Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Wywiad z... Hutim !

Prasa, wywiady i komentarze

Poison2607

  • Awatar użytkownika

(#1) Napisano 3 wrz 2013, o 16:34

Zapraszam do czytania.

Poison: Cześć Huti, witam czytelników :)

Huti: Cześć.

Poison: Powiedz Nam coś o Sobie.

Huti: Troszkę mnie już znacie, ponieważ gramy od jakiegoś czasu na serwerach sieci CS-Lamers. Ale dla tych, którzy nie mieli ze mną jeszcze okazji rozmawiać. Mam na imię Adam, mam 23 lata i mieszkam w Przemyślu. W tym roku mam zamiar pójść na studia magisterskie, na Zarządzanie. Interesuję się sportem, szczególnie piłką nożną, wydarzeniami w kraju i na świecie. Lubię jeździć na rowerze, od czasu do czasu coś ugotuję. Uwielbiam jeść! W CSa gram przeszło 10 lat, nie jestem w stanie powiedzieć, kiedy to się wszystko zaczęło. Jeszcze za gówniarza, byłem częstym bywalcem kafejki internetowej, gdzie wszystko miało swój początek. Trochę już czasu minęło, ale jestem wierny tylko tej jednej grze. I jeszcze Was trochę pomęczę ;)

Poison: Jaką szkołę skończyłeś ?

Huti: Państwową Wyższą Szkołę Wschodnioeuropejską w Przemyślu, na kierunku stosunki międzynarodowe.

Poison: Chciałeś pójść do takiej szkoły ? Czy miałeś chęć pójścia do innej? Bo bywa to czasami tak że chce iść do szkoły która mnie interesuje, ale niestety nie ma jej blisko mnie, tylko parenaście km ode mnie.

Huti: Jeżeli miałbym możliwość wyjazdu gdzieś dalej, to tak, zapewne bym poszedł na inną uczelnię. Tak się złożyło, że musiałem zostać w rodzinnym mieście. Studia magisterskie podejmę w Jarosławiu, ponad 30 km od Przemyśla.

Poison: Jesteś zadowolony z takiego wyboru szkoły ? Chodzi mi o ukończenie PWSW w Przemyślu.

Huti: Mogę powiedzieć, że tak. Kadra w większości składa się z wykładowców z Krakowa, Lublina, czy Rzeszowa. Pod tym względem nie ma różnicy w stosunku do innych uczelni w kraju.

Poison: Pracowałeś już gdzieś ?

Huti: Pracowałem i pracuję dorywczo. Niestety nie udało mi się do tej pory znaleźć stałego zatrudnienia. W moim mieście ciężko o pracę, szczególnie dla młodych osób.

Poison: Czemu tak uważasz że ciężko o pracę w Twoim mieście ?

Huti: Brak ofert pracy. Wysokie bezrobocie. Wielu znajomych również nie może znaleźć pracy, dlatego jest wysoki stopień emigracji za granicę.

Poison: A gdzie teraz pracujesz ?

Huti: Tak jak wspomniałem, dorywczo w pewnej firmie, która organizuje inwentaryzacje w sklepach.

Poison: To chyba nie jest Twoja wymarzona praca ? :P

Huti: Oczywiście, że nie, ale zawsze to jakiś pieniążek jest w kieszeni. Lepsze to, niż nic.

Poison: Dokładnie. Co lubisz robić w wolnym czasie ?

Huti: Słuchać muzyki, spotykać się ze znajomymi, oglądać telewizor, od czasu do czasu przeczytam jakąś książkę. No i oczywiście przesiaduję trochę czasu przed komputerem, grając w CSa.

Poison: Jakiej muzyki słuchasz ? :)

Huti: Każdej, zależy co wpadnie w ucho.

Poison: Podaj przykład.

Huti: Polski Rap: Eldo, O.S.T.R, 3W, Fokus; polski rock: Happysad. Ostatnio wpadł mi w ucho Dubstep.

Poison: Wiesz od czego jest skrót O.S.T.R. ? :P

Huti: Nie za bardzo, ale dla mnie ważniejsza jest muzyka którą tworzy :D

Poison: Ostatnia Szansa Tego Rapu :) Tak się składa że Ostry mieszka u mnie w Kaliszu :) Ale nie miałem okazji go spotkać. Jakie filmy lubisz oglądać ?

Huti: Na komputerze nie oglądam filmów. Jak już, to coś w telewizji, np. wojenne, akcji, sensacyjne, komedie. Wolę oglądać sport lub polskie kabarety :)

Poison: Poleć mi i osobą czytającym wywiad jakieś dobre filmy i dlaczego byś Nam je polecił :) Seriale i kabarety też mogą być.

Huti: Tak jak już wspomniałem, nie jestem zagorzałym kinomaniakiem, dlatego ciężko jest mi coś Wam polecić :) Seriali też nie za bardzo oglądam. Z kabaretów, to na pewno Neo- Nówka, Łowcy. B, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Paranienormalni. Polecam "Spadkobierców", którzy lecą na TV4. Wielka kabaretowa improwizacja. Naprawdę świetne.

Poison: Jakie książki czytasz ?

Huti: Gustuję w powieściach grozy. Ostatnio wpadła mi do ręki książka S. Kinga "Łowca Snów".

Poison: Za młodu w czasach szkoły czytałeś lektury które Pan/Pani od języka polskiego kazali czytać ? :D

Huti: Tak, czytałem wszystko. Dopiero pod koniec liceum częściej sięgałem do streszczeń :D

Poison: Skoro już jesteśmy przy szkole, byłeś pilnym i grzecznym uczniem czy nie bardzo ? Jak wyglądały Twoje oceny na świadectwie ? :)

Huti: Problemów z nauką nigdy nie miałem, czerwone paski w każdej klasie gimnazjum. Liceum ukończyłem z wyróżnieniem :D

Poison: Jakie przedmioty mniej lub bardziej Ci odpowiadały ?

Huti: Nie lubiłem chemii. A tak to zależało jaki nauczyciel się trafił. Jak wiadomo, przedmiot może być łatwy, ale wredny nauczyciel może trochę krwi napsuć :D

Poison: Chemia to zło...

Huti: Nigdy nie przepadałem za nią. Poza tym zawsze brakowało mi 0,5 pkt albo 0,25 pkt do lepszej oceny na sprawdzianach. Wrrr! :D

Poison: Z pewnością każdy tak miał :) Wspomniałeś na początku że interesujesz się sportem. Dokładnie piłką nożną. Komu kibicujesz i dlaczego ?

Huti: Od kiedy pamiętam kibicuję Manchesterowi United. Wszystko zaczęło się jeszcze w podstawówce. Trudno mi teraz powiedzieć, dlaczego akurat wtedy padło na tą drużynę. Dzisiaj wiem, że jest to jeden z najlepszych klubów na świecie, mający miliony fanów na całym globie. Ogólnie lubię piłkę angielską, za waleczność i walkę do ostatnich minut.

Poison: A co powiesz o polskiej piłce ? :D

Huti: Zdarzają się ciekawe mecze, niekoniecznie na najwyższym szczeblu. Jednak porównując polską Ekstraklasę z ligami europejskimi, widać jak bardzo nasze kluby odstają pod względem fizycznym i organizacyjnym od drużyn zagranicznych. Nie wspominając już o finansach.

Poison: Wolisz oglądać piłkę nożną w telewizji, czy sam wolisz grać ? I czy w ogóle grasz w piłkę ?

Huti: Od zawsze piłka nożna była moją pasją i sportem, który lubię najbardziej. Teraz gram sporadycznie, ze względu na to, że większość kumpli się rozjechała w dalsze zakątki Polski. Ale zanim tak się stało, chodziliśmy w zimę na halę, zaś w cieplejsze dni na orlika. Zdecydowanie wolę piłkę na żywo, jednak w telewizji staram się nie odpuścić ważniejszych meczów i oglądać to, co się da :)

Poison: Jak długo interesujesz sie sportem ?

Huti: Od małego gówniarza, który całymi dniami siedział na podwórku i kopał piłkę, gdzie tylko się dało (Dużo bym dał, aby te czasy wróciły).

Poison: Inne spotry tez oglądasz/uprawiasz ?

Huti: Oglądam Formułę 1, tenis, koszykówkę, siatkówkę, snooker'a, ogólnie to, co pojawia się w telewizji. Jeżeli chodzi o czynny sport, to dużo jeżdżę na rowerze.

Poison: Jazda na rowerze to Twój sposób na zabicie czasu, czy po prostu lubisz jeździć na rowerze ? :P

Huti: Często siadam na rower, gdy mnie coś zdenerwuje. Taki sposób na zredukowanie stresu. Poza tym lubię. Lubię się zmęczyć i przełamywać własne słabości.

Poison: A kolarstwem się interesujesz ? :)

Huti: Tak. Niestety teraz nie mam jak oglądać relacji z Tour de France, czy innych wielkich kolarskich wyścigów. Jednak gdy miałem taką możliwość, to śledziłem codzienne zmagania.

Poison: Strzelam że lubisz jeść :)

Huti: TAK! Uwielbiam :D

Poison: Co jesz najczęściej ?

Huti: To, co ktoś ugotuje w domu, albo to, co sam ugotuję :D

Poison: To widzę że będziesz miał o czym porozmawiać z CZK, on jest kucharzem. Nie wiem czy wiesz :)

Huti: Nie wiedziałem. On na pewno ma większą wiedzę ode mnie, ja jedynie potrafię ugotować jakąś zupę, zrobić pierogi czy upiec jakieś nietrudne ciasto xD

Poison: To zawsze coś. Jak ja bym umiał gotować coś więcej niż herbatę to chodziłbym po mieście z transparentem i megafonem. Kacpi mi polecał placek po węgiersku, tak swoją drogą. Jak będziesz głodny to możesz zawsze sobie zrobić taki placek, ponoć bardzo dobry :)

Huti: Kacpi wie co mówi, ponieważ jest z moich rejonów :) Na pewno kiedyś spróbuję :)

Poison: Wyobraź sobie że gonisz Szakala który kładzie pakę na długiej, zabijasz go dzięki swojemu wh, rozbroiłeś pakę. Po chwili z paki wychodzi dżin, i mówi że spełni Twoje 3 życzenia. O co poprosisz ? :D

Huti: To byłby bardzo osobiste życzenia, dlatego nie wymienię żadnego :)

Poison: Jak Ci mija dzień ?

Huti: Dzień jak co dzień, nic specjalnego :]

Poison: Ok :) Dokończ mi pare zdań:
Nienawidzę...
Momentami...
Często...
Zawsze...
Kocham...

Huti: Nienawidzę zimy.
Momentami chciałbym skoczyć z mostu :P
Często słucham muzyki.
Zawsze będę sobą.
Kocham pierogi :D

Poison: Z kim masz najlepsze relacje/kontakt na forum/serwerach ?

Huti: Jest kilka osób, z którymi można miło i przyjemnie pogadać i pograć. Nie chcę wymieniać tutaj pojedynczo, ponieważ mógłbym kogoś pominąć. Przekonałem się jednak, szczególnie ostatnio, że są osoby, które potrafią bezinteresownie pomagać. Pomimo tego, że nie znamy się z "reala".

Poison: Zmieniłbyś coś na forum/serwerach ?

Huti: Bardzo bym chciał, aby serwery były jedynie dla Steamów i pękały w szwach. To trudne zadanie, ale nie ma rzeczy niemożliwych i mam nadzieję, że kiedyś znajdziemy się na takim etapie i na takim poziomie. Tymczasem trzeba pracować nad tym, co mamy. Na forum detale, np. zakładka z Konkursami ma świąteczny obrazek, który w ogóle nie pasuje do aktualnej pory roku.

Poison: Sądzisz, że dobrze spełniarz swoje obowiązki admina ?

Huti: Staram się jak tylko mogę. A czy robię to tak, jak powinienem nie mi to oceniać. Od tego są wyżej postawione osoby.

Poison: Kogo chcesz pozdrowić na koniec wywiadu ? :)

Huti: Pozdrawiam wszystkich, którzy są związani w jakikolwiek sposób z Naszą Siecią. Szczególnie tych, którzy będą mieli ochotę przeczytać ten wywiad :)

Poison: Dzięki za poświęcony mi czas, trzym sie :)

Huti: Do zobaczenia na serwerach ;) Dziękuję.


Dodam od Siebie że bardzo dobrze mi się rozmawiało :) Następny wywiad niedługo. :chat

Pozdro Poison :bandit

ExtaSy

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 41
  • Dołączył: 23 sie 2013, o 11:20
  • Lokalizacja: Braniewo, Elbląg
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 1

(#2) Napisano 3 wrz 2013, o 16:39

Ciekawy i nawet fajnie się czytało :)

sp3ku

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 167
  • Dołączył: 30 wrz 2012, o 13:49
  • Postawione piwa: 5
  • Otrzymane piwa: 10

(#3) Napisano 3 wrz 2013, o 17:00

Fajny wywiadzik:D

cRk` Szeryf miesiąca kwiecień (1)

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 1279
  • Dołączył: 10 gru 2012, o 17:41
  • Lokalizacja: Nowa Dęba / Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 153
  • Otrzymane piwa: 152

(#4) Napisano 3 wrz 2013, o 17:00

Poison, Ty na obiad masz herbate jak nikt Ci nie gotuje? :D

PS. Wywiadzik fajny :)
Obrazek

paranormal

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1318
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 18:32
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 65
  • Otrzymane piwa: 357

(#5) Napisano 3 wrz 2013, o 17:05

Będziemy mieli magistra:P Ciekawe czy ktoś teraz ma tytuł magistra na lamersach^^ Spoko wywiadzik piona
Obrazek
Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyjebie.

Poison2607

  • Awatar użytkownika

(#6) Napisano 3 wrz 2013, o 17:14

Malutka ma magistra :)

huti

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 429
  • Dołączył: 1 sty 2013, o 20:26
  • Lokalizacja: Przemyśl
  • Postawione piwa: 26
  • Otrzymane piwa: 113

(#7) Napisano 3 wrz 2013, o 17:28

Ej ej, ja jeszcze nawet papierów nie złożyłem na tego magistra xD Ale mam nadzieję, że za dwa lata, o tej porze będę miał ten tytuł przed nazwiskiem ;p
(Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : ale jak ktos ci daje komende
(Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : to sie do niej masz przystosowac (Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : a nie pajacowac

Yayabuzzka^^

    V.I.P

  • Awatar użytkownika
  • V.I.P
  • Posty: 1035
  • Dołączył: 22 cze 2011, o 14:57
  • Lokalizacja: Elbląg
  • Postawione piwa: 216
  • Otrzymane piwa: 174

(#8) Napisano 4 wrz 2013, o 12:48

Fajny wywiad :D
Obrazek

Szyderca

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 206
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 05:00
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 37

(#9) Napisano 5 wrz 2013, o 00:58

brakuje mi tu jednego pytania:

- Poison: Czy jest ktoś, kogo nie lubisz i najbardziej Cie wkurza ze wszystkich?
- huti: tak! Szyderca! :diabel:
Obrazek

W imię dążenia do tego by być prawdziwym
W imię tej siły zwanej przez ludzi niemożliwym


sztuką jest żyć, a prawdziwym arcydziełem żyć i nie zejść na psy

Jamal.:

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 26
  • Dołączył: 17 sie 2013, o 02:26
  • Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
  • Postawione piwa: 4
  • Otrzymane piwa: 0

(#10) Napisano 5 wrz 2013, o 01:42

:ganja dobrze gada ! polac MU

:ganja normalnie drugi JA tyle, ze z wieszym o 6 lat stazem gry w cs'a

:ganja HUTI wiedz, ze jezeli dadza mi bana to Ty się tutaj zmarnujesz bo wymiatasz na serwie !

:ganja mowie Ci to bo To co Admin dzis do mnie dojechal to nigdzie/ na zadnej innej serwerowni tak sie nie uhahahalem;

:ganja [WYMODEROWANO]

:ganja ja tez kiedys bylem adminem i tez popełniałem bledy w kierunku do non-steamow waliłem kazdego podejrzanego PERMEM.

:ganja ale nie przypuszczalem ze znajde sie w takiej sytuacji sam, ze bez zmiennego ip bede mial tyle ss'ow i dzis grozono mi permem.

:ganja wiem ze jezeli tu dostane bana to juz rzucam cs bo wszedzie na kazdej innej serwerowni jest zbanowane to moje ip przez jakiegos smiecia ode mnie z MANHATANU (jedno ip na 10 tys mieszkancow) i nie bedzie mi nawet steam potrzebny bo i tak nie wbije... :ganja :ganja
[...]Jestem wesoły Piotrek Zalatany ziomek
W drodze potomek
A gdzie jest kurcze mój domek
Wstaje rano jem 5 kromek
Wieszcze jak Mahomet
Spadam jak deszcz komet
Bo nie ten brzdęk monet!

Wróć do Redakcja CS-Lamers



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron