Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Qeelovsky

Kubi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 732
  • Dołączył: 26 wrz 2012, o 17:59
  • Postawione piwa: 154
  • Otrzymane piwa: 83

(#16) Napisano 13 kwie 2014, o 16:12

Równiez na Tak, koledze ogaru nie brakuje, czity zgłasza, a to, ze potrolluje to nawet ciekawej będzie czasem^^, nie karm trolla, to uschnie, hehe :D W sumie paru idiotów na trolling zawsze się znajdzie, ale to juz jest ich problem :D Duze TAK

TYLER

  • Awatar użytkownika

(#17) Napisano 13 kwie 2014, o 16:58

Drugi Taylor? Nope, thx.

MLoDY11

    Admin serwera:
    ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • ABW CSL!
  • Posty: 298
  • Dołączył: 10 mar 2013, o 22:37
  • Postawione piwa: 31
  • Otrzymane piwa: 27

(#18) Napisano 13 kwie 2014, o 17:42

Carola, obecny admin ma byc w takim temacie bezstronny i w miare mozliwosci patrzec na podanie obiektywnie. Wedlug mnie za bardzo defensywnie w stosunku do Qela podchodzisz. To ze ktos napisal "nie", wcale nie znaczy ze masz mu odgryzc reke... Kazdy ma swoje zdanie i swoje skojarzenia z dana osoba, a Ty nie mozesz nikomu tego zabronic.
Ja jestem neutralny z lekkim przechyleniem na nie, bo nie lubie osob typu "trollujacych", jak to sam napisal.

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#19) Napisano 13 kwie 2014, o 17:44

Ależ ja jestem obiektywna :D

by paranormal

LeiTo?!

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 348
  • Dołączył: 18 paź 2013, o 12:15
  • Postawione piwa: 32
  • Otrzymane piwa: 42

(#20) Napisano 13 kwie 2014, o 17:48

A ja jestem na duze tak :) z Qelem znam sie juz bardzo dlugo, jeszcze z poprzedniej sieci, adminowalismy razem na kilku serwerach i nigdy nie bylo z nim problemow.. tak wiec po starej znajomosci TAK :)


nie chcecie go bo jest rudy? ;/ to nie jego wina..
Obrazek

Ned

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 311
  • Dołączył: 13 paź 2011, o 21:49
  • Postawione piwa: 20
  • Otrzymane piwa: 121

(#21) Napisano 13 kwie 2014, o 18:18

Użytkownik Yayabuza napisał:
To ze nie ma banów nie oznacza ze nie wyzywa, najczęściej go pouczają admini
poza tym jak już chcesz szukać to masz w czatlogu w hlstats na 1 stronie jak wyzywa
ciekawi mnie czemu ma perma na haxie

Bo on ma głos jak słodki misio i nawet jak wyzywa to sie ludzie z niego śmieją nie wkurzają :wysmiewacz:

by paranormal

[PMU] cUs

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 13
  • Dołączył: 2 maja 2013, o 15:42
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 1

(#22) Napisano 13 kwie 2014, o 19:37

wystarczy przejrzeć sb żeby wiedziec że admini na DD2 są potrzebni :) od rana odpały latały a doprosić się o admina to cud ;)
grałam z nim i całkiem w porządku ;) pogada i w ogóle :) jest doświadczenie, jest steam jestem na tak ;)
" Niektórzy ludzie są razem szczęśliwi.
Inni są bardziej szczęśliwi, kiedy nie są razem.
Niektórzy są nieszczęśliwi, ponieważ nie mogą być razem.
A jeszcze inni nigdy nie będą szczęśliwi, razem czy osobno".
_____________
cYcUs pozdrawia ;)

Qel

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 88
  • Dołączył: 27 mar 2013, o 18:21
  • Postawione piwa: 11
  • Otrzymane piwa: 12

(#23) Napisano 14 kwie 2014, o 08:02

Użytkownik White napisał:
Jestem na NIE.

Nie bede komentowal.
Użytkownik Yayabuzza napisał:
typ jak farmer, ktoś go zabije to zwyzywa przez mikro - na NIE

NIe nie nie, jak ktos mnie zabije to jest lepszy no chyba ze to jest ktos z kim np siedze na tsie to wtedy moge powiedziec "O jakis leszcz mnie zabil/ Boze co za cioty bijO" Kogos randomowego kto mnie zabil go nie znam, nie obrazam. Jezeli juz to mogla byc taka sytuacja, ze padlem przez kogos ze swojej druzyny to wtedy moglem mu napisac "wlacz mozg, lubc cos innego niemilego ale za bezposrednia obraze bym tego nie bral.
Użytkownik caarola napisał:
Użytkownik Yayabuzza napisał:
typ jak farmer, ktoś go zabije to zwyzywa przez mikro - na NIE



Ohohoh tu się zapędziłeś. Do Farmera to mu daleko jeszcze.
Zobacz sobie a bansie ile banów za obrazy ma Farmer, a ile ma Piotrek :) - GmBans/ban_list.php?bid=62573 To jest jedyny ban, za ping .


--
~yay~:
Obiecałem tutaj nic nie pisać, bo u mnie kolega jest spalony pomimo kilkukrotnych szans, ale nie wprowadzamy w błąd, bo to niezbyt ładnie [stary ban, ale prawda musi być]:
GmBans/ban_list.php?bid=48320

Dzieki Karolus <3 ze sie za mna wstawilas/probowalas mnie bronic nie wiem jak to nazwac, nie trzeba umiem sam :C
Co do bana, kucyk Ty dobrze wiesz, ze nie tylko ja gram na swoim steamie, czasami bardzo rzadko gra moj brat, i zazwyczaj gdy gra zmienia nick. Wiec prawdopodbnie to nie ja gralem wtedy w sumie nie wykluczam nei pamietam bylo to rok temu. Ja tez mialem tutaj nic o haxie nie pisac, no ale trzeba.
Moje pierwsze warny na haxie byly juz w sumie nie wiem za co, troche obrazania typu, co tam leszczu oczywiscie do osob ktore nie mialy nic przeciwko i tez do mnie tak pisaly ale znalazly sie OSOBY ktorym to przeszkadzalo (slowo dupa tez przeszkadzalo :D). Bana dostalem, za minusowanie pewnej osoby ktora nie miala ( chyab nic przeciwko, bo gdyby az tak bardzo by ja to bolalo to sama by nas zbanowala)Jak by ktos nie wiedzial minusowanie to takie "ujemne piwa". Ostatniego bana obecnego, dostlaem za zmiane daty urodzenia w profilu bo chcialem wyludzic kolor. Bylem pewny, ze kucyk mnie nie zbanuje za zmiane daty urodzenia a jednak!
Użytkownik Yayabuzza napisał:
To ze nie ma banów nie oznacza ze nie wyzywa, najczęściej go pouczają admini
poza tym jak już chcesz szukać to masz w czatlogu w hlstats na 1 stronie jak wyzywa
ciekawi mnie czemu ma perma na haxie
Juz wiesz czemu mam perma jezeli wedlug Ciebie za to mam byc odrazu skreslony tutaj no to sorry, pouczaja mnie admini ze obrazam, tak teraz jeszcze raz caly temat przejrzalem i nikt nie napisal, ze mnie pouczal jezeli chodzi o obrazanie. Za duzo uzywam mikro wiem, czasami tak jest jestem dzieciakiem, tez moge sie zgodzic czasami sie tak zachowuje.
Jak obrazam kogos to zapewne jest to moj znajomy ktorego znam bardzo dlugo i jest to na zasadzie, ze ja go zabije powiem "lezec leszczu" on mnie zabije "mam Cie cioto" nie traktowal bym tego tak samo jak "ZABILES MNIE TY K***O". Zdarza sie tez, ze napisze do kogos ze swojego teamu zeby wlaczyl mozg czy cos podobnego ze nie mysli jest dzbanem, no ale to dlatego ze czasami nie da sie grac miedzy innymi dlatego ze jest malo adminow i ziomek sobie wchodzi flesze na respie rzucac.
Użytkownik bzzzyyyQQQuś napisał:
ja się podpisuje pod Yayabuzza i paranormalem , na NIE .

Z Toba mam moze przegrane razem z 3h, wydaje MI sie, ze wzorujesz sie na innych opiniach, rownie dobrze po tym jak dales piwo Paranormalowi mogles na tym skonczyc.
Użytkownik TYLER napisał:
Drugi Taylor? Nope, thx.

Tutaj tak troszke jak u kolegi wyzej, nie wydaje mi sie zebysmy duzo razem grali chyba, ze grasz pod jakims calkiem innym nickiem. Dlaczego porownujesz mnie do Taylora?
Użytkownik LeiTo?! napisał:
A ja jestem na duze tak :) z Qelem znam sie juz bardzo dlugo, jeszcze z poprzedniej sieci, adminowalismy razem na kilku serwerach i nigdy nie bylo z nim problemow.. tak wiec po starej znajomosci TAK :)


nie chcecie go bo jest rudy? ;/ to nie jego wina..

Tutaj jeszcze odnosnik do yayabuzy z tym banem na haxie, leito przestal grac tak mi sie wydaje mniej wiecej wtedy gdy ja dostawalem bany, wiec wedlug Ciebie gdybym na haxie zrobil cos takiego co decydowalo by o tym zebym nie dostal tutaj admina to by o tym nie napisal? Ba Leito jest osoba z ktora na haxie na poczatku mialem bardzo duza spine (stare dzieje leito mozesz teog nie pamietac, ja chcialem cos udowodnic, Ty tez chciales.)
Użytkownik Ned napisał:
Użytkownik Yayabuza napisał:
To ze nie ma banów nie oznacza ze nie wyzywa, najczęściej go pouczają admini
poza tym jak już chcesz szukać to masz w czatlogu w hlstats na 1 stronie jak wyzywa
ciekawi mnie czemu ma perma na haxie

Bo on ma głos jak słodki misio i nawet jak wyzywa to sie ludzie z niego śmieją nie wkurzają :wysmiewacz:


Wlasnie o to chodzi ludzie wiecej dystansu do siebie i to nawet nie chodzi o Was, bo do nikogo z Was nie mowie "o padles leszczu".


Teraz tak podsumowujac, nie wiem jak inni ale ja wchodze na server sie wyluzowac, posmiac.
Jak kogos obraze, znaczy sie obraze wiekszosc z tych osob co do nich pisze/mowie nie biora tego jako obraze. Jak ktos do mnie napisze kebabovky jak ten wyzej co tak slabo strzela to nic sobie z tego nie robie. Jezeli chodzi o moje zachowanie z tym gadaniem, to wiem ze duzo gadam i czesto glupoty, wczesniej mialem podobnie jak staralem sie admina i o dziwo gdy go dostalem to przestalem tyle gadac(o haxie mowie).
A i nie kreskuj mnie tu czy cokolwiek innego, bo chyba mam prawdo odpowiedziec na to co ktos mnie mowi, nie wiem czy u Was obowiazuje jakas "zasada" ze w swoim podaniu sie nie wypowiadamy ale to glupota. Kreskujecie hed'a a wedlug mnie to jego post wnosi wiecej niz wasze jak piszecie w jednym odwolaniu od bana "Musisz czekac na admina banujacego" nastepny pisze "Musisz poczekac az wejdzie xx i Cie odbanuje" i jeszcze jeden napisze "Jak wejdzie xx2 to Ci da unbana - czysto"
Tam kreskujcie nie tu.
Edit paranormal, jak ktos Ci wchodzi na nicku WWWWWWWWWWWWWW i Ci zaslania celownik, to dodajcie w ftp rezerwacje nicku na ten nick i bedziesz mial z glowy a nie banujecie kogos za taki nick.

fuck bad guy

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 933
  • Dołączył: 13 gru 2012, o 15:25
  • Lokalizacja: KALISZfornia, WLKP
  • Postawione piwa: 453
  • Otrzymane piwa: 207

(#24) Napisano 14 kwie 2014, o 09:02

Ktoś prosił Cię, żebyś się wypowiedział?
bad guy aka. white (J) back to the game!
Obrazek

tekno1337

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 63
  • Dołączył: 1 maja 2013, o 16:27
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 9

(#25) Napisano 14 kwie 2014, o 09:24

na nie 2gi farmer nie dzieki
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2014, o 09:34 przez tekno1337, łącznie zmieniany 1 raz

Malkos

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 249
  • Dołączył: 23 paź 2011, o 22:15
  • Lokalizacja: Olsztyn
  • Postawione piwa: 11
  • Otrzymane piwa: 13

(#26) Napisano 14 kwie 2014, o 09:32

Lubię Qeela i nie mam nic przeciwko temu żeby dostał admina na próbę :) Każdy zasługuje na swoją szanse żeby móc się wykazać.

Przy Okazji Tekno jak już się wypowiadasz to daj powód takiej decyzji a nie samo "Nie" bo nie?.

Pozdrawiam

respect.

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 95
  • Dołączył: 16 lut 2013, o 18:14
  • Postawione piwa: 14
  • Otrzymane piwa: 2

(#27) Napisano 14 kwie 2014, o 09:49

Na Tak:
- godziny przegrane;
- potrafić coś strzelać w te pistolety i zapewne potrafi odróżnić dobrego gracza od gracza ze wspomagaczami;
- jak sam pisze ma doświadczenie w adminowaniu (potwierdzone przez Leito);

Z tym wyzywanie to strasznie przesadzacie, owszem powie coś (zresztą jak większość z nas, bo każdemu się zdarzy), ale zazwyczaj odbywa się to w kierunku osób które znają go i to u niego tolerują. Sam niejednokrotnie byłem osobą, która z nim takie "uprzejmości" sobie wymieniła i ani ja, ani on jakoś nie widzimy w tym czegoś strasznego.

Jeszcze raz na TAK.

Użytkownik White napisał:
Ktoś prosił Cię, żebyś się wypowiedział?

Normalnie post, który wnosi tyle dobrego do tego tematu :nie wiem:
Obrazek
"- Jak się szczęście zaczyna powtarzać, to już to nie jest szczęście." - Kazimierz Górski

Qel

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 88
  • Dołączył: 27 mar 2013, o 18:21
  • Postawione piwa: 11
  • Otrzymane piwa: 12

(#28) Napisano 14 kwie 2014, o 10:52

Użytkownik White napisał:
Ktoś prosił Cię, żebyś się wypowiedział?

A to ktos musi mnie prosic zeby sie "bronil" za przeproszeniem kim Ty jestes zeby mi pisac takie rzeczy?
To MOJE podanie o admina, ktore dotyczy MNIE, nie Ciebie. Najpierw piszesz post nie argumentujac swojej decyzji a potem jeszcze totalnie offtopujesz.
sory musialem :sciana:

ktos - 19
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2014, o 11:06 przez Qel, łącznie zmieniany 1 raz

ktos

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 661
  • Dołączył: 29 sie 2012, o 16:04
  • Lokalizacja: Rzeszów
  • Postawione piwa: 365
  • Otrzymane piwa: 141

(#29) Napisano 14 kwie 2014, o 10:56

Chciałbym się zapytać. Ile masz lat ?
Obrazek

Madzia.

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 113
  • Dołączył: 1 sty 2014, o 20:26
  • Postawione piwa: 23
  • Otrzymane piwa: 24

(#30) Napisano 14 kwie 2014, o 11:33

szanse moze dostac :D pisze o czitach pomaga

Wróć do Archiwum DD2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron