Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Reset rankingu dd2

Ankieta: Czy z dniem 1 stycznia 2014 powinien nastapic reset ranku ?

Czas głosowania minął 31 gru 2013, o 12:18

Tak
22
59%
Nie
11
30%
Obojetne
4
11%
 
Liczba głosów : 37


Oschi

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 1111
  • Dołączył: 31 lip 2011, o 14:57
  • Postawione piwa: 70
  • Otrzymane piwa: 94

(#1) Napisano 23 gru 2013, o 12:18

Proste pytanie prosta odpowiedz.

Nie potrzeba zadnych komentarzy, wystarczy TYLKO zaglosowac.
"Kolejny stracony dzień z życia poza kontrolą ... "
"Umiesz liczyc ? - Licz na Siebie"


Obrazek

Obrazek

Qba

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 473
  • Dołączył: 2 sie 2012, o 21:44
  • Lokalizacja: Nowy Targ
  • Postawione piwa: 91
  • Otrzymane piwa: 14

(#2) Napisano 23 gru 2013, o 12:20

Obojętne. :D
Obrazek

ktos

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 661
  • Dołączył: 29 sie 2012, o 16:04
  • Lokalizacja: Rzeszów
  • Postawione piwa: 365
  • Otrzymane piwa: 141

(#3) Napisano 23 gru 2013, o 12:47

Dałem TAK i pewnie wszyscy dadzą TAK prócz tych co są w top15 :)
Obrazek

cRk` Szeryf miesiąca kwiecień (1)

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 1279
  • Dołączył: 10 gru 2012, o 17:41
  • Lokalizacja: Nowa Dęba / Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 153
  • Otrzymane piwa: 152

(#4) Napisano 23 gru 2013, o 13:41

Ja jestem w top15 a również zagłosowałem na Tak :)
Obrazek

oallaa

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 124
  • Dołączył: 30 cze 2012, o 17:54
  • Lokalizacja: Elbląg
  • Postawione piwa: 17
  • Otrzymane piwa: 30

(#5) Napisano 23 gru 2013, o 14:11

Również jestem za resetem rankingu. Nowy rok to nowe zmiany przecież. Rozumiem, że część graczy nie chce wypaść z topki, ale warto dać szansę też nowym użytkownikom... i tak, wiem, że za miesiąc po resecie będą te same nicki w top15, ale dla innych graczy będzie to jeszcze większa motywacja do działania, bo chyba łatwiej jakoś dogonić gracza, co ma 1k fragów, a nie 30k.

Oczywiście nie mówię tu o sposobie naliczania, bo ten punktowy system jest naprawdę bardzo fajny i jasny. Nawet słabsi gracze mają wrażenie, że jeszcze tylko troszkę, to jest taki motor do nabywania nowych graczy na serwerze.

A co do hutiego, to może nie znam go bardzo dobrze, ale trochę z nim pisałam i nie wydaje mi się, żeby był aż tak przeciwny temu resetowi. Nie jest egoistą i rozumie potrzeby innych. Jeżeli jest większość za resetem, to się zapewne dostosuje.

Ktoś ponadto poruszał temat, że nie będzie resetu ranku, bo jak ktoś jest dobry, to i tak zaraz tam będzie. No dobrze, to udowodnij to jeszcze raz, że jesteś dobry i wbij się do top15. Jeżeli wiesz, że tam się znajdziesz, to daj szansę innym, by mieli możliwość się tam dostać.

Z tego, co mi wiadomo to nie było jeszcze resertu ranku z tym nowym systemem. Dawniej jak pamiętam był co miesiąc. Ale jeżeli mamy zachować ten punktowy sposób naliczania, to częstotliwość rr powinna być mała. Optuję za tym, żeby reset był raz do roku, ewentualnie co pół roku.

Poison2607

  • Awatar użytkownika

(#6) Napisano 23 gru 2013, o 14:44

Tylko że siłą rzeczy i tak ranking po resecie będzie po kilku miesiącach identyczny jak jest teraz, bo i tak do tej najlepszej 10 czy tam 15 się nikt słaby nie dostanie... Więc nie rozumiem pomysłu z restartowaniem go.

paranormal

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1318
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 18:32
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 65
  • Otrzymane piwa: 357

(#7) Napisano 23 gru 2013, o 14:45

Druga ankieta usunięta. Ta była pierwsza, więc tą zostawiłem.
Ja także zagłosowałem na TAK i mam nadzieje, że ten reset będzie co roku 1 stycznia.
Dodam, że głosowanie będzie trwało do 30 grudnia do godziny 20:00.

Użytkownik oallaa napisał:
Ktoś ponadto poruszał temat, że nie będzie resetu ranku, bo jak ktoś jest dobry, to i tak zaraz tam będzie. No dobrze, to udowodnij to jeszcze raz, że jesteś dobry i wbij się do top15. Jeżeli wiesz, że tam się znajdziesz, to daj szansę innym, by mieli możliwość się tam dostać.


No właśnie jesteś dobry to czemu martwisz się o pozycję w topce? ktoś i cRk jakoś mają to gdzieś bo i tak bez problemu będą w tej topce...


Jeszcze jedna sprawa. Kiedy głosowanie zakończy się decyzją resetu to zrobimy oddzielny temat gdzie zapiszemy kto ile miał punktów, takie "Hall of fame" na każdy rok. Wypisze się kto który był lub zrobi się screena z HLStats. Myślę, że to dobry pomysł i przynajmniej część osób z topki będzie usatysfakcjonowana.


Użytkownik Poison2607 napisał:
Tylko że siłą rzeczy i tak ranking po resecie będzie po kilku miesiącach identyczny jak jest teraz, bo i tak do tej najlepszej 10 czy tam 15 się nikt słaby nie dostanie... Więc nie rozumiem pomysłu z restartowaniem go.


Użytkownik Poison2607 napisał:
Kiedyś w końcu trzeba zrobić restart tych statystyk, nie oszukujmy się. Proponuję zrobić restart w sylwka, co Wy na to?


Czemu tak szybko zmieniasz swoje decyzje?
Obrazek
Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyjebie.

Kasia

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 370
  • Dołączył: 4 gru 2013, o 19:29
  • Postawione piwa: 35
  • Otrzymane piwa: 40

(#8) Napisano 23 gru 2013, o 14:51

pOISON mylisz sie!!!ja gram ze 2 tyg i Jestem juz 18,wiec jak nikt sie nie dostanie do top 15??
Restart jest potrzebny gdyz gracze z top15 maja np.rok stazu na serverze i ciezko jest ich dogonic ,a nie dlatego ze sa pro,d

P.s/Huti mowil ,ze jemu to bez roznicy,ze rank mozna nabic od nowa,d
Ostatnio zmieniony 23 gru 2013, o 15:03 przez Kasia, łącznie zmieniany 1 raz

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#9) Napisano 23 gru 2013, o 14:56

Ja tam najlepsza nie jestem, do top15 na bank nie trafię, ale pomysł z resetem mi się podoba. Statystyki były kiedykolwiek resetowane? Jak nie, to właśnie trzeba zrobić coś nowego na nowy rok. Jakaś zmiana zawsze się przyda. Trochę świeżości trzeba prowadzić.

Co do wypowiedzi Poisona, masz rację będzie identyczny, ale niektórzy będą jakoś "lepiej się czuli" że wszyscy zaczynają robić na swoje statystyki w tym samym czasie .

Marian Killer

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 6
  • Dołączył: 6 gru 2013, o 12:07
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#10) Napisano 23 gru 2013, o 14:58

Dokładnie :) Ludzie robią nagle hmm jakieś pomówienia że Huti wkurzy sie itd. A co kogo obchodzi Huti czy inny gracz ? Skro jest Pro to szybko powróci jeżeli zechce. Tak czy inaczej lepiej jest wystartować z każdym w równi ze statystykami :)

Poison2607

  • Awatar użytkownika

(#11) Napisano 23 gru 2013, o 15:04

Użytkownik Kasia napisał:
pOISON mylisz sie!!!ja gram ze 2 tyg i Jestem juz 18,wiec jak nikt sie nie dostanie do top 15??


Interpretacja prostego zdania.
Napisałem że tak czy inaczej będzie ranking identyczny ( no może nie dosłownie, ale będzie większość tych samych osób w topce ).

Użytkownik Kasia napisał:
Restart jest potrzebny gdyz gracze z top15 maja np.rok stazu na serverze i ciezko jest ich dogonic ,a nie dlatego ze sa pro,d


Głupszego argumentu nie widziałem i nie słyszałem.

- http://stats.cs-lamers.com/hlstats.php? ... &player=26 <--- Gracz ten spędził na serwerze 65 dni. W chwili obecnej jest na miejscu 365.

- http://stats.cs-lamers.com/hlstats.php? ... player=489 <--- Ja spędziłem na serwerze prawie 10 dni. Zamykam pierwszą dziesiątkę. 2 miesiące temu zamykałem podium. Od dwóch miesięcy nie idzie mi gra na serwerze, więc logiczne jest że spadam w rankingu.

- http://stats.cs-lamers.com/hlstats.php? ... ayer=13854 <--- Tutaj masz przykład czym są umiejętności gry. 34 dni spędzone na serwerze, dalej zajmuje miejsce w okolicach podium.

Więc Twój argument odnośnie czasu spędzonego na serwerze = ranking, jest zerowy.

Qel

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 88
  • Dołączył: 27 mar 2013, o 18:21
  • Postawione piwa: 11
  • Otrzymane piwa: 12

(#12) Napisano 23 gru 2013, o 15:06

Ja na tak, poison nie masz racji, bo zeby nabic te 15k pkt nowy gracz(dobry) musi pograc dobry msc.

oallaa

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 124
  • Dołączył: 30 cze 2012, o 17:54
  • Lokalizacja: Elbląg
  • Postawione piwa: 17
  • Otrzymane piwa: 30

(#13) Napisano 23 gru 2013, o 15:13

Użytkownik paranormal napisał:
Jeszcze jedna sprawa. Kiedy głosowanie zakończy się decyzją resetu to zrobimy oddzielny temat gdzie zapiszemy kto ile miał punktów, takie "Hall of fame" na każdy rok. Wypisze się kto który był lub zrobi się screena z HLStats. Myślę, że to dobry pomysł i przynajmniej część osób z topki będzie usatysfakcjonowana.




O właśnie i to jest jakiś pomysł na rozwiązanie problemu złości/smutku graczy z top15.

huti

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 429
  • Dołączył: 1 sty 2013, o 20:26
  • Lokalizacja: Przemyśl
  • Postawione piwa: 26
  • Otrzymane piwa: 113

(#14) Napisano 23 gru 2013, o 15:13

To tylko cyferki, z których i tak nic nie mam. Więc dlaczego miałbym się wkurzyć? Proszę Was. Jakbym nie miał większych problemów :D Gdy poczuję wielką potrzebę znowu być 1. to przysiądę i to zrobię, tak jak to było na FFA. Poza tym, zawsze to jakaś świeżość będzie. Zagłosowałem na Tak.
(Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : ale jak ktos ci daje komende
(Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : to sie do niej masz przystosowac (Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : a nie pajacowac

Oschi

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 1111
  • Dołączył: 31 lip 2011, o 14:57
  • Postawione piwa: 70
  • Otrzymane piwa: 94

(#15) Napisano 23 gru 2013, o 15:28

Użytkownik Qel napisał:
Ja na tak, poison nie masz racji, bo zeby nabic te 15k pkt nowy gracz(dobry) musi pograc dobry msc.


Mylisz sie!

Użytkownik Kasia napisał:
pOISON mylisz sie!!!ja gram ze 2 tyg i Jestem juz 18,wiec jak nikt sie nie dostanie do top 15??
Restart jest potrzebny gdyz gracze z top15 maja np.rok stazu na serverze i ciezko jest ich dogonic ,a nie dlatego ze sa pro,d


I Ty rowniez sie mylisz :)
A po drugie podwzasz Swoje slowa :D Piszesz ze grasz 2 tygodnie i jestes TOP18 a pozniej piszesz ze gracz w Top15 maja staz roku dlatego ciezko ich dogonic ???
to jak ich dogonilas w ciagu 2tygodni skoro sie nie da ?



Przestancie pierdolic (za przeproszeniem) i zacznijcie glosowac !
Czy ktos z Was zagladnal tutaj -> http://stats.cs-lamers.com/hlstats.php?mode=help zeby miec choc malutka ( :D ) wiedze jak ranking dziala ?


Sprostowaniedo postu Paranormal-a Ankieta trwa do 31 grudnia 12:18
"Kolejny stracony dzień z życia poza kontrolą ... "
"Umiesz liczyc ? - Licz na Siebie"


Obrazek

Obrazek

Wróć do Archiwum DD2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •