Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

drugie podejście

EMOtion

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 64
  • Dołączył: 25 cze 2013, o 17:45
  • Lokalizacja: KoszaLIN
  • Postawione piwa: 5
  • Otrzymane piwa: 0

(#1) Napisano 4 lip 2013, o 13:11

Nick na serwerze: fuck it all. (czasami też wchodzę na nick: EMOtion.)
Wiek: 16
Znajomość AMXX: Ok. 8
Staż w CS'a: 2 lata z przerwami.
Steam ID: STEAM_0:1:65380092
Ile czasu poświęcasz dziennie na grę: Codziennie jestem na serwerze, a gdy nie gram to jestem na steam online.
Staż na serwerze (link do gametrackera): http://www.gametracker.com/player/fuck% ... 2.8:27073/
Dlaczego chcesz admina właśnie na CS-Lamers: Wciągnęła mnie ta sieć, gram codziennie na serwerze i jest mało adminów online, bo są wakacje.
Czy byleś już adminem (jeśli tak, podaj gdzie i jak długo): Byłem na CS-Grom, hmm ok. 3-4 miesięcy chyba, odszedłem stamtąd do was. ;)

Pozdrawiam !
"Wytaguję Ci na pysku cyrklem swoją ksywę." <3
Obrazek

PluszaczkoFy

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 1350
  • Dołączył: 21 paź 2012, o 13:08
  • Lokalizacja: Ostrołęka
  • Postawione piwa: 190
  • Otrzymane piwa: 90

(#2) Napisano 4 lip 2013, o 13:19

● Prośby o admina mogą składać osoby posiadające co najmniej 40 sensownych postów.Te wbite na siłę nie będą uwzględniane.
● Prośby o admina mogą składać osoby mające przegrane co najmniej 40 godzin na danym serwerze.
● Prośby o admina mogą składać osoby, których staż na forum wynosi co najmniej 30 dni.
● Prośby o admina mogą być składane raz na 30 dni.


Umiesz czytać ? Wątpię .
Użytkownik Poison2607 napisał:
Zajebiste widoki, Hiszpania piękne miasto :)

Ned

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 311
  • Dołączył: 13 paź 2011, o 21:49
  • Postawione piwa: 20
  • Otrzymane piwa: 121

(#3) Napisano 4 lip 2013, o 13:26

Cytat:
Znajomość AMXX: Ok. 8

Zawsze byłem ciekaw skąd bierzecie te oceny, z kątowni chyba :bandit

A żeby było na temat to kolega słyszałem nerwowy trochę, lubi sobie wiązanke puścić na serwie jak mu nie idzie

ogjen

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 491
  • Dołączył: 24 sie 2011, o 15:17
  • Lokalizacja: Łosice
  • Postawione piwa: 35
  • Otrzymane piwa: 62

(#4) Napisano 4 lip 2013, o 13:36

Ned, to jest mniej więcej coś takiego :D

Skala znajomości amxx:

1- Nie posiadasz informacji o amxx
2 - Wiesz mniej więcej co to amxx, ale nie rozumiesz jeszcze o co w tym chodzi
3 - Orientujesz się w amxmodmenu
4 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu - próg wymagań
5 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz kilka dodatkowych komend np. umiesz zrobić screenshoty
6 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend
7 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera.
8 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy.Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera.
9 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz całkowitą obsługę FTP serwera tj. wgrywać pluginy, ustalać cvary dodawać adminów, zmieniać ustawienia serwera oraz wgrywać różne mapy modele itp. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera.
10 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz całkowitą obsługę FTP serwera tj. wgrywać pluginy, ustalać cvary dodawać adminów, zmieniać ustawienia serwera oraz wgrywać różne mapy modele itp.
Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera. Potrafisz w średnim lub małym stopniu edytować pluginy.
ObrazekObrazek

No risk no fun :)

Yayabuzzka^^

    V.I.P

  • Awatar użytkownika
  • V.I.P
  • Posty: 1035
  • Dołączył: 22 cze 2011, o 14:57
  • Lokalizacja: Elbląg
  • Postawione piwa: 216
  • Otrzymane piwa: 174

(#5) Napisano 4 lip 2013, o 15:16

Od Twojego podania minęło zaledwie 8 dni ;/ Pominięte dwa ostatnie punkty. Staż na forum zaledwie 10 dni. Patrząc na godziny w GT ( W tym podaniu i we wcześniejszym ) to bardzo słabo grasz. Dziwi mnie twierdzenie ze jest mało adminów online jak się tyle co nic gra. ( chyba, że masz jakieś tajemne moce ;] )
Ręce opadają... .

http://www.gametracker.com/player/EMOti ... 2.8:27073/ Biorąc wszystko do kupy wątpię ze będzie połowa godzin która jest wymagana.


Podanie odrzucam ze względów regulaminowych.
Obrazek

Wróć do Archiwum DD2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •