Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Piras

Ważne komunikaty

Szyderca

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 206
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 05:00
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 37

(#16) Napisano 1 lip 2013, o 17:38

Użytkownik Piras napisał:
Cytat:
jakby to napisać, może wprost: on przeprasza za swoją głupotę i brak kultury.

Szyderca ty za to masz bardzo duzo tej kultury, ktora sam wytykasz innym. Ogolna zasada jest taka, ze najpierw sie mysli, a dopiero pozniej PISZE.


ooo bardzo dobra uwaga i zgadzam się w 100% najpierw się myśli, a później pisze. Niestety Ty nie myślałeś wyzywając admina, a ja to nazwałem po imieniu, czyt. głupotą i specjalnie dla Ciebie cytat "Głupota - wypowiedź, zachowanie, czyn pozbawiony sensu". Bo normalny i inteligentny człowiek nie wyzywa innych graczy.

O moją kulturę Ty się nie martw, bo jest na o wiele wyższym poziomie niż Twoja :)

i zakończę z Tobą dyskusję pewnym bardzo pasującym do tej sytuacji cytatem: "Nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem", więc kończę z Tobą tą dyskusję, bo nie ma ona najmniejszego sensu.

pozdrawiam
Szyderca.
Obrazek

W imię dążenia do tego by być prawdziwym
W imię tej siły zwanej przez ludzi niemożliwym


sztuką jest żyć, a prawdziwym arcydziełem żyć i nie zejść na psy

oallaa

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 124
  • Dołączył: 30 cze 2012, o 17:54
  • Lokalizacja: Elbląg
  • Postawione piwa: 17
  • Otrzymane piwa: 30

(#17) Napisano 1 lip 2013, o 17:41

Ja poznałam Pirasa na serwerze i naprawdę wydał się sympatyczny i kulturalny i tak naprawdę nie wiem o co chodzi, ale Piras takie teksty: by sobie spojrzał ktoś w wikipedię, albo cofnął się do podstawówki nie są na miejscu. Nie chcę Ci dogadywać, ale twoje wypowiedzi byłyby bardziej akceptowane przez graczy się tutaj wypowiadających, gdybyś w każdym swoim poście ich nie atakował i nie dogryzał, bo ta sprawa nigdy się nie wyjaśni.

Piras

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 19
  • Dołączył: 7 maja 2013, o 00:45
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 1

(#18) Napisano 1 lip 2013, o 17:50

Bo jestem sympatyczny i kulturalny, ale jak ktos czepia sie non stop nie wiadomo o co i po co to robie sie mniej mily...
Mialem przeprosic za to, ze powyzywalem admina, ktory nieslusznie dal mi bana. Jemu nic nie zrobia, bo nie napisalem skargi tylko zadzialalem pod wplywem impulsu. Ot cala historia.

Jak oni mi dogryzaja to ja im nie jestem dluzny.
Mialem przeprosic to przeprosilem - oni jak zawsze sie czepiaja. Ja mam jedno proste slowo na takich ludzi, ale go nie uzyje.
Jedynie pozdrawiam
Muzyczna Oprawa Imprez - http://www.djpiras.pl - Zapraszam!

Set electro house, polecam i zapraszam do odsłuchania - http://www.youtube.com/watch?v=T_MmSd4KVYo

Obrazek

Yayabuzza

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1061
  • Dołączył: 23 cze 2011, o 09:54
  • Lokalizacja: Elbląg
  • Postawione piwa: 203
  • Otrzymane piwa: 156

(#19) Napisano 1 lip 2013, o 18:00

hmmm..... "przeprosiłeś" wiec teraz w odpowiednim dziale zastanowimy się czy zasłużyłeś swoimi przeprosinami jakże szczerymi i dogłębnymi, na dalsza grę na serwerowni ;)

werdykt będzie znany w niedługim czasie

zamykam

EDIT: Mort^^ : szanowny graczu Piras pragnę zauważyć ze mój styl pisania "mówi" ze jestem kobieta, ale Ty jakże czytający ze zrozumieniem nie zauważyłeś :)

Wróć do Ogłoszenia



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron