Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Pytanie ?? i mapy

Wasze propozycje i uwagi związane z serwerem FFA.

mak.kaca 01

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 78
  • Dołączył: 3 lip 2015, o 19:15
  • Postawione piwa: 14
  • Otrzymane piwa: 2

(#1) Napisano 3 mar 2017, o 19:26

Ciekawi mnie jedna rzecz została dodana mapa de_nuke_1337 i jest pytanie czy można wchodzić na dach bo kiedyś za to wyleciałem a dzis admin mnie ostrzegał i mówił ze to sa txt lecz to po jaka cholerę ktos dodawał tego nuke skoro rózni sie tym ze jest snieg na nim dach jest po to by wchodzić według mnie i to nie sa txt . Wiec proszę o wypowiedzenie sie osób kompetentnych i upoważnionych do zarządzania tym
serwerem

A druga sprawa jaka chciałem poruszyć to że mapy takie jakie jak dust mirage nuke tych map sa dwie wersje ok ale jesli np gralem dust 2 i za chwile jest wybrany dust2 snow i nie ma tego jak zmienic bo nie ma adma i lata jakis gracz który nie wpisze ci rtv to idzie jednak sie lekko wkurzyc
Moja propozycja jest taka zostawić w menu do wybierania po jednej z tych map bo jest zapewne taka możliwość i co jakiś czas zamieniac te mapy i dodać parę jakiś nowych map do tego menu bo rzadko kiedy pojawia sie np taka mapa jak De_museum
Dodać jeszcze np cs_siege de_blue.)
to jest moja propozycja i tutaj niech kazdy sie wypowie czy nie mam racj z dwoma dustami plus czy pasuje wam moja propozycja zmiany i dodania mapek

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#2) Napisano 3 mar 2017, o 21:49

Witam Cię Kacuś :peace: :piona:

Z tego co Mi wiadomo to jednak te dachy są niedozwolone ale czasami jak jest mniej ludzi pozwalam wejść na nie :okok: To pytanie trzeba skierować już do wyżej postawionych na Cs-Lamers Ludzi pleasantry

te dusty, nuke i inne denne mapy !! x2 miały zostać usunięte, choć osobiście chciałbym zajrzeć w mapy które się znajdują na FFA i stwierdzić co się nadaje, a NIE ale to juz wola wyższa :D dać jakieś propozycje na nowe co graczom sie podobaja czy stworzyć jakąś ogarnięta ankietę z przemyślnymi głosami :aniolek: Co do museum to świetna mapa dla ogarniętych graczy pleasantry cs_siege de_blue nie znam mapy hmm ale zawsze mogę spróbować ogarnąć :okok:

Miłego :peace: :ganja
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

serio?

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 179
  • Dołączył: 12 gru 2016, o 20:49
  • Postawione piwa: 24
  • Otrzymane piwa: 11

(#3) Napisano 4 mar 2017, o 03:37

Ja raz ruszyłem temat nowych map ktoś pisał ze nowe mapy odstraszają a ja widze teraz ze stare mapy które ciągle są te same odstraszają bo ile razy można je grać potrafię przegrać kilka godzin dziennie i już mnie nudzą te mapy wiec przestaje grać...
Ostatnio widzimy co sie dzieje na FFA potrafi być pustka przez kilka godzin rozumiem ze ktoś pracuje uczy się ale w starym roku tak nie było trzeba coś zrobić zeby zachęcić ludzi do gry na tym serwerze :)
I TAK CIĘ KIEDYŚ DOPADNĘ !! !! :dealwithit: 2pistolety

Zdzisiek

    Admin serwera:
    DD2, DM,

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 293
  • Dołączył: 3 lis 2015, o 10:16
  • Lokalizacja: Leszno
  • Postawione piwa: 89
  • Otrzymane piwa: 51

(#4) Napisano 4 mar 2017, o 09:16

co do nuka viewtopic.php?f=109&t=20926 i wszystko jasne :)
Co do nowych map jak najbardziej :)
Obrazek

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#5) Napisano 4 mar 2017, o 09:33

Widzę że ktoś z IQ pow. 20 musi się wypowiedzieć :) zimowy nuke jest tak zrobiony żeby moznabylo wchodzić na dachy i skałki, a jeżeli ktoś twierdzi inaczej to niech wytłumaczy po co w dachach są szyby i można przez nie skanowac a dwa po co przy dużej drabinie są skrzynie które ewidentnie zapraszają na wejście na dach? Logiczne dla osób które troszeczkę myślą :) a co do map, ile można grać to samo... Niestety administracji nie chce się dodawać map bo to lenie i potem wychodzi ze dust grany jest 10x dziennie, myślę że przegląd map by się przydał, te które niestety są mało grane podmienić na coś innego sunny, anarchy, te co podał kacyk, zawsze to coś innego no ale ja się nie chce to potem jest jak jest.

serio?

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 179
  • Dołączył: 12 gru 2016, o 20:49
  • Postawione piwa: 24
  • Otrzymane piwa: 11

(#6) Napisano 4 mar 2017, o 11:25

W zasadzie ja osobiście do końca nie wiem jakie są wszystkie mapy i ile ich jest można gdzieś to sprawdzić? To może na początek ktoś z władz by zrobił ankietę tak jak Manio napisał i mapy mniej lubiane to usunąć i również mapy które się powtarzają i te miejsce dać nowe. Bo jak ktoś napisał co 2-3 miesiące wpadnie jedna nowa mapa to lipa :)
I TAK CIĘ KIEDYŚ DOPADNĘ !! !! :dealwithit: 2pistolety

Dioptria

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 21
  • Dołączył: 25 lis 2016, o 16:07
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#7) Napisano 4 mar 2017, o 12:12

Z powtarzających się map powinno zostać tylko de_mirage w wersji z Source bo moim zdaniem jest lepsze od oryginału, a mapy takie jak de_plaka czy de_museum powinny zostać z powrotem dodane do wyboru przy głosowaniu na wybór mapy. Nawet to de_hyperzone co było dodane było fajne, ale teraz widzę że już go nie ma do wyboru. Bardzo doskwiera też brak mapy de_dust. :tak:
Obrazek
:samobojstwo: Największe warzywo na serwerze :tak:

mak.kaca 01

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 78
  • Dołączył: 3 lip 2015, o 19:15
  • Postawione piwa: 14
  • Otrzymane piwa: 2

(#8) Napisano 4 mar 2017, o 12:54

serio można to sprawdzić kazdy gracz ma to do wglądu juz mówie ci jak wchodzisz HlStatsX tam wybierasz nasz serwer czyli ffa i masz mapy
Dioptria zapomniałem o de_dust a dobra mapa właśnie chodzi o to by kazdy podał propozycje
tak jak maniek mówi czy serio zrobić przeglad tych map moze jakas ankiete które wywalić i pózniej dodać pare nowych map


ale wszystko lezy w rekach naszej administracji serwera inicjatywa jest tylko co sie z nia stanie zobaczymy !!

serio?

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 179
  • Dołączył: 12 gru 2016, o 20:49
  • Postawione piwa: 24
  • Otrzymane piwa: 11

(#9) Napisano 4 mar 2017, o 14:26

dzięki znalazłem :D
zdziwiłem ze ze aż tyle map jest :D
dam link żeby nikt nie musiał szukać http://stats.cs-lamers.com/hlstats.php?mode=maps&game=cstrike_ffa2

wg mnie do usunięcia lub do wymiany na inną to mapy: de_dust2_snow, cs_office, de_winteraztec ,pb_castle, de_winternuke, de_mirage (skoro jest de_mirage css to po co ta?), i reszta nie używanych po zmieniać na nowe i bd baja :D

i zamiast de_dust2_snow powinna być dawana ta jak już de_dust2_xmas też jest śnieg i w dodatku rozszerzona :D bo mi sie podoba to rozszerzenie :D
I TAK CIĘ KIEDYŚ DOPADNĘ !! !! :dealwithit: 2pistolety

mak.kaca 01

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 78
  • Dołączył: 3 lip 2015, o 19:15
  • Postawione piwa: 14
  • Otrzymane piwa: 2

(#10) Napisano 6 mar 2017, o 18:24

Czyli widzę ze temat do zamkniecia bo po co zwrócić na niego uwage lepiej miec to wszystko w dupie a pózniej sie dziwią że ludzi na serwerze nie ma :) widze ze pora zaczać szukac nowego serwera

Pozdrowienia dla administracji kochanej CS- LAMERS której nigdy sie nic nie chce bo po co !!!!!!!!!!!!!!!

~ yay ~, for Equestria!

    Admin serwera:
    SZMAJL

  • Awatar użytkownika
  • DIDZEJ CSL
  • Posty: 1411
  • Dołączył: 20 gru 2012, o 17:23
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 195

(#11) Napisano 6 mar 2017, o 18:37

Na życzenie zamykam.
W TRZY DNI NIC NIE ZROBILIŚCIE, TRZY DNI, MACIE WSZYSTKO W DUPIE.
Rozumiecie CAŁY WEEKEND NIC NIE ZROBILIŚCIE!


mak.kaca 01 dorośnij trochę.
PASSION! Już wkrótce :happymeat:
[sbyoutube2]https://www.youtube.com/watch?v=2WdgaX0IlFA[/sbyoutube2]

ZoRRo

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 433
  • Dołączył: 2 cze 2011, o 00:05
  • Lokalizacja: Los Angeles
  • Postawione piwa: 6
  • Otrzymane piwa: 72

(#12) Napisano 6 mar 2017, o 19:33

Nie ma to też jak obudzić się z ręką w nocniku po 3mc. Zaraz koniec zimy to zimowe mapy znikną.

de_dust2_snow - wcale xmas nie lepszy, po co jakieś choinki, prezenty czy dodatkowe przejścia.
pb_castle jest dodane jako mała mapa, więc nie wiem dlaczego do wymiany
de_winternuke - od 3 miesięcy nie ma na serwerze.

Użytkownik mak.kaca 01 napisał:
Czyli widzę ze temat do zamkniecia bo po co zwrócić na niego uwage lepiej miec to wszystko w dupie a pózniej sie dziwią że ludzi na serwerze nie ma :) widze ze pora zaczać szukac nowego serwera

Pozdrowienia dla administracji kochanej CS- LAMERS której nigdy sie nic nie chce bo po co !!!!!!!!!!!!!!!


Osobiście nie wiem na co zwróciłeś uwagę, że tak się oburzasz. O dach nuka, Zdzisiek podesłał linka, jest On osobą kompetentną, bo to opiekun serwera. de_museum nie powinna się pojawiać, bo nie ma jej na liście. Dlaczego akurat de_blue i cs_siege, ta druga jest całkowicie niegrywalna, jeżeli będzie pełny serwer.
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek

mak.kaca 01

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 78
  • Dołączył: 3 lip 2015, o 19:15
  • Postawione piwa: 14
  • Otrzymane piwa: 2

(#13) Napisano 7 mar 2017, o 23:43

Użytkownik ~ yay ~, for Equestria! napisał:
Na życzenie zamykam.
W TRZY DNI NIC NIE ZROBILIŚCIE, TRZY DNI, MACIE WSZYSTKO W DUPIE.
Rozumiecie CAŁY WEEKEND NIC NIE ZROBILIŚCIE!


mak.kaca 01 dorośnij trochę.


Rozumiem ze jest weekend ale sorry drugi temat który założyłem na temat map i jest olany a wracając do tego napisał serio ostatni komentarz 4 marca a ja napisałem wczoraj o 17 to wiesz ja nie napisałem że żadam działań ale interesuje mnie co na ten temat administracja bo od was wszystko zależy
wiec nie pisz mi o dorastaniu tylko o uspokojeniu sie bo po prostu sie wkur :)

ZoRRo
Odpowiedz powyzej :) Jemu dzieki bo teraz wiadomo ze nie można chodz mnie to dziwi :) Na liscie map na FFa jest museum ale nie ma jej w menu wyboru :) De_blue podałem bo kiedys byla i według mnie fajna mapka cs_siege grywałem kiedys na innym ale tam grywało mało osób wiec możliwe ze nie grywala nie sprzeczam sie.
Chodzi mi o to zeby kazdy rzucił propozycje i do rzucic jakeis 2-3 moze wiecej nowych bo zeby była jakaś rotacja bo jak widze ze jeste 2 razy mirage pod rzad to mnie szlak trafia
I może w reka nocniku bo nikt nie zaczął wczesniej tego tematu trudno ja miałem troche wiecej czasu teraz to grywałem dłużej i wyraziłem co mi sie nie podoba :)

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#14) Napisano 8 mar 2017, o 00:59

Podeślijcie do Mnie i Zdziśka na PW propozycje map, może wykombinujemy jakąś ankietę i wprowadzimy zmiany :okok:

Zamykam do odwołania . :peace:
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

Wróć do Propozycje zmian / Ogłoszenia



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron