Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

HLStatX / Ranking, Okradanie punktów w biały dzień.

Wasze propozycje i uwagi związane z serwerem FFA.

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#1) Napisano 3 gru 2016, o 14:46

Czy z łaski swojej może ktoś ogarnąć ranking. Bo jak sięgam pamięcią pkt na - miały być ustawione na max 25- a jest obecnie od 30 do bólu. I nikt mi tu nie powie że to uczciwe gdy zabiera mi po -30 - 40 przy tym gdzie ja zabijam i dostaje max 7 pkt. A najczęściej to 3 pkt no kurcze mać. Przez ten zjebany ranking tylko się wku frustruje mnie to i co za tym idze nie skupiam się na grze tylko na wku się bo jestem oszukiwany. Jak nie to skasować to w chuj i będzie problem z głowy. Jesli ktoś może to chodz na ten miesiąc ustawić to jakoś normalnie żeby można było normalnie je zbierać. Nie mówię że ma być na easy ale też nie tak ze ja dostaje 3 a bot 40. Ja bije lata praktyki i dostaje 7 pkt no kurcze gdzie zabijam świeżego gracza i dostaję 3 za niego no kurcze? I nie chodzi tu tylko o mnie bo większość ludzi się wku jeśli ktos gra 4fun to ma wyjebane ja gram na ranking bo po prostu lubię. Jakbym miał grac od tak to w ogóle bym w to nie grał. Albo mam staty 20:3 lub coś w tym stylu i jestem ledwo na + to jakiś chujowy żart. I przepraszam za moje zdenerwowanie ale naprawdę jest to bardzo irytujące.

Geralt z Riviii

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 85
  • Dołączył: 1 maja 2016, o 09:54
  • Postawione piwa: 53
  • Otrzymane piwa: 0

(#2) Napisano 3 gru 2016, o 15:41

To jest dopiero denerwujące mając staty 15:5 i wyjść na -68 pkt. :strzelaj: :samobojstwo:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
:strzelaj: haha
2pistolety :poklon: :samobojstwo:

Don Swiateczna Pikieta

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 283
  • Dołączył: 24 cze 2016, o 14:05
  • Postawione piwa: 10
  • Otrzymane piwa: 21

(#3) Napisano 3 gru 2016, o 15:54

Moim zdaniem jest dobrze jak jest , co prawda wyzszi gracze znajdujacy sie wyzej w topce traca bardzo duzo pkt ale to wlasnie o to chodzi by utrzymac swoja pozycje oraz by nie bylo za latwo tymbardziej plus dla swiezych graczy na wbicie triumphu :P
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazek

Zimny skurvol wita wsród wykolejonych asów :>

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#4) Napisano 3 gru 2016, o 16:48

Jondro ma racje ten rank wyjatoko jest niesprawiedliwy za duzo punktow sie traci a za malo zdobywa. I to co pikieta napisal dobra zgodze sie ze trudno jest sie utrzymac w topce ale to od razu jebjnijmy po -100 i bedzie dobrze ? 1-3 powinnobyc jezeli -30 to za zabicie +10 a nie 3 i staty 20-3 i ledwo plus jak sie gra takiego OFFICE np.

ŁAPA

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 486
  • Dołączył: 3 lut 2013, o 18:36
  • Postawione piwa: 153
  • Otrzymane piwa: 170

(#5) Napisano 3 gru 2016, o 18:07

Na DD2 jest to samo. Ja już dawno poruszałem ten temat i nic nie zmienili. W sumie to się przyzwyczaiłem do tego, jak jest. Z tym że w CT nie ma sensu grać, jeśli patrzysz na ranking, bo chyba trzeba co najmniej trzech typa na rundę zabijać i nie dać się przy tym ustrzelić, a na dodatek często broić pakę to wtedy jakoś na plus się wyjdzie :D
W TT aż tak źle nie jest. Dobre jest to, że za słabszego ziomka masz mniej pkt a za lepszego więcej. Podsumowując, jeśli grasz na ranking to przy tym, jaki jest na pewno nie ma sensu grać w CT. No taka jest prawda, bo poważnie trzeba chyba mieć staty z 30:1 i często broić pakę, żeby zauważyć jakieś znaczne pkt na plus.
A gracz potrafi napisać-O ŁAPA przeszedł do tt, bo mu w ct nie szło:D
No gościu, jeśli nie grasz na ranking to spoko, nie ma tematu, ale jeśli zależy ci żebyś był wyżej w rankingu to czysta głupota tak mówić. Argumenty są wyżej.
Jeśli ktoś jest choć trochę ogarnięty to zauważył, że nie ma sensu grać w CT przy tak ustawionym rankingu. Chyba że tak jak napisałem wyżej nie zależy mu na pozycji w rankingu, to jest ten warunek.
Chcesz ze mnie kpić?
Nie poczułem nic, daj bis
Nie powiedziałeś tego w ryj
To nie powiedziałeś nic

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#6) Napisano 3 gru 2016, o 18:18

Ja też nie ukrywam zwracam uwagę na rank bo zawsze to jest jakaś forma wirtualnej rywalizacji ale od jakiegoś czasu w ogóle nie sprawia mi to satysfakcji jak ma ratio 2.5 i -150 bo grając przykladowo 1h-2h nabije że 300 na plus a jak już kończę to wiadomo lekkie rozluźnienie i zabije mnie ze 3 botów i już naprawie na zero... Ja proponuję zrobić temat po sylwestrze na temat ranku i ustawić aby był w miarę sprawiedliwy i osoby którym to wisi to najlepiej jakby się nie wypowiadaly bo one zawsze mają najwięcej głupich słów do napisania. Nie będę rzucał name ale...

ŁAPA

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 486
  • Dołączył: 3 lut 2013, o 18:36
  • Postawione piwa: 153
  • Otrzymane piwa: 170

(#7) Napisano 3 gru 2016, o 18:29

Ja tak jak ,,zielone_jon..,, gdyby nie było rankingu to nie grałbym na tym serwerze. Do tego się przyzwyczaiłem, ale grając w tt, bo ct moim zdaniem nie jest do zaakceptowania. Jeśli będą jakieś propozycje zmiany rankingu to jestem otwarty, a jeśli nie to dalej będę grał tylko w tt :)
Chcesz ze mnie kpić?
Nie poczułem nic, daj bis
Nie powiedziałeś tego w ryj
To nie powiedziałeś nic

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#8) Napisano 3 gru 2016, o 18:36

Jondro masz 1 pozycje wiec csego ty sie spodziewasz? Arcanix to samo, piaty na liscie.
Zabijacie duzo, jestescie dobrzy. Niktorzy snią by byc w pierwszej 20tce. Rozumiem gdyby plakal ktos na 50 pozycji ze nie moze sie wspuac wyzej no ale Wy ?
Nowy rok i kolejna zmiana w punktacji na pewno bedzie. I nie ma rankingu idealnego.
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

~ yay ~, for Equestria!

    Admin serwera:
    SZMAJL

  • Awatar użytkownika
  • DIDZEJ CSL
  • Posty: 1411
  • Dołączył: 20 gru 2012, o 17:23
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 195

(#9) Napisano 3 gru 2016, o 19:41

Użytkownik zielone_jon.. napisał:
Czy z łaski swojej może ktoś ogarnąć ranking.

Z Axlem pisałem to już chyba ze 150 razy, napiszę 151 raz: JAKIE MASZ PROPOZYCJE? Konkretnie, z jakaś argumentacją i wyliczenami?
Z tego co pamiętam w kwietniu próbowałem z Wami podyskutować na temat rankingu to sensownych postów było ze trzy...

Użytkownik zielone_jon.. napisał:
Bo jak sięgam pamięcią pkt na - miały być ustawione na max 25- a jest obecnie od 30 do bólu.

Możesz znaleźć link gdzie to było ustalone, że będzie 25 max?
No i więcej niż 30 punktów nie tracisz, nie ściemniaj, widzę w logach :-D

Użytkownik zielone_jon.. napisał:
Przez ten zjebany ranking tylko się wku frustruje mnie to i co za tym idze nie skupiam się na grze tylko na wku się bo jestem oszukiwany. Jak nie to skasować to w chuj i będzie problem z głowy.

A nie możesz po prostu ukryć / wyłączyć swojego rankingu i mieć to z głowy?

Użytkownik zielone_jon.. napisał:
Jesli ktoś może to chodz na ten miesiąc ustawić to jakoś normalnie żeby można było normalnie je zbierać. Nie mówię że ma być na easy ale też nie tak ze ja dostaje 3 a bot 40.

Normalnie mogę ustawić normalnie ale co to jest normalnie normalnie - patrz punkt pierwszy.

Za nazwę tematu to bym Cię wychłostał, wiesz jak fajnie się potem używa opcji Szukaj? Wpisujesz "ranking" - no cholera, nie ma tego tematu. Może jest pod "hlstatsx"? Niee... To może pod "punkty" - też nie... Autor postanowił nazwać temat "Okradanie w biały dzień.".
PASSION! Już wkrótce :happymeat:
[sbyoutube2]https://www.youtube.com/watch?v=2WdgaX0IlFA[/sbyoutube2]

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#10) Napisano 3 gru 2016, o 19:54

Ale mi nie chodzi o to że jestem pierwszy co z tego skoro każdy kto dochodzi do tej 20 traci dużo pkt. Zapytaj się Damiana który był w top chyba 12 czy tam 11 a po kilku dniach stracił 7 koła pkt haha Więc co wy opowiadacie że ja narzekam.

mak.kaca 01

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 78
  • Dołączył: 3 lip 2015, o 19:15
  • Postawione piwa: 14
  • Otrzymane piwa: 2

(#11) Napisano 3 gru 2016, o 22:25

Użytkownik Axl napisał:
Jondro masz 1 pozycje wiec csego ty sie spodziewasz? Arcanix to samo, piaty na liscie.
Zabijacie duzo, jestescie dobrzy. Niktorzy snią by byc w pierwszej 20tce. Rozumiem gdyby plakal ktos na 50 pozycji ze nie moze sie wspuac wyzej no ale Wy ?
Nowy rok i kolejna zmiana w punktacji na pewno będzie. I nie ma rankingu idealnego.


Axl mi tez sie to nie podoba bylem 40 i nagle jestem 69 bo trochę gorzej szlo i chwile nie grałem a teraz żeby zyskać pozycje jest gorzej niz zle bo nie patrze ile zyskuje na plus gram tam gdzie mnie rzuci w ct to w ct nie raz miałem staty na plusie ponad 10 fragow i tak na minusie punkty dla mnie ten rank tez nie ma sensu.
mam nadzieje ze moje zdanie na ten team chociaz troche sie liczy
Pozdrawiam

ipoco

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 259
  • Dołączył: 3 lip 2013, o 22:26
  • Postawione piwa: 14
  • Otrzymane piwa: 14

(#12) Napisano 3 gru 2016, o 22:32

Dalibyście sobie siana na ten rank. Ja jakos nie mam problemu czy gram w cs czy w tt. Jakos jestem na maly minus w ct ale nawet i wct idzie dobrze pkt nabic tylko trzeba strzelac a nie plakac i zmieniac strony. Tym bardziej ze koniec roku sie zbliza i reset a wy placzecie o rank za ktory nic nie ma. Co innego jak na innej sieci za top1 np jest admin to mozna by walczyc. Co do ciebie LAPA powinienes patrzec na staty jak grasz w ct ze na + wychodzisz a nie na pkt. Twoje fragi sie opieraja na plantowaniu paki i myslisz ze dobrze grasz. Potem wyplakujesz ze kogos zabic nie umiesz bo ma ping czy sciny czy co kolwiek.

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#13) Napisano 4 gru 2016, o 00:04

Kucyk co Ty będziesz mi opowiadał że nie tracę 30 pkt. Jak dziś wbiłem przykładowo pierwsza runda w dzisiejszym dniu padam spr obecną sesję ranku a tu -30? To skąd to się wzięło z kosmosu? Żeby zaproponować coś muszę wiedzieć jak to jest przydzielane jak to wygląda to wtedy tak.

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#14) Napisano 4 gru 2016, o 00:28

http://stats.cs-lamers.com/hlstats.php?mode=help

Przy czym maksymalna liczba punktów do zdobycia to 30 a minimalna to 3
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#15) Napisano 4 gru 2016, o 02:27

Jedziesz ostro z fragMi 4 np. W rundzie i ci zostaje 10 hp i nagle jakiś bocix rzuca ci he i bach -32 bo tak nalicza sobie :) dokonczmy ten rok jak jest i serio ustawy sprawiedliwy rank bo ten taki raczej nie jest. Ma zabierać 32 trudno ale niech za zabitego też daje np. 10 proste przynajmniej dla mnie, jeżeli tak się da.

Wróć do Propozycje zmian / Ogłoszenia



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron