Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

HLStatX / Ranking, Okradanie punktów w biały dzień.

Wasze propozycje i uwagi związane z serwerem FFA.

Geralt z Riviii

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 85
  • Dołączył: 1 maja 2016, o 09:54
  • Postawione piwa: 53
  • Otrzymane piwa: 0

(#16) Napisano 4 gru 2016, o 11:19

Ja też byłem bodajże 36 w rankingu najwięcej a teraz nie mogę wbić dopiero dzisiaj wbiłem do 46 bo boty grały.
:strzelaj: haha
2pistolety :poklon: :samobojstwo:

ŁAPA

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 486
  • Dołączył: 3 lut 2013, o 18:36
  • Postawione piwa: 153
  • Otrzymane piwa: 170

(#17) Napisano 4 gru 2016, o 12:15

Użytkownik ipoco napisał:
Dalibyście sobie siana na ten rank. Ja jakos nie mam problemu czy gram w cs czy w tt. Jakos jestem na maly minus w ct ale nawet i wct idzie dobrze pkt nabic tylko trzeba strzelac a nie plakac i zmieniac strony. Tym bardziej ze koniec roku sie zbliza i reset a wy placzecie o rank za ktory nic nie ma. Co innego jak na innej sieci za top1 np jest admin to mozna by walczyc. Co do ciebie LAPA powinienes patrzec na staty jak grasz w ct ze na + wychodzisz a nie na pkt. Twoje fragi sie opieraja na plantowaniu paki i myslisz ze dobrze grasz. Potem wyplakujesz ze kogos zabic nie umiesz bo ma ping czy sciny czy co kolwiek.


Twój komentarz co do mojej osoby to jakiś ewidentny ból tyłka kolego. Zacznijmy od tego, że jakim prawem ty mi mówisz, na co ja powinienem patrzeć? Z tego, co napisałeś rozumiem, że nie grasz na ranking, a piszesz, do osoby której zależy na rankingu, żeby patrzyła na fragi, a nie na pkt. No gdzie tu sens? Polecam zastanowić się, zanim coś napiszesz. Moje fragi opierają się na plantowaniu paki? Ty naprawdę jesteś śmieszny. To chyba cały czas mam pakę na plecach:)
A to pisanie że ktoś ,,płacze,, stało się taką tradycją że zaczęło mnie irytować. Wszystko nazywacie płaczem, chore. Zwracam uwagę dla gracza, że ma lagi, a on mi na to odpowiada nie płacz?No ludzie nie idźcie na taką łatwiznę. Jakiś tekst się przyjął i każdy na wszystko odpowiada nie płacz gdzie w większości sytuacjach nie ma to sensu.Jeśli widze ze ktoś ma lagi to mu to piszę. Zawsze tak robiłem i będę robił. To utrudnia grę. I nie tylko dla ciebie zwracam uwagę, że masz lagi, a może, że masz admina to nie mogę do cb napisać? Nie bądź śmieszny. Biłem Cię bez problemu. Po czym zacząłeś śmiesznie ścinać i już ciężko było trafić i to nie było tylko moje zdanie też innych graczy z teamu, ale widocznie bali się zwrócić uwagę, bo admin?:D To Panie adminie nie odpowiadaj takimi głupimi tekstami jak ostatnio. Ja ci zwracam uwagę (zwracam uwagę, nie płaczę zaznaczam) ,,ipocoto,, nie żeby coś, ale masz lagi-coś takiego napisałem, a twoja odpowiedź na to ,,wyjdź,,
Nie zadzieraj tak nosa chłopie.
Chcesz ze mnie kpić?
Nie poczułem nic, daj bis
Nie powiedziałeś tego w ryj
To nie powiedziałeś nic

Leon1996

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 113
  • Dołączył: 22 lip 2015, o 10:14
  • Lokalizacja: Kraków
  • Postawione piwa: 56
  • Otrzymane piwa: 4

(#18) Napisano 4 gru 2016, o 13:30

przykład damianacfc byl w topce a teraz okolo 30 miejsca jest stracił okolo 6.7 k pkt to duzo zrobcie cos z tym rankiem nie tylko on spadł daleko
Obrazek

Obrazek

Leon1996

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 113
  • Dołączył: 22 lip 2015, o 10:14
  • Lokalizacja: Kraków
  • Postawione piwa: 56
  • Otrzymane piwa: 4

(#19) Napisano 4 gru 2016, o 13:39

paru gosci tak samo poszło do tylu np czasem mam farta, Greg, Tosia. zawsze graja i sa z statami na duzym + a mimo to traca tak wiele pkt
Obrazek

Obrazek

DamianCFC

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 12
  • Dołączył: 13 sty 2015, o 10:07
  • Postawione piwa: 6
  • Otrzymane piwa: 3

(#20) Napisano 4 gru 2016, o 13:39

Przyznaje racje . To jest jakaś parodia przychodzi jakiś odpalenuec nie ma admina i traci sie po te 30 pkt na runde , i jak tu ma byc dobrze kiedy dostaje się po te marne 3 pkt . Usunąc całkowicie jak napisał jondro na jakis miesiąc i zobaczymy co z tego się wykluje

Leon1996

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 113
  • Dołączył: 22 lip 2015, o 10:14
  • Lokalizacja: Kraków
  • Postawione piwa: 56
  • Otrzymane piwa: 4

(#21) Napisano 4 gru 2016, o 13:42

oo to moze byc dobry pomysł tylko tez jedna spr zeby boty odpalone zdobywały po 30pkt, za zabicie musza wbic pierw 50 fragow zeby pkt zdobywac, proponuje moze sie nie zgodzicie ale ten limit powiekszyc do 100 fragów, zanim jakis odpal zdąrzy nabic tyle to admin wtedy zdarzy sprzątnać go.
Obrazek

Obrazek

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#22) Napisano 4 gru 2016, o 13:44

Helou a nie najsprawiedliwszy byl by ranking dajacy pkt na podstawie prostego wzoru k.d x ilosc fragow? Slabsi musieli by grac wiecej, a lepsi mniej. Do wzoru mozna by wplesc jakis bonus np dla tych co maja celnosc od 23-24% wzwyz ( to nie jest duzo, ja na serwerach wyciagam ok 30% celnosci nie grajac wgl z awp ).

Zachecilo by to graczy do pestkowania i nauki gry. Ze niby gracze by kampili? A teraz to niby nie kampia? Zadnych wad niemialby ten system, poza tym ze slabsi by musieli grac wiecej zeby sie wybic. Ale teraz tez jest tak samo

Leon1996

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 113
  • Dołączył: 22 lip 2015, o 10:14
  • Lokalizacja: Kraków
  • Postawione piwa: 56
  • Otrzymane piwa: 4

(#23) Napisano 4 gru 2016, o 13:45

tze prawda ale nie kazdy gracz w top15 ma celnosc powyzej 20% np maniek widziałeem na 13% a gra naprawde dobrze

najlepszy bylbyl taki rank zeby te pkt tracone przez poczatkowych graczy nie sięgały wiecej niz -25pkt, w jednej rundzie ta sie tyle odrobic plant paki 15 i wybuch 10 + pare killi i juz jest na +
Obrazek

Obrazek

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#24) Napisano 4 gru 2016, o 13:49

No jak ma 13% celnosci to by nie dostal bonusu bo dla mnie taka celnosc to bez monitora bym mial

abc1

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 337
  • Dołączył: 3 lut 2013, o 19:17
  • Lokalizacja: Poznań
  • Postawione piwa: 23
  • Otrzymane piwa: 32

(#25) Napisano 4 gru 2016, o 13:50

Tutaj mój przykład :
http://stats.cs-lamers.com/hlstats.php? ... ayer=84672 vs. http://stats.cs-lamers.com/hlstats.php? ... yer=115095

Pierwszy nick : miesięczny K:D ponad 3.0, ponad 1300 fragów, a ja ledwo 1400 pkt na plus, rozumiem, że musi być ciężej żeby się utrzymać, ale w takim wypadku już bym było koło 50 miejsca w topce na nowym nicku.. Wbija mi jakiś ogarnięty gracz z nowym nickiem koło 100 fragów wcześniej nabitych, ubije mnie z 5 razy i muszę kolejne 4 mapy pkt odrabiać..

Dla porównania dodałem drugi nick nick na którym udowadniam, że z o wiele słabszą grą, przy zbliżonej ilości fragów, nabiłem o około 2000 pkt więcej, a idzie mi gorzej, na co wskazuje K:D z ostatnich 28 dni, które wynosi 2.41, na którym tylko 1800 fragów wystarczyło mi by dobić do 50 miejsca..

Nie wiem co o tym sądzić, nie wiem czy to dobrze czy to źle. Mnie osobiście to irytuje jak przy statach 30:5 ledwo 30 pkt na plus wychodzę (wiadomo czasem do 100 na plus dojdzie, ale to już święto lasu), a jakoś tą czołową piątkę trzeba gonić.. Teraz na koniec roku już jest taka rozbieżność punktowa, że praktycznie każdy mi zabiera powyżej 15 pkt, a większość koło 30. Trzeba to jakoś zniwelować, by ta gra dla nas z topki była przyjemniejsza, bo wiadomo, większość z nas gra na ranking, żeby poczuć jakąś większą satysfakcję z gry.

Ranking jest zupełnie inny niż na pozostałych serwerach, jest to coś co nas od innych odróżnia, więc wprowadziłbym drobne zmiany, ale nie zamieniałbym go na standardowy ranking.

Co do podniesienia limitu do 100 fragów, myślę, że to dobry pomysł, bo faktycznie często adminów nie ma i zanim wejdą trochę mija, a wbicie na jakimś aimie 50 fragów to kwestia 10 minut. Jest to znak, że coś w tym kierunku można pomyśleć.

Zwierzu też fajny pomysł podrzucił, myślę, w takim wypadku byłoby o wiele łatwiej wbić do topki graczom z "wyższej półki", ale zniechęciłoby tych co K:D mają na poziomie 1 lub poniżej. Co do tej celności to jestem na nie, bo wtedy głupotą byłoby skanowanie lub dłuższe full auto, a przy grze ak czy m4 jest to nieuniknione :D

DamianCFC

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 12
  • Dołączył: 13 sty 2015, o 10:07
  • Postawione piwa: 6
  • Otrzymane piwa: 3

(#26) Napisano 4 gru 2016, o 13:50

Jak dla mnie powinna być 15 pkt za pake to i -15 za deda od początkujących też dobre wyjscie

Leon1996

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 113
  • Dołączył: 22 lip 2015, o 10:14
  • Lokalizacja: Kraków
  • Postawione piwa: 56
  • Otrzymane piwa: 4

(#27) Napisano 4 gru 2016, o 13:53

tez prawda ale też nie każdy gra tak dobrze jak ty zwierzu :), to trzeba przyznać ja mam 16% acc to nw jak by było u mnie ale niech admini sie wypowiedza na temat bonusu, może by akurat przeszło to

paka 15 wybuch 10 jzu 25 ale za deda no mogło by byc od -15 do -20 takie losowe

jeszcze do tego pomysłu limit 100 fragów mozna podnieść do 150 ale to juz wypowiedz wasza na ten temat ;)
Ostatnio zmieniony 4 gru 2016, o 14:01 przez Leon1996, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Obrazek

Leon1996

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 113
  • Dołączył: 22 lip 2015, o 10:14
  • Lokalizacja: Kraków
  • Postawione piwa: 56
  • Otrzymane piwa: 4

(#28) Napisano 4 gru 2016, o 13:54

paka 15 wybuch 10 jzu 25 ale za deda no mogło by byc od -15 do -20 takie losowe
Obrazek

Obrazek

ŁAPA

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 486
  • Dołączył: 3 lut 2013, o 18:36
  • Postawione piwa: 153
  • Otrzymane piwa: 170

(#29) Napisano 4 gru 2016, o 15:06

Popieram abc1. Nie wracałbym do starego rankingu.Ten jest okej,ale wymaga paru zmian.Konieczną jest na pewno zmiana w punktacji ct.
Chcesz ze mnie kpić?
Nie poczułem nic, daj bis
Nie powiedziałeś tego w ryj
To nie powiedziałeś nic

Leon1996

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 113
  • Dołączył: 22 lip 2015, o 10:14
  • Lokalizacja: Kraków
  • Postawione piwa: 56
  • Otrzymane piwa: 4

(#30) Napisano 4 gru 2016, o 15:08

dokladnie stary rank odpada na staty nie bierzmy przykladu z innych servów punkty są ok ale drobne zmiany jak to ŁAPA wspomniał jestem za
Obrazek

Obrazek

Wróć do Propozycje zmian / Ogłoszenia



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •