Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Ogólnie (CZAS)

Wasze propozycje i uwagi związane z serwerem De_Dust2 Only.

CzitGaming

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2
  • Dołączył: 13 sty 2017, o 18:24
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#1) Napisano 13 sty 2017, o 18:41

Witam.
Mam propozycje zmiany czasu kupowania broni z bodajże 3 sekund jak jest na serwerze na 1 sekundę, co oznacza bardziej dynamiczną grę. Może dzięki temu nie będzie tyle kamperów na respie i nie tylko. Gra będzie żwawsza :)
Następna zmiana to czas trwania rundy. Oczekuje zmiany z 2 min, na 1:45. To i tak jest bardzo dużo, powinno wystarczyć. Nie będziemy czekać 2-ch minut, aż jakiś gracz przeczeka kucając w rogu schowany całą rundę[bot] ( nie obrażając nikogo).
Dam przykład:
15 wygranych rund przez drużynę - zmiana mapy. 15*2min=30min 15*1.75min=26.25min Co prawda robi małą różnicę, tylko 3min i 45s.
Lecz gry grają dwie drużyny zacięcie to jest już inaczej:
29*2min=58min!! jedna mapka, gdy 29*1.75min=50,75min, już jest różnica ponad 7 minut.
W te 7minut i 15sekund rozegrasz już kolejne 4rundy następnej mapy, proszę o rozsądną ocenę mojej propozycji i liczę na to, że uda nam się to wprowadzić w grę :)
Pozdrawiam.

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#2) Napisano 13 sty 2017, o 18:55

Nic mi nie zmieniac na serwerach.

Parker

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 2083
  • Dołączył: 16 kwie 2013, o 23:41
  • Lokalizacja: Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 112
  • Otrzymane piwa: 222

(#3) Napisano 13 sty 2017, o 19:33

"Mam propozycje zmiany czasu kupowania broni z bodajże 3 sekund jak jest na serwerze na 1 sekundę" - Kupowanie to 15s raczej, więc chodzi o freeztime, szczerze bez różnicy mi to.
"Następna zmiana to czas trwania rundy. Oczekuje zmiany z 2 min, na 1:45. To i tak jest bardzo dużo, powinno wystarczyć. Nie będziemy czekać 2-ch minut, aż jakiś gracz przeczeka kucając w rogu schowany całą rundę[bot] ( nie obrażając nikogo)." - Tutaj jestem za zostawieniem 2 minut. Szczerze, to jakoś nie przemawia do mnie ta matematyka, że zdąże przegrać 4 rundy w kolejnej mapie xdd
Obrazek
Obrazek

ŁAPA

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 486
  • Dołączył: 3 lut 2013, o 18:36
  • Postawione piwa: 153
  • Otrzymane piwa: 170

(#4) Napisano 14 sty 2017, o 09:48

freeztime Tak jak Parker napisał bez różnicy.A jeśli chodzi ci o kupowanie broni to chyba rzeczywiście jest na to 15 sek.Ja osobiście nie miał bym nic przeciwko żeby zmniejszyć czas.To znacznie zmniejsza szanse teamu jak większość graczy wbija,a powiedzmy 4 osoby jeszcze nie zdążyły kupić.Tylko jest też taka sprawa,że przez to ci początkujący gracze mogą zrezygnować z tego serwer(dla mnie by to pasiło),ale ja mogę tylko wyrazić swoje zdanie.Decyzję podejmują władze :)

Co do następnej zmiany.Też jestem na tak.Moim zdaniem poprawi to jakość gry.Momentami naprawdę wydaję się ,że tego czasu jest za dużo.
Załóżmy tt nie będzie mogło sobie pozwolić na dłuższe oczekiwanie z wbiciem gdziekolwiek,bo nie zdążą później z podłożeniem paki.
Ostatnimi czasy jest to bardzo widoczne.Częściej gram w tt i zauważyłem,że bardzo często team wygrywa zabijając all ct zamiast wbić i podłożyć pakę.
Tak być nie powinno.Oczekiwanie przed anarchią,a co jeszcze durniejsze na gali.Gdzie dwa ,,he,, i nie ma połowy teamu,to strasznie irytujące.
Chcesz ze mnie kpić?
Nie poczułem nic, daj bis
Nie powiedziałeś tego w ryj
To nie powiedziałeś nic

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#5) Napisano 14 sty 2017, o 09:52

Weźcie to zamknięci bo mi się rzygać chce do wiadra, jak kolega chce dynamiczniejsza grę to niech na szachy idzie 15 a mu nie pasi i o 4 rundy niby szybciej byłoby nie wiem po co. Jak zgrany team i mapa do dupy na takim ffa to 15 min i po mapie l, np West. Dobrze jest nikt nie narzeka to przyjdzie taki pionek i swoje glupkowate propozycje daje co mu się przyśnia jak Kaczyńskiemu po nocy spedzonej z kotkiem....

Magik^

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 26
  • Dołączył: 9 paź 2016, o 02:08
  • Postawione piwa: 3
  • Otrzymane piwa: 0

(#6) Napisano 14 sty 2017, o 11:08

Jestem na nie. Wszystko mi sie podoba jak jest, a z czasem rundy moge napisac, ze nawet czasami go brakuje, jak się robi dobra taktyke.

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#7) Napisano 14 sty 2017, o 11:41

Raczej jak dla mnie to powinno być bez czasu rodzisz się i ogień. Ja kupuje wszystko w ułamku sek więc jak dla mnie popieram to.

Kubi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 732
  • Dołączył: 26 wrz 2012, o 17:59
  • Postawione piwa: 154
  • Otrzymane piwa: 83

(#8) Napisano 14 sty 2017, o 13:20

Mysle, ze Twoja opcja nie przyniesie za wiele korzyscie, jezeli chcemy poprawic dynamike gry na serwerach, a mam nadzieje, ze tak, to ADMINI powinni sie bardziej do tego przykladac i pilnowac graczy. Rzadko widzimy, zeby ktos zostal ukarany za cele (chyba, ze ja jestem na serwerze ;) ), Admini, gdy serwer jest full- nie bojcie sie i banujcie/kickujcie botow za cele, natomiast kiedy jest malo ludzi, to uzywajcie komendy slay/slap, jezeli wszyscy sie za to wezma, to z pewnoscia dynamika i poziom gry na serwerze znacznie sie poprawi

tasak8824

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 22
  • Dołączył: 1 lut 2016, o 21:24
  • Postawione piwa: 6
  • Otrzymane piwa: 1

(#9) Napisano 14 sty 2017, o 13:38

Popieram Kubiego w 100%. Ostatnio wbijają ludzie jak by pierwszy raz grali w cs co trochę wkurwia, jest typ z paka na BS i leci dalej. Arcanix jak to wprowadza to Twój czas kampienia sie skróci wiec nie dziwi mnie to że rzygać Ci się chce

CzitGaming

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2
  • Dołączył: 13 sty 2017, o 18:24
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#10) Napisano 14 sty 2017, o 13:47

Użytkownik CzitGaming napisał:
Witam.
Mam propozycje zmiany czasu kupowania broni z bodajże 3 sekund jak jest na serwerze na 1 sekundę, co oznacza bardziej dynamiczną grę. Może dzięki temu nie będzie tyle kamperów na respie i nie tylko. Gra będzie żwawsza :)
Następna zmiana to czas trwania rundy. Oczekuje zmiany z 2 min, na 1:45. To i tak jest bardzo dużo, powinno wystarczyć. Nie będziemy czekać 2-ch minut, aż jakiś gracz przeczeka kucając w rogu schowany całą rundę[bot] ( nie obrażając nikogo).
Dam przykład:
15 wygranych rund przez drużynę - zmiana mapy. 15*2min=30min 15*1.75min=26.25min Co prawda robi małą różnicę, tylko 3min i 45s.
Lecz gry grają dwie drużyny zacięcie to jest już inaczej:
29*2min=58min!! jedna mapka, gdy 29*1.75min=50,75min, już jest różnica ponad 7 minut.
W te 7minut i 15sekund rozegrasz już kolejne 4rundy następnej mapy, proszę o rozsądną ocenę mojej propozycji i liczę na to, że uda nam się to wprowadzić w grę :)
Pozdrawiam.








Witam.
Sluchaj mnie Arcanix, ja nikogo tutaj w niczym nie uraziłem/obraziłem. Wiec nie mam pojęcia dlaczego mnie nazywasz pionkiem... "Dobrze jest nikt nie narzeka to przyjdzie taki pionek i swoje glupkowate propozycje daje co mu się przyśnia jak Kaczyńskiemu po nocy spedzonej z kotkiem...."
Czas kupowania broni, powinien być stanowczo skrócony, co idzie w parze, ze Ci gracze o mniejszych umiejętnościach będą bardziej się starać. Po prostu będą szybciej kupować bron i szybciej beda wychodzic z respa. Szybciej obeznają się z menu kupowania broni. Staną się lepszymi graczami jak parę razy ktoś szybko zraszuje respa, będą mieli nauczkę żeby szybciej się zaopatrzyć w bron itp. Tutaj miał każdy wyrazić swoją opinię, a nie wyzywać innych graczy on pionków. Skoro ja jestem pionkiem, to zastanawiam się czym tak naprawdę jesteś Ty...
Pozdrawiam.

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#11) Napisano 14 sty 2017, o 13:50

Moim zdaniem jednak każdy ma swój styl gry i nie będziemy mu narzucać swoich widzimisie :szook: Cele celami ale staramy się ich poganiać, po co być aż takim surowym skoro ta gra ma umilać wolny czas 2pistolety Ale zawsze znajdą się osoby którym coś nie pasuje :oklaski:


Czas na kupienie broni był i jest wystarczający więc nie ma sensu go zmieniać.

Edit. Zamknijcie temat bo robi się siwy dym !! Przyszedł nowy i awanti na staracie :facepalm:
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#12) Napisano 14 sty 2017, o 14:04

Były tematy o zmianie czasu rundy, ale każdy był przeciw. Po co to zmieniać jak jest dobrze?
Może nie powinnam tak pisać, ale jak chcesz dynamicznej gry to znajdź sobie serwer TP.
Zamykam temat, bo nie chcemy kolejnej gównoburzy.

Wróć do Propozycje zmian / Ogłoszenia



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •