Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Bóg/Szatan/Anioły/Demony

Wszystko inne o czym chcecie napisać a nie ma na to odpowiedniego działu

fuck bad guy

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 933
  • Dołączył: 13 gru 2012, o 15:25
  • Lokalizacja: KALISZfornia, WLKP
  • Postawione piwa: 453
  • Otrzymane piwa: 207

(#1) Napisano 9 paź 2013, o 18:56

Cześć, siemanko itp itd. Ostatni mi czasy zacząłem się zastanawiać jak to jest z tym Bogiem i Szatanem, potocznie z dobrem i złem. Chciałbym dowiedzieć się czegoś ciekawego na ten temat, poznać bliżej życie duchowe ( uprzedzając wszystkie idiotyczne pytania: nie chcę zostać księdzem czy czymś podobnym). Dziś oglądałem film Constantine i szczerze mówiąc zainteresował mnie bardzo. Zjawiska paranormalne ( nie chodzi mi o UFO ), egzorcyzmy, cuda wiem, że miały miejsce. Zbawienie i potępienie najbardziej mnie ciekawi. Nie wiem, być może zacząłem się bać o moją sytuację ale nie jestem pewien, być może mam jakieś swoje strzygi. ( głęboka refleksja :ganja + dodatki ). Planuję przeczytać pewną książkę, konkretnie Kod Da Vinci. Myślę, że nie odpowie na wiele moich pytań więc być może ktoś z forumowiczów zaproponowałby mi jakąś konkretną lekturę. Jeśli mój wywód jest niezrozumiały wybaczcie, ale jak już wcześniej pisałem - jestem pod wpływem :ganja i psychotropów.
bad guy aka. white (J) back to the game!
Obrazek

<Szajba>

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 296
  • Dołączył: 19 gru 2012, o 01:18
  • Postawione piwa: 78
  • Otrzymane piwa: 36

(#2) Napisano 9 paź 2013, o 20:17

Proponuje poczytac o religii rastafariańskiej tam też jest dobro i zło a przynajmniej odpoadnie Ci strzyga :ganja :P
Pewnie nie powinienem Ci odradzać czytania książek na tematy katolicyzmu ale jako osoba odwrócona od tej wiary
powiem tylko tyle że jest najbardziej polityczną religią świata i nie chodzi tu tylko o czasy teraźniejsze ale o całą historie.
Od zalania dziejów stara się przekonać ludzkość do zapisków kilku pijanych artystów i wedrowców mówiąc że są słowem Bożym
(z całym szacunkiem dla wartości artystycznej Biblii) lecz najwięcej narodów przekonano nie przy pomocy dobrego słowa a miecza.
Dzięki temu mamy dziś najwieksza mafje w hystorii świata która tak omamiła ludzkość że ta oddaje im haracze z własnej woli :P
Nie wspominając o bezkarnych pedofilach, to wyczytałem dziś i prawie sie na pysk przewróciłem
abp Michalik Powiedział, że wielu molestowań udałoby się uniknąć, gdyby relacje między rodzicami "były zdrowe" i gdyby ci nie rozwodzili się. - Słyszymy nieraz, że to często wyzwala się ta niewłaściwa postawa, czy nadużycie, kiedy dziecko szuka miłości. Ono lgnie, ono szuka. I zagubi się samo i jeszcze tego drugiego człowieka wciąga "
A co do zjawisk paranormalnych to proponuje Ci zainteresować sie iluzją ta sama niezwykłość a dużo więcej frajdy :)

O widzisz z tego wszystkiego zapomniałem o książkach :P
Kod da Vinci, Zaginiony Symbol (polecony przez CZK) doskonałe powieści w niezwykłym klimacie.
Polecam jeszcze od siebie książki Petera Berlinga : Dzieci Graala, Krew królów, Korona świata, Czarny kielich (wątek przewodni to zakon Templariuszy)
Ostatnio zmieniony 9 paź 2013, o 20:57 przez <Szajba>, łącznie zmieniany 1 raz
My kochamy ganje bardziej, niż Romeo kochał Julię
mamy przepaloną gardziel, dym oktawy generuje

Marihuana to nie tania dziwka do lansu,
to pożywka dla umysłu, droga do głębokich transów

Obrazek

Aleksander

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 7
  • Dołączył: 10 paź 2013, o 00:35
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 1

(#3) Napisano 10 paź 2013, o 18:37

Ja osobiście twierdzę, że cala wiara katolicka oraz wiele innych to jedna wielka ściema.
Ludzie po prostu są tak głupimi stworzeniami, że muszą w coś wierzyć. Teraz przyszła pora na wiarę katolicką czyli wiara w Boga... Kiedyś ludzie wierzyli w różne bóstwa np. Mars, Cereces itp. każdy bóg oznaczał co innego, przywódcy państw dobrze wiedzą, że takim ludem łatwiej się rządzi niż takimi co kierują się własnymi drogami. Wmówić ludziom, że istnieje jakiś bóg i sprawa załatwiona... jednak trzeba też zrobić jakiegoś złego boga np. diabła. Teraz jak ludzie będą nie wierni to staną się potępieni itp. itd.
Dobrym przykładem jest stary testament. Jest w nim napisane, że Bóg nie chce aby ku jego czci powstawały świątynie oraz posągi. Teraz na całym świecie macie kościoły katolickie, a kraje ścigają się o to kto zbuduje największy posag Jezusa. :E
Czyli na samą prosta logikę, osoby które chodzą do kościoła są osobami bezbożnymi gdyż było jawnie napisane aby takowych świątyń nie stawiać.
Ale wiadomo człowiek głupi myśli, że będzie zbawiony bo do kościółka chodzi.

Aleksander

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 7
  • Dołączył: 10 paź 2013, o 00:35
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 1

(#4) Napisano 10 paź 2013, o 18:54

Trzeba wziąć pod uwagę Krucjaty na Jerozolimę w której zabijano wszystkich niewiernych, a czarownice palone na stosie. Władcy wszystko wmawiali swoim podwładnym "Zabijmy ich bo Bóg tego chce".
Także Polska wcale mogłaby nie być krajem katolickim gdyby Niemcy(Prusy) nie grozili nam najazdem.

Arthur

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2
  • Dołączył: 17 paź 2013, o 11:07
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#5) Napisano 17 paź 2013, o 11:12

Każda religia to sekta, mniejsza lub większa, chrześcijaństwo także. Ciekawe jakby wyglądał Polska, gdyby dzisiaj była pogańska

Wróć do Różne różniste różności



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron