Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Podanie NuDnYxD DD2 !

Szwagierka

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 910
  • Dołączył: 4 sie 2013, o 10:56
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 357
  • Otrzymane piwa: 468

(#16) Napisano 29 sty 2014, o 19:12

Do pomocy każdy się przyda tylko daj się poznać bo jakoś Cię nie kojarzę.
Neutral
Byki z Afryki :D

Obrazek

NuDnYxD aka Ricky

  • Awatar użytkownika

(#17) Napisano 29 sty 2014, o 20:09

Użytkownik huti napisał:
Ja na nie. Powód? Adminów na d2 jest sporo. Lepiej by było, gdybyś się zajął tym swoim CODem.

Użytkownik Kubi napisał:
Na nie. Niech twoim priorytetem będzie lepiej COD i nie marnuj czasu na dd2, doskonale dajemy radę

COD już jest skończony pod względem całego silnika. Czekamy tylko na reklame z mojej strony. To Hutiemu daje wielkie pojęcie o serwerach jako multi admin. Ciekawi mnie co byście napisali gdyby nie był opiekunem COD?

Musiałem to napisać. Nie usuwajcie.

huti

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 429
  • Dołączył: 1 sty 2013, o 20:26
  • Lokalizacja: Przemyśl
  • Postawione piwa: 26
  • Otrzymane piwa: 113

(#18) Napisano 29 sty 2014, o 22:48

Jestem multi ze względu na adminowanie na d2 i ffa. Twój COD w ogóle mnie nie obchodzi, ponieważ nie lubię grać na wszelkiego typu modach. Nie moja wina, że początkowo dano mi tam uprawnienia, nie prosiłem się o to. Szczerze? Z reklamą, czy bez i tak ten serwer będzie stał pusty.
Gdybyś nie był opiekunem COD, to może moje zdanie byłoby lekko inne, ale mniejsza o to. Mówmy o stanie faktycznym, czyli o Twoich zadaniach i efektach, których jak na tą porę brak.
PS. Coś tam chyba było, że nie wypowiadamy się w swoich podaniach...
(Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : ale jak ktos ci daje komende
(Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : to sie do niej masz przystosowac (Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : a nie pajacowac

^SzAkAl^

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 704
  • Dołączył: 8 sie 2012, o 01:51
  • Lokalizacja: z Nienacka
  • Postawione piwa: 293
  • Otrzymane piwa: 127

(#19) Napisano 30 sty 2014, o 03:55

Ja tu troche czegos nie kumam sorki ze w tym temacie ale jejezeli ktos jest adminem sieci lamers to nie kumam czy to tu czy tu ma admina nadawac sie nadaje jak ma admina na ffa to czemu ma sie nienadawac na dd2 wole dac admina komus kto juz ma i ogarnia niz dawac probne i sprawdzac go czy sie nadaje
^SzAkAl^

Kubi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 732
  • Dołączył: 26 wrz 2012, o 17:59
  • Postawione piwa: 154
  • Otrzymane piwa: 83

(#20) Napisano 30 sty 2014, o 15:54

Szakal ma rację, ale oczywiście tu nie chodzi o to czy Nudny się nadaje, czy nie- tylko o to, zeby dostał kopniaka i ogarnął swoje podwórko jak to ktoś ładnie napisał. Autor tematu piszę, ze wszystko jest juz ogarnięte i ma mnówstwo wolnego czasu, a ja tam u góry nadal widze czerwony X. Ale dobrze Szakal, ze poruszyles ten temat, bo masz absolutną rację ja tesh kiedys chcialem admina na ffa i pomóc zwalczac czitów, jednak napisano mi, ze za mało tam gram, heh co mnie smieszyło bo jak tam było grac, bez admina jak mnie nie raz odpały wkurzały i nie miałem chęci tam grać (admin na serwie był albo nie był). Dobra zresztą niech juz skonćze ta wypowiedz, bo za duzo czytania będziecie mieli, jeszcze wzrok się komuś popsuje :) Nudny jak tam będę widzial u góry 20 + osób na COD to sam wtedy w podaniu będziesz miał u mnie i pewnie zarówno od innych adminów DUZY +
Bajo

cRk` Szeryf miesiąca kwiecień (1)

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 1279
  • Dołączył: 10 gru 2012, o 17:41
  • Lokalizacja: Nowa Dęba / Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 153
  • Otrzymane piwa: 152

(#21) Napisano 30 sty 2014, o 16:13

A tak wgl to po co nudny składał podanie? Jeżeli ktoś już ma u nas admina to po prostu niech się zgłosi do CZK, że zaczął również grać na innym z naszych serwerów i chciał by mieć tam admina i trzymać jakiś porządek.

I tu się mylisz. W jednych z ogłoszeń duszpasterskich zostało napisane że każdy kto chce mieć uprawnienia na kolejnym serwerze musi złożyć normalne podanie. ;) Soni.
Obrazek

Beny

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1057
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 16:43
  • Lokalizacja: Szczuczyn
  • Postawione piwa: 214
  • Otrzymane piwa: 127

(#22) Napisano 30 sty 2014, o 16:36

Ja podobnie jak Kubi jestem zdania, zebys najpierw ogarnal Cod'a, a pozniej bez zadnego probnego mial admina na dd2.
Obrazek
Jeszcze Polska nie zginęła kiedy my żyjemy,
Co by się nie działo będziemy dziećmi tej ziemi,

Podnieśmy głowę, zaśpiewajmy w chwale,
Mamo, Tato dzięki za to że jestem Polakiem

Wróć do Archiwum DD2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron