Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

[FFA]Bohh. - [PL] CS-Lamers [ FFA + FUN ] @ 1shot1kill.pl

W tym dziale będziesz mógł odwołać się od otrzymanego bana.
Prośby pisane bez wzoru będą automatycznie odrzucane, a tematy zamykane i/lub usuwane!


Tytuł wątku: W temat wpisz swój zbanowany nick oraz jeśli znasz to nick admina banującego.

Nick podczas gry:
IP/SteamID:

Data zdarzenia:
Powód bana:
Opis sytuacji:

Screeny: Screeny należy spakować w formacie ZIP/RAR i wrzucić pod link podany obok --> LINK*
AmxBans: Po wejściu w podany obok link, należy wyszukać swojego bana podając Nick/IP/SteamID. --> LINK**
Wycinek z konsoli: Wycinek ten można znaleźć w konsoli, również po ponownym uruchomieniu gry.
WAŻNE! Czas na wrzucenie ssów robionych przez Admina wynosi 12 h od chwili ich zrobienia.

____________________________________________________________________________________________________________________

* Wszystkie zdjęcia powinny znajdować się w jednej paczce (w niezmienionym formacie BMP) spakowane w RAR lub ZIP i wrzucone w podany powyżej link.
** Jeżeli nie wiesz o co chodzi (jak to większość twierdzi), wystarczy przeczytać uważnie REGULAMIN działu, kliknąć w podany odnośnik i zastosować się do instrukcji powyżej a link do bana wkleić w odpowiednim polu.

bohh

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 37
  • Dołączył: 17 lis 2015, o 18:35
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 1

(#1) Napisano 21 maja 2017, o 16:25

Opis sytuacji: jakies 2 tygodnie temu postanowiłem wrzucić wh żeby pograć na ruskich serverach od tego czasu do wczoraj nie grałem i wg. o tym zapomniałem wszedłem na server i po 5 s ban oczywiście nie usprawiedliwia mnie to lecz liczę na pozytywne rozpatrzenie jestem z wami długo i większość stałych graczy wie ,ze jestem czysty


--Poniższe dane zostały wypełnione automatycznie na podstawie ostatniego bana na Twoje IP. Sprawdź czy są one poprawne - jeśli nie to, musisz wypełnić ręcznie--


Nick podczas gry: Bohh.
SteamID/IP: NeoBans / 91.228.33.2
Data: 21/05/2017 - 11:33:02 (5 godzin temu)
Powód bana: [CSL-Anticheat] Wallhack
AmxBans: GmBans/ban_list.php?bid=128077
Serwer: [PL] CS-Lamers [ FFA + FUN ] @ 1shot1kill.pl

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#2) Napisano 21 maja 2017, o 18:07

Ciekawa historia, zobaczymy czy jest prawdziwa. Po pierwsze czy ty aby nie grasz normalnie na steam?

Po drugie, niech ktoś zobaczy demo z 11:33 z ffa i sprawdzi czy faktycznie dostał bana po 5s, czy też próbował grać.
Ten plugin banuje zwykle z opóźnieniem, więc jeśli to prawda to słabe te wh musiałeś ściągnąć ;D

W przypadku jak grałeś przynajmniej jedną pełną rundę nie powinieneś dostać ub. Bo jakoś wtedy bym nie uwierzył ,że nie zauważyłeś że widzisz przez ściany i nie wyszedłeś XD

W drugim przypadku ponieważ jesteś starym graczem i nie było nigdy podstaw do podejrzeń o wh u Ciebie to dostaniesz ub ^^

Proszę ,żeby ktoś poświęcił na to 2 min i sprawdził :s

link do demka : http://d1.hltv.org.pl/srv31356/HLTV-170 ... ap.dem.zip

Jeśli mówi prawdę to odbanować.

ps. Jeśli masz steam to graj na nim, bo też mnie to trochę dziwi ,że przypadkiem na nsie wlazłeś

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#3) Napisano 21 maja 2017, o 22:09

Dobra sam sprawdziłem w hlstats. Na serwerze przebywał 10 sek i plugin dał mu bana. Niech ktoś da mu UB.

Tylko na drugi raz nie będzie takich prezentów, bo to nie nasza sprawa że "zapomniałeś" wyłączyć.

ZoRRo

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 433
  • Dołączył: 2 cze 2011, o 00:05
  • Lokalizacja: Los Angeles
  • Postawione piwa: 6
  • Otrzymane piwa: 72

(#4) Napisano 21 maja 2017, o 23:27

Ja to nie wierzę, że widzę. Czyli wszystkich odbananowujemy? Bo przecież każdemu, który ten plugin wykryje kombinacje przy plikach to daje od razu bana po wejściu na serwer.... a nie podczas rozgrywki.
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#5) Napisano 22 maja 2017, o 00:52

Nie wszystkich, ale koleś gra tutaj ze 3 lata jak nie więcej i nigdy nie sprawiał żadnych problemów. Chłopak raczej nie ma 15 lat, przyznał się do pomyłki i myślę że nie jest aż tak pojebany żeby to zmyślić. Ranku jakiegoś do stracenia nie ma, idiotą nie jest i myślę że by się nie odwoływał jakby nie mówił prawdy. Koleś popełnił błąd, zapomniał się i od tak go wyjebać po paru latach gry na csl?

Myślisz ,że nie wiem że to może być zmyślona historia? Zawsze można go później sprawdzić, a wyjątek jednorazowy powinniśmy zrobić ze względu na staż i bezproblemowość do tej pory. Ban w razie czego nie ucieknie, a jeśli mówi prawdę to go skrzywdzimy banując po takim czasie gry na csl przez jego pomyłkę.

Chyba ,że Mańka może zbanujmy od razu bo go plugin zbanował za sh :) Przecież też mógł się odpalić i wymyślić historię o lagach :D

MAYER

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 292
  • Dołączył: 9 lis 2014, o 13:31
  • Lokalizacja: Zakopane
  • Postawione piwa: 130
  • Otrzymane piwa: 38

(#6) Napisano 22 maja 2017, o 16:46

Zwierzak ma rację, gość gra długo u nas i nie było problemów więc się UB należy :)

ZoRRo

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 433
  • Dołączył: 2 cze 2011, o 00:05
  • Lokalizacja: Los Angeles
  • Postawione piwa: 6
  • Otrzymane piwa: 72

(#7) Napisano 22 maja 2017, o 23:15

Pamiętam, ale nie pamiętam kto wśród adminów, może nawet kilku, miał podejrzenia co do jego gry (już po etapie adminowania)... więc, nawet jeżeli historia prawdziwa, to w tym momencie ja jednak wierzę w wersję pluginu :)
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#8) Napisano 23 maja 2017, o 00:11

Podejrzenia tam jakieś były ale nadal nie uzasadnione :) Ale trochę dziwne bo chyba najpierw odpalamy WH i dopiero wł grę ? A co do Mojego SH to winowajcą jest 13 letni komp, który czasami łapie Alzheimera :D Wiec głos należy do wyższych rangą :peace:
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

Aresek

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 54
  • Dołączył: 29 lis 2016, o 19:30
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 3

(#9) Napisano 23 maja 2017, o 06:10

Nie koniecznie, to zależy od budowy czita. Odpala się wcześniej te złożone. Są i proste co wrzucasz do katalogu głównego ja z takiego korzystałem oglądając demo. Miał funcję aby pokazania modeli/całkowitego wyłączenia ścian. Bez aimów anty sów itd

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#10) Napisano 23 maja 2017, o 08:38

No ja grałem gram i będę grał na takim co się odpala przed gra oddzielnie, ale spec nr 1 mówił że są takie do katalogu z grą (ciekawe skąd tyle wie o czitach bo napewno nie z teorii :D)

Nr1 widzimy że bohh nie ma skrupułów i lubi odpalić wh podobno na ruskich no ale kto to wie czy na csl też nie :)
Nr2 kiedyś były podejrzenia że gra na czitach i przyznam że jego gra z awp nieraz była bardzo zastanawiajaca :)
Nr3 po co w ogóle się bawić w takie rzeczy to nie wiem :)

Reasumując to ciężkia decyzja moim zdaniem dla @@ bo ja np nie wiem jak jest :)

P.s nie mam nic do bohh jak coś tylko tak napisałem okiem osoby trzeciej :)

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#11) Napisano 23 maja 2017, o 14:12

Tabaka ma racje z tymi haxami z tym ,że po prostu są dwa rodzaje ( niezaleznie od stopnia skomplikowania ). Jedne uruchamiasz celowo przed wejsciem do gry lub w trakcie, a drugie wklejasz na stałe do katalogu z grą.

Arcanix, a kto Ci powiedział że ja wiem z teorii? :D tylko to nie zmienia faktu, że nie testowalem nigdy haxów na swoim steamie, albo nicku i nigdy na csl. Co z tego, że ziomka podejrzewałeś że za dobrze strzelał? Ty to akurat podejrzewasz każdego kto Cię katuje XD mnie 2/3 tu podejrzewało , na mixach tyle samo i co z tego? Koleś nie zdążył nabroić, historia jest wiarygodna a jak coś go złapiemy. Dalej jestem za UB

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#12) Napisano 23 maja 2017, o 14:24

No ja mu SS nie robiłem :D a inni więc te podejrzenia nie były bezpodstawne :) a że podejrzewam wsystkich, bo to wiadomo kto siedzi po drugiej stronie kabla i zdjęcia nie chce pokazać :D mnie to widzę pół csl bije w takim razie :D a co do ciebie to pod latarnia najciemniej :D

Kubi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 732
  • Dołączył: 26 wrz 2012, o 17:59
  • Postawione piwa: 154
  • Otrzymane piwa: 83

(#13) Napisano 23 maja 2017, o 17:06

Na dd2 raczej gral czysto. Mimo, iz wierze w te bajeczke, to ub i tak nie dam, 0 toleracji dla odpalencow :)
P.S Robcie, co chcecie.

Czas ponoc goi rany Nagroda (1)

    Admin serwera:
    DD2, FFA, DM, ABW CSL

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1093
  • Dołączył: 1 lut 2014, o 17:57
  • Lokalizacja: Łódź
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 407

(#14) Napisano 23 maja 2017, o 22:57

Jako iż mam dobre serce, a gracz Bohh nie zaszkodził "wielce" serwerowi swoją grą bo z tego co mi wiadomo od razu dostał bana przez system (10sek) także przychylam się ku odbanowaniu jego. Nie jest to decyzja jednoznaczna, może ulec zmianie przez wyższych rangą.
Na przyszłość proszę o rozwagę bo następnej szansy nie będzie.

Wróć do Bany - odwołania.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron