2016, o 17:20

Bo ja wam z menu nie zabrałem żadnych map, tylko z puli do głosowania. Jeżeli macie chęć na zagranie plaki czy survivor to dajecie przez głosowanie rozpoczęte na życzenie admina. I tak, rozmyślałem nad usunięciem hyperzone, może nie tyle co nie jest wybierana chętnie, tylko po prostu jak jest nas mało to ludzie nie chcą zbyt specjalnie grać, co innego gdyby był pełen serwer, to każdy mógłby dla siebie miejsce znaleźć i nigdzie nie byłoby ciasno. I oczywiście odwieczny problem, nie znam = nie gram, trudno jest takich zachęcić do zmiany zdania, druga grupa to "widzę słowo dust w nazwie mapy, głosuję na nią".
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#17) Napisano 15 lis 2016, o 18:30

Użytkownik ZoRRo napisał:
Bo ja wam z menu nie zabrałem żadnych map, tylko z puli do głosowania. Jeżeli macie chęć na zagranie plaki czy survivor to dajecie przez głosowanie rozpoczęte na życzenie admina. I tak, rozmyślałem nad usunięciem hyperzone, może nie tyle co nie jest wybierana chętnie, tylko po prostu jak jest nas mało to ludzie nie chcą zbyt specjalnie grać, co innego gdyby był pełen serwer, to każdy mógłby dla siebie miejsce znaleźć i nigdzie nie byłoby ciasno. I oczywiście odwieczny problem, nie znam = nie gram, trudno jest takich zachęcić do zmiany zdania, druga grupa to "widzę słowo dust w nazwie mapy, głosuję na nią".



Zgadza się najczęściej jest tak że jak ktoś nie zna mapy to płacz i proszą o zmianę. Zamiast zagrać kilka rund rozeznać się co gdzie po co tylko nie tam od razu trzeba rtv walić albo wychodzić i tak to się zazwyczaj ma.

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#18) Napisano 29 lis 2016, o 19:10

A więc chciałbym żeby administracja wymieniła standardowe mapy na zimówki skoro już mamy za chwilę grudzień i widać już śnieg to będzie miło biegać po białym. Chodzi mi o dodanie do vote bo tak to samemu trzeba robić. A mamy dd2 nuke i azteca nie wiem czy jest inferno ale jakby mógł ktoś ogarnąć to bajka.

Don Swiateczna Pikieta

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 283
  • Dołączył: 24 cze 2016, o 14:05
  • Postawione piwa: 10
  • Otrzymane piwa: 21

(#19) Napisano 29 lis 2016, o 19:29

Podpinam sie pod post :) Zawalilo sniegiem w calej Polsce ,wiec na niektorych mapkach w csie tez by moglo leciec tymbardziej ze juz lada chwila grudzień :P
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazek

Zimny skurvol wita wsród wykolejonych asów :>

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#20) Napisano 29 lis 2016, o 19:38

Jak się zorientowałem jest inferno zimowe tylko trzeba pobrać. A osobiście prosiłbym o dodanie de_austria jeśli nie będzie stanowić problemu. Wydaję się na dobrą mapkę.

Aresek

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 54
  • Dołączył: 29 lis 2016, o 19:30
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 3

(#21) Napisano 29 lis 2016, o 21:59

Witam,
Mam pytanie co do tego vote bo jest trochę uciążliwe ( przynajmniej dla mnie). Chodzi o to, że czasami i 3 mapy z rzędu w vote same mapy z kosmosu, na ile mapy są wyłączne z vote po zagraniu i dlaczego na tak długo :> Pamiętajcie, że to klasyki ( grywalne) przyciągają graczy, że teraz jest sezon i jest pełno ludzi przed komputerem i jest serwer oblegany to fajnie, ale widzę jakie spadki się robią przy nowatorskich mapach.

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#22) Napisano 29 lis 2016, o 22:10

Nowe mapy są dobre chyba tylko ze dwie są do wymiany a tak jak jest teraz jest dobrze.

`Parlamentarzysta

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 11
  • Dołączył: 21 paź 2016, o 12:57
  • Lokalizacja: Lublin
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 0

(#23) Napisano 30 lis 2016, o 15:39

A dla graczy "doświadczonych" granie na okrągło dd2,inf,nuke staje się bardzo monotonne :) Dodanie nowych map na serwer jest dużym plusem jak dla mnie.
Obrazek

KubeQ.Pl

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 359
  • Dołączył: 22 kwie 2015, o 20:07
  • Lokalizacja: Opole
  • Postawione piwa: 161
  • Otrzymane piwa: 96

(#24) Napisano 30 lis 2016, o 16:29

Winternuke do wymiany, 16 osób może tylko grać, reszta nie może zejść ze specta.
Obrazek

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#25) Napisano 30 lis 2016, o 16:50

Nie tyle co do wymiany co trzeba sloty ogarnąć bo lipa z tym 2 sprawa to znikające bronie po zginięciu. Nie wiem czy to chwilowe było ale jak zmieniłem dziś to nie było widać broni jak sam swoją wyrzuciłem to chuj znikła i zostałem z dgl haha A i jeszcze granaty chyba nie działały w ogóle.

ZoRRo

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 433
  • Dołączył: 2 cze 2011, o 00:05
  • Lokalizacja: Los Angeles
  • Postawione piwa: 6
  • Otrzymane piwa: 72

(#26) Napisano 1 gru 2016, o 04:55

Ogólnie o zimowych mapach.
de_winteraztec - 16 slotów na drużyne. Dodane do vote.
de_winternuke - sory, ale ja tą mapę usuwam (całkowicie z serwera), to jest jakieś nieporozumienie, ale patrz niżej...
de_nuke_1337 - to dodaje na serwer, http://gamebanana.com/maps/170810 , przynajmniej jest normalny, 17 slotów per team. Dodane do vote. Ogólnie był jeszcze zimowy nuke z dodatkowymi przejściami na skałę i na pochylnie, ale nie pamiętam jak się zwał.
de_dust2_winter - zastanawiałem się którą wybrać, bo jeszcze inne zimowe to _xmas i _christmas, ta posiada dodatkowe przejście łączące środek A i B za respawnem CT i daszek przy respawnie TT. Spawny są. Dodane do vote.
de_officexmas_lethal2013 zamiast cs_office? Niestety nie zmienię, bo będziecie się wkurzać na muzyczkę.
de_austria - dodane, ale jak dla mnie to za dużo pobierania dla nowych łebków, zobaczymy co z tego będzie. Dodane do vote. I ogólnie mapa jest ZA DUŻA w moim odczuciu.

de_hyperzone usunięte.

@zielone_jon.. postaraj się następnym razem zapamiętać na jakiej mapie i kiedy to ma miejsce, bo to szukanie po omacku teraz.
@Aresek 13 wstecz ma się nie powtarzać.
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Geralt z Riviii

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 85
  • Dołączył: 1 maja 2016, o 09:54
  • Postawione piwa: 53
  • Otrzymane piwa: 0

(#27) Napisano 3 gru 2016, o 10:36

Witam. http://gamebanana.com/maps/190508 . Na tej mapie słychać odgłosy chodzenia po śniegu. Nie trzeba żadnych zbędnych pluginów dodawać to jest odrazu w mapie. Co Wy na to, aby dodać tą mapę?

I jeszcze tą za avp india: http://gamebanana.com/maps/193011
:strzelaj: haha
2pistolety :poklon: :samobojstwo:

Hyziu

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 79
  • Dołączył: 28 maja 2016, o 20:47
  • Postawione piwa: 10
  • Otrzymane piwa: 4

(#28) Napisano 4 gru 2016, o 13:52

Paczka z mapami świątecznymi, która zawiera takie mapy jak: x-mas_tree, xmas_nipperhouse, xmas_lodge, xmas_crazytank, de_xmasdust, de_christmas_tree, cs_whitexmas, cs_snowflake, aim_xmas link: http://gamebanana.com/maps/170724
,,W końcu jesteśmy tylko opakowanymi w emoji, martwymi w środku istotami, żerującymi na złożach lajków i wyświetleń, bo to się liczy - wyświetlenia i fajne filmiki" ~ grgml, 2016

Obrazek

Albert0

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1
  • Dołączył: 8 gru 2017, o 10:23
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#29) Napisano 12 gru 2017, o 17:32

zgadzam się

Wróć do Propozycje zmian / Ogłoszenia



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron