Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Extraterrestrials - obce cywilizacje.

Wszystko to, co macie do przekazania, własne przemyślenia, spostrzeżenia, obawy, poglądy itp . . .

Parker

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 2083
  • Dołączył: 16 kwie 2013, o 23:41
  • Lokalizacja: Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 112
  • Otrzymane piwa: 222

(#1) Napisano 23 kwie 2014, o 21:21

Jakaś tam cywilizacja musi istnieć według mnie i jest to pewne. Wszechświat jest niezmierzony, więc jest prawie pewne, że gdzieś tam jakieś kwadryliony lat świetlnych od Nas jest planeta, która posiada takie same/podobne warunki do życia jak nasza i jest tam jakaś cywilizacja. Teraz się tak zastanawiam nad tym wyobrażeniem naszym "obcych" Jeden sobie wyobraża zielone ludki inny coś tam jeszcze a 3-ci jeszcze coś innego. A "Oni" mogą być nawet tą samą rasą jak My..

Tylko właśnie czy kiedykolwiek dojdzie do tego, że takie 2 różne rasy z 2 różnych planet się ze sobą spotkają? Może wszystko tak pójdzie w górę, że będziemy sobie mogli podróżować po wszechświecie? i czy to My znajdziemy tę planetę "obcych" czy Oni pierwsi naszą? Pytania, na które raczej za naszego życia odpowiedzi nie otrzymamy. Właśnie ciągnąc dalej temat o tym jak wyglądają itp. czy możliwe jest to, że jak nasza cywilizacja powstawała czy jakiś czynnik wpłynął na to, że tak wygląda człowiek jak teraz a nie inaczej? W mojej wypowiedzi jest dość dużo pytań ale wątpię bym kiedykolwiek otrzymał na nie odpowiedź.

Więc podsumowując moją wypowiedź uważam, że tak "Oni" istnieją .
Obrazek
Obrazek

maluCZKa

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 1200
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 18:52
  • Postawione piwa: 193
  • Otrzymane piwa: 247

(#2) Napisano 23 kwie 2014, o 21:28

ta planeta "obcych" jest juz odkryta :) szkoda, ze tak mało się o tym mówi w mediach...

maluCZKa

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 1200
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 18:52
  • Postawione piwa: 193
  • Otrzymane piwa: 247

(#3) Napisano 27 kwie 2014, o 13:11

[sb-youtube]http://www.youtube.com/watch?v=rNJi3bHeHgo[/sb-youtube]


polecam zobaczyć :)



Nibiru, inaczej "Planeta X" lub "Dwunasta Planeta", nie wiadomo do końca kiedy została ona odkryta i przez kogo, ale w 1976 r. Zecharia Sitchin wzniecił straszną sensację swoją książką pod tytułem: "Dwunasta Planeta". W każdej ze swoich publikacji Sitchin przedstawiał dosłownie tłumaczone antyczne teksty Sumeryjskie, które opowiadały o powstaniu ludzkości na planecie Ziemia. Opowiadania te różnią się diametralnie od tych, które poznajemy w szkole. Antyczne teksty datowane są na około 6000 lat wstecz, przedstawiają historię istot zwanych Anunnakami (Reptalianami). Sitchin pisał, że Anunnaki przybyły na Ziemie z planety o nazwie Nibiru, jej orbita znajduje się i w naszym układzie słonecznym i poza nim. Ta oto rasa znacząco wpłynęła na naszą przeszłość, wpływa na teraźniejszość i będzie wpływać na przyszłość.


"Orbita Nibiru, po której wędruje dookoła słońca jest bardzo eliptyczna, bardzo prawdopodobne, że wychodząca poza nasz układ słoneczny, jednak, kiedy obecna w naszym układzie, dziesiąta planeta znajduje w takiej odległości od słońca jak orbita Ziemi. Jedno takie okrążenie zajmuje Nibiru 3600 lat. Ostatni raz Planeta X była w naszym sąsiedztwie około roku 1600 p.n.e. Jak można sobie łatwo wyobrazić, efekty zbliżenia się gigantycznej planety do wewnętrznego układu słonecznego, mogą przynieść spustoszenie na orbitach innych planet, rozerwać pasy asteroidów , a także oznacza to kłopoty dla naszej Ziemi."

Sitchin w wielu swoich dziełach opowiada historię o Anunnakich, że około 450,000 lat temu, Alalu, władca Anunnakich uciekł z planety Nibiru i schronił się na Ziemi. Odkrył, że na Ziemia jest bogata w złoto, którego potrzebowali by ocalić swoją atmosferę przed procesem zmniejszania. Zaczęto pracę nad złotem, pojawiły się także polityczne walki Anunnakich o władzę. 300,000 lat potem postanowili stworzyć rasę robotników, homo sapiens, czyli nas. Jakiś czas później Anunnaki postanowiły oddać władzę na Ziemi ludziom i opuścili naszą planetę. Najciekawsze jest to, że naukowcy nie potrafią podważyć teorii Sitchina, uważają bowiem, że to nie do końca musi być wymyślona historyjka.


Co będzie gdy Nibiru zbliży się do Ziemi? Historia Anunnakich twierdzi, że poprzednie pojawienie się Nibiru w pobliżu Ziemi było odpowiedzialne za Potop o którym możemy przeczytać w Księdze Rodzaju. Naukowcy siedząc w tym temacie po uszy podejrzewają, że planeta Nibiru raz nawet zderzyła się z Ziemią tworząc pas asteroidów i robiąc w naszej planecie wielkie dziury, które zapełniła woda i w ten sposób powstały oceany. Mark Hazelwood mówi, że jeżeli Nibiru zbliży się do naszej planety ponownie, to po zmianie biegunów, erupcjach wulkanów, trzęsieniach ziemi i powodziach "tylko parę milionów ludzi przeżyje". Inni uważają że grawitacyjne przyciąganie może nawet zatrzymać rotację Ziemi na parę dni, będą to tzw. "Dni Ciemności", zapowiedziane w Biblii. Astronomowie i inni specjaliści zajmujący się sprawą Nibiru nie podają szczegółów swoich badań publicznie.

ŁAPA

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 486
  • Dołączył: 3 lut 2013, o 18:36
  • Postawione piwa: 153
  • Otrzymane piwa: 170

(#4) Napisano 27 kwie 2014, o 16:24

Ja nie będę ukrywał że ,,max,, interesuję się tą tematyką.Oglądam przed snem wiele dokumentalnych tego typu.
Może i nawet za wiele:)
Fascynuję Mnie to i wciąga.Nawet nie wiem czy jest sens się rozpisywać.
Tak na początek---->Oglądaliście ten filmik?Co o nim sądzicie?Chciałbym poznać Wasze zdanie....

http://www.youtube.com/watch?v=L-LTUGQlQDw
Chcesz ze mnie kpić?
Nie poczułem nic, daj bis
Nie powiedziałeś tego w ryj
To nie powiedziałeś nic

^SzAkAl^

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 704
  • Dołączył: 8 sie 2012, o 01:51
  • Lokalizacja: z Nienacka
  • Postawione piwa: 293
  • Otrzymane piwa: 127

(#5) Napisano 27 kwie 2014, o 20:49

A moze tak zajmiecie sie krajem a nie jakies kosmosy pomyslcie jak ten burdel w naszym kraju ogarnac a nie
^SzAkAl^

ŁAPA

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 486
  • Dołączył: 3 lut 2013, o 18:36
  • Postawione piwa: 153
  • Otrzymane piwa: 170

(#6) Napisano 27 kwie 2014, o 20:53

Człowiek to zbyt chciwa i pazerna rasa żeby go ogarnąć :D
Chcesz ze mnie kpić?
Nie poczułem nic, daj bis
Nie powiedziałeś tego w ryj
To nie powiedziałeś nic

Wróć do Felietony Lamersów.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •