Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Wywiad z... Badylem !

Prasa, wywiady i komentarze

Poison2607

  • Awatar użytkownika

(#1) Napisano 28 gru 2012, o 13:32

Zapraszam do czytania ;)


Poison: Witam serdecznie czytelników, ze mną Szef serwera FFA, Badyl, Witam Cie serdecznie.

Badyl: A Witam Cię oraz wszystkich którzy będą chcieli przeczytać ten nie interesujący wywiad:D

Poison: Nie przesadzaj :P Jak Ci mijają Święta ? Co dzieciakom kupiłeś pod choinke ? Czy Mikołaj przyniósł ? :)

Badyl: ojej dziecko tyle zabawek dostało , że teraz nie ma gdzie ich układać , a święta jak święta wole w pracy siedzieć. Nie lubię świąt.

Poison: Czemu ?

Badyl: Zjadą Ci się goście , musisz głupio się uśmiechać, a ja tego nie lubię, i nawet nie dadzą pograć w cs. Ale przez 4 lata nie miałem Świąt, więc w tym roku wreszcie dostałem urlop. Chociaż sobie odpocznę od pracy :D

Poison: Powiedz nam coś o sobie.

Badyl: Mam na imię Paweł Piotr , mam 29 lat i stary koń ze mnie :D
Interesuję się Piłką nożną kiedyś nawet w turniejach grałem ale teraz już czasu nie ma, oczywiście kolarstwo , potrafiłem jeździć po 100 KM dziennie miałem na tym punkcie bzika. Co jeszcze, mam piękną żonę, oraz cudownego synka Piotrusia :D
No nie wiem co jeszcze, tyle Wam starczy :D

Poison: Gdzie pracujesz ?

Badyl: Pracuję jako funkcjonariusz Publiczny :D Straż Graniczna

Poison: Na czym polega twoja praca ? Pytam, bo niektórzy mogą nie wiedzieć :)

Badyl: Ja teraz pracuję w Strzeżonym Ośrodku dla Cudzoziemców. Ogólnie za dużo o tej pracy nie mogę pisać ponieważ obowiązuje mnie tajemnica służbowa , ale ogólnie nadzorujemy ich w ich codziennym życiu w ośrodku.

Poison: Rozumiem. Jakiej muzyki słuchasz ?

Badyl: Oj różnie, zależy od nastroju , mojej fazy. Ale ogólnie rock, hip hop , czasami pop (tylko Rihanna) :D Może przez to że ładna kobietka :D

Poison: A muzyka klasyczna ? Stary, dobry jazz z lat 80-dziesiątych ? :P Słuchasz może takiej muzyki ?

Badyl: Oj nie , aż tak to nie :D Dla mnie muzyka klasyczna to nie muzyka. Chyba że symfonia połączona z zespołem "Metallica" :D

Poison: Prawidłowa odpowiedź :) Jakie lubisz potrawy ? :P

Badyl: Wszystko co jest z mięsem, żadnych warzyw,owoców. Mięso :D Po prostu uwielbiam :D Mogę jeść kurczaki , różnego rodzaju wędliny, itd :D

Poison: A kuchnia twojej żony ? :P

Badyl: No jak ugotuje to zjem :P Bo by krzyczała hehe (żart). Teściu bardzo dobrze gotuje, jak są święta to od 6 rano w kuchni siedzi i gotuje, a rękę ma do tego. Ale np. kartoflaka czy smażonego nie zjem po prostu nie lubię fuj :P

Poison: Jakie jest twoje największe marzenie ?

Badyl: Marzenie, hmmm... Aby moja rodzina była zdrowa i nikomu nic nie brakowało. Oraz objechać całą kule ziemską. No w totka wygram więc to nie marzenia :P

Poison: Jaką skończyłeś szkołę ponadgimnazjalną ?

Badyl: Ja do gimnazjum nie chodziłem. Wcześniej było 8 klas szkoły podstawowej :D Skończyłem 2 szkoły średnie Jako stolarz z dyplomem oraz technik budownictwa ogólnego. Oczywiście kiedyś pracowałem w swoim zawodzie ale poszedłem na łatwiznę i nie mam ciężkiej fizycznej pracy :D

Poison: Miałem spytać własnie o to czy chodziles do gimnazjum, czy do 8 klas podstawówki, mój błąd ;P To był twój wybór bo tak chciałeś, czy gdzie indziej Ci nie pasowały kierunki ?

Badyl: Znaczy ja miałem takiego farta że gdzie nie dałem swojego CV to od razu dzwonili do mnie z ofertą pracy :D
Ale że lubię wygodę to poszedłem w mundur. Wiesz po 15 latach emeryturka i można otworzyć własną działalność :D
Ja nie wyobrażam sobie abym pracował do 67 roku życia :D

Poison: Ja też nie. Jak wyglądają twoje poglądy polityczne, jak na to wszystko patrzycz co sie dzieje w Polskiej polityce ?

Badyl: Jak widzę w TV że lecą wiadomości zmieniam kanał. Nie interesuje mnie polityka, moim zdaniem tam są sami złodzieje i okradają naj biedniejszych. Dla mnie ten rząd jest tylko po to bo jest, a i tak robią wszystko co im każą. Jak to wczoraj ktoś powiedział że to są tylko marionetki :D

Poison: Nawet troche Cie nie interesuje ?

Badyl: Nic. Nie lubię rządu strasznie :D Nawet nie chodzę już głosować bo nie ma na kogo.

Poison: Z kim masz najlepsze stosunki na forum ? ( bez skojarzeń )

Badyl: Z Promilem :D Zauważyłem że niektóre osoby nie są za bardzo za nami ale to zostawię dla siebie. Co do stosunków to nie uprawiam z nikim z forum :D A dobrze dogaduje się z kilkoma osobami :D

Poison: Jak wyglądały twoje początki z cs'em ? Jak to się wszystko zaczęło ?

Badyl: Oj tak dziwnie. To wszystko wina Freez oraz Tigo, starzy gracze czasów surferów ich znają. Byłem u Tigo w domu i pokazał mi grę, zagrałem raz drugi i wciągnęli mnie w cs. Na początku grałem tylko w cs:zero ale po jakimś czasie przerzuciłem sie na 1.6 i nie wyobrażam sobie z tym skończyć. Fajnie po pracy wrócić i odreagować swoje nerwy w cs. Chyba nigdy nie przestane grać :D

Poison: No to ja też tak uważam, nie widze siebie za kilkanaście lat, niegrającego w cs'a po męczącym dniu ;)
Co robisz w wolnym czasie ?

Badyl: Gram w cs, hehe żart. Jak mam wolne to staram się spędzać dużo czasu z żoną i dzieckiem, ale jak to bywa żona często w pracy siedzi, więc albo nie widzimy się w cale, albo ze 2 godzinki. No i oczywiście zajmuję się serwerem i forum. Ja nie wiem czy bez neta bym wytrzymał. Zawsze muszę zobaczyć co się dzieje na forum , jak mogę to zagram , nie wiem co bym zrobił bez neta.

Poison: Jakie jest twoje hobby ?

Badyl: Kolarastwo. Uwielbiam jeździć rowerem, teraz się zepsuł i jakoś nie mam weny aby go naprawić :/
Kiedyś również biegałem ale teraz jakoś nie mam czasu :D

Poison: Biegałeś/jeździłeś na rowerze rekreacyjnie, czy wyczynowo ?

Badyl: Jeździłem do rana do wieczora, dzień w dzień i nie przeszkadzało mi to że pale po prostu uwielbiałem to, teraz to już rekreacyjnie, już nie tak jak kiedyś ale nie jeden kolarz nie mógł mi dać rady. A to też kolega mnie tym zaraził był lepszy ode mnie i musiałem mu pokazać że nie będę jechał non stop za nim, i po pół roku już nie mógł mnie dogonić :D No fakt kilka wypadków miałem, raz przez kierownicę przeleciałem w auto uderzyłem, oj kierowca gonił mnie wtedy jak głupi bo porysowałem mu auto :D Ale uciekłem :D

Poison: Hahahaha :D Rozbawiłeś mnie, wyobraziłem to sobie :D W piłke nożną czasem pogrywasz ? Komu kibicujesz ?

Badyl: No czasami gram ale nie ta kondycja :D Kiedyś kibicowałem Polsce ale po tylu porażkach już nie grają jak "ciapciaki" :D
Lubię mecze gdzie naprawdę dobry zespól gra ze słabszym i kibicuję słabszym. Staram się często oglądać Manchester United, a czytałem że Lewy ma tam grać za 100 mln. :D No ale ulubionego zespołu nie mam :D

Poison: Masz ulubionego piłakrza ?

Badyl: Tak, ale nie jest jeszcze znany :D Ma nick "Wujaszek" Może kiedyś ktoś zobaczy jak On gra i się dostanie do najlepszego zespołu :D

Poison: No rozumiem :P Jak wyglądałby twój idealny dzień ?

Badyl: O fajne pytanie :D Gdybym mógł spać do godziny 14 , wstał bym i od razu bym dostał śniadanie do łóżka , później zagrał bym sobie w cs i by same buły mi wchodziły a na koniec żona by mi zrobiła romantyczną kolację z dobrym horrorem :D

Poison: Czym jest dla Ciebie twoja rodzina ?

Badyl: Moja rodzina jest dla mnie najważniejsza. Zrobiłbym wszystko dla dobra związku, oraz aby moja rodzina była szczęśliwa.

Poison: Planujesz mieć jeszcze jedno dziecko ? Czy może więcej ? :)

Badyl: No wiesz ja bym chciał mieć jeszcze jednego dzidziusia ale wiesz przekonaj moją zonę :D

Poison: Jak ? :D

Badyl: Heheh, właśnie, ja starałem się przekonać ale jakoś nie dałem rady :D Ale to też wygoda, nasz syn ma już 6 lat więc juz nie trzeba tak latać jak na początku. Może się starzeje... Tylko mieć jedynaka to też trochę lipa ale może kiedyś :D

Poison: Masz jakieś swoje "powiedzonko" ?

Badyl: żyj chwilą :D

Poison: Wyobraź sobie że robisz co chcesz przez tydzień bez konsekwencji, od czego byś zaczął ?

Badyl: A po tygodniu ? Pewnie były by konsekwencje :D Zaczął bym od porządnej imprezy na środku miasta, wytłumaczył bym kilku osobom co mi nie pasuję i wysadziłbym sejm :D

Poison: Lubisz chodzić na imprezy ?

Badyl: Oj na imprezie byłem z 6 lat temu, teraz jak dziecko jest to nie ma jak. Ale ostatnio kumpel przyjechał po 2 latach to imprezka fajna była, no fakt nie pamiętam końcówki ale wiem że żona mnie spać położyła :D A co do dyskotek to chyba juz z tego wyrosłem.
Kiedyś imprezowałem, próbowałem różnych rzeczy więc troszeczkę przeżyłem, to policja mnie goniła to w 9 osób "maluchem" się jeździło więc kiedyś się działo :D

Poison: To ty kryminalną przeszłość masz : O

Badyl: :D No gdzie , nigdy mnie nie złapali i mam kartotekę czystą :D

Poison: Każdy tak mówi :) Pochwal się prezentami pod choinke :)

Badyl: Dostałem nową kartę graficzna :D Czekam aż dojdzie z allegro i będę Was karał :D To chyba najlepszy prezent :D

Poison: Chcesz coś powiedzieć od Siebie na koniec ? :)

Badyl: Tak. Jak jestem po nocce to nie drażnijcie mnie, bo wtedy jestem zawsze wściekły :D A tak to zawsze służę pomocą i lubię innym pomagać. Więc jak coś śmiało walcie, zawsze pomogę :D No pogadał bym jeszcze ale zawsze coś wyskoczy i zaraz muszę znowu lecieć. I tak masz farta że znalazłem tyle czasu :D

Poison: W takim razie dziękuje za poświęcony mi czas, trzymaj się ciepło i do zobaczenia ;)

Badyl: Dziękuję ślicznie, i serdecznie pozdrawiam Wszystkich Lamersów :D Papatki :D

Poison: Do zobaczenia :)



Także tego, wywiad mi się podobał, troche sie pośmiałem, kolejny wywiad będzie jak pytany będzie odpisywał na pytania szybciej, bo jestem w jego trakcie. A dlaczego ? A dlatego, że zadałem 6 pytań, które mi zajęły prawie półtorej godziny :)
( Masz sie nie ujawniać :D )
To chyba tyle ode mnie, siemka :D

Ned

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 311
  • Dołączył: 13 paź 2011, o 21:49
  • Postawione piwa: 20
  • Otrzymane piwa: 121

(#2) Napisano 28 gru 2012, o 14:24

Ośrodek dla cudzoziemców i taka tajemnica wielka? To brzmi jak jakieś Guantanamo albo inny guag ;) Ponadto duży minus dla księdza suchara prowadzącego za brak pytania o nick...

Poison2607

  • Awatar użytkownika

(#3) Napisano 28 gru 2012, o 14:28

Kurde, jakoś nie zwróciłem na to uwagi. Umknęło mi. Może teraz powie, tak poza wywiadem :D

Milka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 568
  • Dołączył: 11 kwie 2012, o 21:04
  • Lokalizacja: Siemidarżno
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 3

(#4) Napisano 28 gru 2012, o 14:43

Hah...zajebisty wywiad :P Czekam na następny,a co do tego to może postaram się tą osobę pogonić bo się leni strasznie :D Tyle czasu parę pytań xD

Mam nadzieję że zemną też zrobisz wywiad xD

Z AXL'em zrób :P

BaDyLiSZeK

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 760
  • Dołączył: 28 lip 2012, o 15:46
  • Postawione piwa: 11
  • Otrzymane piwa: 10

(#5) Napisano 28 gru 2012, o 15:22

A nie było pytania o mój nick więc dlatego nie opowiedziałem o nim :D
No przykro mi ale widocznie się nie dowiecie

Tak kolarstwo to jest to
Wpadnę do Ciebie Mateusz rowerkiem : (żart) :D
Zapraszam na Forum Graficzne - http://www.webmasteruj.pl/index.php?ap=14126

Soni

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 887
  • Dołączył: 12 sie 2011, o 17:27
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 20

(#6) Napisano 28 gru 2012, o 16:32

Hehe, ciekawy wywiad :)

KiziaMizia

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 134
  • Dołączył: 8 kwie 2012, o 19:23
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 0

(#7) Napisano 28 gru 2012, o 23:58

No nie. :( Poison jak mogłeś zapomnieć zapytać o nick? Przeczytałam cały wywiad na marne! :(

A tak na serio to bardzo miło się czytało. :) Nie za długo a mimo to, wielu rzeczy dowiedziałam się o "Pawle Piotrze". :lol:

BaDyLiSZeK

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 760
  • Dołączył: 28 lip 2012, o 15:46
  • Postawione piwa: 11
  • Otrzymane piwa: 10

(#8) Napisano 29 gru 2012, o 01:25

Użytkownik KiziaMizia napisał:
No nie. :( Poison jak mogłeś zapomnieć zapytać o nick?
:lol:


Heheh i nadal nikt nic nie wie o moim nicku :D :diabel: :lol: :ninja:
Zapraszam na Forum Graficzne - http://www.webmasteruj.pl/index.php?ap=14126

Milka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 568
  • Dołączył: 11 kwie 2012, o 21:04
  • Lokalizacja: Siemidarżno
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 3

(#9) Napisano 29 gru 2012, o 11:31

No to badyl widzę masz powody do radości? :D

Soni

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 887
  • Dołączył: 12 sie 2011, o 17:27
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 20

(#10) Napisano 29 gru 2012, o 13:09

Badyl się wstydzi i zmienił nick :lol:

BaDyLiSZeK

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 760
  • Dołączył: 28 lip 2012, o 15:46
  • Postawione piwa: 11
  • Otrzymane piwa: 10

(#11) Napisano 29 gru 2012, o 14:47

Ten nick Miałem jakies 1,5 roku temu :D
A nie wstydzę się swojego nicku :D Jest fajny :P
Zapraszam na Forum Graficzne - http://www.webmasteruj.pl/index.php?ap=14126

prO.mil

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 122
  • Dołączył: 4 maja 2012, o 23:40
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 1

(#12) Napisano 31 gru 2012, o 11:22

Oo widze, ze sie przewinalem w wywiadzie hehe. mowielem, ze na wywiad z badylem trzeba z 2 dni posiwecic hehe. dobre pytania, dobre odpowiedzi

Wróć do Redakcja CS-Lamers



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron