Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

[FFA]9. - R2-D2 ® ©

W tym dziale będziesz mógł odwołać się od otrzymanego bana.
Prośby pisane bez wzoru będą automatycznie odrzucane, a tematy zamykane i/lub usuwane!


Tytuł wątku: W temat wpisz swój zbanowany nick oraz jeśli znasz to nick admina banującego.

Nick podczas gry:
IP/SteamID:

Data zdarzenia:
Powód bana:
Opis sytuacji:

Screeny: Screeny należy spakować w formacie ZIP/RAR i wrzucić pod link podany obok --> LINK*
AmxBans: Po wejściu w podany obok link, należy wyszukać swojego bana podając Nick/IP/SteamID. --> LINK**
Wycinek z konsoli: Wycinek ten można znaleźć w konsoli, również po ponownym uruchomieniu gry.
WAŻNE! Czas na wrzucenie ssów robionych przez Admina wynosi 12 h od chwili ich zrobienia.

____________________________________________________________________________________________________________________

* Wszystkie zdjęcia powinny znajdować się w jednej paczce (w niezmienionym formacie BMP) spakowane w RAR lub ZIP i wrzucone w podany powyżej link.
** Jeżeli nie wiesz o co chodzi (jak to większość twierdzi), wystarczy przeczytać uważnie REGULAMIN działu, kliknąć w podany odnośnik i zastosować się do instrukcji powyżej a link do bana wkleić w odpowiednim polu.

9..

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 36
  • Dołączył: 4 maja 2015, o 20:40
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 2

(#1) Napisano 16 lut 2017, o 12:13

Opis sytuacji:


--Poniższe dane zostały wypełnione automatycznie na podstawie ostatniego bana na Twoje IP. Sprawdź czy są one poprawne - jeśli nie to, musisz wypełnić ręcznie--


Nick podczas gry: 9.
SteamID/IP: NeoBans / 91.222.24.75
Data: 16/02/2017 - 11:08:27 (2 minuty temu)
Powód bana: kulura + recedywa
Admin banujący: @Tosia
AmxBans: GmBans/ban_list.php?bid=124036
Serwer: [PL] CS-Lamers [ FFA + FUN ] @ 1shot1kill.pl
Tosia co ty robisz? nie ma cie nigdy na serwie po czym wbijasz wielce i dajesz bana na dzien? wez ogarnij czlowieku bo jestes tutaj jednym z gorszych adminów nie masz pojecia co dzieje sie na serwie po praktycznie nie grasz , a pewnie praktyki ci sie poskarzyło i dajesz bana za slowa pizda. Na tym serwerze czasem mozna przeklniać wiec nie rozumiem, jesli mi dajesz recydywe to wiesz ilu gosciom bys musial dać bana?... bo wiem Ci tak wali mnie twoj ban jedno dniowy, ale chce napisać ze jestes daremny... Nie pozdrawiam

Tosia

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 392
  • Dołączył: 20 sty 2015, o 00:52
  • Postawione piwa: 57
  • Otrzymane piwa: 78

(#2) Napisano 16 lut 2017, o 12:20

Wystarczy że przeczytam CZAT LOGA. Jestem za przedłużeniem bana do tyg. Za obrazę również na forum. To nie jest Twój taki pierwszy wybryk.

lataPraktykii

    Okres próbny. ;)

  • Awatar użytkownika
  • Okres próbny. ;)
  • Posty: 29
  • Dołączył: 19 lis 2015, o 22:41
  • Lokalizacja: Łosice
  • Postawione piwa: 6
  • Otrzymane piwa: 2

(#3) Napisano 16 lut 2017, o 12:21

Obrażanie graczy chyba nie jest mile widziane na tym serwerze. Zostałem urażony i nie wiem skąd takie zachowanie z twojej strony nastąpiło na mnie.
Obrazek

9..

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 36
  • Dołączył: 4 maja 2015, o 20:40
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 2

(#4) Napisano 16 lut 2017, o 12:23

Płacz dluzej, co na czat logu Ci napisalem ze praktyki zmienia nicki jak pizda? weź ogarnij czlowieku bo nie wiesz co sie dzieje, jestes adminem ktory mi najwiecej dal banow za kulture, ale co tu sami swieci graja ze przeklinac nie mozna ...? wzialbym nawet perma zebys tylko adminem nie byl...

9..

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 36
  • Dołączył: 4 maja 2015, o 20:40
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 2

(#5) Napisano 16 lut 2017, o 12:23

Zmieniasz nicki jak pi.zda faktycznie jaki ty wrażliwy jestes Ojeju tylko sie nie popłącz czasem...

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#6) Napisano 16 lut 2017, o 12:35

Jak dla mnie ban w ogóle nie zasadny. Gracz wyraził swoje zdanie porównując zachowanie gracza lata praktyki że robi to jak pipa :) to jak komuś się powie że gra jak pizda i bot to co ban? Mimo tego że właśnie ie tak gra? A co do tosi to mój ulubiony admin :)

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#7) Napisano 16 lut 2017, o 12:36

2017-02-16 11:00:00 9. *****CENZURA***** [PL] CS-Lamers [ FFA + FUN ] @ 1shot1kill.pl awp_india
2017-02-16 10:59:49 No CountryYoungThug nice aimbot smieciu xdddd [PL] CS-Lamers [ FFA + FUN ] @ 1shot1kill.pl awp_india
2017-02-16 10:58:28 9. zmien se nick piz.do [PL] CS-Lamers [ FFA + FUN ] @ 1shot1kill.pl awp_india
2017-02-16 10:58:19 lata Praktyki 9 krol wyczekiwania


Co tam jeszcze pod cenzurką się kryje mój miły? :D

spamujesz adminom na u@ czystymi graczami + omijasz notorycznie cenzurę + obrażasz + kampisz regularnie na respie + nie wykonujesz praktycznie celów mapy = jesteś chwastem, który nic nic nie gra a pyskuje i obraża każdego samemu będąc mikrym koprofagiem.


Arcanixie jest różnica pomiędzy powiedzeniem/napisaniem komuś że gra jak pipa, a nazwanie go wprost pi.zdą.
Mi np groził pobiciem, ale ponieważ wiem że to internetowy napinacz to nigdzie tego nie zgłaszałem, ale to już np są groźby karalne ;)

Ban zasłużony i po jego zachowaniu na czacie i w postach dodałbym go jeszcze na forum.


Jak taki ktoś jak Ty może w ogóle oceniać grę innych?
Ostatnio zmieniony 16 lut 2017, o 12:45 przez Zwierze, łącznie zmieniany 1 raz

9..

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 36
  • Dołączył: 4 maja 2015, o 20:40
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 2

(#8) Napisano 16 lut 2017, o 12:44

Nic sie nie kryje niech sprawdza, dokładnie tak jak arcanix napisał przyznam mu racje wyrazilem swoja opinie choc go nie lubie to tu sie zgadzam z nim. a Ty zwierze mam wkleic twoje logi zobaczymy czy bedziesz taki kozak czy jestes taki kulturalny.... i teraz tak samo moge napisac jak praktyki nazwales mnie chwastem i koprofagiem to moge czuc sie urazony i zadam bana dla Ciebie ale po nikąd to by bylo smieszne...a drugie jestes smieszy zwierze lec zadzwon na policje mam nadzieje ze sprawdza Cie dokladnie tak jak pro gamera i admina jondro ktory 3 lata byl top 1 a dostał perma za czity..

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#9) Napisano 16 lut 2017, o 13:06

Cofam mojego posta bo widzę że napisał PIZDO a nie ze jak pizda,a to różnica :) a po pierwsze to chciałem tylko awanturę zrobić :)

Zdzisiek

    Admin serwera:
    DD2, DM,

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 293
  • Dołączył: 3 lis 2015, o 10:16
  • Lokalizacja: Leszno
  • Postawione piwa: 89
  • Otrzymane piwa: 51

(#10) Napisano 16 lut 2017, o 13:15

Jak dla mnie 9. zbierało Ci się już dłuższy czas, według mnie ban słuszny może trochę się uspokoisz.
Zamykam.
Obrazek

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#11) Napisano 16 lut 2017, o 19:38

Również jestem za tygodniową karą :okok: nie od wczoraj wyzywasz i spamujesz na u@ na dodatek kierujesz nami jak mamy wykonywać swoje obowiązki bo ktoś Ci się nie podoba itp :facepalm:
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

Wróć do Bany - odwołania.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •