Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

batonik

Ned

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 311
  • Dołączył: 13 paź 2011, o 21:49
  • Postawione piwa: 20
  • Otrzymane piwa: 121

(#1) Napisano 3 sie 2014, o 12:17

Nick podczas gry: Ned - szalona ruda!?
IP/SteamID: STEAM_0:0:31176643 / 89.65.77.62
Data: 02/08/2014 i 03/08/2014
Powód skargi i opis sytuacji: cwaniak

Jako że zostałem rozgrzeszony z czitów to teraz trochę płaczu. To nie jest typowa skarga raczej prośba do zielonych i czerwonych. Wczoraj dostałem sobie banika od admina batonik. Wszystko by było dobrze gdyby nie fakt że od chwili jego pojawienia się do ssów minęło 2 szybkie rundy (widziałem w której chwili się pojawił, w której powiedział siema czy tam cześć itd). Naprawdę macie w ekipie takich dobrych adminów że w 2 szybkie rundy są wstanie ocenić czy steamowy gracz ma czity? Dla mnie admin który robi foty graczowi (bez jakiegoś chamskiego sh) po dwóch szybkich rundach to po prostu odpierdala swoją robotę na zasadzie a nie chce mi się oglądać typa jebnę mu ssy będzie szybko i łatwo a jak nie ma czitów po po prostu wrzuci foty. Oczywiście w podjęciu decyzji pomógł jeszcze płacz jakiegoś gościa pewnie kolegi. Otóż dla mnie na pewno parę lat starszego niż owy pan admin człowieka który gdzieś tam adminował jak owy pan jeszcze robił w pieluchy jest to fuszerka i zasługuje żeby mu choć zwrócić uwagę. Ja jestem przyzwyczajony do tego że admin zanim nawet strzeli foty zrobi porządne dochodzenie a nie na odwal. Nawet jak jest pewien to poczeka popatrzy parę rund dopiero wtedy podejmnie decyzje, takie są moim zdaniem standardy na dd2 więc nie rozumiem dlaczego na FFA robić inaczej. Już nie chce wspominać jak się owy batonik zachował w temacie odwołania od banów. Otóż zamiast wykonać swoją pracę najszybciej jak tylko się da by gracz mógł wrócić na serwer owy batonik puścił sobie tekst "jakiś płacz" po czym wyszedł bo przecież ma 24 h nie musi się spieszyć i jest na tyle ważnym paromiesięcznym adminem że gdzie to tu będzie jakiś no name pospieszał. Nie wiem w końcu dlaczego to Parker a nie on mnie odbanował ale to jakieś jaja są.

Parker

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 2083
  • Dołączył: 16 kwie 2013, o 23:41
  • Lokalizacja: Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 112
  • Otrzymane piwa: 222

(#2) Napisano 3 sie 2014, o 16:50

Dostałeś UB ode mnie, ponieważ zauważyłem, że nadal miałeś bana. Nie wiedziałem czy Batonik specjalnie Cię nie odbanował czy może zapomniał ale i w tym i w tym przypadku powinieneś dostać UB.
Co do reszty czekamy na Batonika niech On się wypowie.
Obrazek
Obrazek

Sivi

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 998
  • Dołączył: 31 mar 2014, o 14:41
  • Lokalizacja: Orzesze
  • Postawione piwa: 83
  • Otrzymane piwa: 143

(#3) Napisano 3 sie 2014, o 17:09

Apropo tematu ss-ów po krótkim sprawdzeniu.

Admin też jest człowiekiem. Ja np. wchodzę na serwer żeby sobie trochę pograć, a nie żeby patrzeć na kogoś kilkanaście minut. Jeżeli już na kogoś patrzę i widzę cokolwiek podejrzanego na tyle, że uznaję iż delikwent jest nadprzyrodzony to wale ss.

Apropo gracza Steam. Nie sądzisz, że taki delikwent jak tylko zauważy że jest obserwowany wyłączy czitka bo nie chce stracić steama? Więc lepiej walnąć te ss szybciej, po zauważeniu czegoś podejrzanego.

Inna sprawa, że po takiej akcji powinno się być na forum i dać UB z miejsca w przypadku czystych ss.

Kręcenie demka również nie ma sensu w takim przypadku, bo najpierw będzie 1 podejrzana akcja, potem koleś wyłączy haxa, i z całego demka 20 minutowego będzie odpalona 1-2 akcje, po czym poleci tekst "za jedną akcję nie zbanujemy".

Nie bronię Batonika, bo dziwnie się zachował, ale to co napisałeś o robieniu ss kompletnie nie ma sensu.

Pozdrawiam

P.S.
3maj piwko za poruszenie tematu.
Obrazek

maluCZKa

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 1200
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 18:52
  • Postawione piwa: 193
  • Otrzymane piwa: 247

(#4) Napisano 3 sie 2014, o 18:00

poczekajmy na wypowiedz Batonika.

LeiTo?!

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 348
  • Dołączył: 18 paź 2013, o 12:15
  • Postawione piwa: 32
  • Otrzymane piwa: 42

(#5) Napisano 4 sie 2014, o 09:43

Czyzby nie mial odwagi sie pojawic nawet na forum?
Obrazek

maluCZKa

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 1200
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 18:52
  • Postawione piwa: 193
  • Otrzymane piwa: 247

(#6) Napisano 4 sie 2014, o 11:35

Admin otrzymuje zółtą kartke = ostrzeżenie.

Wróć do Archiwum FFA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •