Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Ogólne zmiany

Wasze propozycje i uwagi związane z serwerem FFA.

Wujo!(pl)

    Admin serwera:
    DD2, DM

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 48
  • Dołączył: 4 sty 2016, o 02:44
  • Postawione piwa: 19
  • Otrzymane piwa: 18

(#1) Napisano 3 lis 2017, o 00:35

Siema

Powiem szczerze nie chce mi się grzebać w tematach i szukać odpowiednich, więc napisze od nowa moje propozycje.. Wybaczcie :)):**

Zacznijmy od rozgrzewki. Czy tylko ja się wkurzam jak są noże ? no kurde mało czasu na rozgrzewke, jak zginiesz to zanim dobiegniesz do przeciwnika to się czas kończy. Proponuję przedłużyć ją o minute i dać np same granaty, albo że zaczynasz od glocka i z każdym zabiciem dostajesz lepszego guna.

Następnie wydupcyłbym większość map NP: "de nuke_1337", "cs_estate", "castle", "dinaunion", "tides", "hyperzone" ,"tesco", "cibble". "survivor", "verso", "russka", "train", "rats", "museum" itp!!! Większość map jest przesadzona, nikomu nieznana, a ludzie z takich wychodzą.. Proszę zmniejszmy voty do 12 map najczęściej granych i lubianych... takie jak: nuke, dd2, aztec, eldorado, westwood, inferno, kabul, csmax, hell, tuscan, assault..
Teraz jest 17 osób (godz 23 30) bo gramy mapy dla ludzi :)

I brakuje mi jeszcze defa u VIPów, ale to już chyba szczegół :D

Prokuratura

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 3
  • Dołączył: 18 paź 2017, o 07:08
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#2) Napisano 3 lis 2017, o 00:43

Skąd odkopałeś te mapy?

Wujo!(pl)

    Admin serwera:
    DD2, DM

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 48
  • Dołączył: 4 sty 2016, o 02:44
  • Postawione piwa: 19
  • Otrzymane piwa: 18

(#3) Napisano 3 lis 2017, o 00:57

Użytkownik Gumispam napisał:
Skąd odkopałeś te mapy?


Mamy je wszystkie w votach... myślę, że tu leży problem, gówniane mapy do wyboru

HectorZKS

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 120
  • Dołączył: 23 kwie 2017, o 20:22
  • Lokalizacja: Płock
  • Postawione piwa: 13
  • Otrzymane piwa: 4

(#4) Napisano 3 lis 2017, o 01:25

Co do rozgrzewki myślę, że jest całkowicie zbalansowana, choć do knifa możnaby dorzucić hejka ;)

Odnośnie map to dodali chłopacy bodajże assaulta i, italy do map cycle. Dobry pomysł, Italy jest czesro wybierane. Assaulta bym zmienil i wrzucił jego brata bliźniaka assaulta city 1337 - Duzo ciekawsze i latwiejszy dla CT. Nie pamietam nazwy ale gralem kiedys na podobnym assaulcie, przy respie ct byla jednak tylko wieza z okienkiem i była możliwość wlotu do hostów przez dach, juz bez tej calej architektury na city 1337.

Mapki powinny zostać, nie ma ich nawwt w amx trzeba je ręcznie wprowadzać. Dodałbym za to więcej aim map, mapkę z dgl :), bo ponizej 10 osob zazwyczaj albo snow albo mini dust, ktory jest tragiczny.

Dodałbym za to do mapcycle d2002, survivora, office, vertigo

Def do vipa BARDZO SIĘ PRZYDA, CZYTASZ W MOICH MYŚLACH :D
Szlachta z Mazowsza !

serio?

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 179
  • Dołączył: 12 gru 2016, o 20:49
  • Postawione piwa: 24
  • Otrzymane piwa: 11

(#5) Napisano 3 lis 2017, o 01:45

Na temat defa już była kiedyś rozmowa ale władza stwierdziła ze tak jest lepiej :D

Wujo teraz w mapo cyklu jest 1/3 map tylko reszta trzeba ręcznie włączać tak jak Hector pisze osobiście uważam że te mapy które podałeś i które są obecnie w mapo cyklu są nudę inferno grałem dziś 11 razy :D już na niektórych mapach wychodzę bo mi się nie chce grać tych samych :)
a te które podałeś do usunięcia to ja znam i nawet lubię je grać :D

jak co do zmian to w DM bym dd1 wywalił i tuskan zawsze tam przez te mapy pusto się robi... Nic nie dodawał lecz tylko te dwie usuną :)
I TAK CIĘ KIEDYŚ DOPADNĘ !! !! :dealwithit: 2pistolety

ZoRRo

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 433
  • Dołączył: 2 cze 2011, o 00:05
  • Lokalizacja: Los Angeles
  • Postawione piwa: 6
  • Otrzymane piwa: 72

(#6) Napisano 3 lis 2017, o 10:01

Tak jak wcześniej się spytałem, skąd wygrzebałeś, to jesteś trochę nie na czasie. Mapy: "de nuke_1337", "cs_estate", "dinaunion", "tides", "hyperzone" ,"tesco", "cibble". "survivor", "russka", "rats", "museum" - nie są grane od przynajmniej 2 miesięcy, a niektóre to i od pól roku, nie sugeruj się tym co masz w menu admina, bo mapy do głosowania są brane z innego pliku.

Ostatnio KTOŚ dodał assaulta i italy - dobry żart, tym bardziej, że zapomniano o SPAWNACH; KARNA LAMA dla tej osoby.
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#7) Napisano 3 lis 2017, o 10:57

W vote po wygraniu przez team mapy przecież nie ma tych map co podał wujo :), a z amx admina to chyba tego nie chcesz wyrzucać co? :) co do map dodanych ostatnio typu italiano i assault, nie wiem do tej pory po co zostało to zrobione ale trudno :) te 20 min zawsze odpoczne sobie zanim się nie zmieni na coś co da się grać na wyrownanym poziomie.

Co do vipa i Def mi to obojętnie, ja zawsze o nim pamiętam, bo lamy typu Hektor nigdy go nie mają no ale od slabiakow czego wymagać nie?

A rozgrzewka i tutaj trafiłeś w też co mnie zastanawia, bo co to za rozgrzewka skylla jak biegnie nie z nożem i wali na pale, albo zostanie się dziabnietym do 45 i ucieka się bo 2-3 biegnie za tobą, moim zdaniem bez sensu. Co do pomysłu że same he? Nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby takie coś napisać, co to za rozgrzewka napierdalanie granatami na prawo i lewo? Najlepsza rozgrzewka to z losowymi broniami, ewentualnie te dgl same chociaż też nie przepadam bo ostatnimi czasy jestem słaby na krótkie :)

Wujo!(pl)

    Admin serwera:
    DD2, DM

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 48
  • Dołączył: 4 sty 2016, o 02:44
  • Postawione piwa: 19
  • Otrzymane piwa: 18

(#8) Napisano 3 lis 2017, o 13:01

Użytkownik Arcanix napisał:
A rozgrzewka i tutaj trafiłeś w też co mnie zastanawia, bo co to za rozgrzewka skylla jak biegnie nie z nożem i wali na pale, albo zostanie się dziabnietym do 45 i ucieka się bo 2-3 biegnie za tobą, moim zdaniem bez sensu. Co do pomysłu że same he? Nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby takie coś napisać, co to za rozgrzewka napierdalanie granatami na prawo i lewo? Najlepsza rozgrzewka to z losowymi broniami, ewentualnie te dgl same chociaż też nie przepadam bo ostatnimi czasy jestem słaby na krótkie :)



Ekhem a Ty co masz w tej swojej głowie ? :]

Co do map to zawsze pokazują się jakieś shity w mapcycle, ale ok rozumiem, że to tylko mój problem a nie większości, więc darujmy sobie temat skoro reszcie jest tak dobrze.

pzdr

Hedonista

    Moderuje co chcę :)

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 496
  • Dołączył: 11 maja 2015, o 10:42
  • Lokalizacja: Katowice
  • Postawione piwa: 48
  • Otrzymane piwa: 158

(#9) Napisano 3 lis 2017, o 13:13

Ja myślę że jeśli już coś zmieniać to wprowadzić mapcykl klasycznych map 1.6 typu dd2/inferno/nuke/aztec/tuscan/train/mirage i niech to w takim obiegu zamkniętym sobie leci bez żadnego vote. Jedyne co pozostawiłbym w starym systemie to małe mapy które byłyby aktywne jak będzie mała ilość graczy. I wydaje mi się że to rozwiązanie sprawdziło się na wielu serwerach i byłoby gwarantem tego że ilość graczy byłaby stale wysoka bo tak jak wspomniał Wujo, pojawia sie jakaś mapa typu assault czy overpass i ludzie wychodzą choć sam nic nie mam do żadnej mapy bo tylko płaczki wychodzą przez mape z serwera :)
If You wanna fuck for money, fuck Yourself and save the money!


Obrazek

ObrazekObrazek

Pułkownik_Wojtynski

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 22
  • Dołączył: 11 gru 2015, o 01:11
  • Postawione piwa: 10
  • Otrzymane piwa: 12

(#10) Napisano 3 lis 2017, o 13:34

Wypowiem się do samej rozgrzewki. Fakt, ciesze się, że ktoś poruszył ten temat. Bieganie z nożem stało się nie modne jako rozgrzewka. Strasznie nudzi i trzeba się sporo nabiegać, aby kogoś zabić. Ba, w dodatku jak ktoś wyżej wspomniał - wiele osób ucieka! Ogólnie uważam też, że warto powoli prowadzać co dwa tygodnie, albo trzy - jedną nową mapę. Wałkowanie tych samych... nudzi.

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#11) Napisano 3 lis 2017, o 13:35

Zobaczcie sobie KULECZKY serwer ffa np. tam na vote sa mapy typu piranesi czy italiano i gracze graja :) wiec tak serio to nie wiem czy to jest najwiekszy problem. tutaj moze jakies placzki same graja nie wiem. ja osobiscie jak gralem na innych serwerach to nigdy nie bylo problemu typu MAPA, no ale moze tak jak mowie jakies boty same i betony sa ze dd2 musi byc i koniec.

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#12) Napisano 3 lis 2017, o 22:45

A ja sie pytam kto weznie serwer pod siebie i bedzie nim zarzadzal.
Ten o stalym mapcyklu.. A to takiego nie bylo? Po 3 dniach zaczal sie placz ze w kolko to samo.
Wiecej map? Placz zeby nie robic z 1.6 globala

Za malo map zle, za duzo zle, mapcykl zle, vote zle, zle mapki, wyjebac piranesi bo w 10 os nie da sie latac po tej mapie, wgrac piranesi bo na kuleczki normalnje to graja ;D u nas wgramy to przez jeden dzien moze ogracie a potem beda pustki. Skad wiem ? Stad ze po 7 latach widze to tak zeby kazdemu dogodzic trzebaby postawic pod kazdego serwer.

Dzieki za temat i w ogole ale tych map nie ma w vote.
I w tym momencie powienien sie skonczyc.
Inny problem, nowy temat.
Gdzie jest moderator?

Yyyyyy?

Urlop przymusowy - przeprowadzka, brak neta
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

Wróć do Propozycje zmian / Ogłoszenia



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •