Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

[DD2]FaRmEr - MLoDY

FaRmEr

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 36
  • Dołączył: 21 lis 2013, o 00:28
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 3

(#1) Napisano 5 lut 2014, o 01:58

Opis sytuacji:


--Poniższe dane zostały wypełnione automatycznie na podstawie ostatniego bana na Twoje IP. Sprawdź czy są one poprawne - jeśli nie to, musisz wypełnić ręcznie--


Nick podczas gry: FaRmEr
SteamID/IP: STEAM_0:0:20115071 / 87.205.219.105
Data: 05/02/2014 - 00:48:22 (2 minuty temu)
Powód bana: Obraza Admina
Admin banujący: @MLoDY11
AmxBans: GmBans/ban_list.php?bid=65152
Serwer: CS-Lamers [Dust2 Only][4Fun Lite] @Shooters.pl

__________________________________________

Proszę mi uświadomić za co dostałem bana na 5h ? proszę sprawdzić logi. Co to ma być upomniałem tę osobę o celach gry, to mi coś tam odpisał ze go mam nie denerwować. Odpisałem żeby nie płakało dziecko to mi bana dał na 5h co to ma być wgl dla mnie to już śmieszne jest totalnie. Ten admin za dużo sobie pozwala najwidoczniej. Już nie raz zauważyłem że za bardzo sie wczuł w role admina. Ogarnijcie tą osobę i niech na przyszłość nie wyraza swojego stresu wobec innych graczy. Ogólnie ta osoba nie powinna pełnić tej funkcji skoro sobie z nią nie radzi... Pozdro ; )

nOthinG

    Admin serwera:
    DD2, DM

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 745
  • Dołączył: 13 cze 2013, o 09:26
  • Postawione piwa: 155
  • Otrzymane piwa: 164

(#2) Napisano 5 lut 2014, o 02:12

Śmiechłem, po tym co mi na steam napisałeś pewnie perma zbierzesz bo już przesadzasz.


Cytat:
FaRmEr: Ty
FaRmEr: skubany
FaRmEr: bana na 5h
FaRmEr: mi dal
FaRmEr: bo napisalem
FaRmEr: nie placz dziecko
Nothing :* CS-Lamers.com: no i dobrze
FaRmEr: Czemu dobrze
FaRmEr: bo go kurcze o celach upomnialem
Nothing :* CS-Lamers.com: ale obraziles
FaRmEr: haha ze dzieckiem jest?
Nothing :* CS-Lamers.com: wyjasnij to sobie z nim na forum
FaRmEr: z tym leszczem wyjasniac nic nie bede
FaRmEr: temat juz zrobilem
FaRmEr: chuj mu w dupe
Nothing :* CS-Lamers.com: to po co do mnie piszesz ?
FaRmEr: ;)
FaRmEr: To juz nie bede
FaRmEr: pozdro
Pozdrawiam nOthinG :*

MLoDY11

    Admin serwera:
    ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • ABW CSL!
  • Posty: 298
  • Dołączył: 10 mar 2013, o 22:37
  • Postawione piwa: 31
  • Otrzymane piwa: 27

(#3) Napisano 5 lut 2014, o 02:16

//Up:
O jednak samo wyszło... No to już trudno, teraz się wybroń przed tym. I jeszcze dopiszę, że trzymałem się regulaminu, bo miałem prawo dać do 7 dni, a to zaledwie 5h. A jeszcze jest wieczór/noc, więc tak naprawdę ta kara była aż za łagodna.


Ty chyba masz urojenia jakieś... Ub natychmiastowy? Zapomnij, chyba, że razem z moją stratą posadzki admina. Nie upomniałeś, tylko zacząłeś się żalić, jak to zawsze Ty robisz i zaspamiłeś cały chat. Co do celów okej, nie byłem przy pace 2 razy z rzędu nawet, ale mam nadzieję, że kubi potwierdzi, iż to z jego winy... Raz się czaił na gali i zanim go zjdąłem to zdążyłem dobiec do dolnego i było 8 sec, to miałem lecieć na kamikadze?... I tam padłeś, więc domyślam się, że o to był cały szmer, a drugi raz to też wina kubiego, bo mi się skitrał w dole na dl i też go chciałem zdjąć, żeby nie było pleców. Z tym "nie denerwuj mnie na wieczór", bo takich dokładnie słów użyłem to mogę Ci wytłumaczyć dokładnie o co chodziło. Otóż, to nie odnosiło się do wszystkich graczy, tylko osobiście do Ciebie, bo jesteś jedną z najbardziej denerwujących osób na CSL, ja już w poprzednim temacie pisałem o propozycji perma dla Ciebie. Ja tu nie grałem od tygodnia tak na prawdę, bo albo net nie pozwalał, a potem wyjechałem i miałem nadzieję na miłą atmosferę i chwilkę relaksu wieczorem przy cs, ale Ty to wszystko musiałeś zepsuć swoimi żalami... Dlatego od razu napisałem, żebyś mnie nie denerwował, a Ty z tym "dzieckiem" wyjechałeś. Nie znasz mnie, to się nie wypowiadaj, bardzo proste. Akurat trafiłeś, bo jestem dzieckiem i tego nie kryję, ale mnie obraziłeś, bo tak się poczułem... Mam niepełne 18 lat, ale to wystarcza na wymogi admina i zostałem zaakceptowany i Ty nie będziesz decydował o tym kiedy skończę karierę tutaj. Masz całą bibliotekę banów za głupkowate zachowanie. Jeszcze jak bardzo chcesz, to mogę przedstawić rozmowę z Nothingiem, ale to się dla Ciebie skończy permem już na pewno, dlatego wolałbym tego uniknąć.
Ostatnio zmieniony 5 lut 2014, o 02:17 przez MLoDY11, łącznie zmieniany 1 raz

FaRmEr

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 36
  • Dołączył: 21 lis 2013, o 00:28
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 3

(#4) Napisano 5 lut 2014, o 02:16

Hahahaha o kurcze. Nothing a jak napisze na pw ze mam kilo palenia to tez na policje pojdziesz haha

FaRmEr

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 36
  • Dołączył: 21 lis 2013, o 00:28
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 3

(#5) Napisano 5 lut 2014, o 02:18

Hahaha perma mam dostac bo kogos wyzywam na osobistym kanale jeszcze lepsze hahahaha !

maluCZKa

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 1200
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 18:52
  • Postawione piwa: 193
  • Otrzymane piwa: 247

(#6) Napisano 5 lut 2014, o 02:19

:brawo


myślę, że wszystko jest jasne, wiec temacik zamykam, a gracz odsiedzi w kozie swoja kare :)

Wróć do Archiwum DD2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron