Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

[FFA]michal mankowski - REGGIE '

W tym dziale będziesz mógł odwołać się od otrzymanego bana.
Prośby pisane bez wzoru będą automatycznie odrzucane, a tematy zamykane i/lub usuwane!


Tytuł wątku: W temat wpisz swój zbanowany nick oraz jeśli znasz to nick admina banującego.

Nick podczas gry:
IP/SteamID:

Data zdarzenia:
Powód bana:
Opis sytuacji:

Screeny: Screeny należy spakować w formacie ZIP/RAR i wrzucić pod link podany obok --> LINK*
AmxBans: Po wejściu w podany obok link, należy wyszukać swojego bana podając Nick/IP/SteamID. --> LINK**
Wycinek z konsoli: Wycinek ten można znaleźć w konsoli, również po ponownym uruchomieniu gry.
WAŻNE! Czas na wrzucenie ssów robionych przez Admina wynosi 12 h od chwili ich zrobienia.

____________________________________________________________________________________________________________________

* Wszystkie zdjęcia powinny znajdować się w jednej paczce (w niezmienionym formacie BMP) spakowane w RAR lub ZIP i wrzucone w podany powyżej link.
** Jeżeli nie wiesz o co chodzi (jak to większość twierdzi), wystarczy przeczytać uważnie REGULAMIN działu, kliknąć w podany odnośnik i zastosować się do instrukcji powyżej a link do bana wkleić w odpowiednim polu.

ewidentne wh

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 9
  • Dołączył: 27 sie 2017, o 15:11
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#1) Napisano 31 sie 2017, o 17:14

Opis sytuacji: ???????


--Poniższe dane zostały wypełnione automatycznie na podstawie ostatniego bana na Twoje IP. Sprawdź czy są one poprawne - jeśli nie to, musisz wypełnić ręcznie--


Nick podczas gry: michal mankowski
SteamID/IP: STEAM_0:0:4084337 / 37.47.xxx.xxx
Data: 31/08/2017 - 17:12:08 (2 minuty temu)
Powód bana: Czitowanie
Admin banujący: @abc1
AmxBans: GmBans/ban_list.php?bid=131432
Serwer: [PL] CS-Lamers [ FFA CLASSIC ] @ 1shot1kill.pl

abc1

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 337
  • Dołączył: 3 lut 2013, o 19:17
  • Lokalizacja: Poznań
  • Postawione piwa: 23
  • Otrzymane piwa: 32

(#2) Napisano 31 sie 2017, o 17:26

Otóż proszę bardzo:
24:40- 16 bit?
25:44 - modelowo x2
25:45 - modelowo, niby mozna wytłumaczyć, ale idealny przeskok
25:50 - modelowo
25:54 - modelowo
26:10 - modelowo
26:23 - kontrola modelu czy nie wyszedł
26:35 - modelowo
Nagrałem tylko jedną rundę, ale myślę, że więcej nie ma co się z nim bawić.

LINK - http://www56.zippyshare.com/v/WgLme0Jt/file.html

To są dosłownie 3 minuty demka, więc można przejrzeć całe.

ewidentne wh

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 9
  • Dołączył: 27 sie 2017, o 15:11
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#3) Napisano 31 sie 2017, o 18:30

24:40 normalne strzaly, zawsze ktos tam jest wiec strzelilem, uslyszalem ze awp oddalilem sie
25:44 no to prawda wyglada dziwnie jak typ byl gdzies z tylu ale nie znalem mapy raz mi sie zdarzylo na niej grac wczesniej i jakos mi sie tak ustawil celownik
25:45 nie wiem nic tu dziwnego nie widze
25:50 zanim zabilem liwqa strzelalem wlasnie do tego typa ktory tu wyszedl, wiedzialem ze w tym momencie wyjdzie wiec zaczalem szybko strzelac, bania weszla przez sciane, moze wyglada troche podejrzanie ale nic tu nie ma
25:54 nic dziwnego tu nie widze czesto wylatuje z za rogu na bhop, gdyby tam nikogo nie bylo nie strzelalbym
26:10 ??????? xD nic tu nie ma
26:23 ???? popatrzylem sie w strone skrzynki czy nikt mi stamtad nie wyjdzie, na pcozatku nei wiedzialem ze ktos rtam jest, potem bylo slychac kalacha
26:35 tutaj nawet nei wiedzialem ze tu jest chcialem zeskoczyc i go obejsc, pech chcial ze wlasnie tam byl

dodam w sumie jeszcze na szybko ze mam monitor 120hz, moze to pomoze wam w ocenie czemu mam taki refleks szybki

*NoFind

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 21
  • Dołączył: 17 lis 2015, o 15:20
  • Postawione piwa: 4
  • Otrzymane piwa: 0

(#4) Napisano 31 sie 2017, o 23:42

tak Michałku to na pewno monitor. Monitor czyni cuda.
oglądałem parę razy to demo, i tak jak ładnie lecisz po ścianie za modelem nie potrafie... choćbym chciał sie nie da.
a jak ładnie wyskakujesz za ściany gdzie nikogo nie widać, a tu nagle frag.. mmm euforia..

ewidentne wh

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 9
  • Dołączył: 27 sie 2017, o 15:11
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#5) Napisano 1 wrz 2017, o 15:00

tak Michałku to na pewno monitor. Monitor czyni cuda. - oj uwierz ze gdybys zobaczyl roznice pomiedzy 60hz a 120hz to bys sie za przeproszeniem zesral ; - )

oglądałem parę razy to demo, i tak jak ładnie lecisz po ścianie za modelem nie potrafie... choćbym chciał sie nie da. - rozpisz\

a jak ładnie wyskakujesz za ściany gdzie nikogo nie widać, a tu nagle frag.. mmm euforia.. - gdyby nikogo nie bylo widac to by nie bylo fraga, + wlasnie dzieki 120hz moja reakcja jest bardzo, bardzo szybka i potrafie bardzo szybko zauwazyc przeciwnika zza sciany


twoje argumenty w tym momencie są niczym, pozdro

ewidentne wh

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 9
  • Dołączył: 27 sie 2017, o 15:11
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#6) Napisano 1 wrz 2017, o 15:03

+ chce wam powiedziec ze modelowo nie znaczy ze na kogos nacelujesz przez sciane na pol sekundy po prostu przez movement myszki, modelowo = jedziesz za kims przez dlugi czas przez sciane, najczesciej gdzies przy krawedzi

ewidentne wh

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 9
  • Dołączył: 27 sie 2017, o 15:11
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#7) Napisano 1 wrz 2017, o 15:05

a no to przy okazji dopowiem jeszcze ze napierdalam mycha we wszystkei strony zeby wlasnie zobaczyc w miare mozliwosci czy ktos nie robi plecow itd. czasem robie takie ruchy w sciane ale to juz z przyzwyczajenia ze mam adhd i musze napierdalac mycha zeby niue dostac pierdolca

serio?

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 179
  • Dołączył: 12 gru 2016, o 20:49
  • Postawione piwa: 24
  • Otrzymane piwa: 11

(#8) Napisano 1 wrz 2017, o 17:25

dobra skończ...
bo za chwile powiesz ze jesteś jasnowidzem i jeździsz na jednorożcu a gorsetem żeby mu jaja nie wisiały :D
I TAK CIĘ KIEDYŚ DOPADNĘ !! !! :dealwithit: 2pistolety

ewidentne wh

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 9
  • Dołączył: 27 sie 2017, o 15:11
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#9) Napisano 1 wrz 2017, o 17:29

ale meeeeeeem ale bekaaaaaaaaaaaa

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#10) Napisano 5 wrz 2017, o 18:21

Podbijam temat bo sprawa nie została zakończona. Rozpiska i demko są w 2 poście, jeśli ktoś chce coś dodać lub administracja podejmie decyzję.

Aresek

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 54
  • Dołączył: 29 lis 2016, o 19:30
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 3

(#11) Napisano 6 wrz 2017, o 22:21

Mnie najbardziej urzekło 25.50 bo mógł wyjść z 3 miejsc, a Ty zacząłeś strzelać bo wiedziałeś w który momencie wyjdzie jak piszesz. Jeszcze żebyś wybrał jedną z 3 opcji i czekał na niego, ale Ty sunąłeś po tej ścianie bo ten frag a do końca nie wiadomo było gdzie pójdzie, a jak było już wiadomo to zerwałeś celownikiem. Pre fajera nie było, a wiedziałeś, że gdzieś tam jest takie ++/-

A to 25.44 śmięrdzunce bo zszedłeś celownikiem w dół z poziomu i to w miejscu z dupy gdzie nic nie ma i nic nie wyjdzie pech chciał że niżej za texturami był terrorysta, chodź po ESP mi się wydaje ze nad nim był celownik.
Ale to jeszcze jestem w stanie uwierzyć +/-

Wróć do Bany - odwołania.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •