Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

DD2?

Ważne komunikaty

ŁAPA

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 486
  • Dołączył: 3 lut 2013, o 18:36
  • Postawione piwa: 153
  • Otrzymane piwa: 170

(#1) Napisano 31 lip 2017, o 18:11

Może to co wpadło mi do głowy w tej chwili po zainstalowaniu csa na nowo i wbiciu na DD2 okaże się banalne,ale chciałem się tą myślą z wami podzielić.Zobaczyłem że są trzy osoby to myślę sobie wbije.A że csa miałem przeinstalowanego to wgrywało mi się wszystko od początku.Ludzie ile to trwa?Jeden kawałek z 15 sekund a o skinach itp już nie wspomnę bo tam to już minutami leci.I tak siedzę myślę ,ze nie chce mi się czekać.Mozę dlatego nowi gracze nie wbijają,bo nie chce im się czekać.Ja pamiętam nie raz jak się rsy wgrywały,ale trwało to chwilkę.To nie jest raczej wina neta.Sprawdźcie sami.Wywalcie wszystko co związane s serwerem csl w katalogu gry i wejdźcie od nowa na dd2 niech się wgrywa.Też wam się nie będzie chciało czekać.Po co mam czekać jak mogę szybko wbić na inny.Stały gracz przeboleje,ale nowy to bez zastanowienia wybiera inny serwer.Chyba jakiś sens to może mieć.Ja spotkałem serwery ,których nie było stać na reklamę,ale zawsze to jakieś symboliczne osoby przewijały się w różnych godzinach.A tu nic,aż mi to się dziwne wydało i moim zdaniem w znacznym stopniu może mieć to związek z tym długim oczekiwaniem wbicia na serwer.
Chcesz ze mnie kpić?
Nie poczułem nic, daj bis
Nie powiedziałeś tego w ryj
To nie powiedziałeś nic

ZoRRo

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 433
  • Dołączył: 2 cze 2011, o 00:05
  • Lokalizacja: Los Angeles
  • Postawione piwa: 6
  • Otrzymane piwa: 72

(#2) Napisano 31 lip 2017, o 20:11

Ale o co chodzi? Przecież ogłoszono, że DD2 przestaje istnieć. Teraz IP jest wyłączenie po to, aby ludzie byli świadomi, że to koniec.
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Wróć do Ogłoszenia



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron