Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Dydym

ejrze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 10
  • Dołączył: 23 lip 2014, o 22:29
  • Lokalizacja: Krakow
  • Postawione piwa: 3
  • Otrzymane piwa: 0

(#16) Napisano 31 lip 2014, o 14:52

Jestem na tak . Kolega często przebywa na serwerze , jest ogarnięty i da się z nim dogadać .

db.

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 17
  • Dołączył: 1 lis 2013, o 01:36
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 1

(#17) Napisano 31 lip 2014, o 14:56

Ja to widzę tak: :rotfl:
"Plose pani bo Zwierze mnie wyzywał!! ;(
To nie plawda bo Dydym pierwszy mnie wyzywal ;/
kari: A ja widzialem jak dydym wyzywa wsysykich!"

Dorosłe ludzie a kłócą się o pierdoły jak dzieci.

Często jest na serwie, ogarnia wiec jestem na TAK.
Jakoś się dogadacie. :szczerbol:

Latający Mnich

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 182
  • Dołączył: 17 lip 2014, o 20:47
  • Lokalizacja: Opolskie
  • Postawione piwa: 77
  • Otrzymane piwa: 12

(#18) Napisano 31 lip 2014, o 15:01

Jesli moge sie wtracic. Dydym spoko gracz jak kazsego ponosza go czasem emocje ale jednak dalbym mu szanse sie poprawic przeciez siec jest dla ludzi a nie ludzie dla sieci. Fakt faktem stosunek do zwierza musialby zmienic bo poniekad beda wspolpracowac. Rownierz kazdy zasluguje na szanse :-) wiec jestem na tak zgodze sie z siv. Karri niemasz racji czesty okres z brakiem adminiw jest w godzinach porannych do poludnia w tedy ciezko o admina sam mjalem taki problem zeby jakiegos zawolac lub czestu tu ludzie pisza na czacie o chetkach gdzoe zdarza sie ze reakcji nie ma wiem wszyscy jestesmy ludzmi rozumiem to i nie mam o nic zalu ani pretensji po prostu wyrazam swoje zdanie :-D :-*dziobaski xd a dydym Ty zwalczaj zlosc miloscia :-D pkzdrawiam wszystkich lamersow :-D

ano

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 186
  • Dołączył: 15 maja 2014, o 17:39
  • Postawione piwa: 13
  • Otrzymane piwa: 8

(#19) Napisano 31 lip 2014, o 15:05

Te wszystkie konta to są praktycznie konta stałych graczy, co w tym złego, że poprosił ich o wypowiedzenie się? Jeżeli ktokolwiek ma się w podaniu o admina (FFA) wypowiadać to właśnie ONI (czyt. gracze ffa). Nie będę mieszał się w Wasze sprawy, ale Zwierzak i Dydym dajcie sobie obydwaj spokój, bo tylko sobie robicie szkode ;] najlepiej omijajcie się szerokim łukiem, takie moja zdanie :D
Ja nadal na tak i popieram Siva. Po to jest próbny, aby sprawdzić, czy Dydym będzie w stanie być Adminem - ogranicz skok hormonów do 0.
PS. Admini też używają wulgaryzmów (czy. przekleństwo, nie obraza), ja też, więc nie bądźmy już tacy święci.

Basia

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 3
  • Dołączył: 27 lip 2014, o 23:26
  • Postawione piwa: 4
  • Otrzymane piwa: 2

(#20) Napisano 31 lip 2014, o 15:08

Wedlug mnie to nie tylko Dydym, czy Zwierzak wyzywaja:) Mozecie sobie tak nawzajem wymieniac po kilka, kilkanascie przykladow, a wszyscy dobrze wiemy, ze kazdy, kto sie wkurzy powie kilka slow za duzo ;) Dydym jest ogarniety, czesto pokazuje sie na serwerze, wie o co chodzi :P Sama nie gram tu sporo. Wydaje mi sie, ze bycie adminem to nie tylko siedzenie tu i podpis nad/pod zdjeciem "admin" a czeste pojawianie sie na serwerze i tworzenie jakiejs tam atmosfery :) Latalam po roznych serwach, ale ten jakos wydaje mi sie jednym z lepszych pod wzgledem wlasnie ludzi, klimatu miedzy nimi i adminow, ktorzy sa czesto. Nie zawsze wszyscy, ale chodzi przeciez o to, zeby byl chociaz jeden :) No wiec... dyskwalifikowanie Dydyma poprzez "odzywki" wedlug mnie nie ma wiekszego sensu - nie urazajac oczywiscie :) - bo kazdy, moge dac sobie reke uciac, ze kazdy z nas cos takiego napisal/powiedzial. Na ten temat mozna by dlugo pisac:) Ja jak najbardziej na TAK. Jesli odzywki to dla was jedyny powod na wyklucznie Dydyma, to tak naprawde baaaardzo blachy powod. Pozdrawiam! :rotfl:

Batonik

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 85
  • Dołączył: 6 maja 2014, o 16:47
  • Postawione piwa: 4
  • Otrzymane piwa: 7

(#21) Napisano 31 lip 2014, o 15:26

nic do gościa nie mam kojarze z serva ale jestem na nie posty wbite w dwa dni niech żyje troche forum . jak dla mnie do zamknięcia niech spróbuje za 2/3 tyg
" Nigdy nie mów nigdy, się nie poddawaj, rób swoje i zbieraj brawa"
Obrazek

Kondzik

    Admin serwera:
    DD2, FFA.

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 566
  • Dołączył: 10 maja 2014, o 20:53
  • Lokalizacja: Jedlicze/Rzeszów
  • Postawione piwa: 32
  • Otrzymane piwa: 102

(#22) Napisano 2 sie 2014, o 13:10

To podanie o admina wygląda na typowe szukanie sobie rangi żeby się Zwierzakowi postawić. Osobiście uważam ,że w jego przypadku trzymanie porządku będzie nie na miejscu skoro sam nie potrafi się zachowywać jak trzeba. Kwestia czasu kiedy zostaną złożone skargi typu "za przeklinanie i wyzywanie banuje a sam to robi".
Lepiej dać mu czas na ogarnięcie się i przyglądać się mu bacznie i wtedy wrócić do tematu admina.
Tata zawsze mi mówił ,że nauka jest najważniejsza. Masz wiedzę masz wszystko ;)

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#23) Napisano 2 sie 2014, o 13:34

Skoro teraz chcesz mieć admina to i następne dwa tygodnie czekania Cię nie zbawią. Jest to Twój czas na pokutę. Po emocjonalnym czyśćcu mam nadzieję, że przejdziesz na wyższy poziom kontemplacji i pogodzisz swą aurę z aurą Jegomościa Zwierze.

Dobrze wiesz, że ww jest na sieci już długi czas, stawia Go to trochę w bardziej uprzywilejowanej pozycji jednak niepotrzebny zatarg zwykle rodzi późniejsze konflikty i podziały, a tego nie chcemy, już nie raz przechodziliśmy przez to i konsekwencje nigdy nie były miłe dla prowodyrów, dlatego proponuję uspokoić buzujące emocje nastolatka i pokazać się od dobrej strony.

Zapraszam za 2 tygodnie, mam nadzieję, że werwa i Twoja obecność na forum nie zmaleją.
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

Dydym

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 157
  • Dołączył: 12 lut 2013, o 17:49
  • Postawione piwa: 11
  • Otrzymane piwa: 4

(#24) Napisano 15 sie 2014, o 20:09

Ponownie składam podanie i proszę o opinie :)

Parker

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 2083
  • Dołączył: 16 kwie 2013, o 23:41
  • Lokalizacja: Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 112
  • Otrzymane piwa: 222

(#25) Napisano 15 sie 2014, o 21:22

No to zakładaj nowy temat.
Obrazek
Obrazek

Wróć do Archiwum FFA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron