Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

50 postów?

paranormal

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1318
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 18:32
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 65
  • Otrzymane piwa: 357

(#1) Napisano 27 kwie 2013, o 10:44

Niby jak mam nabić 50 postów jak wszystkie tematy są zamknięte? Na poprzednich serverach gdzie miałem admina głownie liczył się czas spędzony na serverze. Dodam, że jestem cichym człowiekiem i nie wpieprzam się niepotrzebnie w dyskusje.
Proponuję zmniejszenie liczby do 20-30 postów

Edit by kacpi. - Stary temat , Zamykam
Obrazek
Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyjebie.

`eSka

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 137
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 19:35
  • Postawione piwa: 3
  • Otrzymane piwa: 0

(#2) Napisano 27 kwie 2013, o 10:52

Ja osobiscie uwazam ,ze te 50 postow czy mniej sa zbedne bo gdzie taki gracz ma napisac te 50 postow? a jak napisza w gry i zabwy to sie czepiaja.To co macie pisac? ssy czyste?

Yayabuzzka^^

    V.I.P

  • Awatar użytkownika
  • V.I.P
  • Posty: 1035
  • Dołączył: 22 cze 2011, o 14:57
  • Lokalizacja: Elbląg
  • Postawione piwa: 216
  • Otrzymane piwa: 174

(#3) Napisano 27 kwie 2013, o 10:59

● Prośby o admina mogą składać osoby posiadające co najmniej 40 sensownych postów.Te wbite na siłę nie będą uwzględniane.

A tak poza tym oprócz gier i zabaw nie wiem czy zauważyliście są :

- Propozycje / Pytania / Zażalenia
- Artykuły/Poradniki
- Problemy
- Reklamuj nas !!! ( zawsze można zrobić reklamę, chęci tez się liczą ! )

Poison2607

  • Awatar użytkownika

(#4) Napisano 27 kwie 2013, o 11:31

Niedawno została wprowadzona nowa zasada, właśnie dotycząca postów które trzeba mieć żeby móc składać podanie ( nie zapominając też o reszcie rzeczy potrzebnych do jego złożenia ). Serwer jest ważny, jednak forum też nie należy olewać.

Użytkownik `eSka napisał:
Ja osobiscie uwazam ,ze te 50 postow czy mniej sa zbedne bo gdzie taki gracz ma napisac te 50 postow? a jak napisza w gry i zabwy to sie czepiaja.To co macie pisac? ssy czyste?


W grach i zabawach być może zostanie wyłączona opcja liczenia postów ( chyba, pewności nie mam ) i będą od postów inne działy, których dodanie zaproponowałem w tym temacie ---> viewtopic.php?f=4&t=5503
Moja propozycja dodania tych działów miała zachęcić osoby starające się o admina do pisania postów w nowo powstałych działach. Nie będzie tylko jednego działu do tego przeznaczonego, będzie ich więcej. A dlaczego ? Żebyście nie pisali w podaniach o admina danego delikwenta że "posty wbite na siłę w grach i zabawach, jestem na nie !". Nowo powstałe fora są po to, żeby osoby starające się o admina, wykazały się troszke zainteresowaniem forum. Myśle że wszystko jasno opisałem i wytłumaczyłem.

Drakhtul

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 29
  • Dołączył: 21 mar 2013, o 09:14
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#5) Napisano 27 kwie 2013, o 14:28

Użytkownik Yayabuzzka^^ napisał:
● Prośby o admina mogą składać osoby posiadające co najmniej 40 sensownych postów.Te wbite na siłę nie będą uwzględniane.

A tak poza tym oprócz gier i zabaw nie wiem czy zauważyliście są :

- Propozycje / Pytania / Zażalenia
- Artykuły/Poradniki
- Problemy
- Reklamuj nas !!! ( zawsze można zrobić reklamę, chęci tez się liczą ! )


Czyli mamy pisac w co drugim poradniku "dzieki", "przydatny poradnik" itd az stuknie 50 postow? Propozycja aby zmniejszyc jest wg mnie badzo sluszna

Yayabuzzka^^ : a może tak stworzyć poradnik, czy to za dużo ?
Hack Hack Review Paleo Burn Fat Burner System [url=http://reviews7.com/index.php/archive/news/14-day-rapid-fat-loss-plan-by-shaun-hadsall-review/]14 Day Rapid Fat Loss Plan

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#6) Napisano 27 kwie 2013, o 15:18

Kolego posty pisane systematycznie i z sensem to co innego niż szybkie nabicie by było na podanie.
Co z tego ze w 2 dwa dni zrobisz 50 postow i dostaniesz adma jak potem przez cały miesiąc napiszesz z 5-10

Jezli juz jakiś czas jestes z nami to 50 postow sie uzbiera spokojnie...

P.S

Nowe dzialy i fora są w drodze...
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

Szyderca

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 206
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 05:00
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 37

(#7) Napisano 27 kwie 2013, o 15:37

ja tylko zacytuję "● Prośby o admina mogą składać osoby, których staż na forum wynosi co najmniej 30 dni."

30 dni to wystarczająco dużo czasu, aby nabić te 40 postów, więc nie wiem w czym problem.

Wiem, że najlepiej by było wbić na forum, napisać jednego posta z podaniem o admina i dostać admina, ale tutaj tak nie będzie.
Obrazek

W imię dążenia do tego by być prawdziwym
W imię tej siły zwanej przez ludzi niemożliwym


sztuką jest żyć, a prawdziwym arcydziełem żyć i nie zejść na psy

Wróć do Archiwum DD2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron