Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Brak graczy na serwerach.

Propozycje oraz pytania dotyczące forum oraz zażalenia na użytkowników itp

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#16) Napisano 29 maja 2017, o 17:03

No jak sukinsyny czituja to ma im być poblazane? Ja kiedyś już na sb mówiłem że mało ludzi bo cziterow banuje i nie grają, a zwierzak mówił że na innych serwerach to jest i że grają więc dalej nie drazylem tematu. Lepszy pełny serwer z cziterami czy pusty bez? :) chyba paradox :)

Kubi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 732
  • Dołączył: 26 wrz 2012, o 17:59
  • Postawione piwa: 154
  • Otrzymane piwa: 83

(#17) Napisano 29 maja 2017, o 17:38

Jest też teoria, że ten plugin banujący za "czity" to taki koń trojański, który ma na celu wyjebanie CS 1.6 w kosmos hmm.[/quote]
Zasadniczo plugin mial pomagac w prowadzeniu serwerów, a nie im szkodzic, wiec nie popadajmy w paranoje, ze to jakis spisek skierowany ku 1.6 :D Moim zdaniem na ffa owy plugin jest bardzo potrzebny, z bardzo prostego powodu- marne zainteresowanie ze strony administracji (lepiej dac plugin, niz zostawic serwer sam sb, bo i tak pewne jest, ze w kazdej chwili moze wbic jakis aimer na sh i wszyscy uciekna.

Jezeli nie znajdzie sie nikt z grubym portfelem, to jest 100 % pewne, ze ffa upadnie... Zainteresowanie ffa jest słabe juz dluzszy czas i nie ma, co liczyc na to, ze z dnia na dzien sie odbuduje- chyba, ze poczekamy do wrzesnia/pazdziernika... Jednak ja widze w tym wszystkim swiatełko w tunelu, mianowicie Axl napisal, ze jest mozliwosc utrzymania serwera, jezeli zmniejszymy ilosc slotow i ograniczymy mapy do 3-4. Powtorze sie poraz kolejny i powiem, ze moim zdaniem na przetrwanie ma szanse tylko KLASYKA znaczy tylko dobrze grywalne mapy, a nie jakies assaulty, miltie, czy inne museum...

P.S CZK moze jednak faktycznie cos z tym pluginem na rzeczy jest, wkoncu z kazdej strony otacza nas propaganda :D Moze warto skosowac go na dd2?? w koncu, co jak co, ale cziterstwo na dd2 zawsze bylo tępione ;)

bohh

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 37
  • Dołączył: 17 lis 2015, o 18:35
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 1

(#18) Napisano 29 maja 2017, o 17:39

według mnie ten plugin odpowiedzialny za wykrywanie czitów powinien banować na 5 minut albo wywalic go całkowicie. tak jak czk napisał coś faktycznie może w tym być bo kurcze dlaczego ten plugin jest dopiero od niedawna kiedy praktycznie 1,6 upada

Conor McGregor

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 199
  • Dołączył: 21 kwie 2013, o 20:54
  • Postawione piwa: 41
  • Otrzymane piwa: 19

(#19) Napisano 29 maja 2017, o 18:12

mnie sie cos wydaje ze ten plugin za duzo banuje.
Obrazek

Piotrek52090

    V.I.P

  • Awatar użytkownika
  • V.I.P
  • Posty: 154
  • Dołączył: 21 sty 2016, o 15:29
  • Lokalizacja: Kraków/Dublin(Irlandia)
  • Postawione piwa: 187
  • Otrzymane piwa: 9

(#20) Napisano 29 maja 2017, o 18:17

Tu nie chodzi o żadne pluginy, czy zaangażowanie, po prostu większość naszych stałych bywalców przeszło na CS GO, wystarczy że każdego dnia zobaczę steama i to mi wystarczy - podsumowuje wszystko.
PeterIRE - Gracz na Cs Lamers :)

Dioptria

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 21
  • Dołączył: 25 lis 2016, o 16:07
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#21) Napisano 29 maja 2017, o 19:39

Zauważyłem, że na lamersach jest na ogół większy poziom niż na innych serwerach i często się zdarza, że jak już jakiś gracz wejdzie i zginie parę razy pod rząd to wychodzi. Czy to nie dziwne, że tylu dobrych graczy akurat gra(teraz raczej grało) właśnie tutaj? Ja sam na lamersach mimo, że nie jestem najgorszy potrafię zamykać, a na innych serwerach otwieram tabelę.

[img=http://www27.zippyshare.com/thumb/YibiJcSz/file.html][/img] -przykładowy screenshot z połowy dzisiejszego meczu na innym serwerze.

Na innych też zdarzają się wymiatacze co same głowy strzelają, ale bez przesady ilu może być takich graczy na jednym serwerze. To moim zdaniem odstrasza wielu nowych graczy. Wiem że tego problemu nie da się rozwiązać, bo co? ludzie mają zacząć słabiej grać? Ale myślę że to jest przynajmniej jedna z wielu przyczyn przez które brakuje graczy, na pewno nie jedyna.
Obrazek
:samobojstwo: Największe warzywo na serwerze :tak:

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#22) Napisano 29 maja 2017, o 23:13

Jak dla mnie to chyba plugin trzeba wyjebac co banuje,
Zrobic mapki tylko klasyczne ( co prawda ja lubie rozmaitosci ale widac ze inni nie lubia :) )
Mozna tez dodac ze np 3 vipy losuje co mape darmowe, moze to zacheci do czestszych na vipa zeby go miec
Do vipa mozna dodac np + 5 hp od heda, no i zeby bylo widac kto ma vipa, czyli wpis w tabeli ( bedzie widac kto sypnal groszem :) )
Kiedys dalem pomysl ze jak ktos gra ponad 1 h to dostaje sie +250 $, bardzo dobry dodatek i to dla wszystkich nie tylko VIP, poniewaz im wiecej kasy to szybciej lepsze bronie i slabsi gracze, dluzej beda grac a nie ciagle na dead.

Trzbea cos zmienic bo chyba niechemy zeby tak znakomita siec z tak znakomitymi ludzmi :D padla.

CO do poziomu i wpisu dioptrii, fakt jak sie zbiora grajki to cos tam grane jest w porownaniu do innych sieci, co ja wchodze i robie rzeznie( zreszta tutaj tez ) :D

ŁAPA

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 486
  • Dołączył: 3 lut 2013, o 18:36
  • Postawione piwa: 153
  • Otrzymane piwa: 170

(#23) Napisano 30 maja 2017, o 12:21

Nie przesadzałbym z tymi dodatkami.Ja bym zrobił tak.Na FFA tylko klasyka,a na DD2 wywalił ten plugin(Oczywiście na próbę.Zobaczyło by się,czy rzeczywiście nie zdarza mu się banować czystych graczy)
Chcesz ze mnie kpić?
Nie poczułem nic, daj bis
Nie powiedziałeś tego w ryj
To nie powiedziałeś nic

Kubi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 732
  • Dołączył: 26 wrz 2012, o 17:59
  • Postawione piwa: 154
  • Otrzymane piwa: 83

(#24) Napisano 30 maja 2017, o 12:46

Jezeli chcemy, ąby wiecej osob kupowala vipa, to moznaby tez skrocic rozgrywke do 10-12 wygranych map, a nie do 15 jak jest dotychczas. Gracze w takiej sytuacji mieliby mniej rund podczs mapy na uzbierania kasy i wtedy czesciej zastawialiby sie nad kupnem vipa, aby umylic sb gre. sytuacja wyglada obecnie w ten sposob, ze wszyscy lepsi gracze, ktorzy cos graja nie potrzebuja vipa, gdyz mapy trwaja długo i maja sporo rund na uzyskanie stablinosci finansowwej ;) Kiedy spytamy lepszych graczy, czemu nie maja vipa, odpowoedz jest prosta... "Po co mi??"

P.S. Dioptria, Arcampix co do poziomu serwera, to im wyzszy poziom tym wieksze szanse na przetrwanie- na ogół ludzie wola grac z myslacymi ludzmi, ktorzy graja zespolowo, nie rozumiem jak ktos moze pomyslec, ze na ffa jest zbyt wysoki poziom :D Owszem, jest kilku dobrych graczy, aczkolwiek bardzo szybko wychodza, bo sie nudza, gdyz sa zmuszani do samodzielnej gry i nie moga nawet liczyc na porzadne rozstawienie teamu, co jest parodią...

kapusta88

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 7
  • Dołączył: 7 maja 2017, o 18:14
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 1

(#25) Napisano 30 maja 2017, o 18:16

Po co rozdawać vipy za byle co i co przyjdzie kilku gimbusów. Trzeba robić tak by serwer miał swoją elitę. Jeśli nie ma już stałych graczy to i serwer padnie. Trzeba mieć zorganizowaną grupę ludzi która co miesiąc będzie wysyłać kasę. I nie po 10 zł tylko więcej 10zl to może być najmniejsza cena. Bez kasy w tych czasach sam serwer nie będzie chodził to nie są czasy gdzie cs 1.6 był na topie. Poziom gry powinien i musi być jak najwyższy to że wchodzą jacyś gracze którzy dostają dwie lub trzy głowy co rundę i wychodzą nie ma co płakać po nich lepiej jest mieć ogarniętą ekipę niż gracz z botami na easy. To własnie jeśli poziom będzie słaby i więcej dzieci niż ogarniętych graczy to serwer też dostaje w dupę. Nie ma co dużo zmieniać wymyślać mapy itp ale trzeba też coś dać nowego od czasu ustalać to z graczami co chcą itp. Grać w koło nuke inferno dd2 train to też słabo.

serio?

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 179
  • Dołączył: 12 gru 2016, o 20:49
  • Postawione piwa: 24
  • Otrzymane piwa: 11

(#26) Napisano 30 maja 2017, o 19:53

zlikwidować vipa w nocy...
I TAK CIĘ KIEDYŚ DOPADNĘ !! !! :dealwithit: 2pistolety

Conor McGregor

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 199
  • Dołączył: 21 kwie 2013, o 20:54
  • Postawione piwa: 41
  • Otrzymane piwa: 19

(#27) Napisano 30 maja 2017, o 22:36

vipa zlikwidowac to prawda. Zauwazylem ze na dd2 laguje sie samo wejscie na serwer, i to na troche dlugo. Ten kto nie wie ze trzeba poczekac po prostu anuluje i idzie na inny. A i zamiast wbijac na inne serwery (mowie do stalych graczy) to wbijajcie na lamersy nawet jak sa 2 osoby, bo inna zobaczy ze gra jakis stały bywalec i tez wejdzie chocby pogadac i tak sie bedzie zbieralo.
Obrazek

DamianCFC

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 12
  • Dołączył: 13 sty 2015, o 10:07
  • Postawione piwa: 6
  • Otrzymane piwa: 3

(#28) Napisano 31 maja 2017, o 04:52

Zamiast zakładać tematy i płakać przynajmniej połowa z was powinnna wbić na serwer i zacząć grac a na bank kilku innych graczy dołączy . Raczej wiadome jest że nikt nie bèdzie czekał po kilka godzin aż ktoś się w końcu pojawi ale liczą się chęci

serio?

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 179
  • Dołączył: 12 gru 2016, o 20:49
  • Postawione piwa: 24
  • Otrzymane piwa: 11

(#29) Napisano 31 maja 2017, o 09:22

a może by tak wyjechać w Bieszczady ?
I TAK CIĘ KIEDYŚ DOPADNĘ !! !! :dealwithit: 2pistolety

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#30) Napisano 31 maja 2017, o 09:41

Po co się wypowiadacie i siejecie ferment jak się nie znacie :) ostatnio jak słabo z lamers to zacząłem śmigać po innych serwerach co mają graczy i podaje propozycje takie jakie u nich są i myślę że są dobre a wy tutaj jakieś farmazony.. :) a co do darmowego vipa po 22 te jestem raczej żeby usunąć, chociaż na innych sieciach jest to praktykowane, więc do dyskusji. Napisałem w innym poście że losowy VIP może ale chyba się wycofam żeby nie było a nie chce mi się tam edytować :)

Wróć do Propozycje / Pytania / Zażalenia / Sprawy ogólne serwerów



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron