Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Spotkanie

Wszystko inne o czym chcecie napisać a nie ma na to odpowiedniego działu

^SzAkAl^

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 704
  • Dołączył: 8 sie 2012, o 01:51
  • Lokalizacja: z Nienacka
  • Postawione piwa: 293
  • Otrzymane piwa: 127

(#121) Napisano 15 paź 2014, o 21:05

Do baru napewno wejdziecie bez problemu na dyskoteke nie
^SzAkAl^

Karola.

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 365
  • Dołączył: 8 mar 2013, o 16:23
  • Lokalizacja: Kielce
  • Postawione piwa: 98
  • Otrzymane piwa: 461

(#122) Napisano 15 paź 2014, o 21:07

no wlasnie zalezy wszystko od pogody :( a co jak bedzie pizdziawa i bedzie padac? :c
" Więc jeśli nawet na chwilę opuszczę naszą oazę,
wiedz, że wrócę do Ciebie, bo Ciebie Kocham Najbardziej " .

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#123) Napisano 15 paź 2014, o 21:07

To już nawet nie chodzi o żaden klub dyskotekę, bo nie po to tam jadę bo to mam tutaj na codzień tylko o jakies miejsce gdzie mozna w spokoju usiąść, nie dygotać z zimna i się wyluzować po czterogodzinnej jeździe w pociągu...No jak już mamy sie spotkac to kulturalnie jakoś to zorganizować? Skwer, plac, las chooy wie co odpada bo po pierwsze policja, temperatura (to nie lato, noce i poranki są w chuj zimne) no i nie zapominajcie, że wśród Was beda kobiety.
Tak byłam na ognisku, ale czasem kobieta potrzebuje skorzystać po prostu w toalecie to nie bede tu mowić po co bo każdy chyba moze sie domyśleć.

Ja do Dęby nie mam ni chuja dojazdu, więc ja z wejścia odpadam

Sivi

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 998
  • Dołączył: 31 mar 2014, o 14:41
  • Lokalizacja: Orzesze
  • Postawione piwa: 83
  • Otrzymane piwa: 143

(#124) Napisano 15 paź 2014, o 21:13

KU#WA!

Ja wypierdalam kupe hajsu zeby dojechac do tej dziury a wy pierdolicie o cenach piwa jak jestescie na miejscu. Jaja se ktos tu chyba robi. To mzoe odrazu do biedry po amarene i schlac sie w przykopie co? Albo idziemy idziemy z kulturka do tej kregielni albo ja to pierdole. Toscie dojebali pocisk z cenami piwa....
Obrazek

paranormal

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1318
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 18:32
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 65
  • Otrzymane piwa: 357

(#125) Napisano 15 paź 2014, o 21:17

Dobra już nie ważne gdzie. Mogę nawet w burdelu pić.

Z resztą jakbyście mieli 3 tysiące zł na debecie to też byście oszczędzali, ale ok nevermind.
Obrazek
Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyjebie.

Szwagierka

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 910
  • Dołączył: 4 sie 2013, o 10:56
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 357
  • Otrzymane piwa: 468

(#126) Napisano 15 paź 2014, o 21:20

Ale motacie. Pierw motajcie na 100% transport, zeby dojechac. Ja juz pisalam NXO chcesz plener to przyjedz do deby z rana to zrobimy Ci taki plener, ze do Rzeszowa biegiem bedziesz lecial :D. Da sie wszystko pogodzic tylko trzeba chciec ;)
Byki z Afryki :D

Obrazek

Lassisch

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 193
  • Dołączył: 13 lip 2014, o 10:53
  • Lokalizacja: Nowa Dęba / Rzeszów
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 27

(#127) Napisano 15 paź 2014, o 21:27

Caarolaaaaa :d ale szynobus jedzie z LBN do RZ przez Dębę :D ewentualnie autobus na Rzeszow tez jedzie przez Debe :D

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#128) Napisano 15 paź 2014, o 21:28

Użytkownik paranormal napisał:
Dobra już nie ważne gdzie. Mogę nawet w burdelu pić.

Z resztą jakbyście mieli 3 tysiące zł na debecie to też byście oszczędzali, ale ok nevermind.


Ja rozumiem wszystko, ale skoro nie masz środków to przecież nie musisz jechać. Nie zrozum mnie źle broń Boże. Chcę się spotkać z Wami wszystkimi, ale jeżeli ktoś ma trudna sytuację finansową i faktycznie musi oszczędzać, to niech nie robi sobie kolejnego kłopotu i nie wydaje kasy na taki wyjazd. Jeżeli ten by wypalił to prawie pewne, że będą kolejne.

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#129) Napisano 15 paź 2014, o 21:29

Użytkownik Lassisch napisał:
Caarolaaaaa :d ale szynobus jedzie z LBN do RZ przez Dębę :D ewentualnie autobus na Rzeszow tez jedzie przez Debe :D


Nie bede jechac szynobusem tylko regionalnym albo pośpiesznym. Byłam dziś na dworcu i nie jeżdżą przez Dębę.

No i spróbujcie też postawic się w sytuacji, że Ci dojeżdżają z daleka też chcieliby w jakis ludzkich warunkach przebywać po długieij podrózy.

Equs

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 240
  • Dołączył: 20 lip 2014, o 23:54
  • Postawione piwa: 73
  • Otrzymane piwa: 47

(#130) Napisano 15 paź 2014, o 21:34

Panowie, na prawde musimy zrozumieć Panie, po 1 my za przeproszeniem staniemy w krzakach wyciągniemy co trzeba i po sprawie. z dziewczynami przypominam ,że jest troche inaczej. Druga sprawa, jesteśmy Facetami, zimno nam nie straszne lecz Co taka biedna załóżmy Karola zrobi, tylko się rozchoruję, a tego chyba nie chcemy. Po 2 Do klubu z kręglami spokojnie powinni nas wpuścić. Będzie większa grupka, można zadzwonić i powiedzieć jaka sytuacja u nich w klubie będzie organizowana większe grono osób by nam coś zajęli. Jeśli chodzi o pieniądze, spotykając sie w większym gronie chodzi o to by się lepiej poznać. Nie oznacza to ,że musimy wypić tyle alkoholu by nas stamtąd wynosili, chodzi o zabawe, wypić kilka piwek, coś mocniejszego. Chcemy pobalować troszkę więcej, po Klubie wyjść kto będzie w stanie i będzie miał chęci, kupić w całodobowy prowiant i dawać w palnik nawet na środku ulicy.
Obrazek

TYLER

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 164
  • Dołączył: 20 sie 2014, o 21:41
  • Postawione piwa: 52
  • Otrzymane piwa: 32

(#131) Napisano 15 paź 2014, o 21:48

Użytkownik paranormal napisał:
Dobra już nie ważne gdzie. Mogę nawet w burdelu pić.

Z resztą jakbyście mieli 3 tysiące zł na debecie to też byście oszczędzali, ale ok nevermind.


Temat ma nazwę "spotkanie", a nie "libacja" heuheu.
ObrazekObrazek

Kondzik

    Admin serwera:
    DD2, FFA.

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 566
  • Dołączył: 10 maja 2014, o 20:53
  • Lokalizacja: Jedlicze/Rzeszów
  • Postawione piwa: 32
  • Otrzymane piwa: 102

(#132) Napisano 15 paź 2014, o 22:01

Jako aktywny student wypowiem się że w grę wchodzi jakiś zwykły bar na rynku. W wielu z racji piątku sprawdzają dowodziki ;)
Nie byłem w miejscu które reklamujecie więc się nie wypowiem. Chyba że Fashion tam wpuszczają nawet z gimnazjum :D
Tata zawsze mi mówił ,że nauka jest najważniejsza. Masz wiedzę masz wszystko ;)

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#133) Napisano 15 paź 2014, o 22:04

Więc ludzie ogarnijmy cos do 20.10 bo Ci co z daleka mają zamiar przyjechać, muszą np. kupić bilet , a dzień wcześniej nie chcemy się dowiadywać o wszystkim.
No ja proponuje moze po prostu ogarnac sie jakoś na dworcu i wtedy się ogarnie. Bar/pub czy tak kręgielnia.
Mam nadzieję, że ten plener jest wybity z głów? Pogoda ma byc podobno nie za ładna. No tyle, że nie będzie padać, ale temperatura w nocy to max 10 C wiec ciepło nie bedzie.


@??? - to sobota.

No moim zdaniem bur/pub/knajpa. 5 zł zapłacić za piwo to nie jest dużo, myślę, że znajdzie się taki lokal gdzie tyle kosztuje. Oczywiście nie bedziemy iść do najdroższego gdzie piwo kosztuje 8 zł mysląc o tych co mają trudną sytuacje , ale chyba posiedzieć w cieple niz marznąć
Ostatnio zmieniony 15 paź 2014, o 22:06 przez Rudziutka, łącznie zmieniany 1 raz

Sivi

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 998
  • Dołączył: 31 mar 2014, o 14:41
  • Lokalizacja: Orzesze
  • Postawione piwa: 83
  • Otrzymane piwa: 143

(#134) Napisano 15 paź 2014, o 22:05

Bary to ja mam na miejscu. Albo z kulturka albo odpadam. Wywalam 2x tyle na dojazd ile wy dacie za picie. Tez jestem studentem i tez mnie portfel nie swedzi ale sa granice.
Obrazek

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#135) Napisano 15 paź 2014, o 22:16

Ja nie mam możliwości ogarnięcia np jakiejś rezerwacji bo jakbym miała to bym coś zarezerwowala. Jest może jakaś osoba, co może się tym zainteresować, dopytać, znaleźć w miare tani lokal (gdzie piwo nie będzie 6-7 zł kosztowało) i dała znać co udalo jej sie załatwić?

Czy po prostu teraz każdy ma dupie i nic z tego nie wyjdzie?

Wróć do Różne różniste różności



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron