Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Asysty na serwerze

Wasze propozycje i uwagi związane z serwerem FFA.

Tosia

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 392
  • Dołączył: 20 sty 2015, o 00:52
  • Postawione piwa: 57
  • Otrzymane piwa: 78

(#16) Napisano 1 gru 2016, o 17:28

A ja myślę ze trzeba dać tu ankietę i wszystko po co się rozpisywać i deklamować

nonstimowy

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 89
  • Dołączył: 16 sty 2016, o 14:04
  • Postawione piwa: 9
  • Otrzymane piwa: 3

(#17) Napisano 1 gru 2016, o 18:52

Na nie. Zabijasz i masz fraga a nie jakieś asysty na ch*j to. Ktoś ci dobije to trudno, bywa. Jak ktoś ma 12 lat to moze i takie asysty to super fajowa sprawa, ja takich dopalaczy nie potrzebuje.

Aresek

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 54
  • Dołączył: 29 lis 2016, o 19:30
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 3

(#18) Napisano 1 gru 2016, o 20:12

Tak złożyłem propozycję bo się wydaje ciekawym rozwiązaniem przede wszystkim dla słabszych graczy co jeden frag na rundę to sukces, i jakieś urozmaicenie, ale nic na siłę. Nie spodziewałem się takiej agresji w wypowiedziach, strach coś zaproponować

# Mówicie były już propozycje asyst - Szczerze nie sprawdzałem bo dopiero odszukuję się na forum, ale jak była jakaś propozycja dwa lata temu to od tamtej pory x graczy pewnie odeszło, a x graczy przyszło nowych, a i upodobania ludzi się zmieniają. Dlatego ja bym nie ganił za kolejną propozycje tego samego.
# Ludzie by odeszli - Nie wiadomo jak gracze by zareagowali na taką zmianę, być może ktoś by odszedł, a ktoś przyszedł nie będę się spierał, możesz mieć Rudziutka rację.
#Po co wprowadzać zmiany jak jest dobrze - Z jednej strony niby racja nie ma sensu, ale z drugiej jak by każdy miał takie podejście to byśmy teraz siedzieli w jaskiniach i patrzyli na malunki dzików, bo kiedyś człekokształtnym też było dobrze w jaskini, ale jednak znalazł się buntownik i wyszedł z niej. Jest nawet bajka "kurdowie" chyba.
# Po co jakieś asysty - nonsteamowy nie wiem czy miałeś styczność z tym gdzieś, ale to nie jest cudo na kiju, po prostu to jest pomoc dla graczy przede wszystkim słabszych, żeby dostawali jakiś hajs za asyste, jak ciężko im zabić. Po co mają latać z "piczmitem" i być jeszcze słabszym. Ja sobie rade daje, także to nie pode mnie.

I koniec moich argumentów,

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#19) Napisano 1 gru 2016, o 22:15

Więc tak:
Dam Wam kilka linków do tematów z propozycją asyst
viewtopic.php?f=13&t=20175&p=101761&hilit=Asysty#p101761
viewtopic.php?f=191&t=14410
viewtopic.php?f=22&t=15185&p=80859&hilit=Asysty#p80859
viewtopic.php?f=191&t=9726&p=54161&hilit=Asysty#p54161
Zastanówcie się czy jest sens psuć coś czego większość nie chce. Nie bez powodu te propozycje są odrzucane. Z dupy sobie argumentów nie wzięliśmy tylko wszystkie odmowy są poparte wypowiedziami szczególnie graczy! Większość po prostu nie chce żadnych ułatwień, a powiedzmy szczerze asysty takowym są.
Ankietę oczywiście mogę zrobić tylko czy jest sens? :nie wiem:

Aresek

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 54
  • Dołączył: 29 lis 2016, o 19:30
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 3

(#20) Napisano 1 gru 2016, o 22:53

uu jest tego trochę,
Co do ankiety, tym co by miało pomóc nie są pewnie nawet zarejestrowani bo po co, wchodzą pobiegać aby po mapie.
Więc wynik będzie pewnie negatywny, a szkoda :]

Masz piwo za linki bo nie dociekałem ^^

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#21) Napisano 2 gru 2016, o 17:50

Ktoś ma coś jeszcze do dodania? Bo dla kilku osób nie będę ankiety tworzyła...

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#22) Napisano 2 gru 2016, o 18:16

Najbardziej rozwala mnie pretekst zbędne ułatwianie gry haha haha haha wyjebałem się na plecy haha haha Gdzie w tym ułatwienie jest?

Geralt z Riviii

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 85
  • Dołączył: 1 maja 2016, o 09:54
  • Postawione piwa: 53
  • Otrzymane piwa: 0

(#23) Napisano 2 gru 2016, o 21:20

Ja jestem za !!! Piszecie że to ułatwienie w grze, owszem zgadzam się, ale napewno nikt nie pomyślał nad drugą stroną medalu. Gracz, który nawet he uszkodzi przeciwnika albo full auto i trafi go 1hp a inny dobije to dostanie kase. Im więcej kasy ma tym lepszy sprzęt może kupić. Jak wspomniał Jondro nie teraz tylko od nowego roku mogło by to w życie wejść. Żeby nie było że dwaj gracze co mają 1k pkt zabijają gracza z 20 pkt i on traci 80 pkt. To trzeba by było w hlstatsx pozmieniać. Gracz który asystował w zabiciu przeciwnika z niższą rangą przykładowo by otrzymywał 2 pkt a z większą rangą 4 pkt i wtedy by miało to sens. A dlaczego by nie zrobić ankiety, wtedy by się wszystko wyjaśniło.
:strzelaj: haha
2pistolety :poklon: :samobojstwo:

Wróć do Propozycje zmian / Ogłoszenia



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •