Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Ja

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#1) Napisano 21 kwie 2014, o 14:26

Już nie wspomnę o wyciąganiu logów bez kontekstu ( np Neuer fiutku - mówiłem do kolesia na wh, który udawał głupa . Fakt powinienem odrazu zbanować ).

z Szakalem robiłem sobie jaja, nie obraziło go to.


A co do Jurku to jakoś nie napisał tutaj ,że za każdym razem jak mnie zabije on albo ktokolwiek inny to mnie wkurwia przez mikrofon - ZA KAŻDYM RAZEM nie obędzie się bez komentarza. Więc też postanowiłem go trochę powkurwiać swoim zachowaniem i jak widać się udało bo aż złożył na mnie skargę :oklaski: Szkoda ,że Jurku już o tym nie wspomniał bo to co mi pierdoli przez mikrofon odkąd pamiętam już nie da się wyciągnąć w logach.


Następny + to brawo dla kogoś kto zamknął temat. Nie ma to jak wydawanie zaocznych wyroków bez możliwości nawet udzielenia się we własnej sprawie.


Poza tym nie wiecie nawet jak mnie niektórzy obrażają w tej grze, np za to że podobno mam czity. Wczoraj mnie ktoś nazwał ścierwem i że będę na BLu, nie wytrzymałem i dałem w końcu bana. Ale ja jakoś mam to przeważnie w dupie, bo na każdym serwerze na którym grałem spotykałem się z innym traktowaniem za moją grę.

A teraz nara.

huti

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 429
  • Dołączył: 1 sty 2013, o 20:26
  • Lokalizacja: Przemyśl
  • Postawione piwa: 26
  • Otrzymane piwa: 113

(#2) Napisano 21 kwie 2014, o 14:45

Ostatnio bardzo rzadko gram, ale wczoraj akurat zajrzałem na ffa i byłem świadkiem, jak niejaki Jurku i kejpii obrażają zwierza. Dziwi mnie fakt, że daliście temu kolesiowi (Jurku) próbnego admina, ale to wasza decyzja. Bierzecie byle kogo, tylko dlatego, że jest aktywny.

Mnie obrażali, obrażają nie tylko tu, ale również na innych serwerach. Ale to nie jest powód, aby zniżać się do niskiego poziomu tych osób. Masz admina, interweniuj, skoro ktoś zbytnio nie potrafi się zachować.
(Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : ale jak ktos ci daje komende
(Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : to sie do niej masz przystosowac (Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : a nie pajacowac

TYLER

  • Awatar użytkownika

(#3) Napisano 21 kwie 2014, o 14:55

No bo jako admin się poprawi nie? zzzzz

karri

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 218
  • Dołączył: 31 lip 2013, o 17:33
  • Lokalizacja: Kraków
  • Postawione piwa: 21
  • Otrzymane piwa: 14

(#4) Napisano 21 kwie 2014, o 22:50

Sami wiecie że zwierzak jest dobrym Adminem i graczem. Wiadomo że zwierz to człowiek i nerwy kiedyś muszą puścić... Zwierzak na ten server zaciągnął wielu stałych graczy i grają nadal , radzi sobie bardzo dobrze w roli admina myślę że bez powodu nie obraża nikogo znam go dość dobrze a jeśli nawet to robi to na jaja... Chcecie mu zabrać Adma ? To zróbcie to tylko ciekawe ile osób odejdzie razem z nim... Z mojej strony tyle...

Jurku

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 92
  • Dołączył: 2 mar 2014, o 00:03
  • Lokalizacja: Kraśnik
  • Postawione piwa: 14
  • Otrzymane piwa: 5

(#5) Napisano 21 kwie 2014, o 23:10

Wiem ze zwierzak jest dobrym graczem i adminem ale on sam dobrze wie ze sa jakies granice a on stapa na samym ich schylku dlatego poleciala ta skarga jak sam przyznal chcial mnie zdenerwowac i mu sie udalo jak by zachowywal sie tak jak np. dzis na serverze to bym powiedzial ze jest najlepszym adminem csl z ktorym mialem kontakt
Napil bym sie:]

Oschi

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 1111
  • Dołączył: 31 lip 2011, o 14:57
  • Postawione piwa: 70
  • Otrzymane piwa: 94

(#6) Napisano 21 kwie 2014, o 23:20

Nikt nikomu admina nie zabiera ani nie będzie zabierał.

Zwierzu otrzymał żółty kartonik tylko za to iż w logach widnieje sporo wulgaryzmów i obraz w kierunku graczy.
Nie przeczę że każdemu nerwy mogą puścić jest to normalne ale w takim wypadku ma się uprawnienia aby zbanować/skickować delikwenta i cisza na serwerze.

Jako admini powinniśmy unikać spinek z graczami, komuś nie pasuje to usunąć na jakiś czas delikwenta aż ochłonie.


jeśli nikt nie ma nic do dodania to zamykamy.
"Kolejny stracony dzień z życia poza kontrolą ... "
"Umiesz liczyc ? - Licz na Siebie"


Obrazek

Obrazek

Kubi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 732
  • Dołączył: 26 wrz 2012, o 17:59
  • Postawione piwa: 154
  • Otrzymane piwa: 83

(#7) Napisano 21 kwie 2014, o 23:21

Na moje oko to nic nie usprawiedliwia takiego zachowania :> Zwierzak jak się wkurzysz to lepiej wyjdz z serwera na 5 min i wejdz ponownie (ja tak czasem robie^^).

Kubi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 732
  • Dołączył: 26 wrz 2012, o 17:59
  • Postawione piwa: 154
  • Otrzymane piwa: 83

(#8) Napisano 21 kwie 2014, o 23:22

Heh Oschi znowu piszemy posta w tym samym momencie^^ Temat raczej do zamknięcia :D

huti

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 429
  • Dołączył: 1 sty 2013, o 20:26
  • Lokalizacja: Przemyśl
  • Postawione piwa: 26
  • Otrzymane piwa: 113

(#9) Napisano 22 kwie 2014, o 10:51

Użytkownik Jurku napisał:
Wiem ze zwierzak jest dobrym graczem i adminem ale on sam dobrze wie ze sa jakies granice a on stapa na samym ich schylku dlatego poleciala ta skarga jak sam przyznal chcial mnie zdenerwowac i mu sie udalo jak by zachowywal sie tak jak np. dzis na serverze to bym powiedzial ze jest najlepszym adminem csl z ktorym mialem kontakt



Sam byłem świadkiem, jak go prowokowałeś, "świętoszku".
(Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : ale jak ktos ci daje komende
(Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : to sie do niej masz przystosowac (Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : a nie pajacowac

Wróć do Archiwum FFA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron