Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Podanie Szyderca

Szyderca

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 206
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 05:00
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 37

(#1) Napisano 15 mar 2013, o 22:00

Witam!

Serwer: Only dd2
Nick na serwerze: Szyderca
Wiek: 27
Znajomość AMXX: 10/10
Staż w CS'a: jakieś 9-10 lat
Steam ID: STEAM_0:0:19543698
Ile czasu poświęcasz dziennie na grę: minimum 2-3 godziny
Staż na serwerze (link do gametrackera): http://www.gametracker.com/server_info/ ... rch=Search
Dlaczego chcesz admina właśnie na CS-Lamers: Gram często w nocy, a wtedy brakuje adminów
Czy byles juz adminem (jeśli tak, podaj gdzie i jak długo): cs-hax.com: Na wszystkich serwerach, były J@(Zajmowałem się ocenianiem demek) H@, teraz został mi admin tylko na TP Only Steam.
Napisz kilka słów o sobie: Jeżeli chodzi o CSa, przez krótki czas top 3 w Europie z 3vs3 AWP(VERSUS), ale postanowiłem sobie zrobić mały odpoczynek od CSa i tak się skończyła moja przygoda na ESLu, przez ok pół roku grałem w Dywizji cs-hax, ale się rozpadła. Mam na imie Darek, mieszkam w Częstochowie i mam 27 lat, interesuje się grafiką komputerową.
Czy będziesz wspomagał finansowo sieć ?: jeżeli będzie taka potrzeba to oczywiście, że pomogę.


Oczywiście przeczytałem regulamin i wiem, że nie spełniam wymogów, ale ciężko znaleźć admina o 1 czy 2 w nocy, dlatego postanowiłem złożyć to podanie.

Pozdrawiam
Szyderca
Obrazek

W imię dążenia do tego by być prawdziwym
W imię tej siły zwanej przez ludzi niemożliwym


sztuką jest żyć, a prawdziwym arcydziełem żyć i nie zejść na psy

Poison2607

  • Awatar użytkownika

(#2) Napisano 15 mar 2013, o 22:10

Moim zdaniem mało zrobiłeś dla forum i serwera, nikogo regulamin nie ominie, wyjątków nie ma. No jedynie to można by debatować o godzinach nocnych, ale zazwyczaj ma kto wtedy adminować. Przynajmniej jak patrze w amxbans, to widze że nawet po godzinie 4 rano są bany. Jestem na nie. Pobądź troche z Nami.

Yayabuzza

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1061
  • Dołączył: 23 cze 2011, o 09:54
  • Lokalizacja: Elbląg
  • Postawione piwa: 203
  • Otrzymane piwa: 156

(#3) Napisano 15 mar 2013, o 22:50

● Prośby o admina można składać od 20 postów
● Prośby o admina można składać od minimum 14 dni bycia na forum

podanie odrzucone

do zamkniecia

Wróć do Archiwum DD2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron