Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

[FFA]*THC* Jack - ArcaNix

W tym dziale będziesz mógł odwołać się od otrzymanego bana.
Prośby pisane bez wzoru będą automatycznie odrzucane, a tematy zamykane i/lub usuwane!


Tytuł wątku: W temat wpisz swój zbanowany nick oraz jeśli znasz to nick admina banującego.

Nick podczas gry:
IP/SteamID:

Data zdarzenia:
Powód bana:
Opis sytuacji:

Screeny: Screeny należy spakować w formacie ZIP/RAR i wrzucić pod link podany obok --> LINK*
AmxBans: Po wejściu w podany obok link, należy wyszukać swojego bana podając Nick/IP/SteamID. --> LINK**
Wycinek z konsoli: Wycinek ten można znaleźć w konsoli, również po ponownym uruchomieniu gry.
WAŻNE! Czas na wrzucenie ssów robionych przez Admina wynosi 12 h od chwili ich zrobienia.

____________________________________________________________________________________________________________________

* Wszystkie zdjęcia powinny znajdować się w jednej paczce (w niezmienionym formacie BMP) spakowane w RAR lub ZIP i wrzucone w podany powyżej link.
** Jeżeli nie wiesz o co chodzi (jak to większość twierdzi), wystarczy przeczytać uważnie REGULAMIN działu, kliknąć w podany odnośnik i zastosować się do instrukcji powyżej a link do bana wkleić w odpowiednim polu.

HectorZKS

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 120
  • Dołączył: 23 kwie 2017, o 20:22
  • Lokalizacja: Płock
  • Postawione piwa: 13
  • Otrzymane piwa: 4

(#16) Napisano 4 sty 2018, o 21:32

Moim skromnym zdaniem jeśli nie macie dema a hltv nie działa to nie ma dowodu, żeby delikwenta zbanowac
Szlachta z Mazowsza !

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#17) Napisano 4 sty 2018, o 21:36

No u nas nigdy nie było bana na gębę, więc teraz nie może być inaczej. Trochę to przykre ,że hltv nie działa bo nie można kazać każdemu adminowi żeby przez zbanowaniem byle czita co się w ogóle nie kryje kręcił mu demko bo może taki gad się odwołać. Myślę ,że naprawienie hltv nie jest trudną sprawą ale nie wiem na ile tutaj zagląda ktoś bardziej decyzyjny.

Grzadq

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 44
  • Dołączył: 30 cze 2017, o 21:28
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 3

(#18) Napisano 4 sty 2018, o 22:52

Brak działającego HLTV sparaliżuje serwer. Jeśli odpal był oczywisty, b. dobra decyzja, nikt z admów nie zawraca sobie dupy żeby udowadniać ewidentnym czitkom że czitują. Każdy wchodzi na serwer po to, żeby pograć, dbanie o serwer jest niejako - ważnym, ale jednak - dodatkiem.

Natomiast sam fakt braku dowodu przy odwołaniu gracza to imho powód do odbanowania. Także tego, to HLTV ...

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#19) Napisano 4 sty 2018, o 22:59

Sprawa wygląda tak wcsoraj hltv było na serwerze na stowe, że coś nie nagrywało, trudno to ttlko program mógł się zawiesić i trzeba naprawić, po drugie Tosia potwierdzam jest na forum, może się nie udziela w głupotach na sb i nie pisze postów bo nie ma poważnych tematów ostatnio, po trzecie widzę że jak Hedo dostał teke prokuratora generalnego na lamers to się z każdym by kłócić i chciał udowadniać że ma władzę, a jedena moja wiadomość na stim do kogoś i u Hedonisty szybko się szarak zrobi :) po czwarte tak żartem to Tosia poprostu nie zjadł snicersa i robi awanturę :)

Reasumując kolega dostał UB, możliwe że za szybko bo właśnie odwołanie poszło z moim nickiem a nie z ipoco który pierwszy go zbanowal a ja poprawkę zrobiłem jak wlazl na aktywnym. Dostał UB trudno, trzeba przypilnowac kolesia, może się ogarnie i nie będzie grał na czitach a jak nie to szybka akcja i dostanie wilczy bilet.

Jak ktoś coś mądrego ma do powiedzenia to proszę a jak nie to zamykać i gramy dalej bo jakiś zerowiec znowu na top1 siedzi...

ZoRRo

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 433
  • Dołączył: 2 cze 2011, o 00:05
  • Lokalizacja: Los Angeles
  • Postawione piwa: 6
  • Otrzymane piwa: 72

(#20) Napisano 5 sty 2018, o 09:58

Sprawa z demkami wygląda tak. Że HLTV było na serwerze, ale niestety nie nagrywało, bo był zablokowany dostęp do ftp.
Co do demek, ja od początku zostałem nauczony, aby coś własnego nagrywać, co pokazało ostatnie odwołanie od mojego bana, więc może wyróbcie sobie nawyk nagrania przynajmniej 1 akcji. Ktoś może powiedzieć, 1 akcja za mało, a ja Wam powiem, że jak zaczniecie nagrywać i będzie spalony w pierwszej akcji to powinno podtrzymać "wyrok", bo przecież wasze domniemania z nikąd się ot tak nie biorą.
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Wróć do Bany - odwołania.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •