Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Wujek Do Pierogow-repost

Jeśli kończysz przygodę z CSem lub opuszczasz nas z innej przyczyny poinformuj reszte załoogi

Dertin

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 34
  • Dołączył: 15 sie 2016, o 19:44
  • Postawione piwa: 3
  • Otrzymane piwa: 4

(#1) Napisano 10 lip 2017, o 17:27

Witam, z racji iz nie moge odpisac na post dotyczacy mnie to Panowie server wam upada a wy szukacie ludzi do zbanowania za kulture....
jest 17:22 wbilem na ffa a tu wallhack pełną gębą. Wiem ze jestem nerwowym czlowiekiem, ponosi mnie czasami, chcecie banujcie teraz jak malo kto tam gra ban nie robi mi roznicy. Chcialbym was jakos wspomoc sprowadzajac ludzi na server, bo szczerze?? Kochalem Cs-lamers only dd-2 świetni ludzie, swietni admini, mozna bylo grac i grac bez konca. A teraz troche to zeszlo na psy, jest naprawde mało graczy.

Cóż moge powiedzieć, powodzenia życze wam jak najlepiej żeby wróciły świetlne czasy CS-lamers.
odrazu chcialbym pozdrowic pare osób którzy naprawde wprowadzali coś na te servery
Łapa
Szarmancki Los Pederasta
(admin) Czas ponoc goi rany - kolega nie za bardzo przepada za mna ale darze go szacunkiem :)
OSU swiateczna Pikieta
Cisowianka babelkowa
Ciso
Hector ZKS
niestety na ten moment nie potrafie przypomniec sobie reszty graczy za co najmocniej przepraszam. Pewnie zły temat, przepraszam też z góry za zaśmiecanie i pozdrawiam :))


~ Wujek Do Pierogow ~

ŁAPA

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 486
  • Dołączył: 3 lut 2013, o 18:36
  • Postawione piwa: 153
  • Otrzymane piwa: 170

(#2) Napisano 10 lip 2017, o 19:14

Jak DD2 kiedyś jakimś cudem odzyska tętno to wracaj. Ja aktualnie też nie gram w csa :)
Chcesz ze mnie kpić?
Nie poczułem nic, daj bis
Nie powiedziałeś tego w ryj
To nie powiedziałeś nic

Szarmancki Los Pederasta

    Mam na Was oko!

  • Awatar użytkownika
  • Mam na Was oko!
  • Posty: 317
  • Dołączył: 25 paź 2015, o 16:27
  • Postawione piwa: 58
  • Otrzymane piwa: 27

(#3) Napisano 11 lip 2017, o 08:35

Wujku do pierogów ;)

Na dd2 może tak było faktycznie, że przymykało się oko na sodomę i gomorę , ludzie zarąbiści , łezka się w oku kręci. Wiadomo że każdy ma w życiu jakieś priorytety , jedni rodziny , zmiana serwera ,gry itp. DD2 to serwer na którym stawiałem pierwsze kroki w cs,a , bo mój staż nie jest za bogaty , aż 2 lata z czego większą część spędziłem na jednej mapie DD2. Teraz uczę się map na FFA ;)
Czy ja wniosłem coś do serwera ? Poza tym że spędzałem wiele czasu na nim to tyle co mogłem zrobić.
Każdy tak naprawdę jakąś cegiełkę dołożył do serwera.
Odpocznij od grania skoro tego potrzebujesz ;) Ale wróć do Nas jeszcze ;) Pozdro :papa:
Obrazek
Obrazek

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#4) Napisano 11 lip 2017, o 12:48

Wypowiedziałbym się szerzej na temat kolei rzeczy, na temat tego, że większe sieci z większym budżetem i potencjałem już dawno poupadały, biorąc pod uwagę fakt, że nasza sieć jest jedną z "najstarszych" aktywnie działających, wspomniałbym również o tym, że przeglądając gametrackera z polskimi serwerami, to w porównaniu do naszego DD2 nie ma drugiego takiego serwera, gdzie ludzie przegraliby po 4000h godzin. Wszystkie topowe serwery to nowe twory z własną drukarnią pieniędzy, kontaktami z CSSetti itp. Niestety z naszym "budżetem" nie jesteśmy w stanie reanimować ukochanego DD2 z czego również nie jestem zadowolony. Jak wspomnieliśmy, pozostaje nam pielęgnowanie FFA, póki jeszcze istnieje.

Wracając do Twojego tematu, to czy serwer upada czy nie, nie zwalnia z obowiązku zachowywania się przyzwoicie. Nie sądzę, żebyś uznał za miłe stwierdzenie, że ktoś "wyjebał Twoją Matkę", wyzywajcie się nawzajem do woli, jednak na tego typu odzywki w stosunku do członków rodziny są niedopuszczalne. I choćby miało to skutkować całkowitym upadkiem sieci, to przynajmniej będziecie mieli świadomość, że to przez Wasze bezmyślne i dziecinne zachowanie Administracja postanowiła odpuścić dalszego funkcjonowania CSL.

Wasz wybór, My nikogo na siłę trzymać zamiaru nie mamy, na siłę też nie będziemy przedłużać agonii i opłacać hostingi, tylko po to, żeby wiecznie narzekające mentalne dzieci mogły sobie gdzieś pograć, nie taki był nasz cel.
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

HectorZKS

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 120
  • Dołączył: 23 kwie 2017, o 20:22
  • Lokalizacja: Płock
  • Postawione piwa: 13
  • Otrzymane piwa: 4

(#5) Napisano 13 lip 2017, o 23:05

Wbijaj czasem mordo na FFA incognito :D tylko ostrzeż, że to ty hahah pleasantry
Szlachta z Mazowsza !

Wróć do Pożegnaj się / Rezygnacje



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron