Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Duchy na początku rundy

Poison2607

  • Awatar użytkownika

(#1) Napisano 9 lis 2012, o 22:50

Denerwuje mnie to. Kiedy na początek rundy kupuje awp, to zawsze patrze przez środek na respa CT. I czasem na wyczucie zdarzy mi się "trafić" typa, wziąłem to w nawias, ponieważ trafiłem DUCHA. Mam tak często, grałem pare minut temu, i dam sobie rece uciąć że z dobre 15 osób jak nie więcej by padło. Chodzi mi o to, że zawsze kiedy w kogos trafie, nie zabije bo sie "zlał" ciałem z inną osobą.nie można skrócić tego czasu do 3 sekund ? Wiem, że jest tłok na respie, ale to by było bardziej adekwatne na 4funie na przykład. Co o tym sądzicie ? Mnie to denerwuje, bo jak kogos trafie to przewaznie w ducha trafie...

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#2) Napisano 10 lis 2012, o 01:14

niestety wywalilem sma i nie pamietam skąd to mialem bo plugin byl nawet nie podpisany :)
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

pomaranczQ

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 542
  • Dołączył: 11 kwie 2012, o 20:20
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 3

(#3) Napisano 15 lis 2012, o 22:06

Użytkownik CZK napisał:
To słabo z Tobą, jak widzisz duchy na dd2. Patrz też na plusy, staniesz w drugim ziomku z awp na respie - widzisz przez smoke/nie da się Ciebie trafić. ;)

3 sekundy za mało, połowa osób kupuje przez 10s. ;)


mi to nie przeszkadza chodz masz tu racje na 4fun'ie jest git. Nie wiem jak na dd2........ moim zdaniem tego na duscie nie powinno byc

Poison2607

  • Awatar użytkownika

(#4) Napisano 15 lis 2012, o 22:08

To bardziej by pasowało na 4funie, a nie na dd2, bo to tylko psuje początek rundy...

majk

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 339
  • Dołączył: 10 lip 2012, o 11:14
  • Postawione piwa: 183
  • Otrzymane piwa: 114

(#5) Napisano 16 lis 2012, o 16:49

mi to nie przeszkadza ja tam kilku ubijam zawsze na srodku z awp ;d no i nie ma blokowania i mozna szybko zaraszowac ;d
Obrazek

kto buja blokiem ze szyby leca z okien?

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#6) Napisano 16 lis 2012, o 18:48

Użytkownik Poison2607 napisał:
To bardziej by pasowało na 4funie, a nie na dd2, bo to tylko psuje początek rundy...


1. W nazwie serwera jest 4FUN
2. Jeżeli to dla Ciebie nie 4FUN to raczej powinieneś sie szybko zmywać z respa na odpowiedni BS :)
3. Tobie psuje poczatek rundy, a jak to wyłącze to połowa serwa bedzie wrzeszczeć jak kiedyś o blokowanie na respie, pewnie i łącznie z Tobą :)
4. Jeżeli zdobędę .sma to zrobie to na 6sec :) Mozesz pomóc w szukaniu ;)
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

Wróć do Archiwum DD2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •