Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

NIKOS ODWOLUJE SIE - CZK

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#16) Napisano 27 lis 2014, o 23:25

Ned to pierwsze co napisałeś to wyciągnięte prosto z dupy. Nie chciałbyś żebym na przykład ja, albo szakal, albo Bóg wie kto z serwera ustawił sobie jako nick Twoje imię i nazwisko prawda? No ja też bym to zgłosiła, że ktoś używa mojego imienia i nazwiska na serwerze, gdzie wszyscy mogą zobaczyć. Bądź co bądź są to dane osobowe i nikt nie ma prawa ich używać, bo jest coś takiego jak ochrona danych osobowych :)

NikooS

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 217
  • Dołączył: 4 lut 2013, o 18:57
  • Postawione piwa: 61
  • Otrzymane piwa: 84

(#17) Napisano 27 lis 2014, o 23:27

Użytkownik midaz napisał:
Gdyby chociaż napisał PRZEPRASZAM. : ]
Nikoś na wyjebce podchodzi do sprawy bo po prostu lubi z siebie błazna robić a do serwera się przyzwyczaił i tam się ze swoją głupotą czuje NAJLEPIEJ ! :P

Pisałem już to miesiąc temu na pw. Nie wiem czy jest pisania kolejny raz tego magicznego słówka tym bardziej, że nie ma "pokrzywdzonego" na scenie.

Szakal uważa mnie za napinacza hehe, słyszałeś kiedyś, żebym przeklinał czy wyzywał komuś matkę przez mikro? Ja to traktuje jako zabawę a że zdarzają się różne przypadki... dobra nie chę do tego wracać :) A z tego co mi wiadomo to twoja kulturka osobista też nie stoi na wysokim poziomie.

FaRmEr

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 36
  • Dołączył: 21 lis 2013, o 00:28
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 3

(#18) Napisano 27 lis 2014, o 23:40

Już wiem dlaczego taki spokoj na serwerze bo gimbus nikos dostal perma. :) Pozdrawiam

Ned

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 311
  • Dołączył: 13 paź 2011, o 21:49
  • Postawione piwa: 20
  • Otrzymane piwa: 121

(#19) Napisano 27 lis 2014, o 23:42

Cytat:
Ned to pierwsze co napisałeś to wyciągnięte prosto z dupy. Nie chciałbyś żebym na przykład ja, albo szakal, albo Bóg wie kto z serwera ustawił sobie jako nick Twoje imię i nazwisko prawda? No ja też bym to zgłosiła, że ktoś używa mojego imienia i nazwiska na serwerze, gdzie wszyscy mogą zobaczyć. Bądź co bądź są to dane osobowe i nikt nie ma prawa ich używać, bo jest coś takiego jak ochrona danych osobowych

No niestety są tacy którzy wolą pierdolenie nikosia niz twojego ulubionego kolegi. Dariusz Sadowski, ustawiaj, wstydzisz sie własnego? Ja nie mam problemu nawet jak to zrobi farmer z pola

^SzAkAl^

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 704
  • Dołączył: 8 sie 2012, o 01:51
  • Lokalizacja: z Nienacka
  • Postawione piwa: 293
  • Otrzymane piwa: 127

(#20) Napisano 27 lis 2014, o 23:47

Nkos ja wyrazilem moje zdanie i tyle jak bys wyzwal kogos matke to bys juz nie pisal tu ale sam wiesz ze robisz to w inny sposob a co do mojej kultury to ja niezdazylo mi sie zebym byle jak kogos obrazil a przeklinac czy takie tam serv na to zezwala przeklinamy nie obrazamy koniec z mojej strony ja jestem Na NIE
^SzAkAl^

NikooS

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 217
  • Dołączył: 4 lut 2013, o 18:57
  • Postawione piwa: 61
  • Otrzymane piwa: 84

(#21) Napisano 27 lis 2014, o 23:53

Użytkownik FaRmEr napisał:
Już wiem dlaczego taki spokoj na serwerze bo gimbus nikos dostal perma. :) Pozdrawiam

Hehe, od kiedy ja mam perma to widzę, że na twoje konto wpłynęło kolejne 5 banów za kulturkę. Rzeczywiście - spokój jest.

Użytkownik ^SzAkAl^ napisał:
Nkos ja wyrazilem moje zdanie i tyle jak bys wyzwal kogos matke to bys juz nie pisal tu ale sam wiesz ze robisz to w inny sposob a co do mojej kultury to ja niezdazylo mi sie zebym byle jak kogos obrazil a przeklinac czy takie tam serv na to zezwala przeklinamy nie obrazamy koniec z mojej strony ja jestem Na NIE

Tak, wyraziłeś swoje "ZDANIE".

Karola nie wiem skąd wyjęłaś to ostatnie zdanie, ale ŁAPA z tego co wiem to śpiewak, nagrywa coś tam, ma kanał na yt - wydaje mi się, że można go nazwać OSOBĄ PUBLICZNĄ.

FaRmEr

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 36
  • Dołączył: 21 lis 2013, o 00:28
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 3

(#22) Napisano 28 lis 2014, o 00:55

Bo dostawanie banów za kulturę to moje hobby ! :)

M a l i n a w 0 w~

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 24
  • Dołączył: 26 lis 2013, o 18:59
  • Lokalizacja: Ostrołęka okolice .
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 0

(#23) Napisano 28 lis 2014, o 00:57

a co on wam przeszkadza dajcie mu ub i tyle...
przeprosi i po sprawie a nie afera robita i love you bawta sie

Szwagierka

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 910
  • Dołączył: 4 sie 2013, o 10:56
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 357
  • Otrzymane piwa: 468

(#24) Napisano 28 lis 2014, o 10:43

Dajcie mu UB bo nie mam kogo dissować :D
Byki z Afryki :D

Obrazek

Verona

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 206
  • Dołączył: 8 gru 2013, o 15:05
  • Lokalizacja: P-sk
  • Postawione piwa: 131
  • Otrzymane piwa: 90

(#25) Napisano 28 lis 2014, o 10:45

Użytkownik Ned napisał:
Cytat:
No niestety są tacy którzy wolą pierdolenie nikosia niz twojego ulubionego kolegi. Dariusz Sadowski, ustawiaj, wstydzisz sie własnego? Ja nie mam problemu nawet jak to zrobi farmer z pola


Akurat w Tym przypadku podałeś swoje dane osobowe i zgodziłeś się pisemnie na forum, że można je używać chociażby do ustawienia swojego nicku w grze. Niestety NikooS takiego pozwolenia nie dostał. Więc jeżeli chcesz możemy odejść od życia wirtualnego i CS'a i wejść w świat realny. I w zależności od ujawnionych danych za taką "głupotę" grozi do 3 lat. Jeżeli chcesz mogę jechać artykułami. Spoko zrozumie, mam Prawo na zajęciach.
_________________________________________________________________________________

Co do reszty. Hmmm. temat głupi. Wg regulaminu ma 24h na odwołanie. To zdanie myślę, że reasumuje ten temat.
"Olej co mówią o tobie wszyscy
masz swój cel inny od wszystkich
Masz wartość większą od pieniędzy
Tylko trening pozwoli być najlepszym."

Ned

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 311
  • Dołączył: 13 paź 2011, o 21:49
  • Postawione piwa: 20
  • Otrzymane piwa: 121

(#26) Napisano 28 lis 2014, o 12:51

Cytat:
I w zależności od ujawnionych danych za taką "głupotę" grozi do 3 lat. Jeżeli chcesz mogę jechać artykułami. Spoko zrozumie, mam Prawo na zajęciach.

Gra o nicku Mariusz Nowak bez pisemnej zgody 12312312321 Mariusz Nowaków z których choć 1231231 może teoretycznie grać na tym serwerze też grozi karą do 3 lat? Co prawda ja miałem prawo dawno temu ale chyba aż tak się ono nie zmieniło? To już spór o nick ŁAPA wydawał się mądrzejszy, tam przyznaje trochę racji rywalom ale na pewno nie tu gdzie jest tysiąc takich samych nazwisk w Polsce i nikt nie jest w stanie udowodnić nikosiowi że tak się nie nazywa albo że nie ma pozwolenia jednej z takich osób

Kondzik

    Admin serwera:
    DD2, FFA.

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 566
  • Dołączył: 10 maja 2014, o 20:53
  • Lokalizacja: Jedlicze/Rzeszów
  • Postawione piwa: 32
  • Otrzymane piwa: 102

(#27) Napisano 28 lis 2014, o 13:24

Sprawa patowa dajcie mu Ub z nałożeniem żółtej kartki.
Nie wiem skąd Nikoś znał jego dane ale pierwsza sprawa to jeżeli ŁAPA sam podał mu albo na forum to strzelił sobie w kolano.
Nie lepiej nałożyć mu bana za jakiś normalniejszy powód np. lamerskieZachowanie ?? Ani to podszywka ani nic bo nie widziałem nikogo na serwie o takim nicku. Jakby łapa miał głowę na karku to by do tego nie doszło. A jeśli on na youtube się podpisuje imieniem i nazwiskiem to pozdrawiam. Jak chciało być się sławnym to teraz trzeba zacisnąć zęby i bawić się dalej.
Tata zawsze mi mówił ,że nauka jest najważniejsza. Masz wiedzę masz wszystko ;)

Logi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 48
  • Dołączył: 7 kwie 2014, o 23:02
  • Postawione piwa: 57
  • Otrzymane piwa: 3

(#28) Napisano 28 lis 2014, o 13:39

Ciągnąc ten temat w nieskończoność nie ma sensu :D
Podjąć decyzje i zamknąć go.
Pozdrawiam ;]

paranormal

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1318
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 18:32
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 65
  • Otrzymane piwa: 357

(#29) Napisano 28 lis 2014, o 13:52

Nikoś = Thor... nie lubie jednego i drugiego. To typ szczeniaka, któremu wydaje się, że w intrernetach jest bogiem i jest śmieszny. Nie bywam teraz często na serwerze, więc w dupie mam to czy dostanie UB, ale jestem bardziej nastawiony na to aby ban został. Jedno słowo do Nikosia: DOROŚNIJ!
Obrazek
Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyjebie.

_eXe_

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 336
  • Dołączył: 29 mar 2014, o 17:29
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 47

(#30) Napisano 28 lis 2014, o 13:54

Przeciez ten Nikoos czy jakos tak nie wzial kredytu na Jego nazwisko, nie podpisal zadnych dokumentow, ani nikogo nie okradl, zabil, zgwalcil, pobil, zmolestowal itp podajac sie za Niego...
Widocznie ten LAPA podal mu swoje imie i nazwisko, ew sie znali i gostek sobie taki nick ustawil... Nie wiem po co Wy sie tutaj doszukujecie 2 dna? czy jakos tak...
Gdybym ja byl wtedy na serwie i LAPA by mi to zglosil to Nikoos dostalby kicka ew bana na 10 minut za taki nick i tyle, a Wy dajecie perma jakby staruszce proteze zebow ukradl i oddac nie chcial :P
Powagi troche... To tylko gra :P
Obrazek

Wróć do Archiwum DD2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron