Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Ogólne ogłoszenia duszpasterskie.

Propozycje oraz pytania dotyczące forum oraz zażalenia na użytkowników itp

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#1) Napisano 2 cze 2017, o 16:50

Wszyscy widzimy co się dzieje i chyba czeka nas co nieuniknione...

Szczerze, to możemy wpakować pieniądze w reklamę, ale jeżeli nie będzie atmosfery i stałych graczy, którzy by się o to postarali, to ciężko na cokolwiek liczyć. Ja sam jak mam chwilę staram się zajrzeć, ale jak przez godzinę latania po serwerach CSL ludzie się nie zbierają, to nie chce mi się siedzieć. Na pewno pomogłoby, gdyby Ci wszyscy zapaleńcy zamiast narzekać na brak reakcji administracji, wzięli się w garść i pokazali, że Im zależy.

Mając w ekipie takich ludzi jak Conor: http://stats.cs-lamers.com/hlstats.php? ... layer=3178 na pewno daleko nie zajdziemy. Ja rewolucji bym szukał na początek pośród tych, którzy sieją ferment. Pozbywając się np. takiego koleżki wymienionego wyżej, który pod wieloma nickami zawsze podważał stanowiska adminów i wszystkich innych sympatyków CSL. Strach pomyśleć co nie rejestruje się, gdy korzysta z mikrofonu. hmm Moim zdaniem strata żadna, skoro i tak upadliśmy, co nie? fuck

Szukałbym również rozwiązań w zmianie wyboru map. 2 stałe mapcykle (mapy zostałyby wybrane przez Was w demokratyczny sposób) z czego jeden w przypadku małej ilości graczy, małe, szybkie mapki i najlepiej gdyby wtedy była opcja włączenia alltalk'a co by mogli sobie podyskutować, ewentualnie uzgodnić następną mapkę czy coś (bez niedomówień, mówię tu o możliwości komunikacji pomiędzy graczami drużyn przeciwnych).

Zwierze proponował organizację turnieju, z tego co wywnioskowałem, to nie zapowiada się aby odbył się on wcześniej niż za miesiąc, może dwa. Starałem się dotrzeć poprzez różne osoby do Grega, ale wsiąknął niestety, powiedzmy, że jest idea zamówienia czapek/koszulek z "motywem CSL" i tutaj pojawia się kolejna sprawa.

"Motyw CSL" - jeżeli ktoś uzdolniony graficznie, jest w stanie zrobić Logo, (zdecydowanie postuluję za obowiązkiem wykorzystania Lamki, plik źródłowy dostępny poprzez PW) które później wykorzystane by było przy realizacji zamówienia to podejrzewam, że będziemy w stanie dogadać się w sprawie ewentualnego "wynagrodzenia", w jakiej postaci, kwestia omówienia? :zakupy:

Od wczoraj plugin banujący "cziterów" został wyłączony na FFA, czy to w czymś pomoże? Na pewno byłaby potrzebna większa dostępność adminów na serwerze gdyby jednak coś piknęło. Jeżeli są jakieś rezultaty w postaci lagów bądź ich zaniku (bo tak to chyba wyglądało), to proszę śmiało o tym wspomnieć, może te tajemnicze ścinki faktycznie mają swoje źródło pośród pluginów. Może potrzebna jest mała modernizacja tego co znajduje się na serwerach. Ja się na tym tak do końca nie znam (skoro potrafiłem zbanować pół polski jednym wciśnięciem entera, to na pewno dałbym radę położyć serwer na łopatki...), więc potrzeba jest interwencja ludzi zaawansowanych, czy oprócz @Axl, @~ yay ~, for Equestria! jest jeszcze ktoś, kto zna się na tym wystarczająco dobrze i jest darzony wystarczającym zaufaniem? Ktoś wystąpi przed szereg gotów zakasać rękawy? ;>

Może regularne gry w konkretnych godzinach po uprzednim umówieniu się na SB/Forum CSL poskutkowałyby, 6 osób nie wygląda zachęcająco, ale jeżeli przez 30 minut, godzinkę na serwer wejdzie 12 osób, to już jest wynik godny zauważenia i być może ludzie wejdą pograć. Teraz wszyscy mają te swoje egzaminy, zakończenia i inne duperele, więc może taki okres roku.

A może zrzutka na shamana z afryki coby przywołał trochę deszczu tego lata?
Spoiler:


Nie będzie co robić, to ludzie zaczną grać w gry.
Spoiler:


A tak poza tym, co by z tego wszystkiego nie wyszło, to było miło być z Wami 6 lat. 8)
I szczerze mówiąc do tej pory mało osób doceniło pracę, jaką włożyliśmy w ten "wakacyjny twór".


:nie wiem:
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

Conor McGregor

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 199
  • Dołączył: 21 kwie 2013, o 20:54
  • Postawione piwa: 41
  • Otrzymane piwa: 19

(#2) Napisano 2 cze 2017, o 17:20

Szkoda, ,ze sam wiele razy probowalem rozkrecac serwerek :D Ludzie widzac moj nick wchodzili bo widzieli ze jest "staly bywalec". A co do zmiany nickow to nie wiem o co chodzi. Sprawdzalem poziom administracji, gralem tak samo. A co do tych zmian to ja sie zgadzam na wszystkie. Zgodzilbym sie nawet na jeden serwer, z roznymi mapami, ktora jest przeplatana dd2 np. inferno dd2 nuke dd2 verso dd2 itd. Plugin wylaczyc co zmusiloby tez wejscie adminow na serwer.

Zauwazylem tez ze inne serwery ktore nawet sa zapelnione do polowy o 9 rano, maja duzo pluginow. Dla mnie to przesadzone i dlatego gralem na csl, bez darmowych broni, bez damage przez sciane itp. Ale moze byc tak dodac kilka?
Brak mozliwosci oslepienia swojego, spoko opcja
Moze zestaw granatow dla kazdego, pogorszyloby to vipa, ale wtedy vipa mozna ulepszyc
Obrazek

Piotrek52090

    V.I.P

  • Awatar użytkownika
  • V.I.P
  • Posty: 154
  • Dołączył: 21 sty 2016, o 15:29
  • Lokalizacja: Kraków/Dublin(Irlandia)
  • Postawione piwa: 187
  • Otrzymane piwa: 9

(#3) Napisano 2 cze 2017, o 17:27

Ja napiszę co już kiedyś zrobiłem, pasowało by ponownie wejść w posiadanie serwerów CS GO - jeden na początek, lub dwa, i zostawić tylko jeden serwer w 1.6 z klasykami (żadne DD2, DM itd) - uwierzcie mi żeby sieć odżyła itd, sam bym nawet wrócił do finansowania jak za dawnych czasów, bo sam grywam od czasu do czasu w nowego CS-a.
PeterIRE - Gracz na Cs Lamers :)

ŁAPA

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 486
  • Dołączył: 3 lut 2013, o 18:36
  • Postawione piwa: 153
  • Otrzymane piwa: 170

(#4) Napisano 2 cze 2017, o 18:24

Nie usuwajcie DD2.Ja zwerbuję ludzi.
Chcesz ze mnie kpić?
Nie poczułem nic, daj bis
Nie powiedziałeś tego w ryj
To nie powiedziałeś nic

SliwkaZgc

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 59
  • Dołączył: 30 mar 2017, o 12:34
  • Lokalizacja: Zgorzelec
  • Postawione piwa: 21
  • Otrzymane piwa: 4

(#5) Napisano 2 cze 2017, o 19:01

Jestem za dobraniem się do dupy cwaniaczkom i świętym krowom. Kogo to nie wkurwia? :P Może jest jeszcze jakaś szansa, nie jestem z wami długo ale jak wpadłem na ten serwer i był jeszcze żywy wydał mi się bardzo spoko, dlatego właśnie zostałem na dłużej. Przede wszystkim ludzie, z kulturką ale i poczuciem humoru. I byli to stali bywalcy, codziennie praktycznie te same osoby. Szkoda jakby miałoby to paść. 10'tego możecie liczyć odemnie na jakąś dotację.

Geralt z Riviii

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 85
  • Dołączył: 1 maja 2016, o 09:54
  • Postawione piwa: 53
  • Otrzymane piwa: 0

(#6) Napisano 3 cze 2017, o 20:47

Od kliku tygodni FFA stoi puste. Nieraz pokazuje mapy, które raczej nie przyciągną ludzi.
1. Usunięcie map, takich jak pb_castle i innych. Zostawienie tylko DD2, Westa, Inferno, Mirage i Nuke
2. Może zmiana nazwy serwera by bardziej przyciągała, bo wiele serwerów ma w nazwie coś typu "Free Vip 23-11, Asysty"
3. Może by dodał asysty bo na tych serwerach co są ludzie, są asysty. Asysty to żadne udogodnienie ale dla gorszych graczy to więcej kasy dostają jak trafią kogoś a kto inny killa da xD
4. Ostatnio zauważyłem że serwery skinami z GO się dobrze trzymają, może i by tu tak zrobił?

Jeśli ma ktoś inne pomysły to niech pisze :piwko:
:strzelaj: haha
2pistolety :poklon: :samobojstwo:

serio?

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 179
  • Dołączył: 12 gru 2016, o 20:49
  • Postawione piwa: 24
  • Otrzymane piwa: 11

(#7) Napisano 4 cze 2017, o 10:36

wg mnie vip w nocy wylot
wtedy bd chętni na kupienie vip'a
a tak teraz jest takie myślenie ze nie długo bd vip to poco kupić (juz to kiedyś słyszałem)
większość stałych gracy odeszło np. na GO z tego powodu ze ich to juz nudziło ciągła ta rutyna...

skiny i asysty w tym racja :)
I TAK CIĘ KIEDYŚ DOPADNĘ !! !! :dealwithit: 2pistolety

Conor McGregor

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 199
  • Dołączył: 21 kwie 2013, o 20:54
  • Postawione piwa: 41
  • Otrzymane piwa: 19

(#8) Napisano 4 cze 2017, o 21:40

jeszcze wymyslilem takie cos:
nagradzac osoby ktore spedzaja najwiecej czasu na serwie np vipem, skusi to troche by czasami posiedziec nawet samemu na serwie (co moze tez spowodowac wejscie innych graczy i tak to sie rozkreci)
Obrazek

Piotrek52090

    V.I.P

  • Awatar użytkownika
  • V.I.P
  • Posty: 154
  • Dołączył: 21 sty 2016, o 15:29
  • Lokalizacja: Kraków/Dublin(Irlandia)
  • Postawione piwa: 187
  • Otrzymane piwa: 9

(#9) Napisano 4 cze 2017, o 22:04

Zonk.
PeterIRE - Gracz na Cs Lamers :)

Conor McGregor

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 199
  • Dołączył: 21 kwie 2013, o 20:54
  • Postawione piwa: 41
  • Otrzymane piwa: 19

(#10) Napisano 4 cze 2017, o 22:26

Zonk.
Obrazek

Piotrek52090

    V.I.P

  • Awatar użytkownika
  • V.I.P
  • Posty: 154
  • Dołączył: 21 sty 2016, o 15:29
  • Lokalizacja: Kraków/Dublin(Irlandia)
  • Postawione piwa: 187
  • Otrzymane piwa: 9

(#11) Napisano 4 cze 2017, o 22:49

Zonk.
PeterIRE - Gracz na Cs Lamers :)

Conor McGregor

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 199
  • Dołączył: 21 kwie 2013, o 20:54
  • Postawione piwa: 41
  • Otrzymane piwa: 19

(#12) Napisano 4 cze 2017, o 22:53

Zonk.
Obrazek

Piotrek52090

    V.I.P

  • Awatar użytkownika
  • V.I.P
  • Posty: 154
  • Dołączył: 21 sty 2016, o 15:29
  • Lokalizacja: Kraków/Dublin(Irlandia)
  • Postawione piwa: 187
  • Otrzymane piwa: 9

(#13) Napisano 4 cze 2017, o 23:06

Zonk.
PeterIRE - Gracz na Cs Lamers :)

ŁAPA

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 486
  • Dołączył: 3 lut 2013, o 18:36
  • Postawione piwa: 153
  • Otrzymane piwa: 170

(#14) Napisano 5 cze 2017, o 05:49

Zonk-i rozdają jak Zygmunt Chajzer ^^

Z tym vip-em.
Próbujmy czegokolwiek.Ludzie są pazerni.Może akurat znajdzie się paru co dla vip-a dłużej postrzela na serwerze.Tylko trzeba to wyraźnie podkreślić ---->komunikat
,,Na serwerze dłużej klikaj i za darmo zgarnij vip-a...łał,łał,łał !,,
Mi tam vip osobiście lata.
Chcesz ze mnie kpić?
Nie poczułem nic, daj bis
Nie powiedziałeś tego w ryj
To nie powiedziałeś nic

Wróć do Propozycje / Pytania / Zażalenia / Sprawy ogólne serwerów



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron