Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

BEC KONKURS.

bnn.

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 15
  • Dołączył: 30 lip 2011, o 16:14
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 2

(#1) Napisano 9 cze 2014, o 22:34

Nick podczas gry: bnn.
IP/SteamID: nie znam
Data: 09.06.br.
Powód skargi i opis sytuacji: BEC~KONKURS- totalny nieogar i hipokryta. Z tego co się orientuję, a wiem to na pewno, to na serwerze "MOŻNA POWIEDZIEĆ KURVVA" a w/w delikwent za to wywala ludzi. Gra w CT. Spamuje, że TT ma nie siedzieć na respie, a sam dupy do paki nie rusza. Jak jedna osoba ("jesz kebaba....") zwróciła uwagę całej drużynie, że powinni ruszyć dupy do paki, bo On sam ginie a im się nie chce zapierdalać (użył słów "do paki pajace"), to zbanował go na 1 dzień za "lamerstwo" czy jakoś tak. Admin, który nie zna zasad, a te, które zna, to ich nie przestrzega, to admin, który zajmuje niewłaściwe stanowisko. Takie coś powinno być niezwłocznie wy...walone.

Houk.

bnn.

Parker

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 2083
  • Dołączył: 16 kwie 2013, o 23:41
  • Lokalizacja: Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 112
  • Otrzymane piwa: 222

(#2) Napisano 9 cze 2014, o 22:40

Poczekaj aż ~ yay ~, for Equestria! przyjdzie na forum zapewne wtedy poda swoją wersję zdarzeń więc do tej pory czekamy.
Obrazek
Obrazek

oallaa

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 124
  • Dołączył: 30 cze 2012, o 17:54
  • Lokalizacja: Elbląg
  • Postawione piwa: 17
  • Otrzymane piwa: 30

(#3) Napisano 10 cze 2014, o 11:04

Ja chciałam tylko przypomnieć, że na serwerze co jakiś czas wyświetla się napis, coś w stylu: "Na serwerze nie obrażamy, ale przeklnąć kurcze czasem można". Więc dla mnie od dawna nieporozumieniem jest, że na serwerze jest cenzura. Bo widząc taki ww napis a później, pisząc chociażby "dupa" wyświetla mi cenzurę to osobiście sobie myślę, że ktoś tu ze mnie debila robi.
Często na serwerze są admini, za co im chwała, więc nie widzę problemu by zdjąć cenzurę i po prostu dopiero jak ktoś obrazi, to banować. Oczywiście, zgadzam się z faktem jak ktoś bezustannie "rzuca kurwami", to takiego osobnika też karać, bo nie tylko pokazuje swój niski iloraz inteligencji ale również obraża i okazuje brak szacunku osobom, z którymi gra.

Więc dla mnie sama istota banowania graczy za obejście cenzury jest śmieszna i nie powinna mieć miejsca.

Yayabuzza

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1061
  • Dołączył: 23 cze 2011, o 09:54
  • Lokalizacja: Elbląg
  • Postawione piwa: 203
  • Otrzymane piwa: 156

(#4) Napisano 10 cze 2014, o 19:52

http://stats.cs-lamers.com/hlstats.php? ... yer=152714
2014-06-09 21:38:56 wypjerdalaj z tego respa geylordzie.
2014-06-09 21:33:11 (Team) zamiast wbijac to stoisz jak pjzda.
"Na serwerze nie obrażamy, ale przeklnąć kurcze czasem można"
droga dedukcji dostałeś kicka za obrażanie, chyba ze nie pamiętasz co pisałeś

Sivi

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 998
  • Dołączył: 31 mar 2014, o 14:41
  • Lokalizacja: Orzesze
  • Postawione piwa: 83
  • Otrzymane piwa: 143

(#5) Napisano 10 cze 2014, o 19:58

O boze... Ale bym się tam nabanował :D Szkoda że mnie nie było plox
Obrazek

bnn.

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 15
  • Dołączył: 30 lip 2011, o 16:14
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 2

(#6) Napisano 10 cze 2014, o 20:33

Użytkownik Yayabuzza napisał:
http://stats.cs-lamers.com/hlstats.php?mode=chathistory&player=152714
2014-06-09 21:38:56 wypjerdalaj z tego respa geylordzie.
2014-06-09 21:33:11 (Team) zamiast wbijac to stoisz jak pjzda.
"Na serwerze nie obrażamy, ale przeklnąć kurcze czasem można"
droga dedukcji dostałeś kicka za obrażanie, chyba ze nie pamiętasz co pisałeś


Polecam naukę czytania ze zrozumieniem. Nie pozdrawiam.

bnn.

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#7) Napisano 10 cze 2014, o 21:46

Skarga za co dokładnie? Bo jeżeli chodzi o gracza Jesz kebaba osądzasz turka, to sprawa wygląda tak:

http://stats.cs-lamers.com/hlstats.php? ... yer=157089


Spoiler:


Reszty Twojej wypowiedzi nie rozumiem, jeżeli oskarżasz ADMINA o nadużywanie uprawnień, podaj jakiś dowód a nie przedstawiasz Go w złym świetle bez jakichkolwiek podstaw.

Osobiście czekam na wypowiedź Kucyka, bo On najlepiej wie o co się rozchodzi.
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

bnn.

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 15
  • Dołączył: 30 lip 2011, o 16:14
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 2

(#8) Napisano 10 cze 2014, o 22:53

Użytkownik Heniu z Bakiem. napisał:
Skarga za co dokładnie? Bo jeżeli chodzi o gracza Jesz kebaba osądzasz turka, to sprawa wygląda tak:

http://stats.cs-lamers.com/hlstats.php? ... yer=157089

Reszty Twojej wypowiedzi nie rozumiem, jeżeli oskarżasz ADMINA o nadużywanie uprawnień, podaj jakiś dowód a nie przedstawiasz Go w złym świetle bez jakichkolwiek podstaw.

Osobiście czekam na wypowiedź Kucyka, bo On najlepiej wie o co się rozchodzi.


Jeśli chodzi o "kebaba" i mnie, to jesteśmy kolegami z miasta/ze szkoły. Jeśli byłbyś na serwerze, to wiedziałbyś zarówno Ty jak i Yayabuzza, że większość tekstów zarówno z mojej jak i z jego strony odnosi się do nas. Robimy sobie jaja z siebie, w głównej mierze. Jeśli chodzi o dowody, to z tego co widać, to jesteś dość ogarnięty, by znaleźć tekst pisany przez kebaba, więc równie dobrze możesz wziąć demko i tam znajdziesz dowody. Poza tym, sprawa wygląda dość śmieszne, bo (jak wiadomo) admin adminowi tyłek myje, więc szanse zwykłego gracza z serwera są małe, by coś zrobić. Z tego co widać, to admin o którym mowa ma forum głęboko w poważaniu, więc to nie ma największego sensu. Możecie zamknąć temat i wsadzić go w głęboką czarną dziurę. Nie pozdrawiam.

Houk.

~ yay ~, for Equestria!

    Admin serwera:
    SZMAJL

  • Awatar użytkownika
  • DIDZEJ CSL
  • Posty: 1411
  • Dołączył: 20 gru 2012, o 17:23
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 195

(#9) Napisano 11 cze 2014, o 00:28

1. "Jedna osoba zwróciła uwagę". Ładnie napisane... :-D
No i ten powód - nie mogłeś sam sprawdzić? "Lamerskie Zachowanie", z czego wszystkie powody mają przedorstek Lamerskie, od sieci - więc wyleciał za zachowanie.
Spoiler:

Prosiłem, ostrzegałem. Ja rozumiem, że można przeklnąć od czasu do czasu, ale nie w co drugim zdaniu, a obrażać w co trzecim.
Całe to Wasze "śmieszkowanie" od grubasów i pał pominąłem - nie wiem czy Ci mówili, ale jak chcesz się z kolegą poobrażać to poobrażaj go na steamie, nie na sayu - nikt się nie będzie domyślal do kogo to, czy to Twój kolega czy nie, a tym bardziej nie będziemy "reszty" serwera uczyć takiego zachowania.

2. Jeśli masz jakieś zastrzeżenia do mojego adminowania i "chodzenia po pakę" to proszę rozpisz HLTV lub podaj jakieś konkretne czasy - kiedy czegoś nie zrobiłem. (http://hltv.cs-lamers.com/dd2/)
Nie jestem w stanie poganiać CT/T samemu będąc żywym, bo nie mam podglądu na mapę i nie wiem co się dzieje. Nie będę także karał terro, które z B w połowie rundy przechodzi przez respa w stronę długiej. Jak zacznie tam "kampić" to go pogonię[*]
Swoją drogą jak kogoś poganiam to znaczy, nie żyję. Skoro nie żyję, to nie mogłem za bardzo po tę pakę iść... :-D

Proszę, ROZPISZ HLTV, chciałbym adminować lepiej!

3. Względem Ciebie, bo to widzę jakaś multiskarga.
Na samym początku mapy zostałeś wyróżniony wielkimi literami
L 06/09/2014 - 21:00:12: "BEC^KONKURS<22495><STEAM_0:0:869346><>" triggered "amx_tsay" (text "ale bez takich komentarzy bnn") po jakiś bardzo brzydkim komentarzu przez mikrofon w stronę gracza, który Cię zabił. Potem znowu po kimś pojechałeś, to dostałeś kicka. Nawet nie bana, kicka z powodem "ostrzegałem". Nie wiem co tutaj jest nie tak, miałem Ci znowu zwrócić uwagę czy pozwolić obrażać ludzi dalej?
PASSION! Już wkrótce :happymeat:
[sbyoutube2]https://www.youtube.com/watch?v=2WdgaX0IlFA[/sbyoutube2]

Sivi

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 998
  • Dołączył: 31 mar 2014, o 14:41
  • Lokalizacja: Orzesze
  • Postawione piwa: 83
  • Otrzymane piwa: 143

(#10) Napisano 11 cze 2014, o 00:42

Ban w 200% sluszny.
Obrazek

cRk` Szeryf miesiąca kwiecień (1)

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 1279
  • Dołączył: 10 gru 2012, o 17:41
  • Lokalizacja: Nowa Dęba / Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 153
  • Otrzymane piwa: 152

(#11) Napisano 7 lip 2014, o 23:08

Użytkownik ~ yay ~, for Equestria! napisał:
2. Jeśli masz jakieś zastrzeżenia do mojego adminowania i "chodzenia po pakę" to proszę rozpisz HLTV lub podaj jakieś konkretne czasy - kiedy czegoś nie zrobiłem. (http://hltv.cs-lamers.com/dd2/)


Tak jak wyżej Siv - Ban słuszny. Ostrzeżenia/Proszenia były, a Obrażanie/Przeklinanie ciągnęło się dalej. Skargę odrzucam bez żadnych konsekwencji dla Admina. Bana nie widzę, jeśli był to bardzo słusznie postąpił Admin.
bnn takie małe ostrzeżenie ode mnie, bo widzę, że Twoje bany są tylko za obrażanie, a tutaj na forum nie są mile widziane takie goście.
Zamykam.
Obrazek

Wróć do Archiwum DD2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •