Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Ub

W tym dziale będziesz mógł odwołać się od otrzymanego bana.
Prośby pisane bez wzoru będą automatycznie odrzucane, a tematy zamykane i/lub usuwane!


Tytuł wątku: W temat wpisz swój zbanowany nick oraz jeśli znasz to nick admina banującego.

Nick podczas gry:
IP/SteamID:

Data zdarzenia:
Powód bana:
Opis sytuacji:

Screeny: Screeny należy spakować w formacie ZIP/RAR i wrzucić pod link podany obok --> LINK*
AmxBans: Po wejściu w podany obok link, należy wyszukać swojego bana podając Nick/IP/SteamID. --> LINK**
Wycinek z konsoli: Wycinek ten można znaleźć w konsoli, również po ponownym uruchomieniu gry.
WAŻNE! Czas na wrzucenie ssów robionych przez Admina wynosi 12 h od chwili ich zrobienia.

____________________________________________________________________________________________________________________

* Wszystkie zdjęcia powinny znajdować się w jednej paczce (w niezmienionym formacie BMP) spakowane w RAR lub ZIP i wrzucone w podany powyżej link.
** Jeżeli nie wiesz o co chodzi (jak to większość twierdzi), wystarczy przeczytać uważnie REGULAMIN działu, kliknąć w podany odnośnik i zastosować się do instrukcji powyżej a link do bana wkleić w odpowiednim polu.

kapusta88

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 7
  • Dołączył: 7 maja 2017, o 18:14
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 1

(#31) Napisano 8 cze 2017, o 17:47

Dobra miałem się nie wtrącać w temat ale muszę opiszę wszystko punktach. No więc...

Po 1 to ludzie ja nie wiem myślałem że mam do czynienia z ogarniętym społeczeństwem ale widzę że jest coś nie halo. O co mi chodzi a no o to że gracz 9. nagadał wam bajeczek że ja kur grałem 3 lata odpalony i dlatego miałem topke 3 razy z rzedu no to pogratulować spostrzegawczość że po takim czasie ktoś ogarnął że mógłbym biegać tyle czasu na bocie i dopiero byście załapali po tym jak wbiłem na ns graty bez kitu. Kubi to że nie byłeś dla mnie żadnym przeciwnikiem nie oznacza tego że będzie mi tu wciskał coś co jest fikcją. Odpaliłem się od nowego ranku czyli od 1 stycznia 2017 roku. Do tego żeby wygrac tu topkę nie trzeba mieć wh. A te bajeczki tego typu od gracza 9. to sobie darujcie bo on zgłasza każdego kto go zabije a jak nie ma admina to potrafi obrażać bo gdy grywałem na NS to całą drukarnie bym zapełnił. POWTARZAM NIE GRAŁEM NA STEAM ODPALONY LUDZIE POMYŚLCIE LOGICZNIE TROCHĘ BO ŚMIESZNE TO JEST SAMI STRZELACIE SOBIE W KOLANO MÓWIĄC ŻE BIEGAŁEM TYLE CZASU NA BOCIE.

Po 2 jeśli chodzi o warunki jestem wstanie przyjąć to i pomagać serwerowni bo naprawdę chcę żeby to dalej chodziło. Nie ma drugiej takiej ekipy jaka jest na cs - Lamers. Grał będę tylko na steam. Oczywiście mówiąc o pomocy finansowej to takiej że będę wspierać kasą serwer ale nie tak że sam wyłożę 600zł na reklamę czy też więcej. Bo sorry ale tu ludzie żałują na serwer 10 zł a co dopiero dać coś więcej grosza. A i 10zł to jest śmiech na sali bo dzieciaki wieku do 10 lat wydają więcej na lody i inne pierdoły. Ja rozumiem różnie w życiu może być i nawet te 10 zł jest ciężko komuś wysłać. Lecz tu wątpię żę są tacy co nie mają. Bo większość auta ma nie wiem tematy o nowych komputerach jaki kupic itp i różne tego typu sprawy a jak pada serwer to jedynie potrafią narzekać. Lub mówić że trzeba coś zrobić ale kończy się na czacie na serwie lub gadaniu przez mikro a nawet nie chce się wejść i zarejestrować i zadziałać coś razem bo może akurat TY coś myślisz będziesz miał jakiś sensowny pomysł co dwie głowy to nie jedna ale po co jak można płakać. Ja sam wiem że dużo ode mnie tego nie było ale przez całe te 3 lata kupowałem vip niby nic ale zawsze coś. Sam osobiście gdyby było mnie stać w tym momencie to bez problemowo bym wyłożył na reklamę. No ale niestety mam problemy i tak to wygląda ale praca jest więc małymi kroczkami do celu. Każdy tak mówi o pomaganiu ale żeby coś wysłać kasy to nie ma kto jedynie kto większej mierze chciał pomóc to jest Zdzichu bo przelał tu nie małą kwotę i mając takiego człowieka który poświęca tą kasę a nie musi reszta tylko czeka aż znajdzie się taki Zdzichu. Oczywiście nie wrzucam wszystkich do jednego worka żeby nie było ja wiem że są tu ludzie którzy chcą żeby ta serwerownia działa przez wiele wiele lat.


Po 3 ja chciałem żeby się wypowiedzieć TAK/NIE i ostatecznie jakąś opinie i tyle nie chcę żebyście się tu kłócili wyzywali i robili szambo jesteście dorosłymi i odpowiedzialnymi ludźmi i myślę że zabawki z placu zabawa zostały już dano odstawione i mam nadzieję że beż żadnych spięć ogarniecie ten temat mimo tego że jesteście podzieleni.



Po 4 moje granie po banie na różnych nickach no tu chyba dużo myśleć nie trzeba. Grałem na różnych bo jak wyobrażacie sobie gre na nicku zielonym no jedna sek i ban. Więc chcąc zagrać musiałem zmieniać te nicki a co z tego jak wchodziłem i co niektórzy wiedzieli że to ja chodz nie wiem jak. Mówicie że to dziecinada ale ja po prostu chciałem grać ok mogłem nie grać i wrócić za pól roku napisać temat o ub itp ale moim zdaniem to za łatwe bo co nie grałbym ale akurat straty bym wielkiej nie miał bo serwer świeci pustakami od mojego bana no może trochę dłużej coś koło lutego. Więc wolałem grać na NS i po jakimś czasie napisać ten temat.



Teraz tak ogólnie serio jak ktoś myśli że ja grałem przez ten czas odpalony to bez kitu niech wyciągnie sobie mózg z czaszki i wsadzi do zamrażarki. Nie ma takiej opcji nie da rady tyle wytrzymać po drugie na steam poleciałby vac po około pół roku. A grać przez 3 lata i nie zrobić kilku akcji spalonych to nie wiem czy jest ktoś wstanie coś takiego dokonać może jest ale ja nie jestem. Ja mam steam z ponad 8300h ludzie i banować sobie takie konto strzał w głowę.


Jeszcze raz proszę żebyście rozwiązali to w cywilizacyjny sposób a nie się obrażali tu. Tyle co miałem do powiedzenia. Naprawdę żałuję tego co zrobiłem i chcę to naprawić. Chciałem grać gdzieś na innym serwie ale tu jest wyjątkowa atmosfera.
Ostatnio zmieniony 8 cze 2017, o 17:57 przez kapusta88, łącznie zmieniany 1 raz

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#32) Napisano 8 cze 2017, o 17:55

No dobra to konkretnie. Ile bylbys w stanie wylozyc/wykladac miesiecznie na reklame jesli bedziemy reaktywowac siec?

kapusta88

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 7
  • Dołączył: 7 maja 2017, o 18:14
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 1

(#33) Napisano 8 cze 2017, o 18:02

Najmniejsza kwota to 50zł w górę ale ludzie moja kasa i kilku osób tu nic nie da bo tu trzeba mieć grono ludzi żeby to chodziło. Zebrać z 40 ludzi którzy będą mogli wykładać coś więcej kasy niż symboliczne 10zł. Bez pomocy graczy i całej społeczności sieci nie ma to senu. Administracja wiadomo sama nie da rady. Jeśli się zbierze konkretną kwotę na reklamę nie wiem jakie są koszty za reklamę na miesiąc ale ja tak myślę że najlepiej ogarnąć kasę na chociaż 3 miesiące z góry. Potem przez ten okres zbierać nadal kasę żeby już leciała na następne 3 miesiące a nie czekać do momentu gdy reklama się kończy i zaczyna się składanie rąk do Boga ojej serwer pada.

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#34) Napisano 8 cze 2017, o 18:09

Koszt wystarczajacej reklamy to 600 zl miesiecznie na ffa i dd2. Jak dla mnie od 50 do 100 zl na miesiac na serwer by wystarczylo z Twojej strony. Nie wiem co myślą o tym inni.

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#35) Napisano 8 cze 2017, o 19:00

Jak spalone jondro za wzwyczaj był bezrobotny, a wy mówicie tutaj, ze posmaruje $$$$ haha haha haha

śmiech na sali jak przeczytałem wasze posty jeden od drugiego lepszejszy :sciana:

Wyjebać ten temat w kosmos i zbuka również bo jebie jak sam skurwysyn !! :@ :facepalm:
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

Aresek

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 54
  • Dołączył: 29 lis 2016, o 19:30
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 3

(#36) Napisano 8 cze 2017, o 20:05

Powiem wam tak:

Wykładacie gruby hajs na reklamę, żeby przyszli ludzie, ale zastanówcie się skąd oni się biorą/mają brać.
Nikt już nie zaczyna kariery cs 1.6, wracają weterani po przerwach, ludzie z upadłych sieci i Ci których jest najwięcej, czyli zbanowanych na innych sieciach za coś i szukających nowej oazy.
I teraz się zastanówcie - lepiej wyjebać hajsu i grać z uj wie kim i z jakich powodów musiał szukać nowej sieci, czy z no lifem, który swoją grą pompował statystyki online jak hltv x lat, i w końcu zbłądził przez nie do końca sprawiedliwe naliczanie punktów do renkedu który był jego życiową misją :D I teraz ma kaganiec na facjacie i chce wspierać $ sieć.

A tak apropo niech odezwie się ten, który na lamersach nigdy nie dał infa komuś na steam, albo takowe otrzymał i tego nie zgłosił :>

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#37) Napisano 9 cze 2017, o 02:16

Amnestia na jondra.
Moze grac tylko i wylacznie na steamie, jesli go zlape na NS leci ban na zakres ktorego moglem uzyc juz dawno ale nie chcialem banowac okolicznych graczy.
A jesli ma sie dorzucic na reklame to teraz jest to najlepszy moment.
Jesli cos wycuduje = ban razem z aracnixem ;]

Normalnie bym tego nierobil, ale jak widzimy sa trudne czasy.
Koniec tematu
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

Wróć do Bany - odwołania.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron