Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

[FFA]bpf. - SliwkaZgc

W tym dziale będziesz mógł odwołać się od otrzymanego bana.
Prośby pisane bez wzoru będą automatycznie odrzucane, a tematy zamykane i/lub usuwane!


Tytuł wątku: W temat wpisz swój zbanowany nick oraz jeśli znasz to nick admina banującego.

Nick podczas gry:
IP/SteamID:

Data zdarzenia:
Powód bana:
Opis sytuacji:

Screeny: Screeny należy spakować w formacie ZIP/RAR i wrzucić pod link podany obok --> LINK*
AmxBans: Po wejściu w podany obok link, należy wyszukać swojego bana podając Nick/IP/SteamID. --> LINK**
Wycinek z konsoli: Wycinek ten można znaleźć w konsoli, również po ponownym uruchomieniu gry.
WAŻNE! Czas na wrzucenie ssów robionych przez Admina wynosi 12 h od chwili ich zrobienia.

____________________________________________________________________________________________________________________

* Wszystkie zdjęcia powinny znajdować się w jednej paczce (w niezmienionym formacie BMP) spakowane w RAR lub ZIP i wrzucone w podany powyżej link.
** Jeżeli nie wiesz o co chodzi (jak to większość twierdzi), wystarczy przeczytać uważnie REGULAMIN działu, kliknąć w podany odnośnik i zastosować się do instrukcji powyżej a link do bana wkleić w odpowiednim polu.

bpf.

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 4
  • Dołączył: 14 maja 2017, o 18:38
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 0

(#1) Napisano 14 maja 2017, o 18:41

Opis sytuacji:


--Poniższe dane zostały wypełnione automatycznie na podstawie ostatniego bana na Twoje IP. Sprawdź czy są one poprawne - jeśli nie to, musisz wypełnić ręcznie--


Nick podczas gry: bpf.
SteamID/IP: STEAM_0:0:65661238 / 178.235.41.191
Data: 14/05/2017 - 18:37:50 (3 minuty temu)
Powód bana: Czitowanie
Admin banujący: @SliwkaZgc
AmxBans: GmBans/ban_list.php?bid=127851
Serwer: [PL] CS-Lamers [ FFA + FUN ] @ 1shot1kill.pl

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#2) Napisano 14 maja 2017, o 19:08

A co tak malo masz przegrane godzin? 236 to nabijasz w 10 dni wlaczonego csa albo dwa miesiace spokojnej gry. Za co go sliwka zbanowales? Za strzelanie czy wh?

Rozumiem, ze wczesniej tutaj tez za darmo dostales? http://bany.home-edition.eu/ban_list.php?bid=88440


Ja teraz nie mam fizycznej mozliwosci, ale juz widze ze cos smierdzisz kolezko samym tym steamem. Jeszcze tam widze w opisie placzesz jak to Cie w Cs GO zbanowali za niewinnosc :D

Ciekawa sprawa, w 1.6 go banuja, w GO banuja a przeciez chlopak n7c nie ma :/

Sliwka sprawdz demko i w razie potrzeby poprosimy o obejrzenie innych ( ja fizycznie nie mam jak ).
Na podstawie samego podejrzenia nie moge stwierdzic, ale cos tu z pewnoscia jest nie tak.

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#3) Napisano 14 maja 2017, o 19:42

Update: na innej sieci widze, ze go odbanowali ale ja wiem jak na innych sieciach dzieci demka nie umieja rozpisac wiec to o niczym nie swiadczy.

http://home-edition.eu/topic/14432-skar ... oness-niesłuszny-ban/

SliwkaZgc

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 59
  • Dołączył: 30 mar 2017, o 12:34
  • Lokalizacja: Zgorzelec
  • Postawione piwa: 21
  • Otrzymane piwa: 4

(#4) Napisano 14 maja 2017, o 19:43

Ogladalem demo dla przypomnienia. Nie ma co redagowac koles wszystko wie i wali same hedy, pierwszekilka minut dema i juz monza by banowac. Kiedy sie myle to sie myle i przyznaje do bledu ale nie tym razem. Toska i Kubeq ,ktorzy wtedy grali rowniez uwazali ze koles jest odpalony.

To odwolanie to czysta bezczelnosc. Jesli ktos uwaza inaczej odsylam do dema http://d1.hltv.org.pl/srv31356/HLTV-170 ... ul.dem.zip

Edit. Jesli jednak potrzeba rozpiski zrobie ja dopiero jutro po pracy bo dzisiaj bede sie offal a to jednak troche czasu zabiera.

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#5) Napisano 14 maja 2017, o 19:48

No to zapraszam chetnych do rozpiski. Ja dopiero za tydzien bede mogl, ale zapraszam do ogladania. Sprawdzcie tez czy nie za dobrze celowal :D

Tosia

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 392
  • Dołączył: 20 sty 2015, o 00:52
  • Postawione piwa: 57
  • Otrzymane piwa: 78

(#6) Napisano 14 maja 2017, o 21:29

A co tu chcesz rozpisywać !! Nie ma co. Niech klient sam się wytłumaczy dlaczego czitował. Wstyd to rozpisywać. Demo obejrzane. Do Pieca

Aresek

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 54
  • Dołączył: 29 lis 2016, o 19:30
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 3

(#7) Napisano 14 maja 2017, o 22:11

Miałem się podjąć rozpiski, ale obejrzałem 5/10 gdzie co wie tam po prostu słychać przeciwnika mało graczy i każdy biega to nie sposób nie wyłapać, :D jak admin @SliwkaZgc napisze rozpiskę to mogę się podjąć kontr-rozpiski.
To pierwsze minuty
rasz góra ctka i jego wyczekanie przed małymi na typa czyste, było słychać,
rasz podajże tosi warzywniakiem na kręcone było słychać co fleszował stojąc za klatką bo się miał do dużych dobierać jako terro

Cytuję
"Nie ma co redagowac koles wszystko wie i wali same hedy, pierwszekilka minut dema i juz monza by banowac. "

#Dużo słyszy, a wszystkiego nie wie bo sporo "zaskoczonych" reakcji jest od widocznych modeli,
#Nic z celownikiem nie widzę demo mi non stoper laguje także kłócić się nie chce nie widziałem na lajfie, ale samych głów nie strzela, a jak celuje w baniaki to je trafia, bo dlaczego miały by nie wpadać? :D

bpf.

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 4
  • Dołączył: 14 maja 2017, o 18:38
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 0

(#8) Napisano 14 maja 2017, o 22:21

Wbiłem na wasz server w poczekaniu na ub na *** i dostałem kolejnego xd, pany nie bede błagał o ub róbcie co chcecie ;)

templar

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 114
  • Dołączył: 27 maja 2016, o 23:03
  • Lokalizacja: Bielsko Biała
  • Postawione piwa: 19
  • Otrzymane piwa: 6

(#9) Napisano 14 maja 2017, o 22:29

gdzie wy widzicie spalone akcje ? pozatym ze uzywa rozumu w grze i ma sluchawki to nie widze tu spalonej akcji
pokazcie mi czasy bo albo jestem slepy albo ktos sie pospieszyl z banem
Obrazek

https://steamcommunity.com/id/templartitan/

i5-4460 3.9 GHz
GeForce GTX 970 MSI
12 GB RAM
Motherboard - MS-7616
Monitor - LG 24GM77 144 hz/1ms
Keyboard - ModeCom MC-800M
Mouse - Fnatic Gear Flick/mousepad - Steelseries QCK

SliwkaZgc

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 59
  • Dołączył: 30 mar 2017, o 12:34
  • Lokalizacja: Zgorzelec
  • Postawione piwa: 21
  • Otrzymane piwa: 4

(#10) Napisano 15 maja 2017, o 17:27

Miałem zrobić rozpiskę po pracy, mógłbym napisać co mi się nie podoba i wyszczególnić czasy ale miałem pewną rozmowę ze Zwierzem kiedyś i nie są to sytuacje gdzie ktoś nie mógłby się wymigać/wytłumaczyć nie są to stuprocentowe spalenia, więc nie ma sensu się spuszczać. Jedni tam coś widzą inni mówią, że on jest całkiem czysty a Ci co widzą to mają urojenia. Niemniej jednak dla mnie koleś jest spalony, nie wiem co on ma, gra dziwnie wali same łby broń ma jakby mniejszy odrzut nie wiem. Nie wierzę po prostu, że jest taki dobry.

A teraz najważniejsze, ja zostawiam tego delikwenta adminom z większym stażem i rangą, jeśli ten koleś dostanie UB to ja OFICJALNIE tu i teraz rezygnuję z funkcji admina. Nie będę zakładał żadnych tematów ani nic, dostanie koleś UB, uznacie że jest czysty, ja rezygnuje. Albo się bardzo nie znam, albo podejrzani goście dostaje unbany... nieważne.

PsychoPan

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 27
  • Dołączył: 4 maja 2017, o 16:40
  • Postawione piwa: 10
  • Otrzymane piwa: 4

(#11) Napisano 15 maja 2017, o 19:12

/Nie na temat...

SliwkaZgc

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 59
  • Dołączył: 30 mar 2017, o 12:34
  • Lokalizacja: Zgorzelec
  • Postawione piwa: 21
  • Otrzymane piwa: 4

(#12) Napisano 15 maja 2017, o 19:16

załóż osobny temat, to nie jest miejsce na takie dyskusje i wklej cala rozmowe gdzie mnie wyzywasz ciesz sie ze bana nie dostales. Ps. mam mikrofon za 10 zl i nie trzeszczy.

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#13) Napisano 15 maja 2017, o 19:21

Psycho zapraszam do tego działu viewforum.php?f=109 .

Śliwka przesadzasz troszkę :) kartonik lub ostrzeżenie będzie na pewno
zamykam bo robi się zamieszanie,decyzja bd odgórnie podjęta co sytuacji.
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

Czas ponoc goi rany Nagroda (1)

    Admin serwera:
    DD2, FFA, DM, ABW CSL

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1093
  • Dołączył: 1 lut 2014, o 17:57
  • Lokalizacja: Łódź
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 407

(#14) Napisano 15 maja 2017, o 20:04

Spojrzałem na demo, nic szczególnego nie zwróciło mojej uwagi.
Jeśli byłyby podane akcje to też inaczej...

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#15) Napisano 15 maja 2017, o 21:11

Sliwka mam propozycje. Jesli nie chcesz tutaj to wyslij mi na pw podejrzane czasy i przy okazji mozesz zerknac na mape wczesniej bo tuscana jeszcze troche gral ( 11 fragow ). Jak wroce to wejdziemy na ts, obejrzymy demko z odpowiednimi narzedziami i zobaczymy jeszcze raz.


Do tego czasu dajmy mu ub i wrocimy do tematu pozniej. Mamy przeciez jego sid.

Prosze tez zeby nie karac Sliwki, bo przy banie bylo dwoch innych adminow ktorzy potwierdzili slusznosc bana. Wiec wtedy trzeba by karac rowniez ich. Dopiero zaczyna adminowanie i sie wyrobi a jakimis kartkami nie pomozemy mu w zaden sposob.

Wróć do Bany - odwołania.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron