Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Cenzura

ano

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 186
  • Dołączył: 15 maja 2014, o 17:39
  • Postawione piwa: 13
  • Otrzymane piwa: 8

(#1) Napisano 10 cze 2014, o 10:20

Poprzedni temat został usunięty, bez żadnej informacji, także reaktywuję propozycje o usunięcie cenzury.
Tak jak pisałem wcześniej, jeżeli ktoś chce ominąć cenzurę i kogoś obrazić, to i tak to zrobi, więc nie widzę sensu, by to było, poza tym przeczy to komunikatowi o tym, że czasem można przeklnąć.

Obrazek

oallaa

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 124
  • Dołączył: 30 cze 2012, o 17:54
  • Lokalizacja: Elbląg
  • Postawione piwa: 17
  • Otrzymane piwa: 30

(#2) Napisano 10 cze 2014, o 11:13

Nie chcę pisać tego samego, więc tylko odnośnik dam. W dziale "księga skarg i zażaleń" na DD2 jest temat "BEC KONKURS.", tam również był temat o cenzurę, więc tam udzieliłam odpowiedzi na ten temat.

ano

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 186
  • Dołączył: 15 maja 2014, o 17:39
  • Postawione piwa: 13
  • Otrzymane piwa: 8

(#3) Napisano 10 cze 2014, o 11:56

Cytat:
Ja chciałam tylko przypomnieć, że na serwerze co jakiś czas wyświetla się napis, coś w stylu: "Na serwerze nie obrażamy, ale przeklnąć kurcze czasem można". Więc dla mnie od dawna nieporozumieniem jest, że na serwerze jest cenzura. Bo widząc taki ww napis a później, pisząc chociażby "dupa" wyświetla mi cenzurę to osobiście sobie myślę, że ktoś tu ze mnie debila robi.
Często na serwerze są admini, za co im chwała, więc nie widzę problemu by zdjąć cenzurę i po prostu dopiero jak ktoś obrazi, to banować. Oczywiście, zgadzam się z faktem jak ktoś bezustannie "rzuca kurwami", to takiego osobnika też karać, bo nie tylko pokazuje swój niski iloraz inteligencji ale również obraża i okazuje brak szacunku osobom, z którymi gra.

Więc dla mnie sama istota banowania graczy za obejście cenzury jest śmieszna i nie powinna mieć miejsca.

Jeżeli ktoś nie znajdzie..Jako, że nie mogę edytować mojego #1 postu i nie chcę zakładać kolejnego tematu, proponuję jeszcze dodać /rs, raczej każdy wie, co to jest, a plugin nieraz przydatny.

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#4) Napisano 10 cze 2014, o 13:21

To ze można czasem rzucić miesem nie znaczy ze można obrażać innych i puszczać całe wiązanki. To dalej będzie karane banem. Chyba nie rozumiecie przesłania tego komunikatu.....
Jak specjalnie chcesz używać wulgaryzmów i omijasz cenzurę to ban jak najbardziej słuszny, bo jakby nie można było użyć innego normalnego słowa. Nie potraficie się dostosować, będą bany.....

P.S.
Poprzedni temat zniknął gdyż wygrany był backup forum.
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

ano

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 186
  • Dołączył: 15 maja 2014, o 17:39
  • Postawione piwa: 13
  • Otrzymane piwa: 8

(#5) Napisano 10 cze 2014, o 13:35

"Nie podoba się, nie grajcie", nie chcę, ani nie mam zamiaru Cię pouczać, ale tak ma się zachowywać H@? Piszę propozycję, bo według mnie jest to bezsensu i mam dlatego przestać grać?
A kto tu mówi o obrazie innych graczy? Na screenie pokazałem, że lajtowo można ominąć tą zajebistą cenzurę. To logiczne, że z cenzurą, czy bez będzie karane. Nawet nie można napisać kurw*,dupa,rashuje bo od razu cenzuruje, w takim razie zmień komunikat na "Na serwerze nie obrażamy, ale czasem przeklnąć ****CENZURA***** można".

PS. Nie piszcie sugestii, bo jak Wam się coś nie podoba, to nie grajcie, pamiętajcie o tym. Można zamknąć -.-

oallaa

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 124
  • Dołączył: 30 cze 2012, o 17:54
  • Lokalizacja: Elbląg
  • Postawione piwa: 17
  • Otrzymane piwa: 30

(#6) Napisano 10 cze 2014, o 13:40

Użytkownik Axl napisał:
To ze można czasem rzucić miesem nie znaczy ze można obrażać innych i puszczać całe wiązanki. To dalej będzie karane banem. Chyba nie rozumiecie przesłania tego komunikatu.....
Jak specjalnie chcesz używać wulgaryzmów i omijasz cenzurę to ban jak najbardziej słuszny, bo jakby nie można było użyć innego normalnego słowa. Nie potraficie się dostosować, będą bany.....

P.S.
Poprzedni temat zniknął gdyż wygrany był backup forum.


Drogi panie, czy ty co ja napisałam jest niezrozumiałe? Napisałam to samo, co to ty teraz, więc nie wiem o co spinasz...?
Obraza = ban
Nadmierne przeklinanie = ban
Użycie wulgarnego słowa raz na jakiś czas = nie ban

Zrobiłam to w najprostszy z możliwych sposobów(schemat), żeby łatwiej było zrozumieć.

Sivi

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 998
  • Dołączył: 31 mar 2014, o 14:41
  • Lokalizacja: Orzesze
  • Postawione piwa: 83
  • Otrzymane piwa: 143

(#7) Napisano 10 cze 2014, o 13:42

W 90% procent przypadków po tym jak komuś wyskoczy cenzura, za kilka sekund pisze to samo z ominięciem cenzury ... Jakbym miał każdemu odrazu za to wlepiać bana to po 10 minutach byłby pusty serwer :/
Obrazek

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#8) Napisano 10 cze 2014, o 16:50

Niestety za taki przykład jak w pierwszym poście należy się ban. Wole by na serwie było mniej graczy ale by grali w pogodnej atmosferze.
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

Sivi

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 998
  • Dołączył: 31 mar 2014, o 14:41
  • Lokalizacja: Orzesze
  • Postawione piwa: 83
  • Otrzymane piwa: 143

(#9) Napisano 10 cze 2014, o 17:33

Oczywiście, że się należy.. Ale cenzura tutaj niczego nie zmienia. To tylko prowokuje ludzi do jej omijania i dodatkowo ich podjudza...
Obrazek

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#10) Napisano 10 cze 2014, o 17:49

Jednych podjudza, drudzy dają sobie spokuj. Wszystkich nie da się zresocjalizowac pluginem. Po banie dochodzi kilka procen więcej
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

Sivi

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 998
  • Dołączył: 31 mar 2014, o 14:41
  • Lokalizacja: Orzesze
  • Postawione piwa: 83
  • Otrzymane piwa: 143

(#11) Napisano 10 cze 2014, o 17:57

W zasadzie mi to jedno czy cenzura zostanie, ale gracze strasznie się o to rzucają i płaczą na u@ i steamie :/
Obrazek

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#12) Napisano 10 cze 2014, o 18:03

Co mnie denerwowało grając na innym steamie to fakt, że pisząc zdanie POPRAWNE politycznie bez wulgaryzmów znalazło się jakieś nieszczęsne połączenie typu "choć CI POkażę jak się strzela" i cenzura odbierało to jako "choć CIPO każę" w dodatku z błedem ortograficznym. Cenzura jest dobra, bo zmniejsza się ryzyko wiecznego płakania - wyzywania.

Są zatem dwa wyjścia, redagujemy informację "przekląć czasem kurcze można", albo usuwamy plugin. Proponuję wstawić na serwerze informację o ANKIECIE z odnośnikiem do forum i osoby zainteresowane tam wyrażą swoją opinię. Co by nie było, serwer jest dla graczy, my tylko czerpiemy radość z dawaniu Wam możliwości odstresowania się od codzienności.
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

ano

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 186
  • Dołączył: 15 maja 2014, o 17:39
  • Postawione piwa: 13
  • Otrzymane piwa: 8

(#13) Napisano 10 cze 2014, o 18:14

Tak, cenzura jest głównie po to, by zapobiec obrażaniu kogokolwiek. Nic przeciwko nie mam, nawet jak najbardziej powinno to być, ale gdyby tej cenzury nie można było tak łatwo ominąć ku*_wa...wystarczy jedna kreska, do tego jeszcze, w niektórych zdaniach przykład w/w cenzuruje, chodź nie było na celu nikogo obrazić. Serwer jest dla graczy, ale według Axl mam tutaj nie grać, bo mi się nie podoba cenzura.

Po zdjęciu tej żałosnej cenzury nadal będzie przecież obowiązywał zakaz obrażania, a nawet więcej, komunikat o przeklinaniu nie będzie przeczył cenzurze! Według mnie wychodzi więcej korzyści, poza tym napisanie "kurw*" trochę odstresowuje, a jak wychodzi *****CENZURA***** to jeszcze bardziej denerwuje.

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#14) Napisano 10 cze 2014, o 19:29

Widzisz, bierzesz to do siebie jakbym ci na złość robił.... Cenzura nie jest dopracowana tak samo jak nie ma rzeczy idealnych. Nie Ty masz nie grać tylko osoba która świadomie i natarczywie ta cenzurę omija. Przeklinac na serwie można, masz mikrofon to sobie przeklnij, jednak miej świadomość że plugin to nie człowiek i nie wie kiedy piszesz kurw,a w sensie dziw,ki czy jako wyraz emocji. Jak widzisz na forum tez musze sam omijać cenzora tylko ze tutaj działa on już lepiej.
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

ano

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 186
  • Dołączył: 15 maja 2014, o 17:39
  • Postawione piwa: 13
  • Otrzymane piwa: 8

(#15) Napisano 10 cze 2014, o 19:40

Nie, po prostu niepotrzebnie to napisałeś.
Nie można zrobić tak, żeby odcenzurować niektóre słowa? Byłoby o wiele łatwiej, a cenzura nadal by była.

Wróć do Archiwum FFA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron